احداث دومین شهر فرودگاهی کشور در اهواز

0
409
دومین شهر فرودگاهی ایران در اهواز - خرید بلیط هواپیما به اهواز
دومین فرودگاه اهواز و شهر فرودگاهی ایران - بلیط هواپیما به اهواز
احداث دومین شهر فرودگاهی کشور در اهوازReviewed by تحریریه بلیط هواپیما on Sep 25Rating: 4.0احداث دومین شهر فرودگاهی کشور در اهوازاحداث دومین شهر فرودگاهی کشور پس از فرودگاه بین المللی امام خمینی(ره) با مساحتی حدود 2هزار و400 هکتار در اهواز احداث می شود. بلیط هواپیما به اهواز

احداث دومین شهر فرودگاهی کشور در اهواز

استاندارخوزستان گفت: دومین شهر فرودگاهی کشور پس از فرودگاه بین المللی امام خمینی(ره) با مساحتی حدود 2هزار و400 هکتار در اهواز احداث می شود.

غلامرضا شریعتی شامگاه یکشنبه در گفت وگوی اختصاصی با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: وزارت راه و شهر سازی مجوز احداث شهر فرودگاهی اهواز را پس از 6 ماه پیگیری به تازگی صادر کرده است. وی ادامه داد: در 2 روز گذشته در روزنامه « ایران دیلی » به صورت « دی ال تی » از شرکت های بزرگ سرمایه گذار برای ساخت فرودگاه اهواز دعوت شده است.

طرح فرودگاه دالیان چین - خرید بلیط هواپیما به اهواز
طرح فرودگاه دالیان چین – بلیط هواپیما به اهواز

وی افزود: چند شرکت سرمایه گذار بزرگ دنیا آمادگی خود را برای همکاری و ساخت فرودگاه اعلام کرده اند که پس از طی کردن مراحل فنی ، اقتصادی و استعلام انجام شده در کمیسون حقوقی دولت، یکی از این شرکت های بین المللی انتخاب و کار احداث فرودگاه را آغاز می کند.

طرح فرودگاه چانگی سنگاپور - خرید بلیط هواپیما به اهواز
طرح فرودگاه چانگی سنگاپور – بلیط هواپیما به اهواز

استاندار خوزستان بیان کرد: پیش بینی می شود شهر فرودگاهی اهواز چهار تا پنج سال آینده به بهره برداری برسد و استان خوزستان دومین استان دارای شهر فرودگاهی در کشور خواهد شد.

طرح فرودگاه شنجن چین - خرید بلیط هواپیما به اهواز
طرح فرودگاه شنجن چین – بلیط هواپیما به اهواز

وی احداث شهر فرودگاهی اهواز را نقش مهمی در ایجاد اشتغال و توسعه پایدار در خوزستان عنوان کرد و گفت: احداث شهر فرودگاهی اهواز و مرکزی بودن آن در منطقه، نقش مهمی در بالابردن استاندارهای این شهر، ایجاد رفاه، اشتغال و توسعه پایدار در خوزستان دارد.
فرودگاه بین المللی اهواز هم اکنون به بیش از 20 فرودگاه داخلی و خارجی پرواز دارد و روزانه حدود یکصد پرواز رفت و برگشت از این فرودگاه انجام می شود.

برای خرید آنلاین بلیط هواپیما به وبسایت سفرستان مراجعه کنید.

گردآوری: تحریریه بلیط هواپیما سفرستان

منبع: ایرنا

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید