آغاز پروازهای توکیو وین از بهار 2019 توسط آل نیپون

شرکت هواپیمایی آل نیپون ایرویز به‌منظور گسترش فعالیت خود در قاره اروپا، در نظر دارد که از بهار سال آینده میلادی، پرواز مستقیم و بدون توقف توکیو وین را برقرار سازد. این پرواز از 17 فوریه 2019 راه‌اندازی شده و به صورت روزانه خریداران بلیط هواپیما وین را از توکیو به این شهر منتقل خواهد کرد. پرواز خارجی جدید، هشتمین پرواز بدون توقف آل نیپون به قاره اروپا محسوب می‌شود. ضمن اینکه، وین هم هفدهمین مقصد اروپایی آل نیپون لقب خواهد گرفت.

0
21
خرید پرواز خارجی
پرواز خارجی
آغاز پروازهای توکیو وین از بهار 2019 توسط آل نیپونReviewed by خدمات بلیط هواپیما خارجی on Oct 18Rating: 3.5آغاز پرواز خارجی توکیو وین از بهار 2019 توسط آل نیپون - خرید بلیط هواپیماشرکت هواپیمایی آل نیپون ایرویز به‌منظور گسترش فعالیت خود در قاره اروپا، در نظر دارد که از بهار سال آینده میلادی، پرواز خارجی مستقیم و بدون توقف توکیو وین را برقرار سازد. خریداران بلیط هواپیما وین را از توکیو به این شهر منتقل خواهد کرد.

آغاز پروازهای توکیو وین از بهار 2019 توسط آل نیپون

شرکت هواپیمایی آل نیپون ایرویز به‌منظور گسترش فعالیت خود در قاره اروپا، در نظر دارد که از بهار سال آینده میلادی، پرواز مستقیم و بدون توقف توکیو وین را برقرار سازد.

خرید پرواز خارجی
پرواز خارجی

این پرواز از 17 فوریه 2019 راه‌اندازی شده و به صورت روزانه خریداران بلیط هواپیما وین را از توکیو به این شهر منتقل خواهد کرد. پرواز خارجی جدید، هشتمین پرواز بدون توقف آل نیپون به قاره اروپا محسوب می‌شود. ضمن اینکه، وین هم هفدهمین مقصد اروپایی آل نیپون لقب خواهد گرفت.

خرید بلیط هواپیما
بلیط هواپیما

شهر وین علاوه بر ویژگی‌های تاریخی، سیاسی و توریستی بی‌نظیر، دارای موقعیت جغرافیایی بسیار مناسب برای دسترسی به سایر شهرهای اروپایی می‌باشد. بنابراین خرید بلیط هواپیما وین را می‌توان به نوعی کلید ورود به دیگر شهر و کشورهای قاره سبز دانست.

خرید بلیط هواپیما
بلیط هواپیما

با توجه به بهبود روابط سیاسی و تجاری میان ژاپن و اتحادیه اروپا، درخواست‌ها برای خرید بلیط هواپیما اروپا در این کشور بسیار افزایش یافته و مسافران پرشماری قصد ورود به خاک اروپا با استفاده از بلیط هواپیما شرکت آل نیپون را دارند. از این رو مدیران این شرکت فرصت را غنیمت شمرده و در ادامه تسهیل رفت‌وآمد به اروپا، این بار پایتخت اتریش را به عنوان مسیر هوایی جدید شرکت خود برگزیده‌اند.

منبع: breakingtravelnews.com

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید