اپلیکیشن سفر AsYouStay

0
73
خرید بلیط هواپیما از اپلیکیشن سفرستان
اپلیکیشن سفر AsYouStay
اپلیکیشن سفر AsYouStayReviewed by تحریریه بلیط هواپیما on Feb 21Rating: 4.0اپلیکیشن سفر AsYouStay - اپلیکیشن رزرو هتل خارجی به زبان انگلیسیخرید بلیط هواپیما از اپلیکیشن سفرستان اپلیکیشن سفر asyoustay. اپلیکیشن رزرو هتل انگلیسی قیمت بلیط ارزان هواپیما در اپلیکیشن سفرستان اپلیکیشن رزرو هتل ایرانی

اپلیکیشن سفر AsYouStay

یک رزرو هتل قدیمی را در نظر بگیرید، مهم نیست در چه ساعتی رسیده‌اید یا بلیط برگشتتان در چه ساعتی است. شما مجبورید در ساعت مخصوصی از ظهر اتاق را تحویل بدهید و همین‌طور هنگام وارد شدن به هتل در ساعت به خصوصی اتاق را تحویل بگیرید؛ اما با این برنامه لحظه آخری می‌توانید با توجه به ساعت رسیدنتان و همچنین ساعت خروجتان اتاقتان را تحویل بگیرید یا تحویل بدهید. این برنامه با هتل‌های مختلفی قرارداد بسته که با استفاده از آن به مسافر انعطاف بیشتری برای استفاده از زمان می‌دهند.

البته خاطرنشان می‌شویم این برنامه به زبان انگلیسی است و در خارج از ایران طراحی و از آنجا مدیریت می‌شود. برای دریافت نمونه ایرانی آن با مدیریت عالی می‌توانید اپلیکیشن سفرستان را در نسخه‌های اندروید و ios از کافه بازار و گوگل پلی و سیب اپ دریافت و نصب نمایید.

برای دانلود اپلیکیشن خرید بلیط هواپیما سفرستان کلیک کنید.

گردآوری: تحریریه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ بلیط هواپیما سفرستان

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید