تجربه ایرانگردی فوق‌العاده، اسالم به خلخال، مسیر بهشتی ایران

0
702
خرید بلیط هواپیما به اردبیل و گیلان
بلیط هواپیما به اردبیل و گیلان
تجربه ایرانگردی فوق‌العاده، اسالم به خلخال، مسیر بهشتی ایرانReviewed by تحریریه بلیط هواپیما on Nov 24Rating: 4.0یک تجربه ایرانگردی فوق‌العاده، اسالم به خلخال، مسیر بهشتی ایرانایرانگردی اسالم به خلخال. اسالم خلخال عکس. اسالم خلخال کجاست؟ ایرانگردی. زیباترین نقاط ایران. جاذبه های گردشگری ایران. قیمت بلیط هواپیما

تجربه ایرانگردی فوق‌العاده، اسالم به خلخال، مسیر بهشتی ایران

پیشنهادی برای شما سفر دوستان داریم که این بار به جای خرید بلیط هواپیما، سفری را با ماشین تجربه کنید! و از تجربه ایرانگردی با اتومبیل از مسیر رویایی اسالم به خلخال لذت ببرید.

اسالم

خرید بلیط هواپیما به گیلان
بلیط هواپیما به گیلان

شهری زیبا در استان گیلان در شمال ایران که جاذبه های طبیعی و تفرجگاه‌ها و سواحل بسیاری را در اطراف آن مشاهده می‌شود که مشهورترین آنها ساحل و پارک جنگلی گیسوم است.

خلخال

خرید بلیط هواپیما به اردبیل
بلیط هواپیما به اردبیل

شهری زیبا در استان اردبیل که آب و هوای بی‌نظیر و طبیعتی زیبا دارد.

مسیر اسالم به خلخال

خرید بلیط هواپیما به اردبیل
بلیط هواپیما به اردبیل

اگر در نزدیکی یکی از این دو شهر زیبا سکونت دارید حتما و حتما رانندگی و یا پیاده روی در این جاده را امتحان کنید. و اگر دور از این دو شهر هستید جای افسوس و حسرت نیست شما به راحتی می‌توانید با خرید آنلاین بلیط هواپیما به یکی از این دو شهر زیبا سفرکرده و این مسیر رویایی و بهشتی را ببینید.

این جاده ایرانگردی پل ارتباطی اسالم و خلخال است به دلیل شرایط خاص و آب و هوای بی‌نظیر و وجود طبیعت و کوهستان‌های جنگلی عنوان جاده رویایی ایران را به دوش می‌کشد.

با سفر در این جاده به واقع شما هیجان چندین سفر را تجربه می‌کنید. طبیعت بکری که این جاده دارد گردشگران و افراد علاقه‌مند به پیاده‌روی در طبیعت را شیفته خود می‌کند. گزارشگران طبیعت با پیاده روی در این مسیر به رودخانه‌ها، آبشارها و دریاچه‌ها، دشت‌های وسیع گل و روستاهایی می‌رسند که در میانه جنگل وجود این روستاها منظره زیبا و بسیار خوشایندی را ایجاد می‌کند. و گذشته از زیبایی بصری گردشگران می‌توانند با زندگی افراد بومی این منطه آشنا شده و از محصولات طبیعی و محلی آنان استفاده کنند و یک تجربه ایرانگردی خاطره انگیز و تکرار نشدنی را رقم بزنند.

آب و هوا

خرید بلیط هواپیما به اردبیل
بلیط هواپیما به اردبیل

این جاده زیبا حتی در تابستان هم آب و هوای خنک و مطبوعی دارد و این به لطف اقلیم کوهستانی‌ای است که این جاده دارد و شاید بهترین زمان مسافرت در این جاده نیز نیمه اول سال باشد چرا که شاید در نیمه دوم سال به خاطر بارش‌های فراوان جاده بسته شود.

این جاده حدودا 70 کیلومتری با دشت‌های وسیع گل، آبشارها، و رودخانه‌هایی که عشق را در شما زنده خواهد کرد وتعجب نکنید اگر در این جاده ذوق شاعریتان گل کرد!

درست است که این جاده مسیر آسفالته ماشین رو نیز دارد ولی حیف است که چنین مسیر طبیعت گردی بکری را که در هر سمت آن دشتی وسیع و آبشار و رودخانه و روستاهای بومی وجود دارد، از دست بدهید.

هنگام سفر به این منطقه در یاد داشته باشید این منطقه کوهستانی است و تنها تفاوتی که تابستان و زمستان در این منطقه دارد بارش برف و شدت سرما است. پس این نکته را به شما یادآور می‌شویم که حتی اگر زمان سفرتان تابستان است آب و هوای منطقه سرد است و مه‌ای غلیظ که از سمت خزر می‌آید جاده را فرا می‌گیرد و شاید سرما آزارتان دهد پس اپر به دنبال یک مسافرت ایرانگردی متفاوت و خاص هستید و قصد سفر به این اقلیم را دارید، برای حفظ سلامتی خود لباسی گرم نیز همراه داشته باشید.

اگر از شلوغی شهر فراری شده‌اید این جاده مسیر آرامش بخش شماست، کافی است چند ساعتی را به پیاده روی در این مسیر بگذرانید. مه‌ای که جاده را گرفته، درختان انبوه، صدای آب رودخانه‌ها و آبشارها، گله‌های گوسفندی که در جاده به همراه چوپان و سگ نگهبانشان در جاده حرکت می‌کنند، صدای پرندگان مختلف، روستاییان مهربان بومی، محصولات طبیعی محلی، روند زندگی روستایی، همه آن چیزی‌ای است که برای رسیدن به آرامش و فرار از شلوغی شهر و استرس‌های زندگی شهرنشینی نیاز دارید. پس کوله پشتی و دوربین عکاسی خود را بردارید و با تورها و پکیج‌های پیشنهادی ما همراه شوید. ما قدم به قدم با شما خواهیم بود.

برای خرید آنلاین بلیط هواپیما به وبسایت سفرستان مراجعه کنید.

گردآوری: تحریریه بلیط هواپیما سفرستان

منابع:
namehnews.ir
mag.cafegardesh.com

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید