بازگشایی پروازهای ترکیش ایرلاین از تهران به استانبول

0
45
بازگشایی پروازهای ترکیش ایرلاین تهران به استانبول
بازگشایی پروازهای ترکیش ایرلاین
بازگشایی پروازهای ترکیش ایرلاین از تهران به استانبولReviewed by تحریریه بلیط هواپیما on Sep 20Rating: 5.0بازگشایی پروازهای ترکیش ایرلاین از تهران به استانبولبازگشایی پروازهای ترکیش ایرلاین از تهران به استانبول، شرکت ترکیش در یک بیانیه از آغاز دوباره پروازهای بین تهران و استانبول از ۴ مهر ۱۳۹۹خبر داده است.

آغاز مجدد پروازهای ترکیش ایرلاین از تهران به استانبول

بالاخره و با توجه به روند تقریبا کاهشی شیوع ویروس کرونا هواپیمایی ترکیش ایرلاین، مهمترین شرکت هواپیمایی کشور ترکیه، در یک بیانیه از آغاز دوباره پروازهای بین تهران و استانبول از ۲۵ سپتامبر ۲۰۲۰ (۴ مهر ۱۳۹۹) خبر داده است. بر اساس این خبر، مسافران ایرانی باید قواعد مرتبط با جلوگیری از گسترش بیماری کرونا مانند به همراه داشتن پاسخ منفی آزمایش PCR را رعایت کنند تا بتوانند اقدام به خرید بلیط هواپیما تهران استانبول نمایند.

با توجه به این بیانیه در روزهای ۴ و ۵ مهر ماه (۲۵ و ۲۶ سپتامبر) در مجموع چهار پرواز بین فرودگاه امام خمینی تهران و فرودگاه بین المللی استانبول انجام خواهد شد. اولین پرواز در روز ۴ مهرماه (۲۵ سپتامبر) از استانبول به تهران خواهد بود و سپس در روز ۵ مهر (۲۶ سپتامبر) اولین پرواز تهران به استانبول ترکیش ایرلاین، صورت می پذیرد.

در طی روزهای آتی افزایش شمار پروازها یا هر گونه تغییر دیگری در برنامه پروازهای این ایرلاین توسط سایت سفرستان اطلاع رسانی خواهد گردید.

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید