افزایش پرواز خارجی قطر ایرویز به مسقط عمان

شرکت هواپیمایی قطر ایرویز از افزایش دو پرواز دیگر به مسقط عمان در روزهای آینده خبر داد. با اضافه شدن این پروازها، تعداد پروازهای قطر ایرویز به مسقط به عدد 7 می‌رسد تا این شرکت بتواند پاسخگوی نیازهای خریداران بلیط هواپیما عمان باشد. شهر مسقط به‌عنوان یکی از گنجینه‌های فرهنگی و تجاری عمان موردتوجه بسیاری از گردشگران و تاجران بوده و بلیط هواپیما مسقط همیشه موردتوجه مسافران قرار می‌گیرد.

0
44
خرید بلیط هواپیما مسقط از ایرلاین قطر ایرویز
بلیط هواپیما مسقط از ایرلاین قطر ایرویز
افزایش پرواز خارجی قطر ایرویز به مسقط عمانReviewed by تحریریه بلیط هواپیما on Apr 16Rating: 4.5افزایش پرواز خارجی قطر ایرویز به مسقط عمان - بلیط هواپیما مسقط از قطر ایرویزشرکت هواپیمایی قطر ایرویز از افزایش دو پرواز خارجی مسقط عمان در روزهای آینده خبر داد. با اضافه شدن این پروازها، تعداد پروازهای قطر ایرویز به مسقط به عدد 7 می‌رسد تا این شرکت بتواند پاسخگوی نیازهای خریداران بلیط هواپیما عمان باشد. خرید بلیط هواپیما مسقط. پروازهای قطر ایرویز. بلیط هواپیما مسقط قطر ایرویز. قیمت بلیط ارزان هواپیما مسقط از قطر ایرویز. سفر به مسقط

افزایش پرواز خارجی قطر ایرویز به مسقط عمان

شرکت هواپیمایی قطر ایرویز از افزایش دو پرواز دیگر به مسقط عمان در روزهای آینده خبر داد. با اضافه شدن این پروازها، تعداد پروازهای قطر ایرویز به مسقط به عدد 7 می‌رسد تا این شرکت بتواند پاسخگوی نیازهای خریداران بلیط هواپیما عمان باشد.

خرید پرواز خارجی مسقط از ایرلاین قطر ایرویز
پرواز خارجی مسقط از ایرلاین قطر ایرویز

شهر مسقط به‌عنوان یکی از گنجینه‌های فرهنگی و تجاری عمان موردتوجه بسیاری از گردشگران و تاجران بوده و بلیط هواپیما مسقط همیشه موردتوجه مسافران قرار می‌گیرد.

خرید بلیط هواپیمای ارزان مسقط از هواپیمایی قطر
بلیط هواپیمای ارزان مسقط از هواپیمایی قطر

اکبر الباکر مدیر اجرایی قطر ایرویز در رابطه با پروازهای جدید اظهار کرد: ما از راه‌اندازی دو پرواز خارجی جدید به مسقط که یکی از مقاصد پرطرفدارمان است بسیار خرسند هستیم. با رسیدن فصل تابستان، ما با تقاضاهای فراوانی برای خرید بلیط هواپیما مسقط روبرو خواهیم شد و سرویس‌های جدید می‌توانند کمک‌مان کنند.

خرید بلیط هواپیمای ارزان مسقط از هواپیمایی قطر
بلیط هواپیمای ارزان مسقط از هواپیمایی قطر

لازم به ذکر است که پروازهای جدید توسط یک فروند ایرباس A320 انجام خواهد شد. ضمناً، این پروازها در ماه رمضان به حالت تعلیق درآمده و بعدازآن مجدداً راه‌اندازی می‌شوند.

برای خرید پرواز خارجی به وبسایت سفرستان مراجعه کنید.

گردآوری: تحریریه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ بلیط هواپیما سفرستان

منبع:
breakingtravelnews.com

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید