آغاز پرواز خارجی اصفهان تفلیس توسط ایران ایر

شرکت هواپیمایی ایران ایر پرواز خارجی اصفهان تفلیس را از اواسط ماه دسامبر سال 2018 میلادی آغاز کرده است. این پرواز خارجی که توسط یک فروند ایرباس A321 انجام می‌شود، دو بار در هفته خواهد بود. پرواز رفت روزهای دوشنبه و پنجشنبه از ساعت 18:10 در اصفهان آغاز شده و در ساعت 21:00، خریداران بلیط هواپیما تفلیس را به این شهر خواهد رساند. همچنین پرواز برگشت نیز در روزهای دوشنبه و پنجشنبه هر هفته از ساعت 9:00 در تفلیس آغاز شده و در ساعت 10:50 دقیقه خریداران بلیط هواپیما اصفهان را به مقصد مد نظرشان منتقل می‌کند.

0
73
خرید بلیط هواپیما اصفهان تفلیس
بلیط هواپیما اصفهان تفلیس
آغاز پرواز خارجی اصفهان تفلیس توسط ایران ایرReviewed by تحریریه بلیط هواپیما خارجی on Jan 4Rating: 4.0آغاز پرواز خارجی اصفهان تفلیس توسط ایران ایر - خرید بلیط هواپیما تفلیس از سفرستانشرکت هواپیمایی ایران ایر پرواز خارجی اصفهان تفلیس را از اواسط ماه دسامبر سال 2018 میلادی آغاز کرده است. این پرواز خارجی که توسط یک فروند ایرباس A321 انجام می‌شود، دو بار در هفته خواهد بود. پرواز رفت روزهای دوشنبه و پنجشنبه از ساعت 18:10 در اصفهان آغاز شده و در ساعت 21:00، خریداران بلیط هواپیما تفلیس را به این شهر خواهد رساند.

آغاز پرواز خارجی اصفهان تفلیس توسط ایران ایر

شرکت هواپیمایی ایران ایر پرواز خارجی اصفهان تفلیس را از اواسط ماه دسامبر سال 2018 میلادی آغاز کرده است. این پرواز خارجی که توسط یک فروند ایرباس A321 انجام می‌شود، دو بار در هفته خواهد بود.

خرید بلیط هواپیما اصفهان تفلیس
بلیط هواپیما اصفهان تفلیس

پرواز رفت روزهای دوشنبه و پنجشنبه از ساعت 18:10 در اصفهان آغاز شده و در ساعت 21:00، خریداران بلیط هواپیما تفلیس را به این شهر خواهد رساند. همچنین پرواز برگشت نیز در روزهای دوشنبه و پنجشنبه هر هفته از ساعت 9:00 در تفلیس آغاز شده و در ساعت 10:50 دقیقه خریداران بلیط هواپیما اصفهان را به مقصد مد نظرشان منتقل می‌کند.

خرید پرواز خارجی اصفهان تفلیس
پرواز خارجی اصفهان تفلیس

تنوع فراوان اماکن تاریخی و جاذبه‌های گردشگری چشم‌نواز در هر دو شهر تفلیس و اصفهان باعث می‌شود که راه‌اندازی مسیر هوایی جدید را گامی مثبت ارزیابی کنیم. چراکه مسلما هم بلیط هواپیما اصفهان و هم بلیط هواپیما تفلیس با استقبال گسترده‌ای روبه‌رو خواهند شد.

پایان خبر

برای خرید بلیط هواپیما تفلیس و رزرو پرواز خارجی بهترین پیشنهاد ما به شما نصب اپلیکیشن سفرستان می‌باشد. در اپلیکیشن خرید بلیط هواپیما سفرستان به صورت روزانه تخفیف‌های ویژه روی مسیرهای خارجی وجود دارد که شما می‌توانید با نصب و ثبت نام در این اپلیکیشن، از این امکانات ویژه و برخی ویژگی‌های دیگر بهره‌مند شوید.

گردآوری: خدمات بلیط هواپیما خارجی

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید