بایدها و نبایدهای سفر به اسپانیا

بی‌تردید اسپانیا یکی از کشورهای زیبای جهان است و همیشه بهانه‌ای برای خریداری بلیط هواپیما اسپانیا و دیدار از این کشور بی‌نظیر وجود دارد. تمامی نقاط این کشور کتابی مجانی از تجربه است که صد در صد آن‌قدر زیبا می‌باشد که نادیده گرفتن آن بسیار دشوار خواهد بود.

0
47
خرید بلیط هواپیما اسپانیا
بلیط هواپیما اسپانیا
بایدها و نبایدهای سفر به اسپانیاReviewed by تحریریه بلیط هواپیما on Apr 1Rating: 3.5بایدها و نبایدهای سفر به اسپانیا - خرید بلیط هواپیما اسپانیا از اپلیکیشن سفرستانبی‌تردید اسپانیا یکی از کشورهای زیبای جهان است و همیشه بهانه‌ای برای خریداری بلیط هواپیما اسپانیا و دیدار از این کشور بی‌نظیر وجود دارد. تمامی نقاط این کشور کتابی مجانی از تجربه است که صد در صد آن‌قدر زیبا می‌باشد که نادیده گرفتن آن بسیار دشوار خواهد بود.

بایدها و نبایدهای سفر به اسپانیا

بی‌تردید اسپانیا یکی از کشورهای زیبای جهان است و همیشه بهانه‌ای برای خریداری بلیط هواپیما اسپانیا و دیدار از این کشور بی‌نظیر وجود دارد. تمامی نقاط این کشور کتابی مجانی از تجربه است که صد در صد آن‌قدر زیبا می‌باشد که نادیده گرفتن آن بسیار دشوار خواهد بود.

بهترین قسمت در مورد خریداری بلیط هواپیما اسپانیا و سفر به این کشور اگرچه دیدار از مکان‌ها و جاذبه‌های متعدد موجود در سرتاسر این کشور می‌باشد اما باید دانست با توجه به مکانی از اسپانیا که شما از آن دیدار می‌کنید ممکن است فرهنگ، غذا و حتی زبانی که مردم با آن سخن می‌گویند تغییر کند. البته این موضوع تنها به هیجان سفر شما و بازدید دوباره شما از اسپانیا اضافه می‌کند و می‌توانید مطمئن باشید هر بار که بلیط هواپیما اسپانیا تهیه می‌کنید، خواهید توانست تجربه جدیدی را در سفر به این کشور دیدنی کسب کنید.

اما با این هنگام سفر به اسپانیا، همانند هر نقطه از جهان، بایدها و نبایدهایی وجود دارد که انجام دادن آن‌ها به شما کمک خواهد کرد که لذت سفر خود را دوچندان کنید. در همین راستا و در قالب این مطلب تصمیم گرفتیم تا چند مورد از نکاتی که لازم است قبل از خریداری بلیط هواپیما اسپانیا باید بدانید را برای شما توضیح دهیم. پس تا آخر این مطلب با سایت سفرستان همراه باشید تا در صورت خریداری بلیط هواپیما اسپانیا با دانستن این نکات، با خیالی آسوده به این کشور سفر کرده و از سفر خود لذت ببرید.

بلیط هواپیما اسپانیا

1هرگز انتظار سروقت بودن را نداشته باشید

بااین‌حال که این قضیه کلیشه‌ای است؛ اما بیشتر اوقات درست از آب در می‌آید. اسپانیایی‌ها سروقت بودن را زیاد جدی نگرفته و اگر روزی بلیط هواپیما اسپانیا را خریداری کرده و در این کشور به یک مهمانی دعوت شدید بهتر است از موعد مقرر 15 دقیقه یا حتی 30 دقیقه دیرتر به مهمانی بروید.

بلیط هواپیما اسپانیا

2هرگز انتظار نداشته باشید که مغازه‌ها وسط روز باز باشند

بسیاری از مغازه‌های کوچک در اسپانیا صبح هنگام باز کرده و سپس چند ساعتی را برای صرف ناهار گذرانده و دوباره بعدازظهر مغازه خود را باز می‌کنند. عموماً مغازه‌های کوچک حول‌وحوش ساعت 2 بعدازظهر تا 4 بعدازظهر بسته می‌باشند. بهتر است زمان باز بود مغازه‌ها را چک کرده و یا اگر قصد خرید دارید عصر هنگام این کار را انجام دهید تا با مغازه‌های بسته روبرو نشوید.

بلیط هواپیما اسپانیا

3بهتر است کمی اسپانیایی یاد گرفته یا برخی از عبارات اسپانیایی را بلد باشید

اسپانیایی‌ها هنگامی‌که گردشگران سعی می‌کنند اسپانیایی صحبت کنند، از این موضوع بسیار استقبال کرده و معمولاً با کسانی که قصد یادگیری این زبان را دارند با مهربانی و صبورانه برخورد می‌کنند. همچنین یادگیری برخی عبارات کلیدی مخصوصاً آن‌هایی که به خوردن و آشامیدن مربوط می‌شوند بسیار مفید واقع شده و شما خواهید توانست برخی از مکان‌هایی را که بیشتر گردشگران آن‌ها امتحان نمی‌کنند، با اعتمادبه‌نفس کامل کاوش کنید.

بلیط هواپیما اسپانیا

4اسپانیایی تنها زبان صحبت شده در اسپانیا نیست

لازم است به خاطر داشته باشیم که زبان اسپانیایی تنها زبان رسمی این کشور نیست. برخی مناطق همچون کاتالونیا، باسک و گالیسیا دارای زبان رسمی دوم می‌باشند. علائم خیابان‌ها در همچنین ایالت‌هایی ممکن است اسپانیایی نباشند اما تمامی مردم اسپانیا قادر هستند اسپانیایی صحبت کنند؛ پس لازم نخواهد بود که تمامی این زبان‌ها را نیز بلد باشید.

بلیط هواپیما اسپانیا

5هیچ‌وقت یک کاتالان را اسپانیایی خطاب نکنید

شما حتماً نمی‌خواهید که جمعیت 7 میلیونی کاتالونیا را که به فرهنگ، تاریخ و زبان خود تعصب دارند، عصبانی کنید. مردم کاتالونیا در حال حاضر تلاش به جدایی از اسپانیا را داشته و سعی به دست آوردن استقلال دارند پس بنابراین اسپانیایی خطاب کردن آن‌ها توهینی بزرگ به شمار رفته و صد در صد از کوره در خواهند رفت.

بلیط هواپیما اسپانیا

6سفر خود را محدود به بازدید از شهرها نکنید

در کشور اسپانیا شهرهای بسیار زیبایی همچون والنسیا، مادرید، بارسلونا و گرانادا وجود دارد؛ اما هرگز این فکر به ذهنتان خطور نکند که این شهرها تنها مکان‌ها و جاذبه‌های دیدنی اسپانیا هستند. ساحل زیبا و دیدنی مدیترانه، ایالت کوهستانی باسک و دشت‌های حیطه کننده شهر مادرید همگی مکان‌های دیدنی را برای کسانی که بلیط هواپیما اسپانیا را تهیه می‌کنند، ارائه می‌دهند. پس با دیدار از این منطقه جنبه‌های متفاوت از کشور زیبای اسپانیا را کاوش و تجربه کنید.

بلیط هواپیما اسپانیا

7شما باید غذای خود را دیرتر از همیشه صرف کنید

نکته دیگری که بهتر است آن را بدانیم (مخصوصاً اگر در اروپای جنوبی زندگی نکرده باشید) این است که وعده‌های غذایی معمولاً دیرتر از نقاط دیگر اروپا سرو و صرف می‌شوند. برای نمونه افراد محلی شام را معمولاً پس از ساعت 10 شب و ناهار را بین ساعات 1 تا 4 بعدازظهر صرف می‌کنند. در این کشور آماده‌سازی و صرف غذا باعجله انجام نشده و در یک گرد هم‌آیی محلی، وعده‌های غذایی بهترین زمان برای صحبت کردن و وقت گذراندن محسوب می‌شود.

بلیط هواپیما اسپانیا

8لباس‌های ساحلی و شنای خود را خارج از ساحل بر تن نکنید

اسپانیایی‌ها افرادی تیز بوده و هرگز با لباس‌های باز و ساحلی در شهر قدم نمی‌زنند؛ بنابراین بهتر است پوشیدن لباس‌های ساحلی را فقط هنگام رفتن به ساحل انجام دهید. مواردی در اسپانیا پیش آمده که به گردشگران گوش زد کرده‌اند که خود را بپوشانند، پس از شرمنده و خجالت‌زده شدن پیشگیری کرده و هنگام پیاده‌روی در اقصی نقاط شهر لباس مناسب بر تن کنید.

بلیط هواپیما اسپانیا

9مراقب وسایل شخصی و باارزش خود باشید

قبل از تهیه بلیط هواپیما اسپانیا و سفر به این کشور بهتر است بدانید که جیب‌برها قصد دزدیدن وسایل باارزش گردشگران را داشته و همیشه کسانی را که اشتباهات کودکانه را انجام می‌دهند، زیر نظر می‌گیرند. بهتر است هنگامی‌که در رستوران‌ها یا کافه بارها هستید از نقشه استفاده کرده و در خیابان با کیف نیم‌باز و نقشه به دست قدم نزنید.

بلیط هواپیما اسپانیا

10لباس‌های مناسب هر فصل را بپوشید

اسپانیایی‌ها هنگامی‌که صحبت از قوانین فصلی در مورد لباس پوشیدن می‌شود بسیار با دقت و مناسب عمل می‌کنند؛ بنابراین اگرچه هنوز در ماه اکتبر هوا گرم خواهد بود، هرگز هیچ اسپانیایی را مشاهده نخواهید کرد که لباس کوتاه بر تن کند. همچنین اگر بلیط هواپیما اسپانیا را در زمستان تهیه کرده و در این فصل به بازدید از این کشور بروید مشاهده خواهید کرد که اسپانیایی‌ها لباس‌های زمستانی خود را بر تن می‌کنند هرچند که هوا مناسب باشد؛ بنابراین اگر می‌خواهید هم‌رنگ مردم اسپانیا شوید در فصل‌های پاییز و زمستان لباس‌های آستین‌کوتاه بر تن نکنید.

بلیط هواپیما اسپانیا

11هنگام سفر به اسپانیا می‌توانید از انعام دادن صرف‌نظر کنید

انعام دادن در اسپانیا زیاد مرسوم نبوده و افراد محلی یا کلاً انعامی نداده و یا در صورت دادن چند سکه‌ای بیش انعام نمی‌دهند. پس از خریداری بلیط هواپیما اسپانیا و هنگام مراجعه به رستوران‌های لاکچری دادن یک انعام 10 درصدی معقول به نظر می‌رسد اما همیشه یادتان باشد که در این کشور انعام دادن اختیاری بوده و اصلاً مرسوم نیست.

بلیط هواپیما اسپانیا

12لباس زیادی را به همراه خود نیاورید

کشور اسپانیا دارای مراکز خرید فراوان بوده و دارای گزینه‌های فراوان می‌باشد و مطمئن باشید که پس از خریداری بلیط هواپیما اسپانیا و سفر به این کشور هر بودجه مسافرتی نیز در نظر گرفته باشید، قادر به خرید لباس از این کشور خواهید بود. شما می‌توانید لباس‌های مناسب با برندهای معروف را در اقصی نقاط این کشور بیابید و اگر در فصل خرید بلیط هواپیما اسپانیا خریده و به این کشور سفر کنید، خواهید توانست با قیمت‌های بسیار مناسب، لباس‌هایی استثنائی را تهیه کنید.

بلیط هواپیما اسپانیا

13انتظار مشاهده گاوبازی در بارسلونا و سواحل قناری را نداشته باشید

 ایالت کاتالونیا پس از جزایر قناری دومی ایالت اسپانیایی بود که این ورزش خطرناک را ممنوع کرده است. پس اگر به خاطر مشاهده گاوبازی بلیط هواپیما اسپانیا تهیه کرده‌اید، بهتر است به این دو ایالت اسپانیا سفر نکنید.

خرید بلیط هواپیما اسپانیا
بلیط هواپیما اسپانیا

روی‌هم‌رفته سالیانه گردشگران زیادی بلیط هواپیما اسپانیا تهیه کرده و از این کشور دیدار می‌کنند. شما نیز اگر به باید‌ها و نباید‌ها و نکاتی که به چند مورد از آن‌ها در این مطلب اشاره شد توجه کنید خواهید توانست یک سفر لذت‌بخش و فراموش‌نشدنی را در این کشور بی‌نظیر تجربه کنید. پس بلیط هواپیما اسپانیا را تهیه کرده، باروبندیل خود را جمع کنید و با داشتن اطلاعات قبلی و مفید در مورد این کشور و مردم آن، آماده یک سفر خاطره‌انگیز و فراموش‌نشدنی در اسپانیا باشید.

برای خرید بلیط هواپیما اسپانیا و رزرو پرواز خارجی بهترین پیشنهاد ما به شما نصب اپلیکیشن سفرستان می‌باشد. در اپلیکیشن خرید بلیط هواپیما سفرستان به صورت روزانه تخفیف‌های ویژه روی مسیرهای خارجی وجود دارد که شما می‌توانید با نصب و ثبت نام در این اپلیکیشن، از این امکانات ویژه و برخی ویژگی‌های دیگر بهره‌مند شوید.

گردآوری: خدمات بلیط هواپیما خارجی

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید