سفر به بانابا بهشت گرمسیری در اقیانوس آرام

آیا تاکنون نام کیریباتی را شنیده‌اید؟ می‌د‌انید که در کجا قرار دارد؟ یا توانستید نامش را تلفظ کنید؟ در دنیا هزاران مقصد جذاب و دیدنی وجود دارد که حتی نامشان را هم نمی‌دانیم. کیریباتی نیز، یکی از آن‌ها است که نه تنها به خودی خود جذاب است، بلکه جاذبه‌های بی‌نظیر دیگری را هم در بر گرفته است. کیریباتی کشوری است در 300 کیلومتری شرق نائورو که جزیره بسیار زیبا و ناشناخته‌ای را در خود جای داده است. این جزیره بانابا نام دارد و بهشت گم‌شده‌ای در اقیانوس آرام است. شاید خواندن این مطلب شما را به خریدن بلیط هواپیما باناما مشتاق کند.

0
27
سفر به بانابا اقیانوس آرام
بانابا اقیانوس آرام
سفر به بانابا بهشت گرمسیری در اقیانوس آرامReviewed by تحریریه بلیط هواپیما on Nov 27Rating: 3.5سفر به بانابا بهشت گرمسیری در اقیانوس آرام - خرید بلیط هواپیما بانابا - کیریباتیآیا تاکنون نام کیریباتی را شنیده‌اید؟ می‌د‌انید که در کجا قرار دارد؟ یا توانستید نامش را تلفظ کنید؟در دنیا هزاران مقصد جذاب و دیدنی وجود دارد که حتی نامشان را هم نمی‌دانیم. کیریباتی نیز، یکی از آن‌ها است که نه تنها به خودی خود جذاب است، بلکه جاذبه‌های بی‌نظیر دیگری را هم در بر گرفته است. بلیط هواپیما بانابا

بانابا – اقیانوس آرام

آیا تاکنون نام کیریباتی را شنیده‌اید؟ می‌د‌انید که در کجا قرار دارد؟ یا توانستید نامش را تلفظ کنید؟

در دنیا هزاران مقصد جذاب و دیدنی وجود دارد که حتی نامشان را هم نمی‌دانیم. کیریباتی نیز، یکی از آن‌ها است که نه تنها به خودی خود جذاب است، بلکه جاذبه‌های بی‌نظیر دیگری را هم در بر گرفته است. کیریباتی کشوری است در 300 کیلومتری شرق نائورو که جزیره بسیار زیبا و ناشناخته‌ای را در خود جای داده است. این جزیره بانابا نام دارد و بهشت گم‌شده‌ای در اقیانوس آرام است. شاید خواندن این مطلب شما را به خریدن بلیط هواپیما باناما مشتاق کند.

جزایر گیلبرت در کیریباتی

سفر به بانابا اقیانوس آرام
بانابا اقیانوس آرام

امروزه، جزایر سابق گیلبرت که در سال 1979 از کیریباتی جدا شده و مستقل شدند، کمپینی را در راستای جذب هر چه بیشتر گردشگران از سراسر جهان راه انداخته است. گردشگرانی که اخیراً بیشترین بلیط هواپیما بانابا را خریداری کرده‌اند، از استرالیا می‌باشند و تعدادشان به 5000 یا بیشتر می‌رسد. هدف کمپین افزایش این تعداد به حداقل 8000 است. مدیر گردشگری کیریباتی (Tarataake Teannaki) به همراه مشاور استرالیایی (Danial (Danial) Rochford) یک سفر تبلیغاتی برای استرالیا تدارک دیده و به آن سفر کردند، تا گردشگران استرالیایی را با “ماهیگیری شگفت‌آور” در جزایر کیریباتی آشنا کنند و جاذبه‌های فرهنگی و گردشگری این جزایر را به آن‌ها معرفی کنند. هدف آن‌ها این است که مردم جهان تجربه زندگی جزیره‌ای را به دست آورده و قبل از آن‌که اقامتگاه‌های لوکس و استخرهای شنا جای زندگی واقعی در جزیره را نگرفته‌اند، از این تجربه نهایت لذت را ببرند.

شهرت اصلی کیریباتی

سفر به بانابا اقیانوس آرام
بانابا اقیانوس آرام

شاید اگر امروز بلیط هواپیما بانابا را خریداری کنید، آثاری از جنگ و سلاح در این جزیره و دیگر جزیره‌های مجاور مشاهده کنید. باید گفت بهترین ادعای کیریباتی برای شهرت زمانی بود که جزیره اصلی تارا یکی از خونین‌ترین میدان‌های جنگ بین نیروهای دریایی ایالات متحده و نیروهای ژاپنی در نوامبر سال 1943 در طول جنگ جهانی دوم بود. پس از چهار روز انفجاری، آمریکایی‌ها در جنگ غالب آمدند، اما در اثر تلفات حدود 1.677 پرسنل نیروی دریایی و ناوگان دریایی غرق و زخمی شدند و کشته‌های ژاپنی تعداد کلی‌شان 4.713 بود و برخی از آن‌ها برای زنده ماندن مجبور به تسلیم شدند. امروزه، جزیره تارا در صلح و آرامش تمام به سر می‌برد اما آثار جنگ و نبرد به عنوان یادبودی از گذشته خشونت‌آمیز این سرزمین باقی‌مانده است. اگر بلیط هواپیما بانابا را خریداری می‌کنید، می‌توانید از مناطق جنگی نیز بازدید کنید.

سفر به بانابا و لذت تجربه‌ای متفاوت از اقیانوس آرام

سفر به بانابا اقیانوس آرام
بانابا اقیانوس آرام

جدا از مناطق جنگی کیریباتی، کسانی که به سادگی می‌توانند از سفرهای تکراری و مشابه دل بکنند، باید جزیره بانابا را کشف کرده و از این جزیره زیبای دست نخورده بازدید کنند. سفر به بانابا مناسب کسانی است که دارای روح واقعی گردشگری هستند و به دنبال کشف بُعد متفاوتی از اقیانوس آرام می‌باشند. اگر قصد خرید بلیط هواپیما بانابا را دارید، بهتر است در این سفر با تصورات خود از استخر شناهای لوکس، کافه‌بارها و حوله‌های مخملی هتل‌ها خداحافظی کنید و برای یک تجربه کوتاه‌مدت از زندگی جزیره‌ای آماده شوید.

زندگی در کیریباتی

خرید بلیط هواپیما بانابا
بلیط هواپیما بانابا

مردم کیریباتی همچنان از منابع زمینی و دریایی استفاده کرده و در زندگی روزمره از آن‌ها بهره‌مند می‌شوند. ماهیگیری می‌کنند و ماهی می‌خورند. از درختان نارگیل برای ساخت اسباب چوبی و مبلمان و هم‌چنین ساخت قایق استفاده می‌کنند. برگ درختان نارگیل را برای استفاده به عنوان پناهگاه و بافندگی به کار می‌برند و از میوه آن برای غذا و نوشیدنی استفاده می‌کنند. کسانی که به دریانوردی علاقه‌مند هستند، بلیط هواپیما بانابا را برای رفتن به مدرسه معتبر جهانی دریانوردی در بانابا خریداری می‌کنند. فارغ‌التحصیلان این مدرسه هم‌اکنون در صنعت دریانوردی مشغول هستند و بزرگ‌ترین کشتی‌ها را در سراسر جهان اداره می‌کنند.

لذت‌هایی که در بانابا باید تجربه شوند

خرید بلیط هواپیما بانابا
بلیط هواپیما بانابا

قبل از هرچیزی باید گفت بانابا بهشت گرمسیری در اقیانوس آرام است که سفر به آن تجربه‌ای بی‌نظیر و متفاوت برایتان خواهد بود. کسانی که بلیط هواپیما بانابا را خریداری می‌کنند، در همان ابتدا از آواز و رقص محلی جزیره لذت می‌برند و از آن استقبال می‌کنند. اگر نگران اقامت در جزیره هستید، همه این دلهره‌ها را دور بریزید که هتل‌ها و اقامتگاه‌های تمیز و مجهز در جزیره پذیرای مسافران و گردشگران می‌باشند. همچنین، غرفه‌های ماهیگیری در همه‌جا قابل دسترس هستند، حتماً از ماهی‌های لذیذ و خوش‌مزه جزیره بخورید و لذت ببرید. همین‌طور، برای تنوع می‌توانید در کلبه‌های سنتی بانابا با نام “Biwa” اقامت کنید که حس دل‌پذیری دارند. از تفریحات مهیج جزیره البته که موج‌سواری میان موج‌های اقیانوس آرام بی‌نظیر است. سواحل گرم و شنی برای گرفتن حمام آفتاب و آشنایی با انواع مرجان‌ها، بوته‌ها و پرندگان دریایی بسیار جذاب و مناسب هستند. از قدم زدن در این سواحل و حس شن‌ها میان انگشتان پایتان بسیار لذت خواهید برد. کسانی که برای غواصی در اقیانوس آرام بلیط هواپیما بانابا را خریداری کرده‌اند، مناطق مخصوص غواصی در جزیره وجود دارد که می‌توانند به آن‌ها مراجعه کرده و این تجربه لذت‌بخش را آنجا به وقوع بپیوندانند. با بازدید از کیریباتی و بانابا می‌توانید به طور همزمان در یک روز لندن، پاریس و لهستان را هم ببینید. زیرا که، این‌ها نام روستاهای اطراف جزایر هستند.

برای خرید بلیط هواپیما بانابا و رزرو هتل بهترین پیشنهاد ما به شما نصب اپلیکیشن سفرستان می‌باشد. در اپلیکیشن خرید بلیط هواپیما سفرستان به صورت روزانه تخفیف‌های ویژه روی مسیرهای خارجی وجود دارد که شما می‌توانید با نصب و ثبت نام در این اپلیکیشن، از این امکانات ویژه و برخی ویژگی‌های دیگر بهره‌مند شوید.

گردآوری: تحریریه بلیط هواپیما

منبع: traveller.com.au

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید