اضافه شدن استکهلم و اسلو به مسیر پرواز ایربالتیک از تالین

شرکت هواپیمایی ایربالتیک با افزودن دو فروند هواپیما به شبکه پروازی خود در کشور استونی توانست دو مسیر هوایی جدید به تالین به شهرهای استکهلم و اسلو راه‌اندازی کند. بدین‌ترتیب تعداد پروازهای مستقیم این شرکت از شهر تالین به دیگر نقاط جهان به عدد 12 رسید. طبق برنامه تعیین‌شده قرار است پرواز تالین استکهلم 12 بار در هفته انجام شود و مدت زمان این پرواز 1 ساعت و 5 دقیقه خواهد بود. با استفاده از این پرواز خارجی خریداران بلیط هواپیما استکهلم کار بسیار راحتی برای رسیدن به مقصد مد نظر خود خواهند داشت.

0
28
خرید بلیط هواپیما استکهلم
بلیط هواپیما استکهلم
اضافه شدن استکهلم و اسلو به مسیر پرواز ایربالتیک از تالینReviewed by خدمات بلیط هواپیما خارجی on Nov 1Rating: 3.5اضافه شدن استکهلم و اسلو به مسیر پرواز ایربالتیک از تالین - خرید بلیط هواپیماشرکت هواپیمایی ایربالتیک با افزودن دو فروند هواپیما به شبکه پروازی خود در کشور استونی توانست دو مسیر هوایی جدید به تالین به شهرهای استکهلم و اسلو راه‌اندازی کند. بدین‌ترتیب تعداد پرواز خارجی مستقیم این شرکت از شهر تالین به دیگر نقاط جهان به عدد 12 رسید.

اضافه شدن استکهلم و اسلو به مسیر پرواز ایربالتیک از تالین

شرکت هواپیمایی ایربالتیک با افزودن دو فروند هواپیما به شبکه پروازی خود در کشور استونی توانست دو مسیر هوایی جدید به تالین به شهرهای استکهلم و اسلو راه‌اندازی کند. بدین‌ترتیب تعداد پروازهای مستقیم این شرکت از شهر تالین به دیگر نقاط جهان به عدد 12 رسید.

خرید بلیط هواپیما استکهلم
بلیط هواپیما استکهلم

طبق برنامه تعیین‌شده قرار است پرواز تالین استکهلم 12 بار در هفته انجام شود و مدت زمان این پرواز 1 ساعت و 5 دقیقه خواهد بود. با استفاده از این پرواز خارجی خریداران بلیط هواپیما استکهلم کار بسیار راحتی برای رسیدن به مقصد مد نظر خود خواهند داشت.

خرید پرواز خارجی استکهلم
پرواز خارجی استکهلم

همچنین پرواز مستقیم تالین اسلو هم که راه رسیدنِ خریداران بلیط هواپیما اسلو به این شهر را هموارتر کرده و سبب گسترش روابط بین دو شهر می‌شود، 2 بار در هفته انجام شده و مدت زمان آن 1 ساعت و 45 دقیقه خواهد بود.

خرید پرواز خارجی استکهلم
پرواز خارجی استکهلم

لازم به ذکر است که شرکت هواپیمایی ایربالتیک در نظر دارد پرواز مستقیم از تالین به لندن، آمستردام، برلین، پاریس، وین و ولینیوس راه‌اندازی کند و در آینده نزدیک با گسترش شبکه پروازی خود، میزان فروش بلیط هواپیما به مسافران و گردشگران را به میزان قابل توجهی افزایش دهد.

منبع: breakingtravelnews.com

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید