تجربه بازی اتاق فرار ( اسکیپ روم انیگما ) در تهران

اگر به گردشگری و مسافرت کردن علاقه دارید و به‌خصوص می‌خواهید با خریداری بلیط هواپیما تهران یک سفر داخلی به این شهر جذاب و عالی را تجربه کنید، بهتر است بدانید که در کنار مسافرت و دیدار از مکانهای دیدنی، وقت‌گذرانی در پارک‌ها، بازدید از موزه‌ها وو کارهای معمول دیگر، انجام بازی‌های جذاب و چالش‌برانگیز لذت شما از مسافرت را دوچندان خواهد کرد.

0
174
بازی اتاق فرار انیگما اسکیپ روم انیگما
بازی اتاق فرار
تجربه بازی اتاق فرار ( اسکیپ روم انیگما ) در تهرانReviewed by تحریریه بلیط هواپیما on Apr 13Rating: 3.0تجربه بازی اتاق فرار انیگما ( اسکیپ روم انیگما ) در تهران - خرید بلیط هواپیما تهرانبازی اتاق فرار انیگما اسکیپ روم انیگما - این بازی معمایی و چالش‌برانگیز که به‌تازگی و تنها در سال 2007 برای اولین بار در ژاپن به جهانیان معرفی شد، ذهن شما را درگیر کرده و برای شما تجربه‌ای خواهد داد همانند این‌که در سریال فرار از زندان واقعی دارید نقش بازی می‌کنید.

اتاق فرار ( اسکیپ روم انیگما ) در تهران

اگر به گردشگری و مسافرت کردن علاقه دارید و به‌خصوص می‌خواهید با خریداری بلیط هواپیما تهران یک سفر داخلی به این شهر جذاب و عالی را تجربه کنید، بهتر است بدانید که در کنار مسافرت و دیدار از مکانهای دیدنی، وقت‌گذرانی در پارک‌ها، بازدید از موزه‌ها و کارهای معمول دیگر، انجام بازی‌های جذاب و چالش‌برانگیز لذت شما از مسافرت را دوچندان خواهد کرد.

البته خریداری بلیط هواپیما تهران و انجام بازی‌های گوناگون در شهربازی‌های متعدد این شهر نیز خواهد توانست اوقات سپری‌شده در این شهر را جالب‌تر بکند؛ اما در کنار این فعالیت‌ها انجام یک بازی جدید و تجربه زنده‌ای از بازی اتاق فرار انیگما (Escape Room Enigma Game) تجربه شما از خریداری بلیط هواپیما تهران و سفر به این شهر را لذت‌بخش‌تر خواهد کرد.

بازی اتاق فرار انیگما اسکیپ روم انیگما
بازی اتاق فرار

این بازی معمایی و چالش‌برانگیز که به‌تازگی و تنها در سال 2007 برای اولین بار در ژاپن به جهانیان معرفی شد، ذهن شما را درگیر کرده و برای شما تجربه‌ای خواهد داد همانند این‌که در سریال فرار از زندان واقعی دارید نقش بازی می‌کنید.

✅ بازدید از مقاله لذت بازی در لحظات شهربازی بیلینو تهران
✅ بازدید از مقاله لوکیشن‌های خاص بازی‌های رایانه‌ای
✅ بازدید از مقاله سفر به هیجان انگیزترین شهربازی ها

درحالی‌که یک بازی قدیمی همانند شطرنج و یا تخته نرد می‌تواند سرگرمی و اوقات به‌یادماندنی زیادی را در بین خانواده‌ها و یا دوستان موجب شود؛ اما باگذشت زمان این بازی‌ها می‌تواند خسته‌کننده و تکراری شده و شما اشتیاق تجربه یک بازی جدید و هیجان‌انگیز را داشته باشید. در این هنگام انیگما و روند در حال رشد “اتاق‌های فرار” می‌تواند شما را به داخل یک بازی که مختص خودتان است برده و شما را به سمت یک تجربه فراموش‌نشدنی و سفری هیجان‌انگیز راهنمایی کند.

پس اگر در آینده قصد خریداری بلیط هواپیما تهران و سفر به این شهر را دارید و از بازی‌های چالش‌برانگیز و معمایی لذت می‌برید، بهتر است تا آخر این مطلب سایت سفرستان را همراهی کنید تا در کنار آشنایی با این بازی، از مکان‌هایی که این بازی در تهران انجام می‌شود نیز آگاهی پیدا کنید.

بازی اتاق فرار چیست؟

بازی اتاق فرار انیگما اسکیپ روم انیگما
بازی اتاق فرار

یک بازی فرار عالی و هیجان‌انگیز قدیمی اتاق فرار باید از یک سری معماها و پازل‌ها برای شما تشکیل شده باشد که شما بتوانید آن‌ها را به همراه هم‌تیمی‌های خود حل کنید؛ درحالی‌که مدت‌زمانی که برای فرار از اتاق در اختیار دارید، حول‌وحوش یک ساعت یا بیشتر (با توجه به اتاق موردنظر) خواهد بود. لازم به ذکر است که این بازی را باید در گروه‌های 7 الی 3 نفره تجربه کنید.

باید دانست که به همراه انیگما روانشناسی در این بازی نقش عمده‌ای داشته و داستان این بازی، شما را با معما‌ها و رازهای فراوان روبه‌رو ساخته و خط داستان این بازی بر پایه خلق استراتژی‌های گوناگون و راه‌حل‌های مختلف برای حل معماها و درنهایت فرار از اتاق موردنظر می‌باشد.

با محدود بودن زمان در اختیار قرارگرفته، یافتن تعدادی معما و راز در طول تاریخ و جلوگیری از شکل‌گیری بدترین وضعیت کاملاً به شما بستگی دارد که تمامی این مشخصات تمرینی برای یک کار گروهی بی‌نقص بوده و باید دانست که در حل معماهای اتاق فرار، کار گروهی از اهمیت فراوانی برخوردار است. همان‌طور که می‌بینید، خریداری بلیط هواپیما تهران و تجربه بازی اتاق فرار می‌تواند بسیار جالب و به‌یادماندنی باشد.

عنوان‌های بازی مختلف در بازی اتاق فرار

بازی اتاق فرار انیگما اسکیپ روم انیگما
بازی اتاق فرار

چیزی که انیگما را به یک اتاق فرار عالی تبدیل کرده است، وجود تم‌های مختلف در این بازی می‌باشد که می‌توانید هرکدام را انتخاب کرده و آن را تجربه کنید. فرقی نمی‌کند که شما به همراه همکاران محل کار خود یا با دوستان و یا با خانواده خود بخواهید این بازی را تجربه کنید، در این بازی اختیار این را دارید که از 3 اتاق مختلف یکی را انتخاب کنید و می‌توانید هر بار که برای بازی کردن مراجعه می‌کنید، یک داستان جدید را انتخاب کنید.

باوجود تم‌هایی همچون شرلوک هولمز، دور دنیا در 80 روز و معبد جنگلی مایان، شما با میزبان‌هایی خونگرم و جالب مواجه شده که آماده هستند شما را در هر یک از این دنیاهای مختلف، همراهی و راهنمایی کنند. خریداری بلیط هواپیما تهران و تجربه بازی در اتاق فرار، شانسی است تا به خودتان اجازه دهید تا به داستانی جدید جذب شده و از یک سفر بی‌نظیر به تهران و یک روز تعطیل لذت کافی را ببرید.

احساس بی‌نظیری که هنگام موفقیت و فرار از اتاق خواهید داشت

بازی اتاق فرار انیگما اسکیپ روم انیگما
بازی اتاق فرار

زمانی که فیلم‌هایی همچون ایندیانا جونز را تماشا کردید، دلیل تماشای این نوع فیلم‌ها، بی‌تردید تجربه حس و حالی از هیجان، ماجراجویی و آزادی بود. در دنیای واقعی شما معمولاً فرصت تجربه دنیایی از معماها و پازل‌ها را نخواهید داشت؛ اما در دنیای اتاق‌های فرار، شما شانس این را خواهید داشت تا ذهن خود را بیازموده و دریابید که توانایی‌های شما در کجا نهفته است و در این بازی به‌جای این‌که تماشاگر باشید، قهرمان داستان خود شما خواهید بود.

تجربه‌ای بی‌نظیر به همراه دوستان

بازی اتاق فرار انیگما اسکیپ روم انیگما
بازی اتاق فرار

درحالی‌که شما فکر کرده‌اید که همکاران و یا دوستان خود را به‌طور کامل می‌شناسید، انیگما قطعاً خصوصیات جدیدی از آن‌ها را برای شما برملا خواهد کرد. دوستان شما شاید دارای توانایی‌ها و مهارت‌های غیرقابل‌انتظار باشند. به‌هرحال باگذشت زمان شما خواهید توانست به همراه آن‌ها استراتژی‌های گوناگون را خلق کرده و وظیفه بعدی خود را به‌صورت تیمی همانند یک تیم رؤیایی و ماهر به انجام برسانید. فقط به خاطر داشته باشید که انتخاب رهبر تیم بسیار مهم بوده و باید رهبری را انتخاب کنید که مؤثر بوده و توانایی رهبری گروه را داشته باشد، زیرا که سرنوشت جریان زمانی در این بازی به او بستگی خواهد داشت.

مکان‌هایی در تهران که می‌توانید بازی اتاق فرار را در آن‌ها تجربه کنید

بازی اتاق فرار تهران اسکیپ روم انیگما
بازی اتاق فرار

با خریداری بلیط هواپیما تهران و سفر به این شهر، در خواهید یافت که اتاق فرارهای متعدد و گوناگونی در این شهر پهناور وجود دارد که دارای تم‌های مختلف بوده و درجه سختی آن‌ها با هم فرق دارند. تعداد این اتاق‌های فرار حدود 14 عدد بوده و در ادامه برای شما آورده شده است:

 • نجات شهر عمارت دبیرالملک،
  • خانه اسرار خانه ذهن زیبا- پاسداران،
  • اتاق فرار فکر کده- سعادت‌آباد،
  • اتاق فرار- خیابان امیرکبیر،
  • شام آخر- جردن، میراث لاله- پارک لاله،
  • قرنطینه فرهنگ‌سرای رسانه،
  • تهران 1346- خیابان نوفل‌لوشاتو،
  • اتاق فرار ریپتون- ستارخان،
  • گاراژ متروکه- پارک‌وی،
  • جعبه سیاه- خیابان فاطمی،
  • انیگما- برج میلاد،
  • فرار از زندان- خیابان دولت،
  • اسکیپ روم- کریمخان،
  • معمای تسلای- مجموعه کوروش و… ازجمله محل‌هایی هستند که باهدف انجام بازی اتاق فرار برای کسانی که در تهران زندگی می‌کنند و همچنین کسانی که بلیط هواپیما تهران تهیه کرده و به این شهر سفر می‌کنند، طراحی شده‌اند.

چند نکته در مورد اتاق‌های فرار در شهر تهران:

بازی اتاق فرار تهران اسکیپ روم انیگما
بازی اتاق فرار

-رزرو اتاق فرار موردنظرتان را باید به‌صورت اینترنتی به انجام برسانید.

-حداکثر تعداد افراد شرکت‌کننده در یک اتاق فرار 7 نفر می‌باشد و اگر تعدادتان از 7 نفر بیشتر باشد باید دو دوره از اتاق فرار را رزرو کنید.

-تجربه اتاق فرار برای هر نفر هزینه‌ای معادل 30 هزار تومان یا بیشتر را خواهد داشت.

-درجه سختی اتاق‌های فرار گوناگون در تهران، با هم فرق دارند.

-یادتان باشد که حتماً قبل از رزرو بلیط قوانین مربوط به اسکیپ روم انیگما و راهنمای اتاق فرار را بخوانید.

بازی اتاق فرار تهران اسکیپ روم انیگما
بازی اتاق فرار

روی‌هم‌رفته می‌توانید مطمئن باشد که حتماً خریداری بلیط هواپیما تهران و مسافرت به این شهر اوقات خوشی را برایتان پدید خواهید آورد؛ اما اگر پس از خریداری بلیط هواپیما تهران و سفر به این شهر اتاق فرارهای این شهر را تجربه کرده و این بازی را نیز به انجام برسانید، لذت شما از سفرتان دوچندان خواهد بود. پس در انتخاب خود شک نکرده و با خریداری بلیط هواپیما تهران، آماده یک تجربه بی‌نظیر و ماجراجویانه در اتاق‌های فرار این شهر باشید.

برای خرید بلیط هواپیما تهران و رزرو پرواز داخلی بهترین پیشنهاد ما به شما نصب اپلیکیشن سفرستان می‌باشد. در اپلیکیشن خرید بلیط هواپیما سفرستان به صورت روزانه تخفیف‌های ویژه روی مسیرهای داخلی وجود دارد که شما می‌توانید با نصب و ثبت نام در این اپلیکیشن، از این امکانات ویژه و برخی ویژگی‌های دیگر بهره‌مند شوید.

گردآوری: خدمات بلیط هواپیما

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید