اپلیکیشن های بدون نیاز به اینترنت مناسب سفر

سفر کردن و خرید بلیط هواپیما همیشه برنامه ریزی های خاص خود را دارد. همگی می دانید که امروز با پیشرفت علم و فناوری و استفاده از گوشی های تلفن همراه همه چیز دستخوش تغییر شده است.

0
31
اپلیکیشن های بدون نیاز به اینترنت مناسب سفر
اپلیکیشن های بدون نیاز به اینترنت
اپلیکیشن های بدون نیاز به اینترنت مناسب سفرReviewed by تحریریه بلیط هواپیما on Jun 29Rating: 4.0اپلیکیشن های بدون نیاز به اینترنت مناسب سفر را بیشتر و بهتر بشناسید.اپلیکیشن های بدون نیاز به اینترنت مناسب سفر برای مواقعی که اینترنت در دسترس افراد نیست بسیار مناسب است و کاربردهای بسیاری دارد.

با اپلیکیشن های بدون نیاز به اینترنت مناسب سفر آشنا شوید

سفر کردن و خرید بلیط هواپیما همیشه برنامه ریزی های خاص خود را دارد. همگی می دانید که امروز با پیشرفت علم و فناوری و استفاده از گوشی های تلفن همراه همه چیز دستخوش تغییر شده است. مسافرت هم از این تغییرات در امان نمانده است. امروزه با در دست داشتن یک گوشی همراه براحتی می توانید مقصد سفر، هتل برای اقامت، رزرو اینترنتی بلیط هواپیما و حتی مترجم همراه را با خود داشته باشید. با این وجود در همه جا امکان دسترسی به اینترنت و استفاده از این امکانات وجود ندارد. جالب است بدانید که علم این مشکل بشر را هم حل کرده است. انسان ها با استفاده از علم رایانه و برنامه نویسی، برنامه هایی را طراحی کرده اند که بدون نیاز به اینترنت هم کار می کنند. ما در این مطلب قصد داریم برخی از اپلیکیشن های بدون نیاز به اینترنت مناسب سفر را برای شما خریداران بلیط هواپیما معرفی نماییم.

نقشه گوگل

در نسخه جدید گوگل مپ به کاربر این امکان داده شده است که نقشه نقاط نامحدودی را به‌صورت آنلاین دانلود کند و به‌صورت آفلاین از آن استفاده کند. جالب است بدانید که حتی در زمان حالت پرواز و هم به هنگام رانندگی و پیاده‌روی می توانید استفاده کنید. لازم به ذکر است که در حالت آفلاین پیاده‌رو و مسیر های دوچرخه قابل مشاهده نخواهد بود ولی سایر مسیر ها به‌صورت کامل نمایش داده خواهد شد.

تریپیت

اپلیکیشن تریپیت
تریپیت

تریپت یکی از اپلیکیشن های کاربردی در سفر بدون نیاز به اینترنت است که می تواند برای شما یک برنامه سفر ترتیب دهد. شما با استفاده از نرم‌افزار تریپت می‌توانید از طریق ایمیل هتل موردنظرتان را رزرو کنید. زمانیکه که دستگاه به اینترنت متصل ‌شود، برنامه سفر شما به‌صورت خودکار روی دستگاه بروز رسانی خواهد شد. همچنین این برنامه توانایی اجاره هتل‌ها، اتومبیل‌ها و پروازها دارد. بد نیست بدانید که استفاده از این برنامه کاملا رایگان می باشد.

ایکس کارنسی

اپلیکیشن ایکس کارنسی
ایکس کارنسی

با استفاده از ایکس کارنسی در چند ثانیه می توانید ارزهای خود را تبدیل نمایید. ایکس کارنسی که یکی از اپلیکیشن های کاربردی سفر محسوب می گردد. کافی است در زمان اتصال به اینترنت ارز مورد نظر خود را وارد کنید به این ترتیب برنامه بروز رسانی لازم را انجام می دهد. وقتی که آفلاین هستید تغییرات لازم را با توجه به روز رسانی اخیر انجام می دهد.

✅ بازدید از مقاله اپلیکیشن های مترجم برای سفر

تریپ ادوایزر

اپلیکیشن تریپ ادوایزر
تریپ ادوایزر

نسخه آف لاین برنامه تریپ ادوایزر که یکی از بهترین اپلیکیشن های کاربردی سفر بدون نیاز به اینترنت است. جالب است بدانید که شما با استفاده از ویژگی دانلود سیتی می توانید همه رستوران ها، موزه ها، هتل ها و هر چیز دیگر در شهر مورد نظرتان را دانلود کنید؛ و زمانیکه به اینترنت دسترسی ندارید براحتی از این امکانات و اطلاعات استفاده نمایید.

مترجم گوگل

وقتی که حرف از اپلیکیشن های کاربردی سفر بدون نیاز به اینترنت به میان می آید؛ مترجم گوگل هم در بین این برنامه ها به چشم می خورد. مترجم گوگل امکان ترجمه به 50 زبان دنیا را فراهم کرد است. همچنین شما می توانید در حال حرکت از روی دیوار و آگهی‌ ها را با استفاده از مترجم گوگل ترجمه کنید. با دادن کلمه‌ای تایپ شده، ضبط یا به‌صورت عکس به برنامه مترجم گوگل به زبان دلخواه دانلود شده، ترجمه خواهد شد.

ودر باگ

ودر باگ یکی دیگر از اپلیکیشن های کاربردی در سفر بدون نیاز به اینترنت است که بر تمام نیاز ها و دانستنی های آب و هوا بصورت کاملا رایگان تمرکز خاصی دارد. برخی از امکانات ودر باگ شامل: اندازه‌گیری ذرات معلق در هوا و فشار بارومتری، دوربین ‌های زنده و سیستم تشخیص صاعقه، می شود. بهتر است بدانید که پیش‌بینی آب ‌و هوای هر منطقه به‌طور ساعتی و روزانه در این برنامه انجام می شود. همچنین جالب است بدانید که در صورت بروز طوفان‌ های شدید ودر باگ به شما هشدار خواهد داد.

همانطور که اطلاع دارید نصب بودن اپلیکیشن هاب کاربردی سفر بدون نیاز به اینترنت کمک بسیار زیادی را سفر به شما خواهد کرد. شما با استفاده از این اپلیکیشن ها براحتی می توانید تمام نیاز های خود در سفر را بدون هیچ استرس و نگرانی برطرف نمایید و لحظات شاد و خاطره انگیزی را کنار خانواده تجربه نمایید.

در ادامه می توانید با اپلیکیشن های رستوران یاب آشنا شوید.

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید