خانه‌های درختی، یک اقامتگاه متفاوت

0
217
خرید بلیط هواپیما برای دیدن خانه های درختی
خانه های درختی جهان
خانه‌های درختی، یک اقامتگاه متفاوتReviewed by تحریریه بلیط هواپیما on Dec 29Rating: 4.0خانه‌های درختی، یک اقامتگاه متفاوت - بلیط هواپیما برای دیدن متفاوت‌ترین اقامتگاه‌های دنیابلیط هواپیما برای اقامت در خانه های درختی. بلیط هواپیما به سوئد. بلیط هواپیما به هند. بلیط هواپیما به لائوس. بلیط هواپیما به نیوزیلند بلیط هواپیما به کانادا

خانه‌های درختی، یک اقامتگاه متفاوت

وقتی صبحت از اقامتگاه می‌شود، شاید اول از هم ذهن ما سراغ هتل‌های کلاسیک با همان شکل رایج برود، اما تنها این هتل‌ها نیستند که می‌تواند میزبانی عالی برای سفرهای ما باشند؛ اگر کمی ماجراجویی دوست دارید، این مقاله را بخوانید، شاید تصمیم گرفتید در سفر بعدی خود تصمیم بگیرید دریکی از آنها اقامت کنید، البته گفتنی است برخی از این خانه‌ها درست مانند یک هتل لوکس و با هزینه‌ای نزدیک به آن است.

اقامت در این هتل‌ها تجربه‌ای خاص و لذت بخش است که انسان را وادار می‌کند برای دیدن آن از نزدیک بلیط هواپیما تهیه کند.

قسمت دوم زیباترین خانه‌های درختی را در اینجا ببینید

 

Kerala؛ هند

خرید بلیط هواپیما برای دیدن خانه های درختی
Kerala؛ هند

یک منطقهٔ 400 هکتاری که درست در منطقهٔ رویش درختان قهوه و ادویه در شمال Kerala در دل جنگل‌های بارانی واقع‌شده است. هتل جنگلی آرام تنها با هفت اتاق معمولی و دو خانهٔ درختی از مهمانان خود پذیرایی می‌کند. این خانه‌های درختی آرام از چوب درختان قهوه درست‌شده، اگر در این خانه‌ها اقامت کنید می‌توانید تنهٔ درختان را ببینید که از میان خانه بالا رفته است. شما می‌توانید در این محوطهٔ دل‌انگیز قدم بزنید یا از استراحت در کنار استخر لذت برده و یا حتی ساعاتی را در اسپای این هتل بگذرانید. یکی دیگر از نکات جالب این هتل این است که شما می‌توانید برای پیاده‌روی سگ‌هایی آموزش‌دیده شده را به همراه ببرید تا مسیر را گم نکنید.

Hardas؛ سوئد

خرید بلیط هواپیما برای دیدن خانه های درختی
Hardas؛ سوئد

Treehotel یکی از اقامتگاه‌های رؤیایی است که با دیدن آن ممکن است فکر کنید که قدم به درون یک فیلم گذاشته‌اید. آیا تجربه چنین هتلی لرزش خرید بلیط هواپیما را دارد؟ این اقامتگاه هفت خانهٔ درختی دارد که هر یک از آنها را یک معمار سوئدی طراحی کرده است و به‌این‌ترتیب هر یک از آنها شکلی خاص و ویژه دارد؛ یکی از آنها شبیه به سفینه‌های فضایی معروف به UFO است، دیگری به‌مانند یک آشیانه ساخته‌شده و یکی از آنها نیز دیوارهایی تمام شیشه‌ای دارد که تمام محیط اطراف را منعکس می‌کند.

لائوس

خرید بلیط هواپیما برای دیدن خانه های درختی
خانه درختی لائوس

اقامتگاه Gibbon Experience Project یکی از معروف‌ترین‌ها در لائوس است و دیدار از آن می‌تواند یک ماجراجویی دوسه‌روزه باشد، در این منطقه می‌توانید برخی از طولانی‌ترین زیپ‌لاین‌ها را تجربه و یا در برخی از بلندترین خانه‌های درختی اقامت کنید. این پروژه درواقع مأموریتی برای خود تعیین کرده بود و آن محافظت از جنگل‌های بارانی از تخریب بود. این اقامتگاه حال مقصد بسیاری از مسافران پروازهای خارجی است.

Kaikoura؛ نیوزلند

خرید بلیط هواپیما برای دیدن خانه های درختی
Kaikoura؛ نیوزلند

این اقامتگاه رؤیایی در جنوب نیوزلند قرار دارد که شامل پنج‌خانهٔ درختی است. اینجا یک هتل خانوادگی است که برای کشاورزی به این منطقه مهاجرت کرده‌اند. همچنین با توجه به نزدیکی به دریا و رشد گردشگری دریایی در این منطقه، فرصت مناسبی برای آنها ایجادشده است، اگر شما هم قصد دارید تا بلیط هواپیمای خود را به نیوزلند بگیرید و در اینجا اقامت کنید، نام این هتل Hapuku است.

ونکوور، کانادا

خرید بلیط هواپیما برای دیدن خانه های درختی
خانه درختی ونکوور، کانادا

اقامتگاه Free Spirit Spheres به سبب معماری منحصربه‌فردش معروف شده است؛ این خانه‌ها توسط Tom Chudleigh طراحی‌شده و تلاشی بوده برای استفاده از مواد پایدار و مناسب برای محیط‌زیست؛ این خانه‌ها در میان چند درخت واقع‌شده‌اند و این اقامتگاه با شعار و فلسفهٔ به‌کارگیری راه‌هایی با کمترین ضرر برای محیط‌زیست فعالیت می‌کند.

هنوز چند خانهٔ درختی زیبا و جذاب در مقاصد مختلف جهان باقی‌مانده که به شما معرفی نکرده‌ایم، با ما همراه باشید تا در قسمت بعدی با آنها آشنا شوید.

برای خرید آنلاین بلیط هواپیما ، به وبسایت سفرستان مراجعه کنید.

گردآوری: تحریریه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ بلیط هواپیما سفرستان

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید