بازی کانتر استرایک واقعی در باغ نگارستان تهران

سالیانه علاقه‌مندان به گردشگری در داخل کشور با خریداری بلیط هواپیما تهران برای گذراندن تعطیلات خود به این شهر دیدنی و جالب سفر می‌کنند. در بین این گردشگران حتماً کسانی هم هستند که به بازی‌های کامپیوتری FPS یا همان شوتر اول‌شخص علاقه وافری دارند.. این بار برای این دسته افراد خبر خوشی را داریم، زیرا کسانی که به بازی کانتر استرایک و بازی‌های FPS همانند آن علاقه‌مند هستند، این فرصت را پیدا خواهند کرد تا به‌صورت واقعی و نه در کامپیوتر، این بازی را تجربه کنند.

0
115
بازی کانتر استرایک واقعی در تهران
بازی کانتر استرایک واقعی
بازی کانتر استرایک واقعی در باغ نگارستان تهرانReviewed by تحریریه بلیط هواپیما on May 4Rating: 3.5بازی کانتر استرایک واقعی در باغ نگارستان تهران و خرید بلیط هواپیما تهران.بازی کانتر استرایک در زمان خود یکی از محبوب‌ترین بازی‌ها در بین گیمرهای ایرانی بوده و شاید شما نیز با این بازی جالب خاطرات فراوانی داشته باشید.

بازی کانتر استرایک واقعی در تهران

سالیانه علاقه‌مندان به گردشگری در داخل کشور با خریداری بلیط هواپیما تهران برای گذراندن تعطیلات خود به این شهر دیدنی و جالب سفر می‌کنند. در بین این گردشگران حتماً کسانی هم هستند که به بازی‌های کامپیوتری FPS یا همان شوتر اول‌شخص علاقه وافری دارند. این بار برای این دسته افراد خبر خوشی را داریم، زیرا کسانی که به بازی کانتر استرایک و بازی‌های FPS همانند آن علاقه‌مند هستند، این فرصت را پیدا خواهند کرد تا به‌صورت واقعی و نه در کامپیوتر، این بازی را تجربه کنند.

بازی کانتر استرایک در زمان خود یکی از محبوب‌ترین بازی‌ها در بین گیمرهای ایرانی بوده و شاید شما نیز با این بازی جالب، خاطرات فراوانی از دوران نوجوانی و یا حتی جوانی خود داشته باشید. هنوز هم که هنوز است، این بازی در برخی از گیم‌نت‌های سرتاسر کشور، توسط گیمرهای ایرانی بازی شده و طرفداران خاص خود را دارد، اما هر چه قدر هم که از زیبایی و هیجان این در کامپیوتر برایتان بگوییم، هیچ‌کدام جای تجربه واقعی بازی کانتر استرایک را نخواهد داد.

باغ نگارستان، یکی از دیدنی‌ترین پارک‌های تهران است و سالیانه افراد زیادی با خریداری بلیط هواپیما تهران اوقات فراغت خود را در این باغ سپری می‌کنند؛ اما این بار هر کس که بلیط هواپیما تهران تهیه کند، فرصت این را خواهد داشت تا در کنار استفاده از زیبایی‌های تهران و باغ نگارستان، بازی کانتر استرایک را نیز به‌صورت واقعی به همراه خانواده و یا دوستان خود تجربه کند.

اگر شما نیز در برنامه‌های آینده خود، خریداری بلیط هواپیما تهران و سفر به این شهر را در نظر گرفته‌اید و همچنین به بازی‌های کامپیوتری، مخصوصاً بازی‌های FPS علاقه وافر دارید و می‌خواهید بازی نوستالژیک کانتر استرایک را در دنیای واقعی تجربه کنید، پیشنهاد می‌کنیم تا آخر این مطلب همراه سایت سفرستان باشید تا دریابید که خریداری بلیط هواپیما تهران و سر زدن به باغ نگارستان کاملاً ارزشش را خواهد داشت.

یک ایده جالب که به حقیقت تبدیل شد

سفرستان امروز پیشنهادی درخور را برای گیمرهای کشور ایران دارد. این پیشنهاد شامل تجربه بازی در یک محیط کاملاً واقعی است که تم بازی کانتر استرایک را داشته و کاملاً شبیه بازی کامپیوتری کانتر استرایک می‌باشد. این بازی همانند پینت‌بال و لیزر تگ نبوده و به‌طور خلاقانه‌ای متفاوت با آن‌ها طراحی شده است. بازی کانتر استرایک باغ نگارستان در دو گروه با تعداد مشخص انجام می‌گیرد که رو در روی هم قرار گرفته و برای پیروزی و نابودی تیم مقابل تلاش می‌کنند.

قوانین بازی کانتر استرایک در باغ نگارستان تهران

بازی کانتر استرایک واقعی در تهران
بازی کانتر استرایک واقعی

اگر قصد خریداری بلیط هواپیما تهران و تجربه بازی کانتر استرایک در باغ نگارستان تهران را دارید، بهتر است از قبل کمی با قوانین آن آشنا شوید. در این بازی هر نفر جلیقه‌ای را بر تن می‌کند که دارای سه چراغ است و این چراغ‌ها حاکی از جان فرد موردنظر هستند. در این بازی باید هدف شما بیرون کشیدن افراد تیم مقبل از پشت سنگرها و هدف‌گیری آن‌ها با استفاده از سلاح‌هایی باشد که به جلیقه شما متصل است. لازم به ذکر است که در حین انجام بازی باید حواستان به تک‌تیر‌انداز تیم مقابل باشد؛ زیرا اگر شلیک او به شما اصابت کند کل جانتان را خواهد گرفت.

پس از خریداری بلیط هواپیما تهران و هنگام انجام این بازی حواستان را به ال سی دی‌های در نظر گرفته شده نیز جمع کنید، زیرا ممکن است مقدار تیر و جانتان در حال اتمام شدن باشد و همچنین هرلحظه امکان این است که بمب تعبیه‌شده در بازی توسط تیم تروریست فعال شود. در حین انجام بازی شما امکان مکالمه با هم‌تیمی‌های خود، از طریق میکروفون‌های وصل شده به جلیقه‌تان را دارید و اگر موقعیت شما مناسب باشد می‌توانید آن‌ها را در راه رسیدن به بمب، به‌صورت امن و بدون دردسر یاری کنید.

✅ بازدید از مقاله بازی اتاق فرار ( اسکیپ روم انیگما ) در تهران
✅ بازدید از مقاله لذت بازی در لحظات شهربازی بیلینو تهران
✅ بازدید از مقاله لذت بازی در لحظات شهربازی بیلینو تهران

روی‌هم‌رفته تجربه این بازی همانند بازی کانتر استرایک می‌باشد، تنها با این تفاوت که این بار همه‌چیز به‌صورت واقعی بوده و صدای کشته شدن‌های افراد، تعویض خشاب‌ها، شلیک تیرها، سنسورهای اسلحه و غیره به‌گونه‌ای طراحی شده است که کاملاً واقعی به نظر رسیده و به بازیکن این حس را منتقل کنند که انگار در یک میدان جنگ واقعی کانتر استرایک قرار گرفته‌اند.

خصوصیات بازی کانتر استرایک در باغ نگارستان

این بازی خلاقانه که دارای تأییدیه ثبت اختراع می‌باشد، همانند هر بازی دیگری دارای خصوصیات و نکاتی است که قبل از تهیه بلیط هواپیما تهران و تجربه این بازی، باید به آن‌ها توجه کرد. برخی از این خصوصیات در ادامه مطلب برای شما آورده شده است:

-در این بازی امکان بازی هم‌زمان خانم‌ها و آقایان و انجام بازی به‌صورت خانوادگی وجود دارد؛ پس می‌توانید مطمئن باشید که با تهیه بلیط هواپیما تهران و انجام این بازی در کنار خانواده، اوقات خوشی را پدید خواهید آورد.

-سکانس‌های بازی‌ها در بازه‌های زمانی 45 دقیقه‌ای و 1 ساعت و 15 دقیقه‌ای بوده و قیمت هر سکانس متفاوت است.

-اگر با ماشین شخصی هستید، نگران نباشید؛ زیرا این مجموعه دارای پارکینگ اختصاصی رایگان در باغ نگارستان تهران است.

-تعداد افراد موردنیاز برای هر تیم حداقل 6 نفر و حداکثر 10 نفر بوده و اگر میزان بازیکنان به حدنصاب نرسد بازی انجام نخواهد گرفت.

-این بازی دردها و کبودی‌های ناشی شده از بازی پینت‌بال را نداشته و کاملاً بی‌خطر است.

– برای انجام این بازی نیازی به تهیه و خرید تیر، ماسک، لباس مخصوص و هزینه‌های متفرقه نیست.

-پس از خریداری بلیط هواپیما تهران و مراجعه برای انجام بازی، برای هر تیم یک آموزش 15 دقیقه‌ای قبل از شروع بازی انجام خواهد گرفت.

-مساحت زمین‌بازی کانتر استرایک 500 مترمربع می‌باشد.

– این بازی دارای نورپردازی مختص خود بوده و حس و حال هیجانی این بازی را دوچندان خواهد کرد.

-این بازی برای اولین بار در جهان و تنها در تهران انجام می‌پذیرد.

-در باغ نگارستان علاوه بر انجام یک بازی جالب و به‌یادماندنی فرصت این را خواهید داشت که در رستوران‌های باکیفیت این باغ غذای خود را نیز نوش جان کنید.

آدرس و زمان‌ انجام بازی

برای انجام این بازی رزرو سانس و هماهنگی قبلی به مدت 24 ساعت قبل از سانس موردنظر الزامی می‌باشد. همچنین حضور 30 دقیقه‌ای قبل از شروع سانس‌های بازی جهت آموزش و ثبت‌نام الزامی بوده و اگر برای انجام این کار دیر کنید، زمان موردنظر از سانس رزرو شده شما کم خواهد شد.

قبل از خریداری بلیط هواپیما تهران و مراجعه به باغ نگارستان، باید بدانید که زمان سانس‌های این بازی از ساعت 8 صبح الی 10 شب خواهد بود.

آدرس:  تهران، فلکه دوم شهران، خیابان کوهسار، ابتدای کن، کوچه دانش، باغ نگارستان، جنب زمین فوتبال

شماره تلفن‌های تماس: 09354060211-09190116059-09191061232

اگر به بازی‌های رایانه‌ای و یا تفریح‌هایی همچون پینت‌بال و لیزر تگ علاقه دارید، می‌توانید مطمئن باشید که خریداری بلیط هواپیما تهران و تجربه بازی کانتر استرایک در باغ نگارستان تهران، تجربه‌ای کاملاً متفاوت و متناسب باسلیقه و علاقه شما خواهد بود و هنگام انجام این بازی خواهید توانست اوقات به‌یادماندنی را به همراه خانواده و یا دوستان خود پدید بیاورید. پس در انتخاب خود شک نکرده و با خریداری بلیط هواپیما تهران و مراجعه به باغ نگارستان، بازی کانتر استرایک را به‌صورت واقعی تجربه کرده و به انجام برسانید.

برای خرید بلیط هواپیما تهران و رزرو پرواز داخلی بهترین پیشنهاد ما به شما نصب اپلیکیشن سفرستان می‌باشد. در اپلیکیشن خرید بلیط هواپیما سفرستان به صورت روزانه تخفیف‌های ویژه روی مسیرهای داخلی وجود دارد که شما می‌توانید با نصب و ثبت نام در این اپلیکیشن، از این امکانات ویژه و برخی ویژگی‌های دیگر بهره‌مند شوید.

گردآوری: خدمات بلیط هواپیما

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید