بد‌ترین صندلی های هواپیما کدامند؟

زمانی که شما تصمیم به خرید بلیط هواپیما می‌گیرید باید همه جوانب را در نظر بگیرید. برای مثال شرکتی که قصد خرید بلیط هواپیما را از آنجا دارید، نحوه خرید بلیط هواپیما که حضوری باشد یا اینترنتی یا قصد پرواز داخلی یا خارجی دارید. بعد از انتخاب و تصمیم‌گیری درمورد همه این آیتم‌ها ‌نوبت به مدل و سال ساخت هواپیما می‌رسد که برخلاف موارد بالا این قسمت بستگی به شانس شما دارد، چون همان اندازه که در وقت صرفه‌جویی می‌کند و مسافت‌ها را نزدیک‌تر می‌کند اگر صندلی‌های راحتی نداشته باشید می‌تواند یکی از بد‌ترین تجربه‌ها را برای شما به ارمغان بیاورد

0
88
بد‌ترین صندلی هواپیما کدام است
بد‌ترین صندلی هواپیما
بد‌ترین صندلی های هواپیما کدامند؟Reviewed by تحریریه بلیط هواپیما on May 11Rating: 4.0بد‌ترین صندلی هواپیما کدام است و کدام صندلی ها در هواپیما ممکن است آزاردهنده باشد.بدترین صندلی هواپیما ممکن است آزار دهنده باشد اگر صندلی‌های راحتی نداشته باشید می‌تواند یکی از بد‌ترین تجربه‌ها را برای شما به ارمغان بیاورد.

بد‌ترین صندلی هواپیما

زمانی که شما تصمیم به خرید بلیط هواپیما می‌گیرید باید همه جوانب را در نظر بگیرید. برای مثال شرکتی که قصد خرید بلیط هواپیما را از آنجا دارید، نحوه خرید بلیط هواپیما که حضوری باشد یا اینترنتی یا قصد پرواز داخلی یا خارجی دارید. بعد از انتخاب و تصمیم‌گیری درمورد همه این آیتم‌ها ‌نوبت به مدل و سال ساخت هواپیما می‌رسد که برخلاف موارد بالا این قسمت بستگی به شانس شما دارد، چون همان اندازه که در وقت صرفه‌جویی می‌کند و مسافت‌ها را نزدیک‌تر می‌کند اگر صندلی‌های راحتی نداشته باشید می‌تواند یکی از بد‌ترین تجربه‌ها را برای شما به ارمغان بیاورد، حالا اگر پرواز داخلی باشد این موضوع قابل تحمل‌تر می‌شود. در برخی از ایرلاین‌ها شما خودتان ‌می‌توانید صندلی مورد نظر را انتخاب کنید. در اینجا سعی می‌کنم نکاتی در مورد انتخاب صندلی و بد‌ترین و ناراحت‌ترین صندلی‌های هواپیما را برای شما معرفی کنیم تا از پرواز خود لذت کافی را ببرید.

صندلی شکسته

بد‌ترین صندلی هواپیما کدام است
بد‌ترین صندلی هواپیما

ممکن است شما به اندازه کافی پرواز و به دفعات زیادی خرید بلیط هواپیما داشته باشید ولی در نهایت به یک صندلی شکسته برسید. منظور از شکسته می‌تواند معانی زیادی داشته باشد مثلا صندلی در یک زاویه عجیب و غریب قرار گرفته یا از نظر مکانیسم عقب افتاده و کهنه باشد. و یا بد‌ترین مورد می تواند خراب بودن هدفون و صفحه نمایش باشد.

صندلی نزدیک سرویس بهداشتی

بد‌ترین صندلی هواپیما کدام است
بد‌ترین صندلی هواپیما

صندلی‌های نزدیک به توالت هنوز هم جز بد‌ترین‌‌ها در کابین هستند. به این معنی که تقریبا همیشه یک صف رفت وآمد برای توالت وجود دارد و چون رفت وآمد زیادی را به همراه دارد شما هم مجبورید مرتب در صندلی خود عقب وجلو بروید و یا اینکه همه قسمت‌های بدنتان مخصوصا شانه‌ها را جمع کنید تا با کسی برخورد نکند.

صندلی پنجره مخروطی

بد‌ترین صندلی هواپیما کدام است
بد‌ترین صندلی هواپیما

در قسمت پشت برخی هواپیما‌ها ممکن است چند ردیف دوتایی باشد که در ابتدا میتواند بنظر رویایی بیاید ولی در واقع یک شکاف بین صندلی و دیوار هواپیما وجود دارد که شما نمی‌توانید بخوابید. اگر شما حس کنید که در یک اتاق کوچک هستید خیلی خوب  هست یا اینکه ممکن است فردی که پشت صندلی شما نشسته است این فضارا بعنوان لامپ اضافی اتاق فرض کند که در این صورت می‌تواند تمام تلاشش رو بکند که این نور اضافی را حذف یا خاموش کند. توصیه میکنیم هنگام خرید بلیط هواپیما تا حدامکان از مدل هواپیما اطلاعات مختصری داشته باشید.

آخرین ردیف صندلی‌ها

بد‌ترین صندلی هواپیما کدام است
بد‌ترین صندلی هواپیما

صندلی‌هایی که در ردیف آخر هواپیما قرار دارند. به احتمال زیاد شما مجبور هستید مجموعه‌ای از انواع عطر‌هایی که در راه رفتن به سرویس بهداشتی هستند و تعداد زیادی از افرادی که در صف هستند را تحمل کنید. این صندلی‌ها اصلا کشیده نمیشوند یعنی قابلیت تنظیم ندارند و شما باید خودتان را با صندلی وفق دهید. هنگامی که زمان فرود هواپیما رسید منتظر بمانید تا نشانگر کمربند خاموش شود و همه مسافران پیاده شده باشند. ممکن است زمان پیاده شدن شما فقط نظافت‌چی در هواپیما مانده باشد.

صندلی بین تنظیمات مختلف

بد‌ترین صندلی هواپیما کدام است
بد‌ترین صندلی هواپیما

بعداز خرید بلیط هواپیما شما باید از قرار گرفتن در ردیف اول هواپیما که دارای سه چهار یا دو سه صندلی در یک ردیف باشد ناراحت شده باشید. چون زمانی‌ که پیکر‌بندی برای انطباق با ساییدگی هواپیما تغییر می‌کند این قسمت پیچیده میشود جایی که ساق پا باید بصورت راحت در آنجا قرار بگیرد توسط لنگرگاه صندلی اشغال شده است. این بدان معناست گه اگر شما بخواهید بدنتان درحالت راحت قرار بگیرد باید به حریم همسایه‌تان بروید واگر اینطور نباشد مجبورید به بدن خود آسیب بزنید.

ردیف مقابل در خروج

بد‌ترین صندلی هواپیما کدام است
بد‌ترین صندلی هواپیما

جالب است بدانید که قیمت این ردیف با ردیف اول تقریبا یکی است. برای اطمینان سطوح خروجی برای شرایط اضطراری روشن می‌میماند در مقابل درب خروج یک ردیف از صندلی‌هایی که برای ایمنی بیشتر نمیتوان عقب کشید، قرار گرفته است. پس هنگام خرید بلیط هواپیما سعی کنید از انتخاب این صندلی‌ها اجتناب کنید.

صندلی پنجره ناهموار

بد‌ترین صندلی هواپیما کدام است
بد‌ترین صندلی هواپیما

برخی از هواپیما‌ها دارای پیکربندی هستند که پنجره بین دو صندلی قرار گرفته است البته این می‌تواند یک خبر بد برای کسانی باشد که علاقه دارند منظره بیرون را تماشا کنند. همچنین می‌تواند باعث مشکلات روشنایی بشود چون ممکن است شما برای خودتان یه کابین بخواهید تا استراحت کنید در صورتی که فرد پشت سر شما به روشنایی علاقه دارد در این زمان شما مجبور هستید که مذاکره کنید. پیشنهاد من برای کسانی که قصد خوابیدن دارند این است که یک چشم‌بند همراه خود داشته باشند.

موارد زیادی درمورد بد‌ترین صندلی هواپیما هست که با توجه به سلیقه افراد و شرکت هواپیمایی که انتخاب می­کنید متفاوت هستند ولی توصیه‌ای که به شما داریم این است که قبل از انتخاب یک صندلی همیشه به راهنمای خطوط هوایی و هواپیما مراجعه کنید تا دریابید کدام صندلی‌ها چه شرایطی دارند.

برای خرید بلیط هواپیما و رزرو پرواز خارجی بهترین پیشنهاد ما به شما نصب اپلیکیشن سفرستان می‌باشد. در اپلیکیشن خرید بلیط هواپیما سفرستان به صورت روزانه تخفیف‌های ویژه روی مسیرهای خارجی وجود دارد که شما می‌توانید با نصب و ثبت نام در این اپلیکیشن، از این امکانات ویژه و برخی ویژگی‌های دیگر بهره‌مند شوید.

گردآوری: خدمات بلیط هواپیما خارجی

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید