آغاز پرواز ارزان‌قیمت لندن ونکوور از ژوئن 2019

شرکت هواپیمایی واو ایر از راه‌اندازی پرواز ارزان‌ لندن ونکوور در ماه ژوئن 2019 خبر داد. این اولین پرواز فصلی و ارزان‌قیمت شرکت واو ایر به ونکوور کانادا محسوب می‌شود. به همین دلیل از اهمیت فوق‌العاده‌ای برخوردار است. پرواز مد نظر از 6 بار در هفته و از ماه ژوئن تا اکتبر انجام خواهد شد. از این رو مسافران و خریداران بلیط هواپیما این مسیر هوایی می‌توانند از هم‌اکنون برنامه‌ریزی خود را انجام دهند. ضمنا، برای انجام این پرواز خارجی، شرکت هواپیمایی واو ایر یک فروند ایرباس A321 نئو را در نظر گرفته است.

0
29
خرید پرواز خارجی ارزان لندن ونکوور
پرواز خارجی ارزان لندن ونکوور
آغاز پرواز ارزان‌قیمت لندن ونکوور از ژوئن 2019Reviewed by تحریریه پرواز خارجی on Oct 26Rating: 4.0آغاز پرواز ارزان‌قیمت لندن ونکوور از ژوئن 2019 - خرید بلیط هواپیما خارجیشرکت هواپیمایی واو ایر از راه‌اندازی پرواز ارزان‌ لندن ونکوور در ماه ژوئن 2019 خبر داد. این اولین پرواز خارجی فصلی و ارزان‌قیمت شرکت واو ایر به ونکوور کانادا محسوب می‌شود. از این رو مسافران و خریداران بلیط هواپیما این مسیر هوایی می‌توانند از هم‌اکنون برنامه‌ریزی خود را انجام دهند.

آغاز پرواز ارزان‌قیمت لندن ونکوور از ژوئن 2019

شرکت هواپیمایی واو ایر از راه‌اندازی پرواز ارزان‌ لندن ونکوور در ماه ژوئن 2019 خبر داد. این اولین پرواز فصلی و ارزان‌قیمت شرکت واو ایر به ونکوور کانادا محسوب می‌شود. به همین دلیل از اهمیت فوق‌العاده‌ای برخوردار است.

خرید پرواز خارجی ارزان لندن ونکوور
پرواز خارجی ارزان لندن ونکوور

پرواز مد نظر از 6 بار در هفته و از ماه ژوئن تا اکتبر انجام خواهد شد. از این رو مسافران و خریداران بلیط هواپیما این مسیر هوایی می‌توانند از هم‌اکنون برنامه‌ریزی خود را انجام دهند. ضمنا، برای انجام این پرواز خارجی، شرکت هواپیمایی واو ایر یک فروند ایرباس A321 نئو را در نظر گرفته است.

خرید بلیط هواپیما ارزان لندن ونکوور
بلیط هواپیما ارزان لندن ونکوور

لازم به ذکر است که این پرواز دارای یک توقف در شهر ریکیاویک ایسلند نیز خواهد بود. بنابراین کل زمان پرواز 14 ساعت خواهد بود. از این رو، خریداران بلیط هواپیما ریکیاویک هم می‌توانند حساب خاصی روی پرواز جدید باز کنند.

خرید بلیط هواپیما ارزان لندن ونکوور
بلیط هواپیما ارزان لندن ونکوور

شهر ونکوور که با قرار گرفتن در آغوش کوه‌های پر برف و بندر دریایی زیبا و دوست‌داشتنی از زیبایی‌های فراوانی برخوردار است، مسلما مقصد بسیار پرطرفداری برای مشتریان شرکت هواپیما واو ایر خواهد بود. البته در این بین از نقش بلیط هواپیما ارزان این مسیر هم در افزایش تعداد گردشگران و مسافران نباید غافل شد.

منبع: breakingtravelnews.com

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید