امن‌ترین کشورهای جهان در سال 2018 را بشناسید

مساله امنیت در جهان امروز چنان در تمامی مسائل ریشه دوانده که تقریبا همه ما قبل از انجام هر کاری جوانب مختلف امنیت را در این کار می‌سنجیم. حوزه گردشگری هم از این قاعده مستثنی نیست. مسلما در حالت عادی هیچ مسافری خرید بلیط هواپیما به شهر یا کشوری نا امن را برای خود متصور نمی‌شود.

0
289
امن ترین کشورهای جهان 2018
امن ترین کشورهای جهان
امن‌ترین کشورهای جهان در سال 2018 را بشناسیدReviewed by تحریریه بلیط هواپیما on Feb 19Rating: 3.5با امن‌ترین کشورهای جهان در سال 2018 آشنا شوید - خرید بلیط هواپیما از سفرستانمساله امنیت در جهان امروز چنان در تمامی مسائل ریشه دوانده که تقریبا همه ما قبل از انجام هر کاری جوانب مختلف امنیت را در این کار می‌سنجیم. حوزه گردشگری هم از این قاعده مستثنی نیست. مسلما در حالت عادی هیچ مسافری خرید بلیط هواپیما به شهر یا کشوری نا امن را برای خود متصور نمی‌شود.

امن‌ترین کشورهای جهان در سال 2018

مساله امنیت در جهان امروز چنان در تمامی مسائل ریشه دوانده که تقریبا همه ما قبل از انجام هر کاری جوانب مختلف امنیت را در این کار می‌سنجیم. حوزه گردشگری هم از این قاعده مستثنی نیست. مسلما در حالت عادی هیچ مسافری خرید بلیط هواپیما به شهر یا کشوری نا امن را برای خود متصور نمی‌شود. چراکه همواره یکی از مهم‌ترین اهداف خرید بلیط هواپیما و سفر، کسب آرامش است و آرامش تنها در سایه امنیت به دست می‌آید. از این رو به نظر می‌رسد که گردشگران بسیار زیادی درصدد کسب آگاهی در مورد امن‌ترین کشورهای جهان هستند. به همین دلیل، مطلب حاضر را به این موضوع و معرفی امن‌ترین کشورهای جهان در سال 2018 اختصاص دادیم تا شما قبل از خرید بلیط هواپیما و انجام تدارکات خود برای سفر، به‌خوبی از این اسامی کشورهای امن جهان آگاه شوید و با دیدگاه مناسبی آنها را برگزینید.

بلیط هواپیما ایسلند

1ایسلند، سرزمینی به مثابه پر قو

ایسلندی‌ها راحت‌تر از مردم هر کشور دیگری شب‌ها سر به بالشت گذاشته و می‌خوابند. چراکه آنها در امن‌ترین کشور جهان زندگی می‌کنند. بعید است شما بلیط هواپیما ایسلند بخرید و در این کشور با خبرهای امنیتی ناگواری مواجه شوید. البته این موضوع به یک یا دو سال اخیر مربوط نمی‌شود. بلکه در سال 2018، ایسلند برای دهمین سال پیاپی به‌عنوان امن‌ترین کشور جهان شناخته شد. میزان بسیار پایین جرم و جنایت، رفاه عمومی بالا، آموزش صحیح، فرصت‌های شغلی مناسب و بسیاری از عوامل دیگر از ایرلند کشوری ساخته‌اند که همچون پر قو امن و آسوده است.

بلیط هواپیما نیوزلند

2نیوزلند و امنیتی مثال‌زدنی

رده دوم امن‌ترین کشورهای جهان به نیوزلند اختصاص می‌یابد. در طول ده سال گذشته، پایین‌ترین رتبه نیوزلند بین کشورهای امن جهان، رده چهارم بوده است. پایین آوردن تنش‌های داخلی و خارجی، بالا بردن امنیت اجتماعی و بهبود وضعیت اقتصادی، نیوزلند را به کشوری رویایی برای خیل عظیمی از مردم جهان تبدیل کرده‌اند. بدون استثنا، هر کسی که با خرید بلیط هواپیما نیوزلند به این کشور قدم می‌گذارد با شگفتی، خاطرات و لحظاتی فراموش‌نشدنی متعددی روبه‌رو می‌شود.

بلیط هواپیما اتریش

3اتریش، پرتغال و دانمارک، دردانه‌های امن اروپا

غیر از کشور ایسلند، قاره سبز و زیبای اروپا باز هم سهم قابل‌توجهی بین کشورهای امن جهان دارد. در این بین، رده‌های سوم تا پنجم جدول کشورهای امن جهان به ترتیب به سه کشور اتریش، پرتغال و دانمارک اختصاص می‌یابد. در امن و آسوده بودن خرید بلیط هواپیما اتریش و سفر به این کشور، اصلا شکی نیست. کشوری که بعد از اتمام جنگ سرد توانست خود را از حاشیه اروپا به مرکز این قاره برساند و ثبات و امنیت خاصی در چارچوب مرزهایش ایجاد کند.

از طرفی دیگر، همانطور که گفته شد خرید بلیط هواپیما پرتغال و بلیط هواپیما دانمارک هم شما را با کشورهای امنی در قاره اروپا آشنا خواهند کرد. در حالی که نزدیک به 60 درصد از کشورهای اروپایی در طول سه سال گذشته به نحوی دچار نا‌امنی شده‌اند، اما دو کشور پرتغال و دانمارک با حفظ ثبات و امنیت خود توانسته‌اند به‌خوبی از این نا‌امنی‌ها دور باشند و شرایط را برای لذت بردن مردمان خود از زندگی‌شان به خوبی مهیا کنند.

بلیط هواپیما کانادا

4کانادا، امن‌ترین کشور قاره آمریکا

کشور کانادا با قرار گرفتن در رده ششم امن‌ترین کشورهای جهان، در واقع امن‌ترین کشور قاره آمریکا محسوب می‌شود. دومین کشور بزرگ جهان، امروزه به ثبات بسیار خوبی در سیاست خود رسیده و با پایین آوردن میزان جرم و جنایت‌ها، توانسته شرایط بسیار خوبی برای زندگی 37 میلیون کانادایی به وجود آورد. کانادا به لحاظ تجارت‌های بین‌الملل هم وضعیت ایده‌آلی در سطح جهان دارد. از این رو، پیشنهاد خرید بلیط هواپیما کانادا و سفر به این کشور می‌تواند بسیار جذاب باشد.

بلیط هواپیما جمهوری چک

5رده هفتم برای چک

برخورداری 93 درصد از جمعیت 11 میلیونی چک از سواد آکادمیک و بیکار بودنِ فقط 2.2 درصد از این جمعیت که آماری طبیعی محسوب می‌شود، فاکتورهایی هستند که در بالا رفتن امنیت عمومی کشور چک طی دو قرن اخیر نقش موثری ایفا کرده‌اند. امروزه، بدون استثنا هر کسی که بلیط هواپیما چک می‌خرد، شیفته و عاشق پایتخت این کشور، یعنی شهر پراگ می‌شود. ضمنا، ارزان بودن این کشور نسبت به سایر کشورهای امن اروپایی هم دلیل دیگری بر محبوبیت بلیط هواپیما چک می‌تواند باشد.

بلیط هواپیما سنگاپور

6سنگاپور و ژاپن، امن‌های آسیایی

بین 10 کشور امن جهان در سال 2018 میلادی می‌توان نام دو کشور آسیایی را نیز دید که پشت سر هم قرار گرفته‌اند. سنگاپور، قلب تپنده اقتصاد جهان در رده هشتم و ژاپن در رده نهم قرار دارند. افرادی که علاقه‌مند به خرید بلیط هواپیما سنگاپور هستند، جالب است بدانند که این کشور توانسته با صعودی 13 پله‌ای خود را از رده بیست ‌و یکم به رده هشتم برساند. همین مورد به خوبی نشان می‌دهد که مساله امنیت تا چه در سنگاپور جدی گرفته می‌شود.

همچنین آن دسته از گردشگرانی که قصد خرید بلیط هواپیما ژاپن را دارند، بهتر است بدانند که تراکم جمعیت در این کشور 3 برابر کل اروپا و 12 برابر کل ایالات متحده است. حال آنکه، بهبود روزافزون شرایط زندگی در این کشور باعث پایین آمدن چشم‌گیر میزان جنایات و در نتیجه افزایش امنیت در آن شده است. البته اگر ژاپن بتواند برخی تنش‌های سیاسی خود با کشورهای منطقه را هم کاهش دهد، مسلما امنیت آن رشد بیشتری داشته و خریداران بلیط هواپیما ژاپن، سفر لذت‌بخش‌تری در این کشور خواهند داشت.

بلیط هواپیما ایرلند

7رده دهم و یک اروپایی دیگر

هفتاد و هفتمین کشور کوچک جهان که در گوشه‌ای از اروپا آرام گرفته، دهمین کشور امن در سطح دنیا محسوب می‌شود. ایرلند، نام این کشور است و زیبایی بی حد و حصر از ویژگی آن می باشد. تقریبا تمامی کسانی که با خرید بلیط هواپیما ایرلند مسافر این کشور می‌شوند، هنگام بازگشت به خانه از لمس فضایی آکنده از امنیت و آرامش در این کشور صحبت می‌کنند. همین امنیت بالا و پایین بودن ریسک تروریسم در این کشور، باعث شده که ایرلند در صنعت گردشگری هم با جهش بسیار بالایی مواجه شود.

خرید بلیط هواپیما ژاپن
بلیط هواپیما ژاپن

10 کشوری که در بالا به‌عنوان امن‌ترین کشور جهان در سال 2018 به شما معرفی شدند، حاصل تحقیقات و مطالعات مربوط به شاخص صلح جهانی می‌باشند. این شاخص که توسط موسسه صلح و اقتصاد در استرالیا تعیین می‌گردد، از میان 163 کشور بررسی‌شده، این 10 کشور را در سال 2018 به‌عنوان امن‌ترین کشورهای جهان معرفی کرد. بدین‌ترتیب، شما می‌توانید با تکیه بر مطالعات انجام‌شده، بلیط هواپیما برای مسافرت خود را با سبک سنگین کردن اوضاع و انتخابی دقیق، برگزینید.

برای خرید بلیط هواپیما و رزرو پرواز خارجی بهترین پیشنهاد ما به شما نصب اپلیکیشن سفرستان می‌باشد. در اپلیکیشن خرید بلیط هواپیما سفرستان به صورت روزانه تخفیف‌های ویژه روی مسیرهای خارجی وجود دارد که شما می‌توانید با نصب و ثبت نام در این اپلیکیشن، از این امکانات ویژه و برخی ویژگی‌های دیگر بهره‌مند شوید.

گردآوری: خدمات بلیط هواپیما خارجی

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید