امکانات ویژه در پروازهای بیزنس کلاس قطر ایرویز

انتخاب بین ایرلاین‌های مختلف برای خرید بلیط هواپیما شاید کمی دشوار باشد. یافتن ایرلاین مناسب برای مقصد مورد نظر، با امکانات و خدمات خوب کمی چالش‌برانگیز است. برخی از ایرلاین‌ها پروازی به مقصد مورد نظرتان ندارند، برخی دیگر خدمات چندانی ارائه نمی‌دهند. اما کافی است گشتی در دنیای مجازی بزنید تا نام قطر ایرویز را بین برترین ایرلاین‌ها ببینید.  قطر ایرویز جزو جوان‌ترین ایرلاین‌ها است که به شش قاره و بیش از 150 کشور دنیا پرواز دارد. این ایرلاین با ناوگانی از جدیدترین نسل هواپیماها و خدمات فراوان خود توانسته محبوبیت فراوانی بین مسافران بدست آورده و رقیب بسیار جدی برای هم رده‌های خود به شمار رود.

0
86
خرید بلیط هواپیما از قطر ایرویز
بلیط هواپیما از قطر ایرویز
امکانات ویژه در پروازهای بیزنس کلاس قطر ایرویزReviewed by تحریریه بلیط هواپیما on Oct 25Rating: 3.5امکانات ویژه در پروازهای بیزنس کلاس قطر ایرویز - خرید بلیط هواپیما ارزانانتخاب بین ایرلاین‌های مختلف برای خرید بلیط هواپیما شاید کمی دشوار باشد. یافتن ایرلاین مناسب برای مقصد مورد نظر، با امکانات و خدمات خوب کمی چالش‌برانگیز است. برخی از ایرلاین‌ها پروازی به مقصد مورد نظرتان ندارند، برخی دیگر خدمات چندانی ارائه نمی‌دهند.

بیزنس کلاس قطر ایرویز

انتخاب بین ایرلاین‌های مختلف برای خرید بلیط هواپیما شاید کمی دشوار باشد. یافتن ایرلاین مناسب برای مقصد مورد نظر، با امکانات و خدمات خوب کمی چالش‌برانگیز است. برخی از ایرلاین‌ها پروازی به مقصد مورد نظرتان ندارند، برخی دیگر خدمات چندانی ارائه نمی‌دهند. اما کافی است گشتی در دنیای مجازی بزنید تا نام قطر ایرویز را بین برترین ایرلاین‌ها ببینید. قطر ایرویز جزو جوان‌ترین ایرلاین‌ها است که به شش قاره و بیش از 150 کشور دنیا پرواز دارد. این ایرلاین با ناوگانی از جدیدترین نسل هواپیماها و خدمات فراوان خود توانسته محبوبیت فراوانی بین مسافران بدست آورده و رقیب بسیار جدی برای هم رده‌های خود به شمار رود. قطر ایرویز در کلاس‌های پروازی مختلفی فعالیت دارد که بیزنس کلاس آن، پس از فرست کلاس، بهترین کلاس پروازی به شمار می‌رود. بیزنس کلاس قطر ایرویز امکانات و خدماتی در حد فرست کلاس را به مسافران خود ارائه می‌دهد و در نتیجه سبب شده تا عده بسیاری با خرید بلیط هواپیما از این کلاس پروازی ایرلاین استفاده کنند.

تاریخچه قطر ایرویز

خرید بلیط هواپیما از قطر ایرویز
بلیط هواپیما از قطر ایرویز

قطرایرویز اواخر نوامبر 1993 تاسیس شد و در 20 ژانویه 1994 فعالیت خود را آغاز کرد. این شرکت هواپیمایی در ابتدا توسط خاندان سلطنتی قطر اداره می‌شد. اما در سال 1997 تحت مدیریت جدید قرار گرفت. در حال حاضر نیز دولت قطر مالک 50% از سهام این شرکت بوده و مابقی آن تحت مالکیت سرمایه‌گذاران خصوصی می‌باشد. این ایرلاین در سال 2003، هنگامی که توانست قانون ایمنی جدید یاتا،  IOSA، را به عنوان اولین ایرلاینی که توانست این بازرسی ایمنی را به خوبی پشت سر بگذارد، قدم بسیار بزرگی رو به جلو برداشت. در سال 2004 نیز به دلیل خدمات خوب خود توانست عنوان ایرلاین 5 ستاره را از اسکای تراکس(Skytrax) کسب کند. در سال 2010 این ایرلاین جزو معدود ایرلاین‌هایی بود که به شش قاره دنیا پرواز داشتند. در سال 2013، این ایرلاین در راستای راحتی هرچه بیشتر مسافران، نرم افزار خود برای اندروید، آیفون، و بلک بری را راه اندازی کرد. در سال 2017 عنوان ایرلاین برتر سال را دریافت کرد. به علاوه این ایرلاین عضوی از اتحادیه one world نیز می‌باشد. دستاوردها و تلاش‌های مسئولان قطر ایرویز در راستای راحتی و جلب رضایت مشتری ادامه داشته و دارد. شاید همین امر جزو دلایلی باشد که مسافران را ترغیب به خرید بلیط هواپیما قطر ایروز و سفر با بیزنس کلاس این ایرلاین می‌کند.

بیزنس کلاس قطر ایرویز

خرید بلیط هواپیما از قطر ایرویز
بلیط هواپیما از قطر ایرویز

قطر ایرویز کلاس پروازی اکونومی، بیزنس و فرست کلاس را به مسافران ارائه می‌دهد. کافی است با خرید بلیط هواپیما سفری با بیزنس کلاس قطر ایرویز داشته باشید تا پروازی فراموش نشدنی را تجربه کنید. بیزنس کلاس این ایرلاین توسط جایزه جهانی ایرلاین اسکای ترکس(Skytrax) و جایزه منتخب مسافران تریپ ادوایزر(TripAdvisor) در سال 2018 به عنوان بهترین بیزنس کلاس در بین ایرلاین‌ها شناخته شده است.

صندلی‌های بیزنس کلاس

خرید بلیط هواپیما از قطر ایرویز
بلیط هواپیما از قطر ایرویز

مدل چیدمان صندلی‌های بیزنس کلاس بسته به نوع هواپیما متفاوت می‌باشد اما معمولا 2 صندلی در ردیف وسط و 2 صندلی در ردیف‌های سمت چپ و راست قرار دارند. البته در بوئینگ 787 دریم لاینر 2 صندلی در ردیف وسط و یک صندلی در دو سمت قرار دارند که فضای خصوصی بیشتری را در اختیار مسافران قرار می‌دهند. مدل چیدمان صندلی‌ها به گونه‌ای است که فضای کافی را برای تحرک مورد نیاز و نیز برای حالت خواب صندلی‌ها ایجاد کرده در نتیجه مسافرانی که با خرید بلیط هواپیما سفر می‌کنند، راحتی بیشتری را در این نوع از کلاس پروازی داشته باشند. در کنار صندلی‌ها دوشاخه برق و کابل USB قرار دارد. بعلاوه در کنار صندلی‌ها کمد و قفسه کوچکی برای نگه داری لوازم( بطری آب، موبایل، لب تاپ و دوربین) تعبیه شده است. میزهای در نظر گرفته شده برای صندلی‌ها دو تکه و تاشو است. بزرگی میزها معمولا به صورتی است که همزمان لپ تاپ و سینی غذای شما را در خود جای خواهد داد. اما اگر خسته بودید و خواستید برای دقایقی دراز بکشید، صندلی‌ها قابلیت تخت خواب شو را دارند و به درخواست شما مهماندار صندلی را تنظیم کرده و بالش و پتو را در اختیار شما خواهد گذاشت.

وای فای

خرید بلیط هواپیما از قطر ایرویز
بلیط هواپیما از قطر ایرویز

افرادی که با خرید بلیط هواپیما قصد سفر دارند معمولا اولین تصوری که از پرواز دارند گذراندن اوقاتی از مسافرت بدون وای فای و به دور از دنیای مجازی است. اما ارگ با خرید بلیط هواپیما از بیزنس کلاس قطر ایرویز استفاده کنید حتی لحظه‌ای را بدون وای فای نخواهید گذراند. البته باید یادآور شد که این امکان در برخی از هواپیماهای این شرکت وجود دارد.

کیت پروازی و لباس راحتی

خرید بلیط هواپیما از قطر ایرویز
بلیط هواپیما از قطر ایرویز

اگر تا به حال با خرید بلیط هواپیما سفر کرده باشید، خواهید دید که ایرلاین‌ها کیت‌های پروازی را به شما می‌دهند که شامل برخی لوازم بهداشتی و جوراب و غیره است. قطر ایرویز در کیت‌های پروازی خود چشم بند، گوش بند، و جوراب را قرار داده است. به علاوه این ایرلاین با همکاری برند ایتالیایی مونته وابیانو(Castello Monte Vibiano Vecchio) محصولات طبیعی این شرکت مانند بالم لب، کرم مرطوب کننده و آب رسان صورت، و کرم ضد پیری را نیز در کیت پروازی خود جای داده است. قطر ایرویز به این کیت‌های پروازی بسنده نکرده و برای راحتی هرچه بیشتر مسافران خود، با کمپانی وایت (The White Company) دست همکاری داده و ستی از لباس راحتی و دمپایی این شرکت که 100 درصد نخی هستند را نیز در اختیار آنان قرار می‌دهد. البته اگر پروازتان کوتاه و در روز باشد احتمالاً این ست را دریافت نخواهید کرد.

غذا و نوشیدنی

خرید بلیط هواپیما از قطر ایرویز
بلیط هواپیما از قطر ایرویز

غذا و نوشیدنی در طی پرواز همواره برای مسافرانی که با خرید بلیط هواپیما سفر می‌کنند از اهمیت فراوانی برخوردار است. قطر ایرویز برای مسافرانی که با خرید بلیط هواپیما از بیزنس کلاس این ایرلاین استفاده می‌کنند، طیف گسترده‌ای از نوشیدنی‌ها را ارائه می‌دهد که مسافران در هر زمان که بخواهند، طعم فراموش نشدنی این نوشیدنی‌ها را خواهند چشید. از آبمیوه‌های گازدار تا موکتل‌ها و چای داغ تازه دم سرو شده در ست چینی، در اختیار مسافران قرار دارد. از نوشیدنی‌ها که بگذریم که به غذاهایی می‌رسیم که منحصرا برای قطر ایرویز در نظر گرفته و طراحی شده‌اند. منوی این ایرلاین به شما این اختیار را می‌دهد تا هر نوع خوراکی را در هر ساعتی که میل‌تان بکشد، نوش جان کنید. شما می‌توانید هنگام خرید بلیط هواپیما نوع و ساعت سرو غذا را مشخص کنید تا مهماندار ر همان ساعت، غذا را برای شما سرو کند. از دیگر ویژگی‌های بیزنس کلاس قطر ایرویز نحوه سرو غذاهاست. قطر ایرویز در سرو غذا و نوشیدنی همانند یک رستوران لوکس عمل کرده و با تزیین بسیار زیبا و هنرمندانه غذاها و نوشیدنی‌ها، رومیزی لوکس، ست غذاخوری مجلل، خاطره‌ای فراموش نشدنی را به مسافران هدیه می‌دهد.

سرگرمی

خرید بلیط هواپیما از قطر ایرویز
بلیط هواپیما از قطر ایرویز

اگر با خرید بلیط هواپیما سفری نسبتا طولانی را در پیش داشته باشید، حتما باید فکری در مورد گذر زمان نیز بکنید. قطر ایرویز به فکر مسافران بیزنس کلاس خود بوده و با سیستم هوشمندانه و نوآورانه Oryx One صفحه نمایش لمسی را در اختیار مسافران قرار داده تا به راحتی و تنها با لمس صفحه به دنیایی از موسیقی، فیلم و بازی‌های گوناگون قدم بگذارند.

سالن‌های استراحت

خرید بلیط هواپیما از قطر ایرویز
بلیط هواپیما از قطر ایرویز

مسافرانی که با خرید بلیط هواپیما قطر ایرویز سفر می‌کنند، اگر بیزنس کلاس این ایرلاین را برای سفر انتخاب کنند، از خدمات و امکانات ویژه این ایرلاین نیز می‌توانند استفاده کنند. سالن‌های استراحت قطر ایرویز بسته به نوع فرودگاه از امکانات فراوانی همانند، حمام، سرویس بهداشتی، کامپیوتر، رستوران، و بسیاری دیگر برخوردار است. مسافران بیزنس کلاس و فرست کلاس می‌توانند بدون صرف هیچ هزینه اضافی، از این امکانات بهره ببرند. اما مسافران کلاس پروازی اکونومی می‌توانند در میزهای چک این، آژانس‌ها، و یا به صورت آنلاین می‌توانند دسترسی به این سالن‌ها را خریداری کنند.

شاید تا به حال فقط نام قطر ایرویز را شنیده باشید. احتمالا چرایی مطرح شدن نام این ایرلاین نیز برای‌تان سوال بوده است. کافی است یک بار با خرید بلیط هواپیما سفری با این ایرلاین داشته باشید تا قطر ایرویز به یکی از گزینه‌های همیشگی پروازتان تبدیل شود. امکانات و خدمات فوق الذکر بیزنس کلاس قطر ایرویز را به بهترین کلاس پروازی در بین ایرلاین‌ها تبدیل کرده است. اگر سفری پیش روی خود دارید، پیشنهاد ما خرید بلیط هواپیما بیزنس کلاس قطر ایرویز است. چرا که بهترین‌ افراد لایق بهترین‌ها هستند.

برای خرید بلیط هواپیما و رزرو پرواز خارجی بهترین پیشنهاد ما به شما نصب اپلیکیشن سفرستان می‌باشد. در اپلیکیشن خرید بلیط هواپیما سفرستان به صورت روزانه تخفیف‌های ویژه روی مسیرهای خارجی وجود دارد که شما می‌توانید با نصب و ثبت نام در این اپلیکیشن، از این امکانات ویژه و برخی ویژگی‌های دیگر بهره‌مند شوید.

گردآوری: خدمات بلیط هواپیما خارجی

منابع
seatmaestro.com
alexfergus.com
qatarairways.com

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید