برترین جهانگردان اینستاگرام

اگر در پی یافتن منبع الهام‌بخشی برای سیر و سفر هستید، کافی است به برخی از صفحات جهانگردان مشهور و محبوب در اینستاگرام سری بزنید تا با تصاویر زیبا و زندگی پویای آن ها آشنا شده و انگیزه آغاز سفری هیجان‌انگیز را با خرید بلیط هواپیما در خود ایجاد کنید.

0
41
معرفی برترین جهانگردان اینستاگرام
برترین جهانگردان اینستاگرام
برترین جهانگردان اینستاگرامReviewed by تحریریه بلیط هواپیما on Feb 15Rating: 4.0برترین جهانگردان اینستاگرام را بشناسید.برترین جهانگردان اینستاگرام صفحات آنها چنان زیبا و مسحورکننده به نظر می رسند که نگاه شما را می ربایند و چشم شما را تا مدت ها به خود می دوزند.

آشنایی با برترین جهانگردان اینستاگرام

اگر در پی یافتن منبع الهام‌بخشی برای سیر و سفر هستید، کافی است به برخی از صفحات جهانگردان مشهور و محبوب در اینستاگرام سری بزنید تا با تصاویر زیبا و زندگی پویای آن ها آشنا شده و انگیزه آغاز سفری هیجان‌انگیز را با خرید بلیط هواپیما در خود ایجاد کنید. تصاویر ثبت شده این جهانگردان -به لطف پیشرفت دوربین گوشی های هوشمند امروزی- چنان زیبا و مسحورکننده به نظر می رسند که نگاه شما را می ربایند و چشم شما را تا مدت ها به خود می دوزند. در این مطلب شما با برترین جهانگردان اینستاگرام آشنا خواهید شد؛ جهانگردانی که قادرند شما را با تصاویر رؤیایی و جذاب خود به جای جای نقاط مختلف دنیا ببرند و اسرار ناشناخته طبیعت را بر شما آشکار کنند.

الکس استروهل (Alex Strohl)

معرفی برترین جهانگردان اینستاگرام
برترین جهانگردان اینستاگرام

الکس استروهل، عکاسی آمریکایی و یکی از جهانگردان مشهور دنیاست که با داشتن حدود دو میلیون نفر دنبال کننده، از شخصیت های پرطرفدار و محبوب گردشگری اینستاگرام نیز بشمار می رود. گفتنی است که آثار استروهل تاکنون بارها در مجلات و رسانه های مختلفی نظیر بازفید و ونیتی فیر به چاپ رسیده و در کمپین های بسیاری چون لندروور استفاده شده است. از آنجایی که الکس استروهل عکاسی ماهر و به تکنیک های پیچیده عکاسی واقف است، تصاویر ثبت شده توسط او با تصاویر دیگر کاربران اینستاگرام تفاوت بسیاری دارد: از تصاویر حیاط پشتی منزل او در مانتانا گرفته تا طبیعت بکر و بی نظیر فلات های سرسبز و چشم نواز ایسلند، همگی آن ها از عمق میدانی وسیع و رنگ های خاص و جذاب برخوردار بوده و امضای او را با خود یدک می کشند. بی دلیل نیست که الکس استروهل حدود دو میلیون نفر دنبال کننده در اینستاگرام دارد؛ او می داند که چطور می توان با استفاده از هنر عکاسی، لحظات لذت بخش کوتاه زندگی را جاودانه ساخت و میل به سفر را در هر بیننده ای تزریق کرد.

صفحه اینستاگرام: https://www.instagram.com/alexstrohl/

مت کارستن (Matt Karsten)

معرفی جهانگردان برتر اینستاگرام
جهانگردان برتر اینستاگرام

مت کارستن که با نام مستعار ExpertVagabond در اینستاگرام فعالیت می کند، یکی از کاربران پرطرفدار و عکاسان مستقل و خوش ذوق اینستاگرام است که چندسالی است با تصاویر مسحورکننده خود، طوفانی در اینستاگرام بپا کرده است. مت کارستن، که امروزه بدون تردید یکی از الهام بخش ترین جهانگردان دنیا نیز محسوب می شود، در سال 2010 و در حرکتی عجیب تصمیم گرفت که برای هدف والای خود، یعنی سفر به دور دنیا، از شغل خود استعفا دهد. اما نکته جالب این است که او پیش از استعفا از کار خود، هیچ گاه از مرزهای ایالات متحده خارج نشده بود و پس از ترک شغل خود، به بیش از 50 کشور دنیا (تاکنون) سفر کرد و به یکی از محبوب ترین جهانگردان دنیا مبدل شد. او به هر نقطه از دنیا که سفر کرده، یادگاری دیدنی را در قالب تصاویری جذاب با خود به سوغات برده است. کارستن با تصاویر زیبای خود -که پس از گذر از چالش های دشوار بسیار و در نقاطی صعب العبور به ثبت رسیده اند- می تواند سوخت آغاز سفری ماجراجویانه را برای هر گردشگری تأمین کند و به انگیزه سفر گوشه‌نشین‌ترین افرادی که اسیر کنج عزلت و نقطه به ظاهر امن زندگی خود شده اند، مبدل شود.

صفحه اینستاگرام: https://www.instagram.com/expertvagabond/

✅ بازدید از مقاله صفحات جذاب اینستاگرام مربوط به گردشگری

لزلی آنه مورفی (Lesley Anne Murphy)

لزلی آنه مورفی، جهانگردی که خود را “خانه به دوش” توصیف می کند، به عنوان وبلاگ نویسی توانا و جهانگردی تمام وقت میان گردشگران شناخته شده است. صفحه پربازدید اینستاگرام او -که بیش از 229 هزار دنبال کننده دارد- مملو از تصاویر زیبایی است که لزلی در طول سفر خود از اماکن خاص و جذابی که در آن ها اقامت داشته، شکار کرده است. از تصاویر مناطق رؤیایی گرمسیری گرفته تا هتلی واقع در خانه ای درختی، لزلی هیجان و جذابیت سفر را به زیباترین شکل ممکن به تصویر می کشد و حس خوب گشت و گذار در دنیایی مملو از شگفتی را در پیش چشمان عاشقان سفر آشکار می کند.

صفحه اینستاگرام: https://www.instagram.com/lesleyannemurphy/

آلوارو رویاس (Alvaro Rojas)

معرفی برترین جهانگردان اینستاگرام
برترین جهانگردان اینستاگرام

آلوارو رویاس که به واندر ردز نیز شهرت دارد، با وجود داشتن چندین شغل، به بیش از 190 کشور دنیا سفر کرده و قصد دارد به‌زودی لقب نخستین اسپانیایی را که به کل کشورهای دنیا سفر کرده است، از آن خود کند. آلوارو صفحه اینستاگرام خود را مرتب به‌روزرسانی می کند و دنبال کنندگان خود را در جریان مسیرهای حرکت و مقاصد سفر خویش قرار می دهد. صفحه اینستاگرام او شامل تصاویر اماکن جذاب گردشگری، مردم بومی، مراسم فرهنگی و جشنواره های مختلفی است که زیبا، الهام بخش و به شکلی هنرمندانه در نقاط مختلف دنیا ثبت شده اند. او همچنین مسابقه ای جذاب را برای دنبال کنندگان صفحه خود طراحی کرده است. مسابقه به این صورت است که آلوارو تصاویری در صفحه خود به اشتراک می گذارد و شرکت کنندگان مسابقه باید نام کشوری که تصویر در آن به ثبت رسیده است را حدس بزنند. به برندگان مسابقه نیز، جوایزی نفیس و ارزشمند –که اکثرا سوغات کشورهای مختلف‌اند- اهدا می گردد.

صفحه اینستاگرام: https://www.instagram.com/wanderreds/

تامی کلارک (Tommy Clarke)

معرفی جهانگردان برتر اینستاگرام
جهانگردان برتر اینستاگرام

اگر می خواهید اماکن گردشگری دنیا را از زاویه دید یک پرنده ببینید، صفحه اینستاگرام تامی کلارک را دنبال کنید. در حالی که امروزه بسیاری از عکاسان برای ثبت تصاویری با نمای دید پرنده از پهپادها استفاده می کنند، تامی کلارک به روش کلاسیک ثبت عکس، یا همان معلق شدن از بالگردی در آسمان، پایبند است. آثار ارزشمند او روی جلد بسیاری از مجلات عکاسی و سفر به چاپ رسیده و سبک خاص عکاسی و تکنیک های منحصربه فرد او، بارها مورد تحسین و تمجید بسیاری از هنرمندان و عکاسان دنیا واقع شده است. هر بیننده ای که تصاویر تامی کلارک را برای اولین بار می بیند، ممکن است با خود تصور کند که این تصاویر از طریق ماهواره هایی خارج از زمین و معلق در فضا به ثبت رسیده اند؛ اما کدام ماهواره قادر است سوژه خود را این‌چنین هنرمندانه در کادری دقیق شکار کند؟ او به گونه ای سواحل گرمسیری را در تصویر خود ثبت می کند که قوه تخیل هر بیننده ای را به فعالیت و خیال‌پردازی وا می دارد. تامی کلارک در انتخاب زاویه دید، کادربندی و تنظیمات نور و غلظت رنگ ها وسواسی زیادی به خرج می دهد و حاصل آن، تصویری می شود که فضای آن به زیبایی برای بیننده بازآفرینی شده و حس حضور در چنین مکانی را در او القا می کند.

صفحه اینستاگرام: https://www.instagram.com/tommy.clarke/

در آخر باید گفت که جهانگردان معرفی شده در این مطلب، تنها بخش کوچکی از گردشگرانی هستند که تجارب لذت بخش سفر خود را در قالب تصاویری زیبا در اینستاگرام با دیگران به اشتراک می گذارند. چه بخواهید سفری ماجراجویانه را به قاره پهناور آفریقا آغاز کنید و چه در پی یافتن شگفتی های طبیعت در دل اروپا باشید، صفحات این 5 جهانگرد اینستاگرام می توانند راهگشای شما باشند و نکات و مطالب زیادی را به شما بیاموزند. نقل قولی معروف می گوید: «ارزش یک تصویر بیش از هزاران کلمه است» و این گفته چیزی جز حقیقت نیست: تصاویر قادرند آنچه کلمات از گفتن آن ناتوان ‌اند را برای ما بیان کنند؛ اما به شرطی که ما، با تیزبینی و ذکاوت، قادر به استخراج محتوای ارزشمندشان باشیم و از پیام های آموزنده و آگاهاننده آن ها بهره مند گردیم.

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید