آغاز به کار رسمی هواپیمایی وارش

هواپیمایی وارِش از این هفته و با پرواز روز 17 مهرماه از فرودگاه مهرآباد به فروگاه دشت ناز ساری رسما فعالیت خود را آغاز کرد. به گزارش خبرگزاری برنا از ساری؛ هواپیمایى تازه تاسیس شده وارِش که با اخذ مجوز بهره‌بردارى مسافربرى به مرکزیت ساری، مازندران را به استان‌هاى صاحب ایرلاین افزود، از صبح روز 17 مهر با پرواز یک فروند بوئینگ 737 سری کلاسیک از فرودگاه مهرآباد تهران به سمت فرودگاه دشت ناز ساری، رسما فعالیت خود را آغاز کرد.

2
4479
خرید بلیط هواپیما
بلیط هواپیما
آغاز به کار رسمی هواپیمایی وارشReviewed by خدمات بلیط هواپیما on Oct 15Rating: 3.5آغاز به کار رسمی هواپیمایی وارِش - خرید بلیط هواپیما داخلی از اپلیکیشن سفرستانهواپیمایی وارش از این هفته و با پرواز روز 17 مهرماه از فرودگاه مهرآباد به فروگاه دشت ناز ساری رسما فعالیت خود را آغاز کرد. به گزارش خبرگزاری برنا از ساری؛ هواپیمایى تازه تاسیس شده وارِش که با اخذ مجوز بهره‌بردارى مسافربرى به مرکزیت ساری، مازندران را به استان‌هاى صاحب ایرلاین افزود.

آغاز به کار رسمی هواپیمایی وارش

هواپیمایی وارش از این هفته و با پرواز روز 17 مهرماه از فرودگاه مهرآباد به فروگاه دشت ناز ساری رسما فعالیت خود را آغاز کرد.

به گزارش خبرگزاری برنا از ساری؛ هواپیمایى تازه تاسیس شده وارِش که با اخذ مجوز بهره‌بردارى مسافربرى به مرکزیت ساری، مازندران را به استان‌هاى صاحب ایرلاین افزود، از صبح روز 17 مهر با پرواز یک فروند بوئینگ 737 سری کلاسیک از فرودگاه مهرآباد تهران به سمت فرودگاه دشت ناز ساری، رسما فعالیت خود را آغاز کرد.

در هنگام ورود این هواپیما به فرودگاه دشت ناز ساری؛ رضا حدادیان، رئیس هیات مدیره هواپیمایی وارش، محمد اسلامی، استاندار، آیت‌الله طبرسی، نماینده ولی فقیه در مازندران و امام جمعه ساری و تنی چند از مسئولان استان و شهرستان حضور داشتند.

این هواپیمایی که دارای 4 فروند هواپیمای بوئینگ 737 سری کلاسیک است، توسط بیمه ایران تحت پوشش کامل بیمه‌ای قرار گرفته است.

گفتنی است دومین پرواز این هواپیمایی نیز در 17 مهر از فرودگاه دشت ناز ساری به سمت فرودگاه شهید هاشمی‌نژاد مشهد انجام شد.

پایان خبر

برای خرید بلیط هواپیما و رزرو پرواز خارجی بهترین پیشنهاد ما به شما نصب اپلیکیشن سفرستان می‌باشد. در اپلیکیشن خرید بلیط هواپیما سفرستان به صورت روزانه تخفیف‌های ویژه روی مسیرهای خارجی وجود دارد که شما می‌توانید با نصب و ثبت نام در این اپلیکیشن، از این امکانات ویژه و برخی ویژگی‌های دیگر بهره‌مند شوید.

گردآوری: خدمات بلیط هواپیما

2 دیدگاه ها

  1. مزخرف ترين شركت هواپيمايي كه طول عمرم ديدم دوازده ساعت مارو تو فرودگاه الاف كردن بعد از دوازده ساعت ميگن پرواز كنسله بخوره تو سرشون

  2. روز نهم بمن ماه هشت ساعت ما رو الاف کردین بخاطر یه قطعه هواپیما،واقعا از دم همتونو نفرین کردیم انقد که اذیت شدیم،یکدونه هواپیما دارین اونم داغون

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید