برقراری 21 پرواز خارجی جدید توسط ایزی جت

شرکت هواپیمایی ایزی جت از راه‌اندازی 21 پرواز خارجی در زمستان خبر داد. در بین این 21 مسیر 4 مقصد جدید شامل شهرهای عقبه اردن، رووانیمی فنلاند، ورشو لهستان و پو فرانسه نیز دیده می‌شود. پیش‌بینی می‌شود که راه‌اندازی مسیرهای هوایی جدید به فروش 800 هزار بلیط هواپیما منجر شود که از این تعداد 13 هزار بلیط هواپیما فقط در فصل زمستان امسال فروخته خواهد شد.

0
45
خرید پرواز خارجی و بلیط هواپیما
پرواز خارجی و بلیط هواپیما
برقراری 21 پرواز خارجی جدید توسط ایزی جتReviewed by تحریریه پرواز خارجی on Aug 13Rating: 3.5برقراری 21 پرواز خارجی جدید توسط ایزی جت - خرید بلیط هواپیما از اپلیکیشن سفرستانشرکت هواپیمایی ایزی جت از راه‌اندازی 21 پرواز خارجی در زمستان خبر داد. پیش‌بینی می‌شود که راه‌اندازی مسیرهای هوایی جدید به فروش 800 هزار بلیط هواپیما منجر شود که از این تعداد 13 هزار بلیط هواپیما فقط در فصل زمستان امسال فروخته خواهد شد.

برقراری 21 پرواز خارجی جدید توسط ایزی جت

شرکت هواپیمایی ایزی جت از راه‌اندازی 21 پرواز خارجی در زمستان خبر داد. در بین این 21 مسیر 4 مقصد جدید شامل شهرهای عقبه اردن، رووانیمی فنلاند، ورشو لهستان و پو فرانسه نیز دیده می‌شود.

خرید پرواز خارجی و بلیط هواپیما
پرواز خارجی

پیش‌بینی می‌شود که راه‌اندازی مسیرهای هوایی جدید به فروش 800 هزار بلیط منجر شود که از این تعداد 13 هزار بلیط هواپیما فقط در فصل زمستان امسال فروخته خواهد شد.

خرید پرواز خارجی و بلیط هواپیما
پرواز خارجی با ایزی جت

در این بین، بلیط هواپیما عقبه به‌خاطر سواحل زیبای این شهر مطمئنا توجه بسیاری از گردشگران را به خود جلب خواهد کرد. از سویی دیگر پرواز خارجی ورشو هم که 4 بار در هفته انجام خواهد شد، بسیار مهم به نظر می‌رسد. لازم به ذکر است که بلیط هواپیمای رووانیمی هم از حالا قابل رزرو می‌باشد. ضمنا، پرواز خارجی به رووانیمی هر هفته 2 بار عملیاتی خواهد شد.

خرید پرواز خارجی و بلیط هواپیما
هواپیمایی ایزی جت

سوفی دِکِرز، مدیر فروش ایزی جت در این رابطه گفت: ما از داشتن شبکه پروازی بدون رقیب در انگلستان به خودمان افتخار می‌کنیم. شبکه‌ای که با افزوده شدن 21 پرواز خارجی شامل 4 مقصد جدید، پرقدرت‌تر از همیشه خواهد شد.

خرید پرواز خارجی و بلیط هواپیما
ایزی جت

وی هم‌اکنون خرید بلیط هواپیما و سفر با ایزی جت را راحت‌تر از همیشه خواند و افزود: ما انتظار داریم که مسیرهای پروازی جدید مورد توجه آن دسته از گردشگران و خریداران بلیط هواپیما قرار بگیرند که عاشق سفر در زمستان هستند. وی همچنین در آخر از افزایش انعطاف این شرکت برای راه‌اندازی پروازهای جدید در آینده خبر داد.

برای خرید بلیط هواپیما و رزرو پرواز خارجی بهترین پیشنهاد ما به شما نصب اپلیکیشن سفرستان می‌باشد. در اپلیکیشن خرید بلیط هواپیما سفرستان به صورت روزانه تخفیف‌های ویژه روی مسیرهای خارجی وجود دارد که شما می‌توانید با نصب و ثبت نام در این اپلیکیشن، از این امکانات ویژه و برخی ویژگی‌های دیگر بهره‌مند شوید.

گردآوری: خدمات بلیط هواپیما خارجی

منبع : breakingtravelnews.com

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید