باشگاه های خانوادگی بیلیارد در تهران

تهران، پایتخت و بزرگ‌ترین و پرجمعیت‌ترین شهر ایران است. این شهر چنان وسیع شده است که باید در لیست کلان‌شهرهای بزرگ جهان قرار بگیرد و اگر به‌خوبی در میان مردم شناخته شود، به‌راحتی می‌تواند در جذب توریست نقش بسزایی داشته باشد.

0
490
معرفی باشگاه های خانوادگی بیلیارد تهران
باشگاه های خانوادگی بیلیارد تهران
باشگاه های خانوادگی بیلیارد در تهرانReviewed by تحریریه بلیط هواپیما on Aug 3Rating: 4.5باشگاه های خانوادگی بیلیارد تهران به همراه آدرس و شماره تلفن مجموعه.باشگاه های خانوادگی بیلیارد تهران با فضایی لوکس و تجهیزات کاملا حرفه ای در خدمت دوستدارن ورزش تفریحی بیلیارد هستند و طرفداران بیشماری دارند.

معرفی باشگاه های خانوادگی بیلیارد تهران

تهران، پایتخت و بزرگ‌ترین و پرجمعیت‌ترین شهر ایران است. این شهر چنان وسیع شده است که باید در لیست کلان‌شهرهای بزرگ جهان قرار بگیرد و اگر به‌خوبی در میان مردم شناخته شود، به‌راحتی می‌تواند در جذب توریست نقش بسزایی داشته باشد. در این مقاله می‌خواهیم شمارا با باشگاه های خانوادگی بیلیارد تهران آشنا کنیم تا با خرید بلیط هواپیما تهران حتماً به این باشگاه‌ها مراجعه کنید و ساعات خوشی را در کنار دوستان و خانواده‌هایتان بگذرانید.

بازی بیلیارد

معرفی باشگاه های خانوادگی بیلیارد تهران
باشگاه های خانوادگی بیلیارد تهران

بهتر است کمی در مورد بازی بیلیارد صحبت کنیم. این بازی برخلاف بازی‌های توپی دیگر، تعداد توپ زیادی دارد. در زمان‌های قدیم بیلیارد به‌عنوان ورزش طبقه مرفه حساب می‌شده، ولی در چند سال اخیر این ورزش در ایران به‌صورت همگانی در هر رده سنی انجام می‌گیرد، حتی خبرهای المپیکی شدن این رشته نیز به گوش می‌رسد. برای آشنایی و شناختن سالن‌های بیلیارد در شهر تهران با ما همراه باشید تا نزدیک‌ترین باشگاه را به محل اقامت خود بشناسید و در تعطیلات تابستانی سرگرم شوید.

بیلیارد، از سرگرمی تا مسابقه

معرفی باشگاه های خانوادگی بیلیارد تهران
باشگاه های خانوادگی بیلیارد تهران

ممکن است در ابتدا بیلیارد به‌عنوان یک بازی سرگرم‌کننده تلقی شود، اما وقتی وارد این حرفه شدید دلتان می‌خواهد تا مرحله مسابقات نیز پیش بروید. پس بهتر است به فکر انتخاب یک باشگاه خوب باشید تا بعدها استفاده مطلوب نیز داشته باشید. پس در همین ابتدا در نظر داشته باشید که بازی سرگرم‌کننده بیلیارد می‌تواند در آینده‌ای نه‌چندان دور مسیر زندگی‌تان را عوض کند. همچنین شناخت محیط امن برای جوانان و خانواده‌ها خیلی مهم است تا هم از این ورزش لذت ببرید و هم ساعات خوش بگذرانید.

تاریخچه بیلیارد

بازی بیلیارد در ابتدا توسط پادشاهان، افراد عادی، بانوان، آقایان به‌طور یکسان انجام می‌شده است. در قرن پانزدهم این بازی برای مدتی در اروپای شمالی در گجویای فرانسه بر روی زمینی مثل چمن همانند بازی گوی و حلقه انجام‌شده و پس از مدتی به مکان‌های سربسته بر روی میزی با پارچه سبزرنگ انتقال یافت. توپ‌ها نیز به‌جای اینکه با چوب‌هایی مانند چماق ضربه زده شود، با چوب‌های نازک هل داده شدند. در ابتدا بازی با توپ بر روی میز شش حفره‌ای و یک حلقه شبیه به حلقه بازی کروکت و یک چوب عمود به‌عنوان سپر انجام می‌شد. که در قرن هجدهم به‌تدریج حلقه و سپر حذف شدند و فقط حفره‌ها و توپ‌ها باقی ماندند. همان‌طور که گفتیم قبل از سال 1800 نیز این بازی به‌عنوان بازی اعیان زادگان شناخته می‌شد، طوری که شکسپیر در کتابش به بازی بیلیارد اشاره‌کرده است.

میز بیلیارد

در ابتدا میزها دارای دیواره‌های عمود و پهنی بود تا از افتادن توپ‌ها جلوگیری کنند. کم‌کم از سال 1800 تجهیزات بیلیارد در انگلستان توسعه پیدا کرد. در سال 1829 چوب بیلیارد دوتکه بود و حدوداً سال 1825 سطح میزها از تخته‌سنگ ساخته می‌شد که در سال 1845 از آن برای ساخت گوشه‌های میز بیلیارد استفاده کردند و از سال 1850 میز بیلیارد به شکل صحیح امروزی خود درآمد.

کلمه بیلیارد نیز از کلمه بیلارت فرانسوی گرفته‌شده که به معنی یک نوع چوب سفت و محکم است و هم‌چنین کلمه بایل نیز نوعی توپ است.

بهترین باشگاه‌های بیلیارد در تهران

مجموعه بیلیارد توپ چو

مجموعه بیلیارد توپ چو اولین مجموعه بیلیارد گرید A ایرانی با فضایی لوکس و تجهیزات کاملا حرفه ای است. این مجموعه شامل سالن بیلیارد، اتاق گیم و وی آی پی روم است. امکان برگزاری دوره های آموزشی اسنوکر و ایت بال برای تمام مقاطع سنی بالای 5 سال در سطوح مقدماتی تا حرفه ای زیر نظر قهرمانان این رشته وجود دارد.

آدرس: تهرانسر، بلوار لاله، انتهای خیابان قباد جنوبی، تقاطع خیابان گیتی نما، مجتمع تجاری رویال، طبقه دوم

✅ بازدید از مقاله باشگاه های تیراندازی تهران
✅ بازدید از مقاله باشگاه های اسب سواری تهران
✅ بازدید از مقاله باشگاه های بولینگ تهران

باشگاه بیلیارد لاله تهران

معرفی باشگاه های خانوادگی بیلیارد تهران
باشگاه های خانوادگی بیلیارد تهران

اینجا سالن بیلیارد دنج و کوچک با فضای صمیمی و خاصی است. پس گزینه خوبی برای تفریح کردن کنار دوستانتون دوستان و خانواده است.

آدرس: نارمک، خیابان آیت، خیابان آقایی غربی، بین خیابان چمن و جانبازان، پلاک 2/216

تلفن : ۷۷۹۰۳۹۶۶

چهل‌ستون

آدرس: خیابان جمهوری، استانبول، روبروی سینما برلیان، پاساژ گوهر، طبقه زیرزمین

تلفن : ۳۳۱۱۱۹۴۵

پیشکسوتان

آدرس: مجیدیه شمالی، سه‌راه پیاله، خیابان ذاکری، نبش کوچه بوستان، پلاک 22

تلفن : ۲۲۵۳۴۹۹۶

پولاد

آدرس: خیابان وحدت اسلامی، ایستگاه فرهنگ، کوی طبرستان، پلاک 6

تلفن : ۵۵۳۸۴۱۳۱

پل

آدرس: پل تجریش، نبش خیابان ولی‌عصر، ساختمان لیستر، طبقه دوم

تلفن : ۲۲۷۱۳۵۸۱

پرستو

آدرس: خیابان ستارخان، نبش 24متری خسرو، روبروی ایستگاه دفتر، پلاک 798

تلفن : ۴۴۲۱۲۸۲۱

پالیز اندیشه ساعی

آدرس: خیابان نامجو، ایستگاه مسجد، کوی فرهت، پلاک ۱۵، واحد ۷

تلفن : ۷۷۵۸۴۰۲۰

هانی

آدرس: خیابان ستارخان، نرسیده به پل ستارخان، پلاک 375

تلفن : ۶۶۵۰۷۵۷۵، ۶۶۵۱۱۶۱۶، ۶۶۵۱۱۷۱۷

مینوکر

آدرس: خیابان گاندی، کوی هفتم، پلاک 18 ، طبقه دوم، واحد 4

تلفن : ۸۸۷۷۹۹۱۰، ۸۸۷۷۷۲۸۳

کویر

آدرس: میدان امام خمینی، خیابان فردوسی جنوبی، پاساژ مرکزی، پلاک 437

تلفن : ۶۶۷۱۶۰۷۳

غزل

آدرس: خیابان جنت‌آباد، بین خیابان نهم و دهم، ساختمان برج سفید، پلاک 3/51

تلفن : ۴۴۴۰۸۷۹۵

عصر طلایی

آدرس: خیابان ولی‌عصر، چهارراه جمهوری، کوی فلاح زادگان، پلاک 35/1

تلفن : ۶۶۴۹۷۵۶۴، ۶۶۴۰۳۷۹۷، ۶۶۴۶۳۵۴۲

شهاب

آدرس: خیابان جمهوری، چهارراه سی تیر (قوام‌السلطنه)

تلفن : ۶۶۷۰۱۵۷۱

سپید

آدرس: بالاتر از میدان ولی‌عصر، کوی پرویز روشن، پلاک 3

تلفن : ۸۸۹۰۴۰۵۵، ۸۸۹۰۳۷۹۶

سفیر سبز

آدرس: سید جمال‌الدین اسدآبادی، نبش خیابان فراهانی پور، پلاک 25

تلفن : ۸۸۵۵۲۹۷۸، ۸۸۵۵۲۹۸۷

برای خرید بلیط هواپیما تهران و رزرو پرواز داخلی بهترین پیشنهاد ما به شما نصب اپلیکیشن سفرستان می‌باشد. در اپلیکیشن خرید بلیط هواپیما سفرستان به صورت روزانه تخفیف‌های ویژه روی مسیرهای داخلی وجود دارد که شما می‌توانید با نصب و ثبت‌نام در این اپلیکیشن، از این امکانات ویژه و برخی ویژگی‌های دیگر بهره‌مند شوید.

گردآوری: خدمات بلیط هواپیما خارجی

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید