افسانه ای ترین مقاصد جهان

آیا تاکنون به این فکر کرده اید که می توانید برای مسافرتی رویایی بلیط هواپیما به یک مقصد افسانه ای بخرید؟ مقصد افسانه ای جایی است که در آن همه چیز به طور عجیبی زیبا بوده و شبیه رویای زیبا می ماند.

0
41
معرفی افسانه ای ترین مقاصد جهان
افسانه ای ترین مقاصد جهان
افسانه ای ترین مقاصد جهانReviewed by تحریریه بلیط هواپیما on Feb 8Rating: 4.5افسانه ای ترین مقاصد جهان را بشناسید.افسانه ای ترین مقاصد جهان در واقع مقصد افسانه ای جایی است که در آن همه چیز به طور عجیبی زیبا بوده و شبیه رویای زیبا می ماند.

آشنایی با افسانه ای ترین مقاصد جهان

آیا تاکنون به این فکر کرده اید که می توانید برای مسافرتی رویایی بلیط هواپیما به یک مقصد افسانه ای بخرید؟ مقصد افسانه ای جایی است که در آن همه چیز به طور عجیبی زیبا بوده و شبیه رویای زیبا می ماند. تعداد افسانه ای ترین مقاصد جهان کم نیست و کافی است تا با آن ها آشنا شوید و این بار که برای مسافرت برنامه ریزی می کنید، بلیط هواپیما به یکی از این مقاصد را بخرید. اگر علاقمند به این نوع سفر ها هستید در ادامه با معرفی افسانه ای ترین مقاصد جهان همراه ما باشید.

جزیره گرینلند (Greenland)

معرفی افسانه ای ترین مقاصد جهان
افسانه ای ترین مقاصد جهان

جزیره گرینلند، به بزرگترین جزیره دنیا معروف است و معمولا در تمام سال پوشیده از برف بوده و یخبندان است. اما خانه های رنگی جزیره میان چشم انداز سفید به قدری زیبا جلوه می کنند که ذوق نکردن از دیدن آن ها غیرممکن است. سکوت آرامش بخش جزیره گرینلند برای سپری کردن یک مسافرت آرام و به دور از شلوغی فوق العاده مناسب است. اگر به تماشای پدیده شفق قطبی علاقه مند هستید، بلیط هواپیما را به مقصد گرینلند بخرید. می دانید که این پدیده شگفت انگیز تنها در برخی نقاط زمین اتفاق می افتد و گرینلند یکی از آن هاست.

✅ بازدید از مقاله عجیب ترین معماری های جهان

هوی آن (Hoi An)

معرفی افسانه ای ترین مقاصد جهان
افسانه ای ترین مقاصد جهان

یکی دیگر از افسانه ای ترین مقاصد جهان در ساحل جنوبی دریای چین واقع شده و هوی آن نام دارد. هوی آن یک مکان تاریخی مهم است که در فهرست میراث جهانی یونسکو به ثبت رسیده و با سفر به آن می توانید با فرهنگ جنوب شرق آسیا از قرن پانزدهم تا نوزدهم آشنا شوید. مکان هایی چون پل فیل در هوی آن به خوبی تحت حفاظت قرار گرفته اند و امروزه می توانید آن را مشاهده کنید. هوی آن، جزیره و مقصد افسانه ای کشور ویتنام به تولید فانوس های ابریشمی شهرت دارد. خزید بلیط هواپیما ویتنام علاوه بر این که سفر به یکی از افسانه ای ترین مقاصد جهان را برایتان مقدور خواهد کرد، بلکه به طور کلی کشور ارزانی است و زیبایی های دیدنی فراوانی دارد.

کاتماندو (Kathmandu)

کاتماندو نپال
کاتماندو

شاید بسیاری از گردشگران ایرانی تاکنون حتی نام کاتماندو را هم نشنیده باشند. اما بهتر است بدانید که کاتماندو، پایتخت کشور نپال و یکی از افسانه ای ترین مقاصد جهان است. گردشگرانی که به ماجراجویی و کوهنوردی در کوه های خطرناک علاقه دارند، کاتماندو گزینه خوبی برایشان محسوب می شود. بسیاری از کوه های مرتفع و صعب العبور دنیا در کشور نپال قرار گرفته اند و کشور نپال نیز توسط توسط رشته کوه های هیمالیا احاطه شده است. پرستش گاه های گوناگونی در کاتماندو وجود دارند در واقع کاتماندو به لطف این پرستش گاه ها که نقش معنوی مهمی در نپال دارند، به محبوبیت رسیده است. مدارک بسیاری توسط باستان شناسان پیدا شده که نشان دهنده تمدن کهن کاتماندو هستند و طبق تحقیقات تاریخ شهر به سال 185 میلادی مربوط می شود.

کولمار (Colmar)

کولمار فرانسه
کولمار

کولمار یا شهر پری ها، یک مقصد افسانه ای در کشور فرانسه است و به احتمال زیاد نامش چندان به گوشتان آشنا نیست. اما ممکن است تصاویری از آن را در صفحات مجازی مرتبط با توریسم و گردشگری دیده باشید. کولمار، یک مقصد افسانه ای و شهر کوچکی در شمال شرق کشور فرانسه است و با جمعیت بسیار کم که تقریبا به 65 هزار نفر می رسد، به یک مکان آرامش بخش و دلنشین تبدیل شده است. جالب است بدانید بارتولدی، سازنده مجسمه آزادی آمریکا اهل کولمار بوده است. زیبایی شهر کولمار بسیار خیره کننده و جذاب است و قطعا ارزش تجربه کردن دارد.

جزایر فارو (Faroe Islands)

جزایر فارو دانمارک
جزایر فارو

یکی دیگر از افسانه ای ترین مقاصد جهان، جزایر فارو هستند که تحت مالکیت و تسلط کشور دانمارک قرار دارند. جزایر فارو به دلیل داشتن آب و هوای فوق العاده تنفس کردنی و تمیز، مناظر و چشم اندازهای بی نظیر و شگفت انگیز، صخره های آتشفشانی و آسمان مه آلود میان گردشگران به محبوبیت رسیده است. سفر به جزایر فارو تجربه بسیار شیرین و لذت بخشی خواهد بود.

بلِد (Bled)

معرفی بلِد اسلوونی
بلِد

بلد، شهری در اسلوونی و کوهپایه های رشته کوه های جولیان بوده و در امتداد دریاچه قطبی بلد قرار گرفته است. در گذشته بلد به عنوان یک مکان زیارتی مورد بازدید قرار می گرفته اما امروز یک مقصد گردشگری افسانه ای در دنیا محسوب می شود. شهر بلد از موقعیت جغرافیایی بسیار خوبی برخوردار است و آن چه باعث محبوبیتش میان گردشگران شده قایق سواری در دریاچه ای پر از قوهای شناکنان و بازدید از قلعه بلد است که روی صخره ای رو به شهر و مشرف بر دریاچه قرار دارد و قدمتش به قرن یازدهم برمی گردد. در مرکز دریاچه بلد، یک کلیسای قرون وسطایی با نام “عروج مریم” روی جزیره ای بسیار کوچک قرار دارد و دارای برج ناقوس و پلکان های شیب دار است. وسعت این جزیره به قدری کوچک است که فضای کافی برای درختان وجود ندارد. زمانی که به وسیاه قایق به این جزیره می رسید، به راز افسانه ای بودن آن پی می برید.

در ادامه می توانید با پربازدیدترین شهرهای جهان آشنا شوید.

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید