باشگاه های تیراندازی تهران

تیراندازی امروزه از ورزش‌های پرطرفدار بین اقشار مختلف جامعه به شمار می‌رود. تمرکز و دقتی که باید در این ورزش به کار رود آن را از سایر ورزش‌ها متمایز می‌کند. در گذشته تیر اندازی به تیر و کمان محدود می‌شده اما در حال حاضر تیراندازی با تفنگ نیز به عنوان بخشی از ورزش تیراندازی به شمار می‌رود.

0
2311
معرفی باشگاه های تیراندازی تهران
باشگاه های تیراندازی تهران
باشگاه های تیراندازی تهرانReviewed by تحریریه بلیط هواپیما on Feb 1Rating: 3.5باشگاه های تیراندازی تهران به همراه آدرس دقیق و شماره تلفن.باشگاه های تیراندازی تهران به همراه ادرس و تلفن دقیق در این مطلب ذکر شده و علاقمندان به ورزش تیراندازی می توانند با نگاهی دقیق به انتخاب آنها بپردازند.

معرفی انواع باشگاه های تیراندازی تهران

تهران پایتخت زیبای ایران از جمله شهرهایی به شمار می رود که گردشگران زیادی را به سوی خود جذب می کند. تهران پر مکان های تفریحی و گردشگری است و برای همه سنین جامعه دیدنی و سرگرمی دارد. سرگرمی های زیادی که با وجود باشگاه های در برگیرنده آنها، افراد زیادی را مشتاق به خرید بلیط هواپیما تهران می کند. اما یکی از این سرگرمی ها تیراندازی است که امروزه از ورزش‌های پرطرفدار بین اقشار مختلف جامعه به شمار می‌رود. تمرکز و دقتی که باید در این ورزش به کار رود آن را از سایر ورزش‌ها متمایز می‌کند. در گذشته تیر اندازی به تیر و کمان محدود می‌شده اما در حال حاضر تیراندازی با تفنگ نیز به عنوان بخشی از ورزش تیراندازی به شمار می‌رود. اگر اهل رقابت و مسابقه هستید، باید بگوییم که سطح رقابت در این ورزش بسیار بالا است. البته می‌توانید با دوستان خود نیز به باشگاه‌های تیر اندازی رفته و به رقابت با یکدیگر بپردازید. اگر عازم پایتخت هستید، می‌توانید تیراندازی را به عنوان هیجانی متفاوت و خاص تجربه کنید.

باشگاه تیراندازی مجموعه ورزشی انقلاب

معرفی باشگاه های تیراندازی تهران
باشگاه های تیراندازی تهران

این باشگاه تیراندازی با 9 لاین هدف ثابت و 5 لاین فالینگ تارگت در اختیار بانوان و آقایان قرار دارد. هدف‌تان چه تیراندازی حرفه‌ای باشد و چه تفریح، باشگاه تیراندازی مجموعه ورزشی انقلاب از میان باشگاه های تیراندازی تهران پذیرای شما خواهد بود. این سالن همه روزه با مربیان آقا و خانم خود، حتی در ایام تعطیل از 8 صبح تا 12 شب خدمات این ورزش جذاب را به ورزشکاران ارائه می‌دهد.

آدرس: تهران- اوتوبان نیایش- جنب خروجی کردستان- مجموعه ورزشی انقلاب

تلفن: 26216304

باشگاه تیراندازی سئول

معرفی باشگاه تیراندازی سئول تهران
باشگاه تیراندازی سئول تهران

باشگاه تیراندازی سئول به آموزش بانوان و آقایان در رشته‌های مختلف تیراندازی پرداخته و در نهایت مدرک رسمی از طرف فدراسیون تیراندازی را به افراد ارائه می‌دهد. فروشگاه لوازم تیراندازی و کافی شاپ از امکانات این باشگاه به شمار می‌رود. اگر می‌خواهید تیراندازی را به طور حرفه‌ای آموزش ببینید، کافی است سری به باشگاه های تیراندازی تهران و باشگاه تیراندازی سئول بزنید.

آدرس: اتوبان کردستان شمال به جنوب- نبش خیابان ونک- بوستان سئول

تلفن: 02188603123

باشگاه تیراندازی سرو

معرفی باشگاه های تیراندازی تهران
باشگاه های تیراندازی تهران

این باشگاه با مساحتی بیش از 350 متر با 9 خط 10 متری و 5 خط 5 متری به آموزش تیراندازی برای عموم مردم فعالیت دارد. از دیگر ورزش‌هایی که در این باشگاه انجام می‌شود دارت است که 2 خط 2 متری را به خود اختصاص داده است. این باشگاه همه روزه از ساعت 8:30 تا 20:30 فعال است. با خرید بلیط هواپیما تهران سری به این باشگاه زده و از زاویه‌ای دیگر به ورزش‌های دارت و تیراندازی نگاه کنید.

آدرس: خیابان ولیعصر- بالاتر از پارک ساعی اول- فرهمگسرای سرو

باشگاه تیراندازی توچال

این باشگاه تیراندازی در مساحتی 2 هزار مترمربعی به آموزش تیراندازی با کمان بانوان و آقایان می‌پردازد. باشگاه توچال تمامی امکانات و تجهیزات مورد نیاز این ورزش را در میان تمام باشگاه های تیراندازی تهران برای ورزشکاران فراهم آورده. ساعات کاری این باشگاه از 10 صبح آغاز شده و تا 12 شب ادامه دارد. با خرید بلیط هواپیما تهران می‌توانید به سطحی تازه از تجربه و هیجان در این باشگاه دست یابید.

آدرس: ولنجک- مسیر بام تهران- نرسیده به ایستگاه اول- جنب فست فود چیلی هوس- باشگاه تیراندازی توچال

✅ بازدید از مقاله باشگاه های اسب سواری تهران

تلفن: 02122421508

باشگاه تیراندازی کبکانیان

باشگاه تیراندازی کبکانیان از مجهزترین باشگاه های تیراندازی تهران به شمار می‌رود که در رده‌ها و سطوح مختلف سنی به آموزش تیراندازی می‌پردازد.

آدرس: میدان هفت تیر- مفتح جنوبی- زیر پل عابر- رو بروی ورزشگاه شهید شیرودی

تلفن: 02188310358

باشگاه تیراندازی مهام ( ساصد)

باشگاه تیراندازی مهام تهران
باشگاه تیراندازی مهام

باشگاه تیراندازی مهام از معدود باشگاه‌های تیراندازی در ایران است که دارای فضایی برای تیراندازی به اهداف پروازی است. اگر می‌خواهید توانایی خود در تیراندازی را بسنجید، کافی است با خرید بلیط هواپیما تهران سری به باشگاه مهام زده و هنر خود را در تیراندازی به اهداف پروازی به نمایش بگذارید.

آدرس: اتوبان بابایی- جنب بوستان یاس- رو به روی درب شمالی شهرک امید

تلفن: 02122989846

باشگاه تیراندازی شهید غروی

این باشگاه تیراندازی فعالیت خود را تحت نظارت فدراسیون تیراندازی با کمان در فضایی 1000 متر مربعی آغاز کرد. تعمیر کمان‌ها- آموزش تیراندازی در سطوح مختلف- و برگزاری دوره‌های مختلف مربی‌گری و کارگاه‌های مختلف از جمله فعالیت‌های این باشگاه به شمار می‌رود. بسیاری از افرادی که به دنبال مدرک مربی گری هستند می‌توانند با خرید بلیط هواپیما تهران و شرکت در دوره‌های مربیگری این باشگاه مدرک معتبر تیراندازی را دریافت کنند.

آدرس: پونک- عدل شمالی- نبش کوچه غروی

تلفن: 44457231

باشگاه تیراندازی دانا

معرفی باشگاه تیراندازی دانا تهران
باشگاه تیراندازی دانا تهران

این باشگاه فعالیت خود را از سال 1393 با 10 سیبل در مسافت‌های 18 و 30 متر آغاز کرد. محیط باشگاه تیراندازی دانا محیطی آرام و سرسبز است که به کمانداران امکان تمرکز هرچه بیشتر را ارائه می‌دهد. دسترسی آسان- نور کافی در شب و تجهیزات گرمایش و سایبان از جمله امکانات این باشگاه به شمار می‌رود. دسترسی آسان به وسایل حمل و نقل و جای پارک از دیگر مزایای این باشگاه تیر اندازی است. فضای سرسبز این باشگاه باعث شده تا تیراندازان شهرهای دیگر نیز به دنبال خرید بلیط هواپیما تهران سری به این باشگاه بزنند.

آدرس: تهران- لویزان- کوچه پیشرو- خیابان شهید بهزاد مفتوحی- پلاک 0

تلفن: 09193224122

باشگاه تیراندازی خیریه عمل

خیریه عمل در واقع مجموعه‌ای ورزشی است که ورزش‌های مختلف همانند فوتبال و تیراندازی را در بر می‌گیرد. بخش تیراندازی این باشگاه با سیبل‌های متفاوتی که در نظر گرفته در اختیار کمانداران قرار دارد. محیط باشگاه محیط نسبتا آرامی است و امکان تسلط و تمرکز هرچه بیشتر را بر کمان و هدف به ورزشکاران می‌دهد.

آدرس: پونک- بلوار میرزابابایی- بعد از چهارراه سردار جنگل- نبش ستاری

تلفن: 02144803234

 امروزه بسیاری از ما به دنبال فعالیت‌هایی هستیم که آرامش ما را بیشتر کرده و به تمرکز ما کمک کند. برخی به فکر ماهیگیری و گلف با خرید بلیط هواپیما به شهرها و مناطق مختلفی سفر می‌کنند. گرچه این ورزش‌ها به نوبه خود بسیار مفید هستند اما هیچ ورزشی مانند تیراندازی نمی‌تواند همزمان شما را به آرامش رسانده و هیجانات شما را تخلیه و ارضا کند. تهران باشگاه‌های تیراندازی متفاوتی دارد که از این بین تلاش کردیم به معرفی بهترین‌ها بپردازیم. شما نیز اگر از ورزشکاران این رشته هستید و فکر می‌کنید جای نام باشگاه‌تان در این لیست خالی است می‌توانید در ادامه همین مطلب نظر خود را در مورد تیراندازی و باشگاه خود با ما به اشتراک بگذارید. در ادامه می توانید با مکان های بگ جامپینگ در تهران آشنا شوید.

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید