باغ ارکیده (ثعلب) بانگ سای تایلند

کشور بی‌نظیر تایلند، بی‌تردید یکی از زیباترین و دیدنی‌ترین کشورهای جهان بوده و بی‌دلیل نیست که این کشور شگفت‌انگیز سالیانه مقصد گردشگری میلیون‌ها نفر است. سالیانه میلیون‌ها نفر بلیط هواپیما تایلند خریداری کرده و برای گذراندن اوقات فراغت خود به کشور تایلند سفر می‌کنند.

0
32
معرفی باغ ارکیده بانگ سای تایلند
باغ ارکیده بانگ سای تایلند
باغ ارکیده (ثعلب) بانگ سای تایلندReviewed by تحریریه بلیط هواپیما on May 22Rating: 4.0باغ ارکیده بانگ سای تایلند و بازدید از گل‌های ارکیده بهشتی تایلند.باغ ارکیده بانگ سای تایلند دارای زیبایی‌های فراوان بوده و برای دوستداران گل و گیاه و مخصوصاً گل‌های ارکیده بهشتی به شمار می‌آید.

گشت و گذار در باغ ارکیده بانگ سای تایلند

کشور بی‌نظیر تایلند، بی‌تردید یکی از زیباترین و دیدنی‌ترین کشورهای جهان بوده و بی‌دلیل نیست که این کشور شگفت‌انگیز سالیانه مقصد گردشگری میلیون‌ها نفر است. سالیانه میلیون‌ها نفر بلیط هواپیما تایلند خریداری کرده و برای گذراندن اوقات فراغت خود به کشور تایلند سفر می‌کنند.

در مطالب قبلی سایت سفرستان تا جایی که امکانش بود به معرفی کشور تایلند و جاذبه‌های فراوان آن پرداختیم اما در این مطلب و مطالب شبیه آن سعی خواهیم داشت جاذبه‌هایی از این کشور را برایتان معرفی کنیم که همانند دیگر مکان‌های دیدنی تایلند مشهور نبوده؛ اما بااین‌همه قطعاً ارزش خریداری بلیط هواپیما تایلند و سفر به این کشور را دارند.

یکی از مکان‌های موردبحث که قصد داریم آن را در قالب این مطلب برایتان معرفی کنیم، باغ ارکیده بانگ سای می‌باشد. این باغ که دارای زیبایی‌های فراوان بوده و برای دوستداران گل و گیاه و مخصوصاً گل‌های ارکیده بهشتی به شمار می‌آید، ارزش وقت گذاشتن و بازدید را دارد.

پس اگر تابه‌حال اسم باغ ارکیده بانگ سای تایلند به گوشتان نخورده و می‌خواهید در سفر بعدی خود به کشور تایلند کمی تغییر در سفرتان اعمال کنید، بهتر است تا آخر این مطلب سایت سفرستان را باری دیگر همراهی کرده تا به‌طور کامل با این باغ دیدنی آشنا شوید.

محل قرارگیری باغ ارکیده بانگ سای و مشخصات آن

معرفی باغ ارکیده بانگ سای تایلند
باغ ارکیده بانگ سای تایلند

باغ ارکیده بانگ سای تایلند در بخش بانگ سای (Bang Sai) در استان آیوتایا (Ayutthaya) تایلند قرار گرفته و بخش بانگ سای تایلند در قسمت جنوبی استان آیوتایا و در قسمت مرکزی کشور تایلند واقع شده است. بخش دیگری در استان تایلند با همین نام وجود دارد اما تلفظ آن در زبان تایلند متفاوت است.

قدمت این بخش به سال 1898 باز می‌گردد که در آن زمان Khwaeng Sena Noi به بخش تبدیل شده و بدین ترتیب به اولین نام بخش امروزی بانگ سای تبدیل گشت. این بخش در سال 1923 به Ratchakhram تغییر نام پیدا کرد. در سال 1925 دفتر این بخش به قسمت بانگ سای استان انتقال یافت که به‌طور رسمی در سال 1939 نام این بخش را نیز بانگ سای نهادند.

✅ بازدید از مقاله بهترین سواحل تایلند
✅ بازدید از مقاله بهترین هتل های تایلند
✅ بازدید از مقاله راهنمای سفر تایلند

بهترین هتل‌ها در نزدیکی باغ ارکیده بانگ سای

معرفی باغ ارکیده بانگ سای تایلند
باغ ارکیده بانگ سای تایلند

بخش بانگ سای تایلند خودش دارای هتل‌هایی است که می‌توانید با بهترین قیمت‌ها در آن‌ها اقامت کنید؛ اما اگر بلیط هواپیما تایلند خریداری کرده و به آیوتایا سفر کرده‌اید و قصد دارید در بهترین هتل‌های این قسمت از تایلند اقامت کنیم، باید در نظر داشته باشید که بهترین هتل‌های این قسمت از تایلند در شهر آیوتایا (Phra Nakhon Si Ayutthaya) قرار گرفته‌اند.

بهترین هتل‌های آیوتایا از نظر گردشگران دیگر و با توجه به نقدهای انجام شده توسط آن‌ها در ادامه برای شما آورده شده است.

– هتل Sala Ayutthaya

– هتل Krungsri River Hotel

– هتل iuDia

– هتل Silp-Pa Phra Nakkhon Si Ayutthaya Hotel

– هتل Ayothaya Riverside Hotel

– هتل Riverview Place Hotel

مشخصات باغ ارکیده بانگ سای

معرفی باغ ارکیده بانگ سای تایلند
باغ ارکیده بانگ سای تایلند

باغ ارکیده بانگ سای، سرزمینی از گل‌های ارکیده است که مساحت 0.8 کیلومترمربعی را پوشش داده است. این باغ اولین باغ ارکیده تایلند است که به زیبایی با گل‌های ارکیده موکارا (Mokara) و انواع متنوعی دیگری از ارکیده‌ها تزئین شده است که هنگام بازدید از آن حس و حال بازدید از یک باغ گل لاله در هلند به آدمی دست خواهد داد. هنگام بازدید از باغ ارکیده بانگ سای تایلند فرصت مشاهده و تجربه دیدار از ارکیده‌های رنگارنگ را خواهید داشت.

کیفیت و زیبایی این گل‌ها تضمین شده است؛ زیرا که این باغ جایزه بهترین باغ را در مسابقه ملی ارکیده به دست آورده است. علاوه بر این، بازدید کنندگانی که بلیط هواپیما تایلند خریداری کرده و به دیدار از این باغ می‌آیند، می‌توانند اطلاعات و دانش زیادی را در مورد گل‌های ثعلب یا همان ارکیده به دست آورند. این بازدیدکنندگان از نمایشگاهی که در یک قسمت باغ قرار گرفته است و گونه‌های متنوعی از گل‌های ارکیده و ارکیده سال را به نمایش می‌گذارد، چیزهای زیادی را در مورد این گل‌ها خواهند آموخت.

معرفی باغ ارکیده بانگ سای تایلند
باغ ارکیده بانگ سای تایلند

آن دسته از افراد که به خریداری ارکیده‌ها و کاشت آن‌ها در باغچه خودشان علاقه دارند، می‌توانند از باغ ارکیده بانگ سای، ارکیده‌های متنوع و گونه‌های مختلف را خریداری کرده و سپس آن‌ها در باغچه خانه خود بکارند. همچنین می‌توانید چند دسته از این گل‌های زیبا را خریداری کرده و به کسانی که دوستشان دارید هدیه کنید.

باغ ارکیده بانگ سای تایلند، به‌عنوان مرکزی برای آموختن در مورد پرورش ارکیده‌ها و همچنین یک جاذبه گردشگری دیدنی، همه‌روزه برای بازدید عموم باز بوده و نیازی نیست که برای ورود به این باغ، هزینه‌ای پرداخت کنید.

آدرس باغ ارکیده بانگ سای: تایلند 13190، آیوتایا، شهر آیوتایا (Phra Nakkhon Si Ayutthaya)، بخش یا محله بانگ سای، جاده Pathum Thani-Sam Khok-Sena (جاده نوزدهم milestone)، خیابان MOO، پلاک 36

آدرس ایمیل: info@bangsaigardenorchid.com

شماره تلفن: 0-2573-3138-9 و 0-2584-2262

شماره موبایل: 0-1647-1206 و 0-9677-9655

تاریخچه باغ ارکیده بانگ سای تایلند

معرفی باغ ارکیده بانگ سای تایلند
باغ ارکیده بانگ سای تایلند

باغ بانگ سای، یک امپراطوری از ارکیده‌ها، در سال 1986 توسط Yudhna Tanavigasit که از دانشگاه West Virginia آمریکا با مدرک مهندسی شهرسازی فارغ‌التحصیل شده بود، تأسیس گشت. اگر بلیط هواپیما تایلند خریداری کرده و به دیدار از این باغ بروید، گونه‌های متنوعی از ارکیده همانند Mokara، Aranda، Ascocenola، Cattleya، Dendrobium و دیگر گونه‌ها را مشاهده خواهید کرد.

معرفی باغ ارکیده بانگ سای تایلند
باغ ارکیده بانگ سای تایلند

روی‌هم‌رفته می‌توانید مطمئن باشید که خریداری بلیط هواپیما تایلند و بازدید از باغ ارکیده بانگ سای این کشور کاملاً ارزشش را داشته و اگر به گل و گیاه و مخصوصاً گل‌های ارکیده علاقه داشته باشید، این باغ همانند بهشتی برای شما خواهد بود و خواهید توانست اوقات خوشی را در کنار دوستان و یا خانواده خود تجربه کنید.

برای خرید بلیط هواپیما تایلند و رزرو پرواز خارجی بهترین پیشنهاد ما به شما نصب اپلیکیشن سفرستان می‌باشد. در اپلیکیشن خرید بلیط هواپیما سفرستان به صورت روزانه تخفیف‌های ویژه روی مسیرهای خارجی وجود دارد که شما می‌توانید با نصب و ثبت نام در این اپلیکیشن، از این امکانات ویژه و برخی ویژگی‌های دیگر بهره‌مند شوید.

گردآوری: خدمات بلیط هواپیما خارجی

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید