تجربه بازی فوتبال حبابی در تهران

باید بدانید که در کنار گردشگری و سفر به نقاط مختلف، انجام تفریح‌ها و گاهی اوقات ورزش‌های متنوع خواهد توانست لذت تجربه سفری شما را دوچندان کند. مخصوصاً اگر بخواهید در آینده بلیط هواپیما تهران خریداری کرده و در کنار بازدید از این شهر دیدنی، تفریحات موجود در آن را نیز امتحان کنید. لازم به ذکر است که پس از خریداری بلیط هواپیما تهران و هنگام اقامت در این شهر، تفریحات زیادی وجود خواهد داشت که بتوانید آن‌ها را امتحان کنید، یکی از همین تفریحات بازی فوتبال حبابی است.

0
112
تجربه فوتبال حبابی در تهران
فوتبال حبابی در تهران
تجربه بازی فوتبال حبابی در تهرانReviewed by تحریریه بلیط هواپیما on Apr 15Rating: 2.5تجربه بازی فوتبال حبابی در تهران - خرید بلیط هواپیما تهران از اپلیکیشن سفرستانفوتبال حبابی که با نام‌های Bubble Ball، Bubble Soccer، KnockerBall و یا Airball Soccer نیز شناخته می‌شود، یک نوآرایی و ورزشی است که در آن بازی فوتبال درحالی‌که نیمه بالایی بدن بازیکنان در داخل یک حباب متورم حلقه‌ای قرار گرفته است،

بازی فوتبال حبابی در تهران

باید بدانید که در کنار گردشگری و سفر به نقاط مختلف، انجام تفریح‌ها و گاهی اوقات ورزش‌های متنوع خواهد توانست لذت تجربه سفری شما را دوچندان کند. مخصوصاً اگر بخواهید در آینده بلیط هواپیما تهران خریداری کرده و در کنار بازدید از این شهر دیدنی، تفریحات موجود در آن را نیز امتحان کنید. لازم به ذکر است که پس از خریداری بلیط هواپیما تهران و هنگام اقامت در این شهر، تفریحات زیادی وجود خواهد داشت که بتوانید آن‌ها را امتحان کنید، یکی از همین تفریحات بازی فوتبال حبابی است.

اگر هوادار ورزش فوتبال هستید و در کنار انجام این ورزش دوست دارید اوقات خوشی را نیز در کنار خانواده و یا دوستان خود سپری کنید، یکی از بهترین گزینه‌ها برای گذراندن اوقات فراغت و داشتن تجربه‌های فراموش‌نشدنی امتحان کردن بازی فوتبال حبابی است.

اگر تابه‌حال این بازی را تجربه نکرده و یا حتی اسم آن را نیز نشنیده‌اید، این بازی را در شهر تهران تجربه کنید، پیشنهاد می‌کنیم که تا آخر این مطلب سایت سفرستان را باری دیگر همراهی کنید؛ زیرا در قالب این مطلب تصمیم گرفته‌ایم که فوتبال حبابی، مشخصات این بازی و مکان‌هایی در تهران که خواهید توانست این بازی را در آنجا انجام دهید را برایتان معرفی کنیم.

فوتبال حبابی چیست؟

تجربه فوتبال حبابی در تهران
فوتبال حبابی در تهران

فوتبال حبابی که با نام‌های Bubble Ball، Bubble Soccer، KnockerBall و یا Airball Soccer نیز شناخته می‌شود، یک نوآرایی و ورزشی است که در آن بازی فوتبال درحالی‌که نیمه بالایی بدن بازیکنان در داخل یک حباب متورم حلقه‌ای قرار گرفته است، انجام می‌شود. این حباب‌ها شبیه حباب‌های زورب (Zorb) است، با این تفاوت که فقط نیمه بالایی بدن و سر بازیکنان را پوشش می‌دهد.

✅ بازدید از مقاله تجربه بازی اتاق فرار ( اسکیپ روم انیگما ) در تهران
✅ بازدید از مقاله لذت بازی در لحظات شهربازی بیلینو تهران
✅ بازدید از مقاله لوکیشن‌های خاص بازی‌های رایانه‌ای

با خریداری بلیط هواپیما تهران مشاهده خواهید کرد که بازی فوتبال حبابی معمولاً در زمین‌های بزرگ سرپوشیده و یا چمن‌های روباز به انجام می‌رسد. قوانین بازی فوتبال حبابی دقیقاً همانند قوانین بازی فوتبال معمولی است با این تفاوت که این بار نیم‌تنه بالایی بازیکنان در داخل یک حباب بزرگ قرار خواهد داشت.

تاریخچه بازی فوتبال حبابی

تجربه فوتبال حبابی در تهران
فوتبال حبابی در تهران

فوتبال حبابی برای اولین بار در سال 2011 و در نروژ توسط هنریک الوستاد (Henrik Elvestad) و جان گولدن (JohnGolden) خلق شد و این موضوع زمانی اتفاق افتاد که این بازی برای اولین بار در شوی تلویزیونی آن‌ها یعنی گل طلایی (Golden Goal) به تصویر کشیده شد.

پس‌ازآن این بازی در بریتانیا توسط لی موسلی (Lee Moseley) گسترش پیدا کرد. تا سال 2014 این ورزش توانست که به نیوزلند و ایالت متحد آمریکا نیز راه پیدا کند. در آمریکا این ورزش توسط اتحادیه BBA نظارت می‌شود.

خصوصیات مختلف و حس و حال ناشی شده از این بازی

تجربه فوتبال حبابی در تهران
فوتبال حبابی در تهران

اگر این بازی را امتحان کنید، مشاهده خواهید کرد که بازی فوتبال حبابی تجربه منحصربه‌فرد و متفاوتی برای تمامی دوستداران و هواداران ورزش فوتبال ارائه می‌دهد. فوتبال حبابی فرصت بازی فوتبال برای کسانی که شاید هوادار فوتبال نباشند یا حتی مهارت بازی آن‌چنانی نیز نداشته باشند را در اختیارشان می‌گذارد.

این بازی تفریحی بی‌نظیر برای تمامی افراد مناسب بوده تا بتوانند با انجام بازی فوتبال حبابی شانس رقابت کردن و همچنین تجربه آرامش‌بخش و مفرحی را داشته باشند. این ورزش تفریحی کاملاً سالم و عاری از استرس بوده که دارای قوانین پیچیده نیست و می‌تواند یکی از بهترین تجربه‌های زندگی‌تان را برایتان پدید بیاورد. این بازی بهترین راه برای فرار از روتین تکراری برای آن دسته از افرادی است که می‌خواهند از یک روز تعطیل لذت کافی را ببرند.

فوتبال حبابی معمولاً بهترین گزینه برای مهمانی‌های دورهمی در زمین‌های باز، مهمانی‌های مجردی، مهمانی‌های تولد، مهمانی‌های مخصوص کودکان بوده و همچنین یک گزینه مناسب برای گذراندن اوقاتی خوش و انجام یک ورزش سرگرم‌کننده می‌باشد. افراد مختلف می‌توانند با شرکت در این فعالیت مفرح اوقات خوش و به‌یادماندنی را سپری کند. حداقل تعداد نفرات لازم برای بازی فوتبال حبابی نیز 8 نفر می‌باشد.

برای افرادی که بلیط هواپیما تهران تهیه کرده‌اند و برای اولین بار می‌خواهند این تفریح را تجربه کند، تنها کار لازم این است که خود را برای گذراندن یک روز عالی و بدون دغدغه آماده کنند. بی‌تردید این ورزش خلاقانه و اصیل، از آغاز تا پایان، در انتخاب یک فعالیت گوناگون، بهترین گزینه بوده و تمامی افرادی که در این بازی شرکت می‌کنند، برنده خواهند بود؛ زیرا که خواهند توانست اوقاتی فراموش‌نشدنی را به همراه خانواده و یا دوستان خود سپری کنند.

نکته جالب در این ورزش این است که هنگامی‌که سرانجام فرصت گل زدن را دارید، پدر، صمیمی‌ترین دوستتان، مادر، خواهر و یا همسرتان می‌تواند به شما نزدیک شده و شما را زمین بزند.

مکان‌هایی در تهران که می‌توانید بازی فوتبال حبابی را در آن انجام دهید

تجربه فوتبال حبابی در تهران
فوتبال حبابی در تهران

با خریداری بلیط هواپیما تهران و سفر به این شهر مشاهده خواهید کرد که برای انجام بازی‌ فوتبال حبابی، باشگاه‌ها و مکان‌های تفریحی بسیاری وجود داشته و شما می‌توانید با توجه به سلیقه خودتان هرکدام را که خواستید انتخاب کنید. برخی از این منطق در زیر برای شما آورده شده است:

فوتبال حبابی ولنجک

فوتبال حبابی شمال تهران

فوتبال حبابی فرمانیه

فوتبال حبابی تجریش

فوتبال حبابی جردن

فوتبال حبابی غرب صادقیه

فوتبال حبابی ولیعصر

فوتبال حبابی اقدسیه

فوتبال حبابی بام لند

فوتبال حبابی برج میلاد

فوتبال حبابی باشگاه انقلاب

فوتبال حبابی دریاچه چیتگر باملند

سناریوهای مختلف در بازی فوتبال حبابی

تجربه فوتبال حبابی در تهران
فوتبال حبابی در تهران

زمانی که می‌خواهید بازی فوتبال حبابی را امتحان کنید باید بدانید که در این بازی سناریوهای مختلفی وجود دارد که با انجام هرکدام از آن‌ها خواهید توانست اوقات خوشی را سپری کنید:

-بولینگ حبابی: گروهی از بازیکنان به‌عنوان پین در انتهای زمین‌بازی ایستاده و یک بازیکن دیگر به سمت آن‌ها دویده و شیرجه می زند و سعی خواهد کرد که تمامی بازیکنان را سرنگون سازد.

-سومو حبابی: دو بازیکن سعی در این خواهند داشت که همدیگر را از مرز تعیین‌شده که یک دایره می‌باشد، خارج کنند.

بول داگ: بازیکن اول (به‌عنوان بول داگ آغازگر) سعی خواهد کرد تا هراندازه که می‌تواند بازیکن را سرنگون کند و نگذارد که بازیکنان از یک سمت زمین به سمت دیگر آن بروند. هرکسی هم که سرنگون شد نیز بول داگ شده و سعی در سرنگون کردن دیگران خواهد داشت.

جام جهانی فوتبال حبابی

تجربه فوتبال حبابی در تهران
فوتبال حبابی در تهران

در ماه می 2018 اولین جام جهانی فوتبال حبابی در لندن برگزار شد. کشورهایی که در این جام جهانی شرکت کردند شامل فنلاند، برزیل، پرتغال و اسپانیا بودند. در این مسابقات همچنین تیم ملی انگلستان نیز شرکت کرده بود.

روی‌هم‌رفته می‌توان نتیجه گرفت که فوتبال حبابی یکی از بهترین گزینه‌ها برای گذراندن اوقات فراموش‌نشدنی در کنار خانواده، همکاران، دوستان و آشنایان است و هرکسی که برای اولین بار فوتبال حبابی را امتحان کند، پشیمان نخواهد شد. پس شما نیز در انتخاب تهران به‌عنوان مقصد مسافرتی و خریداری بلیط هواپیما تهران شک نکرده و هنگام اقامت در این شهر حتماً یادتان باشد که فوتبال حبابی را نیز امتحان کنید، مطمئن باشید که این تفریح ارزش وقت گذاشتن را خواهد داشت.

برای خرید بلیط هواپیما تهران و رزرو پرواز داخلی بهترین پیشنهاد ما به شما نصب اپلیکیشن سفرستان می‌باشد. در اپلیکیشن خرید بلیط هواپیما سفرستان به صورت روزانه تخفیف‌های ویژه روی مسیرهای داخلی وجود دارد که شما می‌توانید با نصب و ثبت نام در این اپلیکیشن، از این امکانات ویژه و برخی ویژگی‌های دیگر بهره‌مند شوید.

گردآوری: خدمات بلیط هواپیما

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید