اپلیکیشن های کاربردی سفر آسان در پرواز خارجی

3
6376
دانلود اپلیکیشن سفرستان و خرید بلیط هواپیما
اپلیکیشن سفرستان و خرید بلیط هواپیما
اپلیکیشن های کاربردی سفر آسان در پرواز خارجیReviewed by تحریریه بلیط هواپیما on Dec 26Rating: 4.0اپلیکیشن های کاربردی برای سفر آسان - بهترین اپلیکیشن خرید بلیط هواپیمااپلیکیشن های کاربردی جستجوی پرواز خارجی بهترین اپلیکیشن خرید بلیط هواپیما آیفون و اپلیکیشن خرید بلیط هواپیما اندروید سفرستان ios app و android app

پاسخ به نیازهای ما در پرواز خارجی با اپلیکیشن های کاربردی

این روزها گوشی‌های هوشمند انجام بسیاری از کارها را برای ما آسان‌تر کرده است، اپلیکیشن‌های کاربردی متنوع روزبه‌روز بیشتر می‌شوند هر یک از آنها خدماتی خاص اراده می‌کنند که می‌تواند در زمینه‌های مختلف زندگی به‌کار آید؛ اکنون اپلیکیشن‌های کاربردی بسیاری درزمینهٔ سفر و خرید آنلاین ازجمله بلیط هواپیما و پرواز خارجی وجود دارد که می‌تواند به شما کمک کند تا تجربه‌ای شیرین و راحت از سفر داشته‌اشید. این اپلیکیشن‌ها از ترجمه گرفته تا خرید بلیط هواپیما و رزرو هتل به شما کمک می‌کنند، در ادامه برخیز از جالب‌ترین اپلیکیشن‌ها را به شما معرفی می‌کنیم.

راهنمای پرواز خارجی با Trip it

استفاده اپلیکیشن خرید بلیط هواپیما و راهنمای سفر
اپلیکیشن خرید بلیط هواپیما و راهنمای سفر

اگر از آن دسته افرادی هستید که دائم در سفرید و بلیط هواپیمای خود را به مقاصد گوناگون می‌گیرید، این برنامه مثل یک دستیار شخصی برایتان عمل می‌کند. پس از خرید بلیط هواپیما و رزرو هتل، تمامی اطلاعات و ایمیل‌هایتان را به این اَپ بفرستید، تا آنها را مرتب و دسته‌بندی کند، این برنامه زمان سفرها را به شما هشدار داده و شمارا از آنها مطلع می‌کند، به‌عبارت‌دیگر به شما کمک می‌کند تا یک برنامهٔ زمان‌بندی مناسب داشته‌اشید.

راهنمای پرواز خارجی با City mapper

استفاده اپلیکیشن خرید بلیط هواپیما و راهنمای سفر
اپلیکیشن خرید بلیط هواپیما و راهنمای سفر

اگر بلیط هواپیمای شما به یک شهر زیبا و دیدنی است، به‌طور حتم به یک نقشهٔ کامل از شهر نیز نیاز دارید، این اپلیکیشن نه‌تنها مسیر مناسب را پیشنهاد می‌کند، بلکه مسافت، هزینه و مدت‌زمان تقریبی هر یک از آنها را نیز به شما می‌گوید. این برنامه چه برای کاربران اندروید و چه کاربران سیستم‌عامل IOS رایگان است و مجموعهٔ قابل‌توجهی از نقشه‌ها را پوشش می‌دهد.

راهنمای پرواز خارجی با XE Currency

استفاده اپلیکیشن خرید بلیط هواپیما و راهنمای سفر
اپلیکیشن خرید بلیط هواپیما و راهنمای سفر

وقتی بلیط هواپیما به یک مقصد خارجی باشد، بدون تردید به تغییر ارز نیز نیاز می‌شود و به طبع اطلاع از نرخ آن اهمیت می‌یابد. این اپلیکیشن در این زمینه بسیار معروف و محبوب شده و از زمان رونمایی، میلیون‌ها بار دانلود شده است. این برنامه بخش‌های تخصصی بسیاری برای بازرگانان و افراد فعال در حوزهٔ تجارت دارد، همچنین به ارائهٔ نرخ‌های ارز نیز می‌پردازد، XE Currency آخرین به‌روزرسانی‌ها را حفظ کرده و به‌این‌ترتیب حتی به‌صورت آفلاین نیز کار می‌کند؛ این برنامه نیز به‌صورت رایگان قابل دانلود است.

راهنمای پرواز خارجی Google Translate

استفاده اپلیکیشن خرید بلیط هواپیما و راهنمای سفر
اپلیکیشن خرید بلیط هواپیما و راهنمای سفر

در مقاصد خارجی اگر به زبان آنجا مسلط نباشید، گاه ممکن است در پیدا کردن آدرس مکان‌های موردنظرتان دچار مشکل شوید اما این برنامه می‌تواند بهترین و مفیدترین مترجم همراه شما باشد. با این برنامه شما می‌توانید کلمات ضروری و موردنیازتان را از هر زبانی به هر زبانی ترجمه کنید. یکی از بهترین قابلیت‌های این اپلیکیشن این است که دوربین موبایلتان را جلوی یک نوشته مثل علامت‌های مترو، منو و … گرفته و در لحظه برنامه آن را برایتان ترجمه می‌کند. این برنامهٔ رایگان، شاید ضروری‌ترین و مهم‌ترین هم‌سفرتان باشد و به‌ویژه برای سفر به مناطقی که زبان آنها را نمی‌دانید.

راهنمای پرواز خارجی با App in the Air

استفاده اپلیکیشن خرید بلیط هواپیما و راهنمای سفر
اپلیکیشن خرید بلیط هواپیما و راهنمای سفر

این اپلیکیشن همان‌طور که از اسمش پیداست درزمینهٔ بلیط هواپیما به شما کمک می‌کند، حتی اگر هنوز بلیط هواپیمای خود را هنوز تهیه نکرده‌اید هم این برنامه همچنان برایتان مفید و کارآمد و البته جذاب خواهد بود! این اپلیکیشن، برنامهٔ تمامی پروازها و اطلاعات فرودگاه را به شما می‌دهد و حتی به‌صورت آفلاین نیز کار می‌کند. به‌وسیلهٔ این برنامه می‌توانید زمانتان را در فرودگاه‌ها مدیریت کنید.

راهنمای پرواز خارجی با Time Out

استفاده اپلیکیشن خرید بلیط هواپیما و راهنمای سفر
اپلیکیشن خرید بلیط هواپیما و راهنمای سفر

یک راهنمای سفر هوشمند با دامنهٔ اطلاعاتی وسیع؛ Time Out فهرست کاملی از مکان‌های دیدنی، رستوران‌ها، جاذبه‌ها، جشن‌ها و … هر شهر را جمع‌آوری کرده است. این برنامه پوشش وسیعی دارد و به‌احتمال‌زیاد هر شهری که شما بلیط هواپیمایتان را به مقصد آن گرفته‌اید را در این برنامه می‌توانید بیابید. پیش از سفر این برنامه را به‌طور رایگان بر روی تلفن همراهتان نصب کنید.

راهنمای پرواز خارجی با FourSquare

استفاده اپلیکیشن خرید بلیط هواپیما و راهنمای سفر
اپلیکیشن خرید بلیط هواپیما و راهنمای سفر

این برنامه به شما کمک می‌کند تا در هر شهری که هستید، بتوانید نزدیک‌ترین دیدنی‌های اطراف خود را بیابید، از رستوران و کافه گرفته تا موزه و …؛ یکی از بهترین امکانات این برنامه این است که شما می‌توانید نظرات دیگران کاربران را در مورد مکان‌های مختلف بخوانید، این امکان به‌ویژه در پیدا کردن رستوران مناسب به شما بسیار کمک می‌کند.

اپلیکیشن‌های کاربردی سفر در زمینه‌های مختلفی می‌تواند به شما کمک کند، از فهم یک‌زبان خارجی گرفته تا برنامه‌ریزی سفر و پیدا کردن غذاخوری‌های مناسب و یا دیدنی‌های شهر؛ اگر دوست دارید که خود دست به سفر زده و بدون استفاده از تور شهرها بگردید، این اپلیکیشن‌های کاربردی برای شما ضروری‌ترین هم‌سفر خواهند بود که به شما کمک می‌کند تا سفری راحت، آرام و البته لذت‌بخش داشته باشید.

آیا شما اپلیکیشن خرید بلیط هواپیما می‌شناسید که بتواند به مسافران پرواز خارجی در سفر به کشورهای دیگر کمک کند؟ آیا برای خرید بلیط هواپیما از اپلیکیشن‌های کاربردی سایت‌ها و آژانس‌ها استفاده می‌کنید؟ برای راهنمایی مسافران می‌توانید نرم‌افزار پرکاربردی که در سفر خود استفاده کرده‌اید را معرفی کنید.

اپلیکیشن سفرستان

خرید بلیط هواپیما خارجی و داخلیاما از هرچه بگذریم سخن دوست خوش‌تر است. همه این اپلیکیشن‌هایی که نام بردیم و برایتان توضیح دادیم خوب هستند و هرکدام در بخشی بیشتر از سایر بخش‌هایشان قوی. اکنون می‌خواهیم اپلیکیشنی را به شما معرفی کنیم که نه‌تنها ازلحاظ ساختار بسیار قوی و عالی طراحی‌شده بلکه تمامی نیازهای یک ایرانی در آن تعبیه گشته است. یعنی از همه این اَپ‌ها به نیاز و نوع استفاده ما ایرانی‌ها نزدیک‌تر است و این دست نداده مگر به مطالعه دقیق و روان‌شناسانه روی رفتار و ذهنیت ایرانی‌ها و در نظر گرفتن اولویت و اهداف آن‌ها در خرید بلیط هواپیما. در این برنامه شما می‌توانید انواع پروازهای داخلی و خارجی را سرچ کنید و به‌راحتی خرید کنید و یا اینکه اگر خواستید بلیط را مسترد کنید و جدیداً امکان رزرو هتل خارجی نیز به آن اضافه‌شده. این اپلیکیشن دارای نسخه‌های اندروید و iOS است.

نمونه هایی از صفحات اپلیکیشن اندروید ( نسخه android اپلیکیشن )

دانلود نسخه اندروید اپلیکیشن خرید بلیط هواپیما سفرستان از کافه بازار

نمونه هایی از صفحات اپلیکیشن آیفون ( نسخه ios اپلیکیشن )

دانلود نسخه آیفون اپلیکیشن خرید بلیط هواپیما سفرستان به صورت مستقیم

اپلیکیشن به زودی به صورت مستقیم از این قسمت قابل دانلود است.

راهنمای فعال سازی اپلیکیشن با دانلود مستقیم:

1- مراجعه به بخش تنظیمات گوشی به این صورت: Settings > General > Device Management

در صورت عدم مشاهده (Device Management ) گزینه‌ی Profile یا Profile&Device Management را انتخاب نمایید.

2- بر روی نرم افزار سفرستان کلیک نمایید و گزینه Trust را بزنید.

دانلود نسخه آیفون اپلیکیشن خرید بلیط هواپیما سفرستان از سیب‌اپ

به این نکته توجه داشته باشید که برای دانلود از سیب‌اپ باید اپلیکیشن سیب‌اپ را ابتدا دانلود کنید و بر روی موبایل خود فعال کنید.

برای خرید بلیط هواپیما و رزرو پرواز خارجی بهترین پیشنهاد ما به شما نصب اپلیکیشن سفرستان می‌باشد. در اپلیکیشن خرید بلیط هواپیما سفرستان به صورت روزانه تخفیف‌های ویژه روی مسیرهای خارجی وجود دارد که شما می‌توانید با نصب و ثبت نام در این اپلیکیشن، از این امکانات ویژه و برخی ویژگی‌های دیگر بهره‌مند شوید.

گردآوری: خدمات بلیط هواپیما خارجی

3 دیدگاه ها

  1. نرم افزار For Square رو من در ایران هم استفاده میکنم. خیلی خوبه، مخصوصا برای پیدا کردن رستوران ها و کافی شاپ های نزدیک
    تو تهران که تقریبا همه رستوران ها رو داره 🙂

    • بله تو شهر تهران که واقعا پر کاربرده چون نظرات کاربران رو هم نشون میده به شما و تقریبا متوجه میشید که کدوم رستوران کیفیت بهتری داره 🙂

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید