اپلیکیشن سفرستان و خرید بلیط هواپیما

درست است که قصه پرواز از دکانِ دو نبش دوچرخه‎سازی برادران «ویلبر رایت» با آن عینک‌های لبه پهنشان آغاز شده است، اما با خوش‌شانسی ما مسافران عصر دیجیتال این داستان پر ماجرا به آن مغازه‎ی فَکسنی ختم نشده و تا شکستن دیوارهای صوتی و جت‎های جیمبو هم پیش رفته است. البته این داستان همیشه به راحتی «آب خوردن» امروزش نبوده تا همین چند سال پیش مجبور بودیم برای خرید یک بلیط هواپیما نه چندان ناقابل گوشی تلفن به دست، مدام نیازمندی‌های روزنامه را ورق بزنی و به این جا و آن جا زنگ بزنی بلکه بلیط هواپیمای دلخواهت را با قیمت مناسب پیدا کنی!

17
10039
دانلود اپلیکیشن سفرستان و خرید بلیط هواپیما
اپلیکیشن سفرستان و خرید بلیط هواپیما
اپلیکیشن سفرستان و خرید بلیط هواپیماReviewed by تحریریه بلیط هواپیما خارجی on Jan 14Rating: 4.5اپلیکیشن سفرستان و خرید بلیط هواپیمااپلیکیشن سفرستان و خرید بلیط هواپیما برای رزرو هتل خارجی و خرید بلیط هواپیما و همچنین رزرو یا خرید پرواز خارجی اپلیکیشن سفرستان را دانلود و نصب نمایید

اپلیکیشن سفرستان و خرید بلیط هواپیما

درست است که قصه پرواز از دکانِ دو نبش دوچرخه‎سازی برادران «ویلبر رایت» با آن عینک‌های لبه پهنشان آغاز شده است، اما با خوش‌شانسی ما مسافران عصر دیجیتال این داستان پر ماجرا به آن مغازه‎ی فَکسنی ختم نشده و تا شکستن دیوارهای صوتی و جت‎های جیمبو هم پیش رفته است. البته این داستان همیشه به راحتی «آب خوردن» امروزش نبوده تا همین چند سال پیش مجبور بودیم برای خرید یک بلیط هواپیما نه چندان ناقابل گوشی تلفن به دست، مدام نیازمندی‌های روزنامه را ورق بزنی و به این جا و آن جا زنگ بزنی بلکه بلیط هواپیمای دلخواهت را با قیمت مناسب پیدا کنی!

✅ بازدید از مقاله اپلیکیشن‌های کاربردی در پرواز خارجی
✅ بازدید از مقاله اپلیکیشن رزرو هتل آنلاین

از این نوستالژی‌های تاریخی که بگذریم، به دنیای امروز می‎رسیم که دور دور دیجیتال‎ها و هوشمندها شده است و برای هر دردی نسخه‌ی نرم‎افزاری وجود دارد. البته نباید فراموش کنیم که در میان برنامه‌ها و اپلیکیشن‎های دهان پرکن عصر دیجیتال «برنامه نماها» هم کم نیستند که با تمام ادعاهایشان در عمل کار چندانی از دستشان بر نمی‎آید.

در چنین آشفته بازار «هوشمندگرایی» و «هوشمندشناسی» است که اپلیکیشن سفرستان قرار است همسفر کاربرانی شود که دوست ندارند «لقمه سفر» را دور سرشان بچرخانند و امیدوارند که بتوانند به راحتی «یک لیوان آب خوردن» بلیط هواپیما بخرند و رزرو هتل انجام دهند و به مناطق دیدنی دنیا پرواز کنند.

اپلیکیشن سفرستان دانشنامه‌ای‌ جیبی برای سفرها

اپلیکیشن سفرستان اپلیکیشنی پرکار در بحث شیرین سفر است که تقریبا غیر از بستن چمدان کاربر هر کار دیگری که بگویید برای همسفرانش انجام می‎دهد. نصابان این اپلیکیشن بر روی گوشی، وقتی مهمان سفرستان باشند بدون هیچ محدودیت و منتی می‎توانند در میان فهرست بلند بالای بلیط‌ هواپیما بالا و پایین شوند و هر زمان که افتخار دهند و بر روی این اپلیکیشن ثبت‌نام کنند، عضو گرانقدری خواهند بود که پروفایلی مخصوص به خود دارد و در این پروفایل شخصی می‌تواند تمام حرکات و وَجنات سفرش را کنترل کند.

بنابراین کاربر اپلیکیشن سفرستان می‎تواند ریز سفرهای گذشته‌اش را همیشه و همه جا بیرون بکشد، تا پنج جست‌وجوی قبلی خود را همیشه روی موبایل و در کف دستش حاضر و آماده داشته باشد، با هر شرط و شروطی که دل تنگش می‎خواست در میان بلیط‌های ایرلاین‌های مختلف بگردد و هر چه قیمت در بازار وجود دارد را آنقدر زیر و رو کند و با هم مقایسه کند تا «پریدنی‎ترین» بلیط هواپیما را برای خود تهیه کند.

پروفایل شخصی و قابلیت‌های رنگ به رنگ جست‎وجو به کنار، اپلیکیشن سفرستان هم برای همسفرانش قرعه‎کشی‌های جذاب دارد، هم به سفر مسافرانش امتیاز می‎دهد و هم تخفیفات خرید بلیطش همیشه برای کاربران به راه و به روز است. علاوه بر تمام این‌ها اپلیکیشن سفرستان کیف پول آنلاینی است که هم می‎تواند با کارت‌های بانکی برای همسفرش خرید کند و هم این قابلیت را دارد تا حکم حساب پس‎انداز سفر را بازی کند و در وقت ضرورت، از اعتبارش برای خرید بلیط هواپیمای کاربران مایه بگذارد.

یکی دیگر از قسمت‌های جذاب اپلیکیشن بلیط هواپیما سفرستان امکان انتخاب همسفر برای سفرهاست، تازه این امکان جذاب به همین جا ختم نمی‎شود و کاربر می‎تواند در پایان سفرش به همسفر انتخابی خود امتیاز دهد و در صورت تمایل سفر رفتن با او را به دیگر کاربران اپلیکیشن نیز پیشنهاد کند.

خلاصه که اپلیکیشن بلیط هواپیما سفرستان دیدنی و گشتنی و رفتنی زیاد دارد که تمامشان را در طبق اخلاص تقدیم همسفرانی می‎کند که بر روی گوشی‌، نصبش کرده‎ باشند. پیشنهاد می‌کنیم شما هم سفر بعدی خود را همسفر سفرستان باشید.

اپلیکیشن سفرستان

خرید بلیط هواپیما خارجی و داخلیاما از هرچه بگذریم سخن دوست خوش‌تر است. همه این اپلیکیشن‌هایی که نام بردیم و برایتان توضیح دادیم خوب هستند و هرکدام در بخشی بیشتر از سایر بخش‌هایشان قوی. اکنون می‌خواهیم اپلیکیشنی را به شما معرفی کنیم که نه‌تنها ازلحاظ ساختار بسیار قوی و عالی طراحی‌شده بلکه تمامی نیازهای یک ایرانی در آن تعبیه گشته است. یعنی از همه این اَپ‌ها به نیاز و نوع استفاده ما ایرانی‌ها نزدیک‌تر است و این دست نداده مگر به مطالعه دقیق و روان‌شناسانه روی رفتار و ذهنیت ایرانی‌ها و در نظر گرفتن اولویت و اهداف آن‌ها در خرید بلیط هواپیما. در این برنامه شما می‌توانید انواع پروازهای داخلی و خارجی را سرچ کنید و به‌راحتی خرید کنید و یا اینکه اگر خواستید بلیط را مسترد کنید و جدیداً امکان رزرو هتل خارجی نیز به آن اضافه‌شده. این اپلیکیشن دارای نسخه‌های اندروید و iOS است.

نمونه هایی از صفحات نسخه android اپلیکیشن

دانلود نسخه اندروید اپلیکیشن خرید بلیط هواپیما سفرستان از کافه بازار

دانلود اپلیکیشن خرید بلیط هواپیما از کافه بازار

نمونه هایی از صفحات نسخه ios اپلیکیشن

دانلود نسخه آیفون اپلیکیشن خرید بلیط هواپیما سفرستان به صورت مستقیم

دانلود اپلیکیشن خرید بلیط هواپیما با لینک مستقیم

راهنمای فعال سازی اپلیکیشن با دانلود مستقیم

پس از دانلود اپلیکیشن و اجرای آن برای اولین بار این پیغام را مشاهده می‌کنید

Untrusted Enterprise Developer

راهنمای فعال سازی اپلیکیشن سفرستان روی موبایل آیفون
راهنمای فعال سازی اپلیکیشن روی آیفون

وارد تنظیمات Setting آیفون شوید و ابتدا گزینه General و سپس گزینه Device Management را انتخاب کنید

راهنمای فعال سازی اپلیکیشن سفرستان روی موبایل آیفون
راهنمای فعال سازی اپلیکیشن روی آیفون

پس از وارد شدن به Device Management گزینه Mohajer International Communications LLC را انتخاب کنید.

 

راهنمای فعال سازی اپلیکیشن سفرستان روی موبایل آیفون
راهنمای فعال سازی اپلیکیشن روی آیفون

در مرحله بعد گزینه Trust Mohajer International Communications LLC را انتخاب کنید.

راهنمای فعال سازی اپلیکیشن سفرستان روی موبایل آیفون
راهنمای فعال سازی اپلیکیشن روی آیفون

دانلود نسخه آیفون اپلیکیشن خرید بلیط هواپیما سفرستان از سیب‌اپ

دانلود اپلیکیشن خرید بلیط هواپیما از سیب اپ

به این نکته توجه داشته باشید که برای دانلود از سیب‌اپ باید اپلیکیشن سیب‌اپ را ابتدا دانلود کنید و بر روی موبایل خود فعال کنید.

برای خرید بلیط هواپیما و رزرو پرواز خارجی بهترین پیشنهاد ما به شما نصب اپلیکیشن سفرستان می‌باشد. در اپلیکیشن خرید بلیط هواپیما سفرستان به صورت روزانه تخفیف‌های ویژه روی مسیرهای خارجی وجود دارد که شما می‌توانید با نصب و ثبت نام در این اپلیکیشن، از این امکانات ویژه و برخی ویژگی‌های دیگر بهره‌مند شوید.

گردآوری: خدمات بلیط هواپیما خارجی

17 دیدگاه ها

  • سلام
   اپلیکیشن خرید بلیط هواپیما و رزرو هتل نسخه ios در حال تست کامل هستش و به زودی برای نصب در اختیار شما قرار میگیرد
   از حسن نظر و توجه شما به سفرستان متشکریم

  • سلام دوست عزیز
   برای استفاده از امکانات اپلیکیشن حتما نیاز هست شما به اینترنت متصل باشید
   چون خرید بلیط هواپیما و رزرو هتل به صورت آنلاین جستجو میشود و قیمت ها و ظرفیت ها هر لحظه تغییر خواهد کرد

 1. برای گوشی بلک بری هم برنامه نصب میشه ؟ و این که رزرو تمام هتل ها از طریق اپلیکیشن امکان پذیره یا تعدادشون محدوده؟

  • بلک‌بری هم اگه سیستم عامل اندروید داشته باشه نصب میشه و مشکلی نداره
   تو اپلیکیشن سفرستان محدودیتی برای رزرو هتل و خرید بلیط هواپیما وجود نداره

  • سرویس بیمه روی اپلیکیشن سفرستان اواسط اسفندماه اضافه می‌شود و تا آخر اسفند با تست نهایی و رفع اشکالات به طور رسمی قابل استفاده قرار می‌گیرد
   ممنون از پیگیری شما

  • سلام
   بابت مدت زمانی که معطل شدید عذرخواهی میکنیم
   به دلیل کنسل شدن چند پرواز ، پشتیبانی با تماس های متعدد مواجه شده بود و بسیار شلوغ بود.

 2. سلام من از سایت بلیط خریدم و یه کد اعتبار خرید 50 هزار تومانی برام اومد که اپلیکیشن رو نصب کنم و وارد کنم ولی متاسفانه تو اپلیکیشن پیداش نکردک کد رو کجا استفاده کنم. ios

 3. سلام.من اپليكيشن ios رو نصب كردم ولي باز نميشه. يوزر پسورد رو ميزنم از برنامه خارج ميشه و براي فراموشي رمز رو ميزنم پيغام ميده كه نام كاربري وايميل ثبت نشده در صورتي كه ثبت مجدد هم نميشه. لطفا راهنمايي نماييد

  • لطفا ابتدا اطمینان حاصل کنید که آخرید ورژن اپلیکیشن رو نصب کرده‌اید
   اگر همچنان مشکل داشتید با شماره پشتیبانی سفرستان تماس بگیرید 96621777

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید