ساخت اولین استخر بی‌انتهای ۳۶۰ درجه در لندن

0
78
اولین استخر بی انتهای جهان 360 درجه
اولین استخر بی انتهای جهان
ساخت اولین استخر بی‌انتهای ۳۶۰ درجه در لندنReviewed by تحریریه بلیط هواپیما on Jun 12Rating: 3.5ساخت اولین استخر بی‌انتهای ۳۶۰ درجه در لندن.شرکت انگلیسی کامپس پولز در جدیدترین طرح خود از برنامه‌ریزی برای ساخت اولین استخر بی‌انتهای جهان با چشم‌انداز ۳۶۰ درجه در پایتخت انگلستان خبر داد.

اولین استخر بی‌انتهای ۳۶۰ درجه

شرکت انگلیسی کامپس پولز در جدیدترین طرح خود، از برنامه‌ریزی برای ساخت اولین استخر بی‌انتهای جهان با چشم‌انداز ۳۶۰ درجه در پایتخت انگلستان خبر داد. این استخر که در پشت بام طبقه پنجاه و پنجم یک هتل ۵ ستاره ساخته خواهد شد، فرصت تماشای نماهایی باورنکردنی از شهر را در اختیار شناکنندگان می‌گذارد.

اولین استخر بی انتهای جهان 360 درجه
اولین استخر بی انتهای جهان

شرکت کامپس پولز نام استخر مد نظر اینفینیتی لندن (Infinity London) گذاشته که معنای آن لندن بی‌انتها است. طبق آنچه طراحان این استخر اعلام کرده‌اند، حجم آب آن ۶۰۰ هزار لیتر خواهد بود.

اولین استخر بی انتهای جهان 360 درجه
اولین استخر بی انتهای جهان

در ساخت این استخر از آکرلیک خاصی استفاده خواهد شد. همچنین با توجه به اینکه کف و دیواره‌های آن شیشه‌ای می‌شود، حاضران در طبقه پایینی می‌توانند شناگران را در بالا مشاهده کنند. نورپردازی زیبای استخر بی‌انتهای لندن هم باعث خواهد شد که این استخر مانند ستاره‌ای درخشان در تاریکی باشد. لازم به ذکر است که به احتمال زیاد، پروژه ساخت این استخر از سال ۲۰۲۰ میلادی کلید خواهد خورد.

برای خرید بلیط هواپیما لندن و رزرو پرواز خارجی بهترین پیشنهاد ما به شما نصب اپلیکیشن سفرستان می‌باشد. در اپلیکیشن خرید بلیط هواپیما سفرستان به صورت روزانه تخفیف‌های ویژه روی مسیرهای خارجی وجود دارد که شما می‌توانید با نصب و ثبت نام در این اپلیکیشن، از این امکانات ویژه و برخی ویژگی‌های دیگر بهره‌مند شوید.

گردآوری: خدمات بلیط هواپیما خارجی

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید