پرواز خارجی با ایرلاین کاتهای پسیفیک

0
77
خرید بلیط هواپیما از ایرلاین کاتهای پسیفیک
ایرلاین کاتهای پسیفیک
پرواز خارجی با ایرلاین کاتهای پسیفیکReviewed by تحریریه بلیط هواپیما on Mar 8Rating: 4.0پرواز خارجی با ایرلاین کاتهای پسیفیک - خرید بلیط هواپیما از بهترین ایرلاین‌های دنیاخرید بلیط هواپیما از ایرلاین کاتهای پسیفیک. ایرلاین بین‌المللی کاتهای پسیفیک. شرکت هواپیمایی خارجی. قیمت بلیط ارزان هواپیما در ایرلاین های مختلف. پرواز خارجی با ایرلاین کاتهای پسیفیک

ایرلاین بین‌المللی کاتهای پسیفیک

کات‌های پسیفیک (Cathay Pacific)، یک ایرلاین بین‌المللی است که پایگاه آن در هنگ کنگ قرارگرفته است. این ایرلاین همچنین بزرگ‌ترین ایرلاین هنگ کنگ و پرچم‌دار ایرلاین‌ها در این کشور است. ایرلاین کاتهای پسیفیک خدمات خود را به 162 مقصد جهانی در 42 کشور مختلف ارائه می‌دهد. شما نیز اگر قصد سفر به هنگ کنگ را دارید، بهترین ایرلاین، ایرلاین کاتهای پسیفیک است که یکی از بهترین‌ها در آسیا است. اگر بلیط هواپیما خود را از این ایرلاین خریداری کنید مطمئن باشید که یک سفر هوایی خوب و بی‌نظیر را تجربه خواهید کرد.

تأسیس کاتهای پسیفیک

خرید بلیط هواپیما از ایرلاین کاتهای پسیفیک
ایرلاین کاتهای پسیفیک

این شرکت در سال 1946 در هنگ کنگ تأسیس‌شده است و تا به اکنون نیز بسیار وفادار به پایگاه اصلی خود یعنی هنگ کنگ بوده است. کات‌های پسیفیک در این عرصه سرمایه‌گذاری‌های عظیمی را برای تبدیل هنگ کنگ به یکی از مراکز پیشرو هوایی دنیا، انجام می‌دهد. علاوه بر داشتن ناوگان هوایی به‌اندازه 132 فروند هواپیما، این سرمایه‌گذاری‌ها شامل تأسیس شرکت‌های مختلف برای اداره کارها و تأسیس مراکز فرماندهی شرکت در فرودگاه بین‌المللی هنگ کنگ است.

این ایرلاین به سرمایه‌گذاری سنگین در هنگ کنگ که خانه خود است ادامه می‌دهد و برنامه دارد که تا سال 2019، 96 فروند هواپیمای جدید را به ناوگان هوایی خود اضافه کند. این ایرلاین همچنین ترمینال بار مخصوص به خود را در هنگ کنگ ساخته است که فعالیت خود را از سال 2013 آغاز نموده است. مطمئن باشید که خریداری بلیط هواپیما از طریق این ایرلاین بهترین گزینه سفر به هنگ کنگ خواهد بود.

دراگون ایر

خرید بلیط هواپیما از ایرلاین کاتهای پسیفیک
ایرلاین کاتهای پسیفیک

ایرلاین دراگون ایر (Dragon Air) یک ایرلاین منطقه‌ای است که در هنگ کنگ تأسیس‌شده و پایگاه اصلی آن در این شهر قرار دارد. ایرلاین دراگون ایر به‌عنوان یک ایرلاین فرعی که کاملاً توسط کاتهای ایر اداره می‌شود و بدان تعلق کامل دارد، فعالیت می‌کند. این ایرلاین 32 فروند هواپیما را با سرویس‌های برنامه‌ریزی‌شده به 33 مقصد مختلف اداره می‌کند که مقاصد اصلی آن بیشتر در چین و جاهای دیگر در آسیا است. کات‌های پسیفیک 19.53 درصد از سهام ایرلاین انحصاری چین (Air China Limited) داراست که این ایرلاین پرچم‌دار ملی حمل‌ونقل هوایی و تأمین‌کننده پیشرو مسافر، بار و دیگر سرویس‌های مربوط به ایرلاین در کشور چین محسوب می‌شود.

کات‌های پسیفیک همچنین یکی از سهام‌داران اصلی در ایرلاین ایر هنگ کنگ است که یک ایرلاین مخصوص حمل بار است و در تمامی نواحی آسیا فعالیت می‌کند. ایرلاین کاتهای پسیفیک یک ایرلاین سرشناس است که خریداری بلیط هواپیما از این ایرلاین خالی از لطف نیست.

وسعت این ایرلاین

خرید بلیط هواپیما از ایرلاین کاتهای پسیفیک
ایرلاین کاتهای پسیفیک

کات‌های پسیفیک و شرکت‌های فرعی مربوط به آن حدود 29,000 نفر را در سرتاسر دنیا استخدام کرده است (بیش از 22,000 نفر آن در هنگ کنگ هستند). این ایرلاین و سهام‌داران فرعی آن یعنی ایرلاین انحصاری سوایر پسیفیک (Swire Pacific Limited) و ایرلاین چین (Air China) در لیست بورس سهام انحصاری هنگ کنگ (Hong Kong Limited) قرارگرفته‌اند.

کات‌های پسیفیک یکی از اعضای تأسیس کننده اتحاد جهانی وان ورلد (Oneworld Global Alliance) است که شبکه ادغام‌شده این اتحاد از چندین ایرلاین، سرویس‌های خود را به 750 مقصد مختلف جهانی ارائه می‌دهند. دراگون ایر نیز یک عضو وابسته به اتحاد Oneworld است.

رده‌های پرواز و سرویس‌های پرواز در این ایرلاین

خرید بلیط هواپیما از ایرلاین کاتهای پسیفیک
ایرلاین کاتهای پسیفیک

این ایرلاین دارای چهار رده مختلف است که با خریدن بلیط هواپیما در هرکدام از این رده‌ها می‌توانید سفری راحت را تجربه کنید.

رده First Class

رده تجاری (Business Class)

رده اقتصادی با مزایا (Premium Economy Class)

رده اقتصادی (Economy Class)

First Class

خرید بلیط هواپیما از ایرلاین کاتهای پسیفیک
رده First Class کاتهای پسیفیک

این رده بهترین خصوصیات و مشخصه‌ها و سرویس‌های این ایرلاین را ارائه می‌دهد. شما خواهید توانست در بهترین صندلی‌های خم شونده بنشینید که هم ظریف هستند و هم حریم شخصی شما را حفظ کرده و راحتی و آسایش را برای شما فراهم می‌کنند. شما قدر خواهید بود که خوراک و سرگرمی موردعلاقه خود را انتخاب کنید و از سالن‌های استراحت در مناطق مختلف هواپیما بهره‌مند شوید. این رده همچنین مجوز حمل بار اضافی کاتهای پسیفیک را نیز ارائه می‌دهد. اگر مایل به سفری بسیار آسوده و بی‌دغدغه هستید پیشنهاد می‌شود بلیط هواپیما را در این رده خریداری کنید.

Business Class

خرید بلیط هواپیما از ایرلاین کاتهای پسیفیک
رده Business Class کاتهای پسیفیک

این رده دارای روان‌ترین صندلی‌های این ایرلاین است و برای مسافران تجاری ایده آل است. از محل‌های شارژ برای تلفن و یا لپ‌تاپ و وسایل الکترونیکی گرفته تا انتخاب سرگرمی موردعلاقه خودتان، این رده پرواز تمامی آن‌ها را دارا است. بلیط هواپیمای خود را تهیه‌کرده و سفر خود را با وعده‌های غذایی گرم و خوشمزه به پایان برسانید و همچنین در طول پرواز با آرامش استراحت کنید.

Premium Economy Class

خرید بلیط هواپیما از ایرلاین کاتهای پسیفیک
Premium Economy Class

این رده هم بهترین سرویس‌ها را ارائه می‌دهد و هم مقرون‌به‌صرفه است. شما با خریداری بلیط هواپیما در این رده خواهید توانست از صندلی‌های پهن، اسنک‌ها و وعده‌های غذایی خوشمزه و سرگرمی‌های متعدد لذت برده و سفری خوش‌آیند را تجربه کنید.

Economy Class

خرید بلیط هواپیما از ایرلاین کاتهای پسیفیک
رده Economy Class

این رده برای مسافرت مقرون‌به‌صرفه مناسب است و صندلی‌های راحت را ارائه می‌دهد. با خریداری بلیط هواپیما در این رده با داشتن تلویزیون‌های تکی برای هر صندلی قادر خواهید بود از فیلم‌ها و یا موزیک‌های متعدد استفاده کرده و لذت ببرید.

برای خرید بلیط هواپیما و رزرو پرواز خارجی بهترین پیشنهاد ما به شما نصب اپلیکیشن سفرستان می‌باشد. در اپلیکیشن خرید بلیط هواپیما سفرستان به صورت روزانه تخفیف‌های ویژه روی مسیرهای خارجی وجود دارد که شما می‌توانید با نصب و ثبت نام در این اپلیکیشن، از این امکانات ویژه و برخی ویژگی‌های دیگر بهره‌مند شوید.

گردآوری: خدمات بلیط هواپیما خارجی

منابع:
cleartrip.com
cathaypacific.com

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید