سفر با قطار به بام اروپا

خیلی رک و صریح می‌گوییم. اگر تا به حال تجربه خرید بلیط هواپیما سوئیس را داشته‌اید اما نمی‌دانید که بام اروپا کجاست لطفا بیش از این از خاطرات سفر خود صحبت نکنید. اما اگر مشتاق آشنایی بیشتر با این مکان هستید، حتما این مطلب را با دقت بخوانید. زیرا در این مطلب، می‌خواهیم شما را به یونگفرا ببریم و از لذت‌های سفر با قطار به بام اروپا در کشور سوئیس برایتان بگوییم.

0
55
سفر به بام اروپا با قطار در سوئیس
سفر به بام اروپا با قطار
سفر با قطار به بام اروپاReviewed by تحریریه بلیط هواپیما on May 4Rating: 3.5بام اروپا در سوئیس و سفری هیجان انگیز با قطار به زیباترین بام در اروپا.بام اروپا در سوئیس و سفر با قطار به بام اروپا در کشور سوئیس و تماشای زیبایی‌های یونگفرا در تمام ماه‌های تابستان فقط نمی‌تواند به لذتی لحظه‌‌ای خلاصه شود.

سفر به بام اروپا با قطار

خیلی رک و صریح می‌گوییم. اگر تا به حال تجربه خرید بلیط هواپیما سوئیس را داشته‌اید اما نمی‌دانید که بام اروپا کجاست لطفا بیش از این از خاطرات سفر خود صحبت نکنید. اما اگر مشتاق آشنایی بیشتر با این مکان هستید، حتما این مطلب را با دقت بخوانید. زیرا در این مطلب، می‌خواهیم شما را به یونگفرا ببریم و از لذت‌های سفر با قطار به بام اروپا در کشور سوئیس برایتان بگوییم. جایی که دامنه‌های کوه و جاذبه‌هایی از جنس آلپ به انتظارتان نشسته‌اند. فراموش نکنید که سفر با قطار به بام اروپا در کشور سوئیس و تماشای زیبایی‌های یونگفرا در تمام ماه‌های تابستان، فقط نمی‌تواند به لذتی لحظه‌‌ای خلاصه شود. پس باید دوربین با کیفیتی را هم با خود بردارید و در طول مسیر حرکت خودتان از مناظر شگفت‌انگیز و باورنکردنی آنجا، عکس‌هایی بگیرید که وقتی دوستان‌تان آنها را می‌بینند انگشت به دهان بمانند.

یونگفرا دقیقا کجاست؟

سفر به بام اروپا با قطار در سوئیس
سفر به بام اروپا با قطار

یونگفرا که امروزه با لقب بام اروپا شناخته می‌شود، مرتفع‌ترین جایی است که در اروپا ایستگاه قطار دارد و خط آهن از عبور می‌کند. این مکان که کاملا مناسب ورزش اسکی می‌باشد از مهم‌ترین قلل آلپ برنی بوده و در کنار کوه‌های ایگر و مونک، زیباترین چشم‌اندازهایی ممکن در رشته‌کوه‌های آلپ را ارزانی مهمانان خود می‌کند. تصاویر مربوط به یونگفرا همواره جزو تبلیغات اصلی برای جذب گردشگر به سوئیس هستند. در کل، سفر با قطار به بام اروپا در کشور سوئیس در تمامی ماه‌های تابستان طرفداران پرشماری داشته و همیشه جزو اولویت‌ها بوده است.

3454 را به خاطر بسپارید

سفر به بام اروپا با قطار در سوئیس
سفر به بام اروپا با قطار

ارتفاع قله یونگفرا در منابع مختلف به شکل متفاوتی بیان شده است. برخی‌ها ارتفاع آن را حتی بیشتر از 4 هزار متر عنوان کرده‌اند اما به طور کلی، در اکثر منابع می‌توان عدد 3454 را کنار نام یونگفرا دید. فقط یک لحظه چشم‌های خود را ببندید و به حرکت قطار در ارتفاع 3454 متری بالاتر از سطح دریا فکر کنید؛ به قله‌هایی فکر کنید که در دوردست‌ها می‌بینید، به یخچال‌ها و رودخانه‌های یخ‌زده و با شکوه فکر کنید. واقعا شگفت‌انگیز است. گاهی اوقات شکوه سفر با قطار به بام اروپا آن‌قدر زیاد می‌شود که حتی در خیالات و تصورات هم جای نمی‌شود.

مسیر سفر با قطار به بام اروپا

سفر به بام اروپا با قطار در سوئیس
سفر به بام اروپا با قطار

سفر هیجان‌انگیز شما با قطار به بام اروپا از ایستگاه شهرک اینترلاکن شرقی شروع شده و به روستای بهشت‌مانند لاوتربرونن یا گریندِلوالد می‌رسد. پس از آن، شما به خط آهن ونگرنالپ می‌روید و با عبور از راه‌آهن کوهستانی کلین شدگ در نهایت به بهشت موعود یعنی یونگفرا می‌رسید. اینجاست که لذت واقعی سوار شدن به قطار را برای اولین بار در زندگی خودتان درک می‌کنید و تازه می‌فهمید که ایستادن بر فراز قاره سرسبز اروپا به چه معناست.

✅ بازدید از مقاله 10 جاذبه برتر سوئیس

بهترین زمان برای بازدید از یونگفرا

سفر به بام اروپا با قطار در سوئیس
سفر به بام اروپا با قطار

امکان سفر با قطار به بام اروپا در کشور سوئیس در تمامی 365 روز سال مهیاست. اتفاقا در همه این روزها هم یونگفرا پر از برف و یخ است اما به هر حال تابستان‌های یونگفرا اندکی معتدل‌تر از زمستان‌هایش بوده و به همین دلیل پیشنهاد ما به شما این است که همین تابستان پیش رو را برای این کار انتخاب کنید. واقعا قابل توصیف نیست سیر هیجانی و لذت‌بخشی که شما را از شنا در دریاچه اینترلاکن به پرتاب گلوله برفی در ارتفاعات یونگفرا می‌رساند.

بهترین راه برای لذت بردن از یونگفرا

سفر به بام اروپا با قطار در سوئیس
سفر به بام اروپا با قطار

اگر قصد انجام سفر با قطار به بام اروپا را داشته باشید می‌توانید از تورهای متنوعی که در کشور سوئیس برای این کار در نظر گرفته می‌شود، استفاده کنید و با شرکت در این تورها، تمامی ابعاد زیبا و باورنکردنی یونگفرا را با اطلاعات کامل‌تری لمس و درک کنید. بخش‌هایی از برخی تورها حتی به شکل پیاده نیز برگزار شده و به همین دلیل امکان آشنایی بیشتر کاملا فراهم می‌شود. از سوی دیگر، حتی شاید شرکت در این تورها هزینه سفر شما را نیز بسیار کمتر کند.

چند نکته دیگر در مورد سفر به بام اروپا

نکته اول که هنگام سفر با قطار به بام اروپا بهتر است به آن دقت داشته باشید، رزرو کردن صندلی در قطار قبل از رسیدن به آنجاست. بدین‌ترتیب دیگر زمان زیادی تلف نخواهید کرد. همچنین لازم است بدانید که اگر با خودروی شخصی به ایستگاه قطار رفتید، می‌توانید از پارکینگ‌های سرپوشیده استفاده کنید. ضمنا، انجام برخی فعالیت‌ها در رشته کوه‌های آلپ مثل ‌هاسکی‌سواری را نباید از یاد ببرید. خرید سوغاتی، ساختن مجسمه‌های یخی و خوردن غذاهای لذیذ در رستوران‌های یونگفرا هم که حتما باید جزوی از برنامه سفر شما باشند.

مطمئنا هر کسی در زندگی خود لحظات جذابی سپری کرده و چشم‌اندازهای بسیار جالبی دیده است. اما سفر با قطار به بام اروپا در کشور سوئیس و لمس زیبایی‌های یونگفرا در تمام ماه‌های تابستان تجربه‌ای کاملا شگرف و نوین برای شما خواهد بود. وقتی در قطار یونگفرا بنشینید سرتان را به هر سمتی بچرخانید صحنه‌ای نفس‌گیر خواهید دید؛ مغزتان از تماشای این همه زیبایی مثل قطار سوت خواهد کشید و زانوهای شما سست خواهند شد. سفر به یونگفرا در این 5 کلمه خلاصه می‌شود: هر لحظه، یک چشم‌انداز ناب.

برای خرید بلیط هواپیما سوئیس و رزرو پرواز خارجی بهترین پیشنهاد ما به شما نصب اپلیکیشن سفرستان می‌باشد. در اپلیکیشن خرید بلیط هواپیما سفرستان به صورت روزانه تخفیف‌های ویژه روی مسیرهای خارجی وجود دارد که شما می‌توانید با نصب و ثبت نام در این اپلیکیشن، از این امکانات ویژه و برخی ویژگی‌های دیگر بهره‌مند شوید.

گردآوری: خدمات بلیط هواپیما خارجی

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید