بازگشت عمان ایر به مالدیو با پرواز خارجی مسقط ماله

شرکت هواپیمایی عمان ایر با استفاده از هواپیمای جدید خود یعنی B737 MAX 8، مسیر هوایی مسقط ماله را مجددا راه‌اندازی کرد. در این پرواز خارجی، بلیط هواپیما ماله برای روزهای شنبه، یک‌شنبه و سه‌شنبه و بلیط هواپیما مسقط برای روزهای شنبه، یک‌شنبه، سه‌شنبه و پنج‌شنبه هر هفته فروخته می‌شود. اولین پرواز مسیر هوایی مسقط ماله که دیروز با شماره پرواز WY383 انجام شد، با طی مسافتی 4 ساعته، خریداران بلیط هواپیما ماله را به این شهر رساند. پرواز برگشت نیز عصر دیروز با شماره پرواز WY384 انجام گشته و در ساعت 00:55 بامداد خریداران بلیط هواپیما مسقط را به فرودگاه این شهر منتقل کرد.

0
25
خرید پرواز خارجی ماله مسقط
پرواز خارجی ماله مسقط
بازگشت عمان ایر به مالدیو با پرواز خارجی مسقط مالهReviewed by تحریریه پرواز خارجی on Nov 11Rating: 3.5بازگشت عمان ایر به مالدیو با پرواز خارجی مسقط ماله - خرید بلیط هواپیما مالدیوشرکت هواپیمایی عمان ایر با استفاده از هواپیمای جدید خود یعنی B737 MAX 8، مسیر هوایی مسقط ماله را مجددا راه‌اندازی کرد. در این پرواز خارجی، بلیط هواپیما ماله برای روزهای شنبه، یک‌شنبه و سه‌شنبه و بلیط هواپیما مسقط برای روزهای شنبه، یک‌شنبه، سه‌شنبه و پنج‌شنبه هر هفته فروخته می‌شود.

بازگشت عمان ایر به مالدیو

شرکت هواپیمایی عمان ایر با استفاده از هواپیمای جدید خود یعنی B737 MAX 8، مسیر هوایی مسقط ماله را مجددا راه‌اندازی کرد. در این پرواز خارجی، بلیط هواپیما ماله برای روزهای شنبه، یک‌شنبه و سه‌شنبه و بلیط هواپیما مسقط برای روزهای شنبه، یک‌شنبه، سه‌شنبه و پنج‌شنبه هر هفته فروخته می‌شود.

خرید بلیط هواپیما مالدیو
بلیط هواپیما مالدیو

اولین پرواز مسیر هوایی مسقط ماله که دیروز با شماره پرواز WY383 انجام شد، با طی مسافتی 4 ساعته، خریداران بلیط هواپیما ماله را به این شهر رساند. پرواز برگشت نیز عصر دیروز با شماره پرواز WY384 انجام گشته و در ساعت 00:55 بامداد خریداران بلیط هواپیما مسقط را به فرودگاه این شهر منتقل کرد.

خرید پرواز خارجی مالدیو
پرواز خارجی مالدیو

هواپیمای B737 MAX 8 که برای این پرواز خارجی در نظر گرفته شده است دارای 162 صندلی می‌باشد که 12 صندلی آن کلاس بیزینس و 150 صندلی‌اش کلاس اکونومی هستند.

خرید بلیط هواپیما مالدیو
بلیط هواپیما مالدیو

با راه‌اندازی مجدد پرواز خارجی مسقط ماله، کشور مالدیو که دارای بیش از 1000 جزیره زیبا و دیدنی است، فقط 4 ساعت با عمان فاصله داشته و مقصد تفریحات بسیاری از شهروندان عمانی و سایر کشورهای هم‌جوار خواهد شد. بنابراین پیش‌بینی پرفروش بودن بلیط هواپیما ماله برای عمان ایر چندان دور از ذهن نیست.

منبع: breakingtravelnews.com

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید