اطلاع‌رسانی در اپلیکیشن سفرستان

اپلیکیشن سفرستان یکی از ابزارهای کاربردی در حوزه گردشگری و به خصوص برای خرید بلیط هواپیما و رزرو هتل می‌باشد. اگر کمی مطالب ما را دنبال کنید، با ویژگی‌هایی آشنا می‌شوید که اپلیکیشن سفرستان را از دیگر رقبا متمایز می‌کند. امکانات کامل و واسط کاربری مناسب برای خرید لذت‌بخش و مطمئن این اپلیکیشن را در رده برترین‌ها قرار داده است. یکی از ویژگی‌هایی که در اپلیکیشن سفرستان دیده می‌شود، شیوه‌های اطلاع رسانی است. روش‌هایی مانند ارسال پوش، بخش پیام‌های من و مهم‌تر از همه بخش گالری می‌باشد.

0
42
اطلاع رسانی برای خرید بلیط هواپیما و رزرو هتل
اطلاع رسانی
اطلاع‌رسانی در اپلیکیشن سفرستانReviewed by مصطفی صفریان on Jan 17Rating: 4.0اطلاع‌رسانی در اپلیکیشن سفرستان - خرید بلیط هواپیما و رزرو هتل در سفرستاناپلیکیشن سفرستان یکی از ابزارهای کاربردی در حوزه گردشگری و به خصوص برای خرید بلیط هواپیما و رزرو هتل می‌باشد. اگر کمی مطالب ما را دنبال کنید، با ویژگی‌هایی آشنا می‌شوید که اپلیکیشن سفرستان را از دیگر رقبا متمایز می‌کند. یکی از ویژگی‌هایی که در اپلیکیشن سفرستان دیده می‌شود، شیوه‌های اطلاع رسانی است.

اطلاع‌رسانی در اپلیکیشن سفرستان

اپلیکیشن سفرستان یکی از ابزارهای کاربردی در حوزه گردشگری و به خصوص برای خرید بلیط هواپیما و رزرو هتل می‌باشد. اگر کمی مطالب ما را دنبال کنید، با ویژگی‌هایی آشنا می‌شوید که اپلیکیشن سفرستان را از دیگر رقبا متمایز می‌کند. امکانات کامل و واسط کاربری مناسب برای خرید لذت‌بخش و مطمئن این اپلیکیشن را در رده برترین‌ها قرار داده است.

یکی از ویژگی‌هایی که در اپلیکیشن سفرستان دیده می‌شود، شیوه‌های اطلاع رسانی است. روش‌هایی مانند ارسال پوش، بخش پیام‌های من و مهم‌تر از همه بخش گالری می‌باشد.

✅ بازدید از مقاله خرید بلیط هواپیما با اپلیکیشن سفرستان

در نظر داشته باشید که برای استفاده از همه امکانات اپلیکیشن باید نسخه آخر را دانلود کنید و برای خرید بلیط هواپیما و رزرو هتل منتظر تخفیف‌ها و قیمت‌های جذاب باشید.

سفرستان چه موضوع‌هایی را در اطلاع رسانی به شما می‌گوید؟

1- با ارسال پوش به کاربران سفرستان همه تغییرات جدید را یادآوری خواهیم کرد. اگر نسخه جدید اپلیکیشن ارائه شود و امکان جدیدی برای کاربران اضافه گردد، یادآور خواهیم شد.

2- با ارسال پوش تخفیف‌های جدید به کاربران اطلاع داده می‌شود. البته جزئیات این تخفیف‌ها در قسمت پیان‌های من به طور کامل قابل مطالعه است.

3- بخش پیام‌های من کلیه اطلاعات و اتفاقات جدید را یادآوری می‌کند و مانند پوش نیست که فقط با یک‌بار دیدن حذف شود، بلکه تا پایان آن رویداد در این بخش قابل مشاده و دسترسی می‌باشد.

4- در بخش گالری اپلیکیشن اطلاع رسانی‌های ویژه صورت می‌گیرد. تورهای ویژه سفرستان، کمپین‌های جدید، برخی از تخفیفات ویژه که فقط در قسمت گالری و تنها برای کاربران اپلیکیشن قابل مشاهده و استفاده می‌باشد.

5- در آینده نزدیک تخفیفات ویژه‌ای را در بخش گالری اپلیکیشن خواهیم داشت که به صورت لحظه‌آخری با قیمت‌های استثنایی می‌توانید در مسیرهای خاصی خرید بلیط هواپیما را انجام دهید.

بهترین پیشنهاد سفرستان به کاربران وبلاگ و سایت این است که اپلیکیشن را نصب نمایند و خرید‌های خود را از این طریق انجام دهند. راحتی، اطمینان و سرعت از قابلیت‌هایی است که به شما در بالا بردن کیفیت خرید کمک خواهد کرد.

برای کاربرد اطلاع رسانی ویدئوی زیر را مشاهده نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید