چگونه بدون یک ریال پس انداز به دور دنیا سفر کنیم

سفر به دور دنیا به پس انداز زیادی نیاز ندارد، در حقیقت گاهی به هیچ پس اندازی نیاز ندارد، کافی است بدانید که چگونه و از کجا باید مخارج سفر خود را بدست آورید تا قادر باشید هزینه خورد و خوراک، اقامت و گشت و گذار خود را در حین سفر پرداخت کنید.

0
40
چگونگی انجام سفر بدون پس انداز
انجام سفر بدون پس انداز
چگونه بدون یک ریال پس انداز به دور دنیا سفر کنیمReviewed by تحریریه بلیط هواپیما on Feb 13Rating: 4.0انجام سفر بدون پس انداز چگونه بدون یک ریال پس انداز به دور دنیا سفر کنیمانجام سفر بدون پس انداز شاید فکر کنید که خرید بلیط هواپیما برای سفر به دور دنیا بدون خرج یک ریال پس انداز ادعایی کذب و تبلیغاتی است اما واقعیت دارد.

انجام سفر بدون پس انداز

سفر به دور دنیا به پس انداز زیادی نیاز ندارد، در حقیقت گاهی به هیچ پس اندازی نیاز ندارد، کافی است بدانید که چگونه و از کجا باید مخارج سفر خود را بدست آورید تا قادر باشید هزینه خورد و خوراک، اقامت و گشت و گذار خود را در حین سفر پرداخت کنید. شاید فکر کنید که خرید بلیط هواپیما برای سفر به دور دنیا بدون خرج یک ریال پس انداز، ادعایی کذب و دروغی تبلیغاتی است، اما چنین نیست و این مطلب، درستی این ادعا را بر شما ثابت خواهد کرد و چگونگی انجام سفر بدون پس انداز را با ارائه راهکارهایی سودمند برای کسب درآمد در سفر برای شما شرح خواهد داد.

در خارج از کشور مشغول به کار شوید

چگونگی انجام سفر بدون پس انداز
انجام سفر بدون پس انداز

باندازه کافی از شغل خود پول درنمی آورید؟ از شغلی که دارید متنفرید؟ شاید زمان آن رسیده که شغلی در خارج از کشور برای خود برگزینید؛ شغلی که امکان سفر به دور دنیا را برای شما ممکن می کند. حقیقت این است که فرصت های شغلی بسیاری در سرتاسر جهان وجود دارند که امکان تامین مخارج اقامتی و خورد و خوراک شما را در نقاط مختلف دنیا فراهم می سازد. برخی از مشاغل پردرآمدی که ممکن است برای شما مناسب باشند عبارتند از:

  • آموزش زبان انگلیسی: اگر به زبان انگلیسی تسلط دارید، وقت را هدر ندهید و به سرعت برای دریافت مدرک تدریس زبان خود اقدام کنید، چراکه این مهارت در خارج از کشور ناجی شما خواهد بود. بسیاری از کشورهای جهان، به خصوص کشورهایی نظیر تایلند و اندونزی، هزینه زیادی را صرف آموزش زبان انگلیسی به بومیان مناطق مختلف خود کرده و مربیان زبان انگلیسی را از هر نقطه از دنیا به منظور تدریس زبان انگلیسی به مردم کشور خود جذب می کنند. شما هم می توانید در طول اقامت در این کشورها، نه تنها هزینه اقامتی خود را از این طریق کسب کنید، بلکه برای ادامه سفر خود به دور دنیا، مبلغی را نیز پس انداز کنید. حتی اگر قادر نباشید چنین شغلی را در کشوری بیگانه برای خود بیابید، به هیچ وجه نگران نباشید؛ چراکه به لطف اینترنت به راحتی می توانید از طریق برخی سایت هایی نظیر آیتاکی (italki)، وی آی پی کید (VIPKid) و کامبلی ((Cambly به صورت غیر حضوری و مجازی به آموزش زبان بپردازید و دستمزد خود را پس از اتمام هر جلسه تمام و کمال دریافت کنید.
  • راهنمای تور: به صحبت درباره بناهای تاریخی علاقه دارید؟ با اندکی اطلاعات گردشگری و کمی هم تسلط به زبان انگلیسی قادر خواهید بود در هر جای دنیا که باشید، با انجام این کار مبلغی حدود ۵۰ دلار در روز کسب درآمد کنید.
  • مربی یوگا: امروزه مراکز آموزش یوگا در هر شهری از دنیا وجود دارند و به افرادی که در این زمینه فعالیت دارند، مبالغ قابل توجهی را بابت آموزش می پردازند. کافی است در کلاس های آموزش یوگا شرکت کرده و گواهینامه پایان دوره و جواز آموزش یوگا را از این مراکز دریافت کنید تا در هر جای دنیا که باشید، از طریق آموزش این ورزش پرطرفدار کسب درآمد کنید.
  • پیشخدمت رستوران: در فصول پرتردد سال و زمانی که گردشگران با خرید بلیط هواپیما به مقاصد محبوب هجوم می برند، رستوران های فصلی مجبور می شوند که برای رسیدگی و پذیرایی از این حجم زیاد گردشگر بر تعداد نیروی خدماتی خود بیفزایند. شما با اندکی تجربه و آشنایی با زبان انگلیسی می توانید برای کار در این مشاغل اقدام کنید و علاوه بر دریافت حقوقی ثابت، از انعام سخاوتمندانه برخی گردشگران نیز بهره مند گردید و هزینه مورد نیاز خود را برای سفر به دور دنیا تامین کنید.

✅ بازدید از مقاله چطور یک سفر ارزان ترتیب دهیم

با رایگان سواری، رایگان سفر کنید

چگونگی انجام سفر بدون پس انداز
انجام سفر بدون پس انداز

به جای تهیه بلیط هواپیما و سفری سر راست به مقصد خود می توانید با رایگان سواری بدون یک ریال پس انداز به دور دنیا سفر کنید. این کار شاید چندان بدون ریسک و بی خطر نباشد، اما چنانچه محتاطانه عمل کرده و از سوار شدن به خودروی افراد مشکوک پرهیز کنید، هیچ مشکلی برای شما بوجود نخواهد آمد. در حقیقت این کار در میان برخی گردشگران رواج دارد و در بخشی از مناطق جهان نظیر منطقه اسکاندیناوی، آمریکای مرکزی، اروپای شرقی، استرالیا و نیوزلند همواره صورت می پذیرد. بنابراین نیازی به نگرانی نیست، کافی است در مناطقی که رایگان سواری منع قانونی ندارد، علامت مشخصی بدست بگیرید و با لبخندی روی چهره از دیگران درخواست سواری رایگان کنید.

با کاناپه گردی رایگان اقامت کنید

سایت کوچ سرفینگ (کاناپه گردی) یکی از مشهورترین راه های ارتباطی گردشگران با بومیان و ساکنان مناطق مختلف جهان است که مدت هاست با فعالیت در این زمینه و آشنا سازی ساکنان مناطق مختلف جهان با گردشگران، امکان اقامت رایگان را برای گردشگران فراهم کرده است. به لطف وجود افراد میهمان نوازی که در این سایت ثبت نام و برای میزبانی از گردشگران اعلام آمادگی کرده اند، گردشگران می توانند بدون یک ریال پس انداز به دور دنیا سفر کنند و لذت اقامتی رایگان را در جای جای دنیا تجربه کنند. گفتنی است که کوچ سرفینگ امروزه به شبکه اجتماعی بزرگی مبدل گردیده و با ایجاد فضای مناسب برای تبادل فرهنگی و آشنایی ملت های مختلف از طریق اسکان رایگان موفق شده است که گردشگری را به سطح جدیدی ارتقا دهد. بنابراین چنانچه دوست ندارید برای هزینه اقامت خود در کشوری بیگانه کار کنید، بازهم به راحتی قادر خواهید بود بدون پرداخت هیچ هزینه ای، در هر نقطه از دنیا اقامت کنید.

هزینه خورد و خوراک خود را با کار داوطلبانه بپردازید

اگر به کشاورزی و مزرعه داری علاقه دارید، این شغل شما را به هدفتان یعنی سفر به دور دنیا بدون صرف یک ریال پس انداز خواهد رساند. کافی است در شبکه فرصت های شغلی جهانی برای کار در مزارع ارگانیک کشاورزی که به اختصار WWOOF نامیده می شود، ثبت نام کنید و از خدمات بی شمار این شبکه بهره مند گردید. شما برای ثبت نام در این سایت ابتدا باید مبلغ بسیار اندکی را بپردازید و سپس می توانید کار خود را روی مزارعی میان ۶۰ کشور جهان آغاز کنید و از خدماتی نظیر جا و غذای رایگان برخوردار شوید. اگر دوست ندارید هیچ هزینه ای بابت ثبت نام اولیه بپردازید، سایت هیپوهلپ (HippoHelp) را برای سفر رایگان خود به دور دنیا برگزینید، چراکه این سایت خدماتی بسیار متنوع را بدون دریافت هیچ هزینه اشتراکی به شما ارائه می کند.

در برنامه بازدید رایگان از کشورها شرکت کنید

برخی کشورهایی نظیر یونان، کوبا، مجارستان و ارمنستان با ارائه برنامه سفری مجانی و جذاب، امکان بازدیدی رایگان افرادی را که اجدادشان متولد این کشورها هستند، فراهم کرده اند. این برنامه که تحت عنوان «اصل و نسب خود را کشف کنید» از طریق کشورهای یاد شده ارائه می گردد، به فرزندان و نوادگان ساکنان پیشین این کشورها جواز اقامتی موقت و رایگان را در این کشورها فراهم می آورد و کلیه هزینه گشت و گذار و اقامت این افراد را تامین می سازد. بنابراین اگر فکر می کنید اجداد شما ساکن یکی از این کشورها هستند، برای دریافت این امتیاز ویژه اقدام کنید تا هیچ هزینه ای بابت اقامت در این کشورها در طول برنامه سفر خود به دور دنیا نپردازید.

در ادامه می توانید با ارزان ترین مقاصد سفر در جهان آشنا شوید.

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید