برقراری پرواز خارجی تهران بلگراد

0
153
برقراری پرواز خارجی تهران بلگراد
پرواز خارجی تهران بلگراد
برقراری پرواز خارجی تهران بلگرادReviewed by تحریریه پرواز خارجی on Jan 13Rating: 4.5برقراری پرواز خارجی تهران بلگراد - خرید بلیط هواپیما به صربستانبرقراری پرواز خارجی تهران بلگراد مدير روابط عمومی سازمان هواپيمايی كشوری از برقراری پرواز خارجی بين ايران و صربستان در آينده نزديک خبرداد. در همین راستا به طور مستقیم پرواز خارجی تهران بلگراد تهران به زودی راه‌اندازی می‌

برقراری پرواز خارجی تهران بلگراد

مدير روابط عمومی سازمان هواپيمايی كشوری از برقراری پروازهای خارجی بين ايران و صربستان در آينده نزديک خبرداد. در همین راستا به طور مستقیم پرواز خارجی تهران بلگراد تهران به زودی راه‌اندازی می‌گردد.

برقراری پرواز خارجی تهران بلگراد
برقراری پروازهای خارجی تهران بلگراد

رضا جعفرزاده در این رابطه اظهار داشت: متعاقب انعقاد موافقت‌نامه حمل و نقل هوايی بين جمهوری اسلامی ايران و جمهوری صربستان، امضا يادداشت تفاهم همكاری‌های هوانوردی فی مابين دو كشور در تيرماه 1396، روز گذشته تودوروويچ سفير آن كشور با علي عابدزاده رئيس سازمان هواپيمايی كشوری در راستای توسعه روابط حمل و نقل هوايی بين دو كشور ديدار و گفت و گو كردند.

برقراری پرواز خارجی تهران بلگراد
برقراری پرواز خارجی تهران بلگراد

وي افزود: به دنبال مذاكرات صورت گرفته، در حال حاضر با انجام پرواز خارجی چارتری و منظم مسافری توسط شركت‌هاي هواپيمايی جمهوری اسلامی ايران و  قشم اير از طرف ايران و همچنين شركت ايرصربيا موافقت شده است.

برقراری پرواز خارجی ایران صربستان
بلیط هواپیما تهران بلگراد

در پایان وی تصریح كرد: شركت‌های هواپيمايی در حال انجام مقدمات لازم بوده و در آينده نزديک پروازهای خارجی بين دو كشور ایران و صربستان عملياتی خواهد شد.

با توجه به اینکه صربستان جزو کشورهایی می‌باشد که ویزا را برای ایران برداشته است، امید بر آن است که روابط گردشگری بین این دو کشور بهتر از قبل گردد.

برای خرید بلیط هواپیما صربستان و پرواز خارجی به وبسایت سفرستان مراجعه کنید.

منبع: cao.ir

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید