برترین جزایر لنکاوی را بشناسید

لنکاوی بخشی از یک گروه از جزایر است که تعداد آنها به تعداد تقریباً 100 عدد می رسد. این منطقه بزرگترین مجمع الجزایر مالزی است که اغلب از آن به عنوان نگین Kedah یاد می شود و در دریای آندامان در سواحل شمال غربی مالزی نزدیک مرز خود با تایلند قرار دارد.

0
22
معرفی برترین جزایر لنکاوی
برترین جزایر لنکاوی
برترین جزایر لنکاوی را بشناسیدReviewed by تحریریه بلیط هواپیما on Oct 24Rating: 4.0برترین جزایر لنکاوی مالزی و تجربه یک سفر بیادماندنی.برترین جزایر لنکاوی بزرگترین مجمع الجزایر مالزی که اغلب از آن به عنوان نگین Kedah یاد می شود در ادامه برای علاقمندان به کشور مالزی آورده شده.

برترین جزایر لنکاوی

لنکاوی بخشی از یک گروه از جزایر است که تعداد آنها به تعداد تقریباً 100 عدد می رسد. این منطقه بزرگترین مجمع الجزایر مالزی است که اغلب از آن به عنوان نگین Kedah یاد می شود و در دریای آندامان در سواحل شمال غربی مالزی نزدیک مرز خود با تایلند قرار دارد. اگرچه این مکان نسبتاً بزرگ و یک مقصد گردشگری محبوب است، اما بخش های زیادی از جزیره تاکنون نسبتاً توسعه نیافته است. این امر به ویژه در قسمت شمالی جزیره که از فرودگاه و مناطق توریستی محبوب در جنوب فاصله دارد، بسیار صدق می کند .لنکاوی مملو از سواحل دیدنی و شگفت آور است، تقریباً در همه آنها شن و ماسه سفید تمیز، کوههای پوشیده از جنگل در پس زمینه و دریاهای آبی پر زرق و برق وجود دارد که تقریباً از هر جهت کیلومترها کشیده شده اند. این جزیره علاوه بر زیبایی ظاهری، به دلیل طیف گسترده ای از گزینه های غذاخوری و اقامتگاه نیز محبوب است. خواه یک توریست با کوله پشتی و بودجه محدود باشید و یا یک بازنشسته متمول، احتمالاً یکی دو گزینه عالی برای گذراندن چند روز رویایی خواهید یافت. قبل از خرید اینترنتی بلیط هواپیما به مقصد مالزی این مطلب را مطالعه کنید تا با برترین جزایر لنکاوی آشنا شوید.

پارک دریایی پولائو پایار

معرفی برترین جزایر لنکاوی
برترین جزایر لنکاوی

پارک دریایی پولائو پایار یک سایت محبوب برای علاقه مندان به غواصی و افرادی است که مشتاق کاوش در زیر دریای لنکاوی هستند. این جزیره در 30 کیلومتری جنوب جزیره اصلی، حدود 45 دقیقه با نقطه اسکله کوآ فاصله دارد و می توانید با یک کاتاماران یا یک قایق تندرو به اینجا بروید. این جزیره در واقع از چهار جزیره تشکیل شده است که بزرگترین آنها پولائو پایار است. این پارک دریایی در دو مایل دریایی گسترش یافته است. هیچ یک از این جزایر مسکونی نیستند و توسط اداره شیلات Kedah به شدت کنترل می شوند تا شرایط بکر خود را حفظ کنند.

✅ بازدید از مقاله جزیره‌های کشف نشده لنکاوی

جزیره بانتینگ پولاو دایانگ

دومین جزیره بزرگ غیر مسکونی لانکاوی، با 15 دقیقه سواری با قایق از اسکله کوآ به راحتی قابل دسترسی است. نام آن به معنای واقعی کلمه به “جزیره دوشیزه باردار” ترجمه می شود زیرا از دور شبیه یک خانم باردار خوابیده است. مردم محلی همچنین معتقدند زنان نابارور پس از شنا در دریاچه آب شیرین این جزیره بارور می شوند. هنگامی که به اسکله رسیدید، 15 دقیقه پیاده روی تا دریاچه از طریق یک پلکان بتونی در میان جنگل انبوه راه هست.
دریاچه آب شیرین که توسط درختان حرا و سنگ آهک احاطه شده است برای شنا بسیار مناسب است. یک فروشگاه کوچک در آن نزدیکی نوشیدنی، تنقلات و سوغاتی و همچنین اجاره قایق های پارویی و جلیقه نجات ارائه می دهد. در حالی که این دریاچه دارای چندین عرشه چوبی است، عمق آن به طور متوسط 10 متر و بدون هیچ گونه سطح کم است، بنابراین جلیقه نجات برای کودکان و تازه کاران شنا بسیار توصیه می شود.

پولائو براس باسا

معرفی برترین جزایر لنکاوی
برترین جزایر لنکاوی

این جزیره در 25 کیلومتری جنوب غربی کوآ واقع شده است و دارای سواحل شنی گسترده، درختان خرما که تاب می خورند و آبهای زلال و آبی در پس زمینه کوهستان سرسبز است. ما به شدت توصیه می کنیم که در این سفر لباس، پتو و وسایل ضروری ساحل را به همراه داشته باشید. علی رغم محبوبیت این جزیره در بین گردشگران، برای راحتی بیشتر، با وجود چندین دستشویی و دکه هایی با ظاهر روستایی، که نوشیدنی و تنقلات می فروشند از توسعه کافی برخوردار نیست. هیچ اقامت گاهی در این جزیره وجود ندارد، بنابراین اقامت شبانه برای خریداران بلیط هواپیما توصیه نمی شود.

پولائو سینگا بسار

معرفی برترین جزایر لنکاوی
برترین جزایر لنکاوی

به محض توقف قایق تندرو، راهنمای شما از بازدید کنندگان می خواهد قبل از انداختن قطعات مرغ به دریا، دوربین خود را آماده کنند. در عرض چند ثانیه، صدها عقاب ماهی شکم سفید و عقاب های بادبادک در بالای قایق پرواز می کنند و غذای خود را از آب می گیرند. این جزیره مجهز به مسیرهای چوبی و مسیرهای مشخص جنگل برای جنگل نوردی مناسب است در حالی که سواحل گسترده برای شنا و پیک نیک مناسب هستند. یک سفر یک روزه را می توان با یک راهنمای طبیعت با تجربه ترتیب داد ولی اردو زدن یک شبه نیاز به اجازه از مقامات محلی دارد.

در ادامه می توانید با جزیره زیبای لنکاوی بیشتر آشنا شوید.

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید