باشگاه های اسب سواری تهران

برای انجام برخی از ورزش‌ها مجبور به خرید بلیط هواپیما هستید تا برای لحظاتی حس آرامش را تجربه کنید و از دنیای بیرون غافل شوید. اسب سواری اما اینگونه نیست. لذت بخش‌ترین ورزش دنیا که محدودیت سنی هم ندارد، سوارکاری است. لذت همراه بودن با حیوانی که به نجابت شناخته شده و همقدم شدن با او در طبیعت حسی نایاب و آرامشی غیر قابل وصف است که در هیچ جا پیدا نخواهد شد. اگر شما نیز سوارکار هستید و یا به دنبال یادگیری سوارکاری هستید، ادامه مطلب را با ما همراه شوید تا با باشگاه های سوارکاری تهران آشنا شویم.

0
1925
معرفی باشگاه های اسب سواری تهران
باشگاه های اسب سواری تهران
باشگاه های اسب سواری تهرانReviewed by تحریریه بلیط هواپیما on May 6Rating: 3.5باشگاه های اسب سواری تهران و مشاهده ویژگی ها و مشخصات آدرس.باشگاه های اسب سواری تهران و لذت همراه بودن با حیوانی که به نجابت شناخته شده و همقدم شدن با او در طبیعت حسی نایاب و آرامشی غیر قابل وصف است.

باشگاه های اسب سواری تهران

برای انجام برخی از ورزش‌ها مجبور به خرید بلیط هواپیما هستید تا برای لحظاتی حس آرامش را تجربه کنید و از دنیای بیرون غافل شوید. اسب سواری اما اینگونه نیست. لذت بخش‌ترین ورزش دنیا که محدودیت سنی هم ندارد، سوارکاری است. لذت همراه بودن با حیوانی که به نجابت شناخته شده و همقدم شدن با او در طبیعت حسی نایاب و آرامشی غیر قابل وصف است که در هیچ جا پیدا نخواهد شد. اگر شما نیز سوارکار هستید و یا به دنبال یادگیری سوارکاری هستید، ادامه مطلب را با ما همراه شوید تا با باشگاه های اسب سواری تهران آشنا شویم.

باشگاه سوارکاری آزمون

معرفی باشگاه های اسب سواری تهران
باشگاه های اسب سواری تهران

سن در این باشگاه معنایی ندارد و علاقه مندان می‌توانند از 5 سالگی به آموزش سوارکاری مشغول شوند. باشگاه سوارکاری آزمون بدون توجه به مبتدی و یا پیشرفته بودن، با آغوش باز پذیرای علاقه مندانی است که از تهران و یا سایر شهرها میهمان این باشگاه شده‌اند. باشگاه که در ضلع شرقی استادیوم آزادی قرار دارد امکانات ویژه‌ای را برای سوارکاران در نظر گرفته است. گشت زدن در طبیعت- مانژ سرپوشیده و روباز- فروشگاه لوازم اسب سواری- داروخانه و گشت زنی در طبیعت بخشی از امکانات این باشگاه است. از دیگر فعالیت‌های این باشگاه می‌توان به خرید و فروش اسب اشاره کرد که باعث شده تا علاقه مندان با خرید بلیط هواپیما عازم تهران شوند.

آدرس: تهران- استادیوم آزادی- ضلع شرقی

تلفن: 44739094- 44739008

باشگاه سوارکاری آریا

از دیگر باشگاه‌های سوارکاری مجهزی که در تهران وجود دارد، باشگاه سوارکاری آریا است. این باشگاه بسیار مجهز بوده و امکانات خوبی را در اختیار سوارکاران قرار می‌دهد.

تلفن: 09122011327

باشگاه سوارکاری آریاسب

این مجموعه ورزشی فعالیت خود را با مدیریت هادی ساعی آغاز کرد. فعالیت این مجموعه تنها به سوارکاری ختم نشده و دارای باشگاه تیراندازی نیز می‌باشد. امکانات مجموعه ورزشی آریاسب شامل 5 اصطبل- فروشگاه لوازم سوارکاری و تیراندازی- کافی شاپ و پارکینگ می‌باشد. نام هادی ساعی بسیاری از افراد را از شهرهای مختلف عازم تهران می‌کند.

آدرس: اتوبان کرج- درب ورودی 2 و 3 پارک چیتگر

تلفن: 44904010

باشگاه سوارکاری الغدیر

معرفی باشگاه های اسب سواری تهران
باشگاه های اسب سواری تهران

این باشگاه سوارکاری امکانات لازم برای آموزش کودکان- آقایان و بانوان را فراهم کرده  و دارای 4 اصطبل در بالاترین سطح استاندارد را داراست. بعلاوه مانژهای باشگاه در سطحی است که نه تنها برای آموزش و تمرین که مناسب مسابقات نیز می‌باشد. اگر در شهر خود باشگاه سوارکاری مناسبی نمی‌یابید، عازم تهران شوید تا با سوارکاری در باشگاه الغدیر تجربه لذت بخشی از سوارکاری داشته باشید.

آدرس: تهران- اتوبان بابایی- جاده تلو- مجتمع سوارکاری الغدیر

تلفن: 09196606080- 77001764

باشگاه سوارکاری امام خمینی

باشگاه سوارکاری امام خمینی از باشگاه‌های سوارکاری دولتی خوبی است که در طول هفته پذیرای سوارکاران چه مبتدی و چه پیشرفته است.

آدرس: لشگرک- بعد از پل فلزی- خیابان شکوفه- خیابان نگار

تلفن: 02126542280

باشگاه سوارکاری ایران زمین

معرفی باشگاه های اسب سواری تهران
باشگاه های اسب سواری تهران

باشگاه سوارکاری ایران زمین از جمله باشگاه‌های سوارکاری‌ای است که امکانات و تجهیزات مورد نیاز برای آموزش و سوارکاری کودکان را فراهم آورده است.

آدرس: کمربندی آزادگان- اتوبان ساوه- نرسیده به عوارضی

تلفن:09122860258

مجموعه سوارکاری عباس آباد

مجموعه سوارکاری عباس آباد مجموعه‌ای مجهز است که مربی خانم مخصوص خانم‌ها در نظر گرفته است. برای آقایان نیز مربی آقا اختصاص یافته است. پس اگر به دنبال مربی اختصاصی بانوان هستید، کافی است به تهران سفر کرده و سری به مجموعه عباس آباد بزنید.

آدرس: چهارراه طالقانی- خیابان دیدار جنوبی

تلفن: 88208540

باشگاه سوارکاری کوهک

باشگاه سوارکاری کوهک باشگاهی با تجهیزات و امکانات مختلفی است که آن را به باشگاهی مناسب برای کودکان و بزرگسالان تبدیل کرده است. افراد چه مبتدی و چه پیشرفته می‌توانند به آموزش و تمرین تخصصی در این باشگاه بپردازند. دسترسی آسان به این باشگاه از دیگر عواملی است که باعث شده علاقه مندان از سایر شهرها سری به این باشگاه بزنند.

آدرس: ضلع غربی استادیوم آزادی

تلفن: 09121237147

باشگاه سوارکاری میلاد

معرفی باشگاه های اسب سواری تهران
باشگاه های اسب سواری تهران

در باشگاه سوارکاری میلاد، سوارکاری را به صورت حرفه‌ای زیر نظر مربیان با تجربه و در مساحتی 27000 متری آموزش خواهید دید. از امکانات این باشگاه می‌توان به مجهز بودن آن به پارکینگ- دوش- و کارتخوان اشاره کرد. این باشگاه به بانوان و آقایان آموزش‌های لازم سوارکاری از سطوح مبتدی تا حرفه‌ای را ارائه می‌دهد.

آدرس: تهران- کرج- بعد از پلیس راه- خروجی 2 و 3 پارک جنگلی چیتگر- میدان دستواره- جنب اردوگاه شهید میر حسینی

تلفن: 02144908897- 09122768710

باشگاه سوارکاری نیروی زمینی ارتش

از بهترین باشگاه های اسب سواری تهران می‌توان باشگاه سوارکاری نیروی زمینی ارتش را نام برد که با امکانات و تجهیزات مختلف اسب سواری را به ورزشی هیجانی و لذتی بخش تبدیل می‌کند.

آدرس: لویزان- جاده اشگرک بنانیه

تلفن: 22938939

سوارکاری ورزشی بسیار زیبا و لذت بخش است که حس غرور و متانت را یکجا دارد. در ایام گذشته که ماشین چندان رواجی نداشته، اسب سواری امری عادی بوده اما متاسفانه با ورود ماشین به عرصه رفت و آمد و حمل و نقل اسب سواری به فراموش سپرده شد. خوشبختانه در چند سال اخیر این ورزش دوباره با قدرت پا به عرصه نهاد و چشم‌ها را به خود معطوف کرد. تقریبا می‌توان گفت در هر گوشه از تهران می‌توان باشگاهی برای سوارکاری یافت که در این مطلب سعی شد برخی از این باشگاه‌ها معرفی شوند. شما نیز اگر تجربه سوارکاری در باشگاه‌های مختلف را دارید، خوشحال می‌شویم اگر باشگاه و تجربه خود را با ما در میان بگذارید.

برای خرید بلیط هواپیما تهران و رزرو پرواز داخلی بهترین پیشنهاد ما به شما نصب اپلیکیشن سفرستان می‌باشد. در اپلیکیشن خرید بلیط هواپیما سفرستان به صورت روزانه تخفیف‌های ویژه روی مسیرهای داخلی وجود دارد که شما می‌توانید با نصب و ثبت نام در این اپلیکیشن، از این امکانات ویژه و برخی ویژگی‌های دیگر بهره‌مند شوید.

گردآوری: خدمات بلیط هواپیما داخلی

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید