برنامه سفر لیون و بلیط هواپیما برای سفری چهار روزه

مگر می‌شود به سومین شهر بزرگ فرانسه سفر کرد و از مسافرت لذت نبرد؟ مگر می‌شود بلیط هواپیما لیون خرید و خاطره‌انگیزترین لحظات عمر خود را تجربه نکرد؟ شهری که فروشگاه‌های آنتیک، مکان‌های تاریخی، فستیوال‌های موسیقی و موزه‌های جذابش زبانزد عموم گردشگران می‌باشد. شهری که در محل تلاقی رودخانه‌های سون و رون واقع شده و از این رو کاملاً مناسب میزبانی از یک مهمان خوش سلیقه است.

0
23
برنامه سفر لیون فرانسه
برنامه سفر لیون
برنامه سفر لیون و بلیط هواپیما برای سفری چهار روزهReviewed by تحریریه بلیط هواپیما on Sep 30Rating: 3.5برنامه سفر لیون و بلیط هواپیما برای سفری چهار روزه - خرید بلیط هواپیما لیون از سفرستانمگر می‌شود به سومین شهر بزرگ فرانسه سفر کرد و از مسافرت لذت نبرد؟ مگر می‌شود بلیط هواپیما لیون خرید و خاطره‌انگیزترین لحظات عمر خود را تجربه نکرد؟ شهری که فروشگاه‌های آنتیک، مکان‌های تاریخی، فستیوال‌های موسیقی و موزه‌های جذابش زبانزد عموم گردشگران می‌باشد. برنامه سفر لیون

برنامه سفر 4 روزه به لیون

مگر می‌شود به سومین شهر بزرگ فرانسه سفر کرد و از مسافرت لذت نبرد؟ مگر می‌شود بلیط هواپیما لیون خرید و خاطره‌انگیزترین لحظات عمر خود را تجربه نکرد؟ شهری که فروشگاه‌های آنتیک،

مکان‌های تاریخی، فستیوال‌های موسیقی و موزه‌های جذابش زبانزد عموم گردشگران می‌باشد. شهری که در محل تلاقی رودخانه‌های سون و رون واقع شده و از این رو کاملاً مناسب میزبانی از یک مهمان خوش سلیقه است. هرچند که با خرید بلیط هواپیما لیون نمی­توان شانس دیدن مکان مشهوری همچون برج ایفل را در اختیار داشت، اما با توجه به اینکه گوش تا گوش این شهر با نقاط دیدنی پرشماری پر شده است، مطمئناً سفر به آن جذابیت خاصی خواهد داشت. بنابراین اگر خیال خرید آنلاین بلیط هواپیما لیون را دارید، پیشنهاد می‌کنیم که برنامه سفر 4 روزه زیر را بخوانید و اوقات فراغت متفاوتی در این شهر برای خودتان رقم بزنید.

هزینه حمل‌ونقل ارزان لیون

برنامه سفر لیون فرانسه
برنامه سفر لیون

با توجه به طول زمان سفرتان، شما می‌توانید بلیط‌های یک، دو، سه‌روزه یا بیشتر تهیه کنید. البته بهتر است پیش از هر چیزی یک عدد کارت شهری لیون بخرید و خیال خود را از داشتن مسافرت ارزان‌قیمت آسوده کنید. این کارت انواع مختلفی دارد و قیمت آن بین 22 تا 42 یورو است. با خرید آن می‌توان علاوه بر استفاده ارزان از سیستم حمل‌ونقل لیون، از تخفیفات بسیار خوبی برای ورود به موزه‌ها، نمایشگاه‌ها، شرکت در تورها و کنسرت‌ها، اجاره دوچرخه و … بهره برد.

هزینه خوردوخورک ارزان لیون

برنامه سفر لیون فرانسه
برنامه سفر لیون

وقتی بلیط هواپیما لیون می‌خرید، نباید از بابت خوردن غذا دغدغه‌ای داشته باشید. چراکه علاوه بر تنوع غذایی بالا در این شهر، وعده‌های آن‌ها بسیار مفصل و کامل بوده و انرژی فوق‌العاده‌ای همراه با خود می‌آورند. به نظر می‌رسد که بیشترین قیمت هر وعده غذای ارزان در لیون 20 یورو باشد. البته اگر شما از ست‌های غذایی رستوران‌ها استفاده کنید، با هزینه بسیار کمتری غذاهای خوش‌طعمی نوش جان خواهید کرد.

هزینه اقامت ارزان لیون

برنامه سفر لیون فرانسه
برنامه سفر لیون

اگر واقعاً می‌خواهید هنگام خرید بلیط هواپیما لیون هزینه اقامتتان پایین باشد باید بیخیال رفتن به هتل‌های لوکس شوید. بدین‌ترتیب با هزینه‌ میانگین 17 تا 50 یورویی به ازای هر شب می‌توانید‌ هاستل، هتل ارزان‌قیمت و یا واحدی در یک آپارتمان رزرو کنید. البته اگر در بین گزینه‌ها، مواردی یافتید که سرویس‌های آن‌ها شامل سرو غذا هم باشد، بسیار ایده‌آل خواهد بود. ضمناً، فراموش نکنید که اقامت در چنین مکان‌هایی هم لذت خاص خود را دارد.

روز اول سفر به لیون

برنامه سفر لیون فرانسه
برنامه سفر لیون

شگفتی تنها کلمه‌ایست که در وصف خرید بلیط هواپیما لیون و سفر به این شهر می‌توان بیان کرد. این را شما هم مثل هر مسافر دیگری در همان ساعات اولیه ورود به لیون کاملاً احساس خواهید کرد. شهری که حالا میزبان شماست، بی‌شک یکی از زیباترین شهرها نه فقط در فرانسه یا اروپا بلکه در کل جهان به شمار می‌رود. بنابراین تماشای هر گوشه از این شهر را با انرژی فوق‌العاده‌ای آغاز می‌کنیم.

موزه هنرهای زیبا (Musée des Beaux-Arts)

برنامه سفر لیون فرانسه
برنامه سفر لیون

شماره تلفن: 33472103030

مدت‌زمان بازدید: از ساعت 9:30 تا 11:15

بنایی متعلق به قرن هفدهم میلادی با 70 اتاق شیک و جذاب در لیون به نام موزه هنرهای زیبای این شهر درآمده تا کسانی که بلیط هواپیما لیون می‌خرند و مسافر این شهر زیبا می‌شوند با مراجعه به این موزه بتوانند رنج گسترده‌ای از آثار هنری آنتیک و مدرن را مورد بازدید قرار دهند. در این موزه می‌توان نمونه‌های برجسته‌ای از هنر اسلامی، هنر نو، سرامیک‌ها و سکه‌های قدیمی و همچنین هنر بیزانس را تماشا کرد و از دیدن آن‌ها لذت برد.

میدان ترو (Place des Terreaux)

برنامه سفر لیون فرانسه
برنامه سفر لیون

فاصله با مکان قبلی: 50 متر

مدت‌زمان جابجایی با پای پیاده: 1 دقیقه

مدت‌زمان بازدید: از ساعت 11:15 تا 12:15

میدان ترو به‌قدری مشهور است که هنگام خرید بلیط هواپیما لیون، خواه ناخواه حداقل یک‌بار مسیرتان به این میدان خواهد افتاد. اما پیشنهاد ما این است که اندکی بیشتر برای شناخت این میدان وقت بگذارید و با مراجعه فروشگاه‌ها و نقاط مختلف آن، این میراث فرهنگی یونسکو را بیشتر بشناسید. در مرکز این میدان فواره‌ای وجود دارد که عکس گرفتن با آن اصلاً خالی از لطف نخواهید بود. ضمناً، از رستوران‌ها و کافه‌های لوکس میدان ترو هم نمی‌توان صرف‌نظر کرد.

کلیسای جامع نوتردام دی فورویه

(Cathedral of Our Lady of Fourviere)

خرید بلیط هواپیما لیون
بلیط هواپیما لیون

فاصله با مکان قبلی: 1.6 کیلومتر

مدت‌زمان جابجایی با خودرو: 13 دقیقه

مدت‌زمان جابجایی با پای پیاده: 25 دقیقه

شماره تلفن: 330478258619

مدت‌زمان بازدید: از ساعت 12:45 تا 13:50

هنگام خرید بلیط هواپیما لیون برای تماشای بخش دیگری از زیبایی‌های حیرت‌انگیز این شهر، پیشنهاد ما به شما بازدید از کلیسای جامع نوتردام دو فورویه خواهد بود. کلیسایی که یادگار به جا مانده از قرن نوزدهم میلادی بوده و با آثار هنری، شیشه‌های رنگی، مسجمه‌ها، موزائیک‌های شیک و سایر جذابیت‌های منحصربه‌فرد خود، محبوبیت فراوانی به دست آورده است. آنچه بیش از همه در طراحی این کلیسا به چشم می‌خورد،‌ هارمونی جالب و جذاب بین تمامی آثار طراحی و دکور‌شده می‌باشد.

موزه گالو-روم لیون (Gallo-Roman Museum Lyon)

خرید بلیط هواپیما لیون
بلیط هواپیما لیون

فاصله با مکان قبلی: 300 متر

مدت‌زمان جابجایی با پای پیاده: 5 دقیقه

شماره تلفن: 330472384930

مدت‌زمان بازدید: از ساعت 15:15 تا 16:15

در سفری که به شهر لیون خواهید داشت، در واقع شما بلیط هواپیما لیون می‌خرید اما به تماشای یادگاری‌های امپراتوری روم باستان می‌روید. جدا از بخش‌های مختلف شهر لیون که نمایانگر آثار به‌جامانده از روم باستان هستند، موزه گالو-روم این شهر نقش محوری در شناساندن این آثار به گردشگران ایفا می‌کند. در این موزه شما با مجسمه‌ها، موزاییک‌ها و آثار هنری مختلفی از دوران روم باستان روبه‌رو شده و از تماشای آن‌ها نکات فراوانی خواهید آموخت.

تئاتر رومی لیون (Le Theatre Antique de Lyon)

برنامه سفر لیون فرانسه
برنامه سفر لیون

فاصله با مکان قبلی: 50 متر

مدت‌زمان جابجایی با پای پیاده: 1 دقیقه

شماره تلفن: 330472384930

مدت‌زمان بازدید: از ساعت 16:30 تا 17:45

تئاتر رومی و یا به‌عبارتی تئاتر آنتیک لیون با آمفی‌تئاتر رومی، معبد و چند سالن تئاتر کوچک چشم‌های بسیاری را به سمت خود چرخانده است. بنابراین برای آشنایی بیشتر با امپراتوری روم هنگام خرید بلیط هواپیما لیون غیر از موزه گالو-روم، روی تئاتر رومی این شهر هم می‌توان حساب ویژه‌ای باز کرد. شک نکنید که تماشای خرابه‌های بازمانده در این تئاتر شما را هم مثل بقیه افراد به چندصدسال قبل برده و لحظات جذابی برایتان رقم خواهد زد.

روز دوم سفر به لیون

برنامه سفر لیون فرانسه
برنامه سفر لیون

اگر فکر می‌کنید که در روز اول سفر بخش عظیمی از زیبایی‌های لیون را تماشا کرده‌اید سخت در اشتباهید. بهتر است وارد روز دوم سفر به این شهر شوید تا بفهمید که هنوز از دریای زیبایی‌های لیون فقط یک قطره دیده‌اید. در این روز هم مثل روز اول سفر، لذت خرید بلیط هواپیما لیون را کاملاً مزمزه کرده و از تصمیم برای سفر به این شهر کاملاً راضی و خوشحال خواهید بود.

محله کروز-رز هیل (Crois-Rousse Hill)

برنامه سفر لیون فرانسه
برنامه سفر لیون

مدت‌زمان بازدید: از ساعت 10 تا 11:30

با قدم زدن در محله کروز-رز هیل و لمس فضای دل‌انگیز آن، روز دوم سفر خود را به بهترین شکل ممکن آغاز خواهید کرد. این محله بر روی تپه‌ای به ارتفاع 254 متر ساخته شده و نام آن از صلیب قرمزرنگ بالای تپه الهام گرفته ‌شده است. اگر همه زیبایی‌ها و اهمیت‌های تاریخی این محله را کنار بگذاریم، تازه با زیبایی‌های ظاهری و خانه‌های چشم‌نواز آن آشنا می‌شویم. بنابراین، تماشای محله کروز-رز هیل، بخش متفاوتی از سفر شما هنگام خرید بلیط هواپیما لیون خواهد بود.

دیوار کانوتس (Canuts Wall)

خرید بلیط هواپیما لیون
بلیط هواپیما لیون

فاصله با مکان قبلی: 300 متر

مدت‌زمان جابجایی با خودرو: 3 دقیقه

مدت‌زمان جابجایی با پای پیاده: 4 دقیقه

مدت‌زمان بازدید: از ساعت 11:35 تا 12:15

یکی از جذاب‌ترین مزایای خرید بلیط هواپیما لیون این است که با سفر به این شهر می‌توان بزرگترین نقاشی دیواری اروپا را هم از نزدیک تماشا کرد. این نقاشی زیبا که بزرگی‌اش به 1200 مترمربع می‌رسد، نمایانگر زندگی فقیرانه و سخت کارگران صنعت ابریشم در شهر لیون می‌باشد. این نقاشی پرمفهوم و جذاب بر روی دیواری موسوم به دیوار کانوتس کشیده شده و از حیث تاریخی و فرهنگی اهمیت بسیار بالایی دارد.

میدان بلکور (Bellecour Square)

خرید بلیط هواپیما لیون
بلیط هواپیما لیون

فاصله با مکان قبلی: 2.5 کیلومتر

مدت‌زمان جابجایی با خودرو: 13 دقیقه

مدت‌زمان جابجایی با پای پیاده: 30 دقیقه

مدت‌زمان بازدید: از ساعت 12:45 تا 13:45

بعد از بزرگ‌ترین نقاشی دیواری اروپا حالا با بلیط هواپیما لیون نوبت به قدم زدن در بزرگ‌ترین میدان عابر پیاده در قاره سبز می‌رسد. میدان بلکور با ابعاد 300 در 212 متر و با غنای تاریخی و فرهنگی شگرف خود، یکی از مهم‌ترین آثار ثبت‌شده در لیست جهانی میراث فرهنگی یونسکو نیز به حساب می‌آید. این میدان معمولاً میزبان برگزاری کنسرت‌ها و فستیوال‌های بزرگی می‌باشد. در کل، به هر طرف از میدان بلکور که نگاهی بیندازد، چیزی برای تماشا و لذت خواهید یافت.

موزه پارچه و هنرهای تزئینی

(Museum of Textiles and Decorative Arts)

خرید بلیط هواپیما لیون
بلیط هواپیما لیون

فاصله با مکان قبلی: 500 متر

مدت‌زمان جابجایی با خودرو: 5 دقیقه

مدت‌زمان جابجایی با پای پیاده: 7 دقیقه

شماره تلفن: 330472402512

مدت‌زمان بازدید: از ساعت 15 تا 16:45

با مجموعه‌ای از آیتم‌های هنری شگفت‌انگیز که تعدادشان به 2.5 میلیون و عمرشان به 4 هزار سال می‌رسد، امروزه موزه پارچه و هنرهای تزئینی به موزه‌ای در سطح کلاس جهانی تبدیل و در نقاط مختلف جهان شناخته شده است. پرده، جواهرات، مجسمه‌ها، نقاشی، مبلمان، لباس‌های سنتی و همچنین لباس‌های تاریخی جزو زیبایی‌های متنوع این موزه به شمار می‌روند. ضمناً، در کنار این آیتم‌ها، آثاری از کشورهای مختلف همچون مصر، ژاپن، آمریکا، چین و کشورهای خاور دور را نیز می‌توان هنگام خرید بلیط هواپیما لیون در این موزه تماشا کرد.

کلیسای سنت مارتین (Abbey of Saint Martin d’Ainay)

برنامه سفر لیون فرانسه
برنامه سفر لیون

فاصله با مکان قبلی: 400 متر

مدت‌زمان جابجایی با خودرو: 4 دقیقه

مدت‌زمان جابجایی با پای پیاده: 6 دقیقه

شماره تلفن: 33472400250

مدت‌زمان بازدید: از ساعت 17 تا 18

آخرین شگفتی روز دوم سفر به لیون هم جایی نیست جز کلیسای سنت مارتین این شهر. عمارت این کلیسای منحصربه‌فرد و دوست‌داشتنی نمادهای معماری متعددی از دوره‌های مختلفی تاریخی را در خود دارد و با توجه به قدمت هزار ساله‌اش، اهمیت فوق‌العاده‌ای در شهر لیون یافته است. ازاین‌رو، گردشگران و خریداران بلیط هواپیما لیون، معمولاً در صحبت‌های دوستانه تعریفات بسیار زیادی از کلیسای سنت مارتین می‌شنوند.

روز سوم سفر به لیون

برنامه سفر لیون فرانسه
برنامه سفر لیون

یک روز دیگر و چند زاویه جدیدتر برای آشنایی با زیبایی‌های لیون. در روز سوم سفر به این شهر رویایی و فراموش‌نشدنی به تماشای پارک، آکواریوم و موزه‌های ذکرشده در ادامه این مطلب بروید و باز هم مثل روزهای قبل برای خود خاطره‌ بسازید. مطمئناً حالا که بلیط هواپیما لیون خریده و مسافر این شهر شده‌اید، دوستان‌ شما بی‌صبرانه منتظر بازگشت شما و تعریف کردن خاطرات به‌یادماندنی‌تان هستند. پس همه چیز را به‌خوبی به خاطر بسپارید.

پارک دو لا تت دو (Parc de la Tête d’Or)

برنامه سفر لیون فرانسه
برنامه سفر لیون

شماره تلفن: 33478895355

مدت‌زمان بازدید: از ساعت 10 تا 11:15

تماشای پارک بزرگ و زیبای دو لا تت دو را برای اولین ساعات روز سوم سفرتان به لیون در نظر گرفتیم تا با حضور در این پارک شگفت‌انگیز، انرژی و آرامش بالایی به روح و جسم‌تان تزریق شود. در این پارک 117 هکتاری، شما می‌توانید به بازدید از دریاچه، باغ‌وحش و باغ گیاه‌شناسی بپردازید. ضمناً، اگر بلیط هواپیما لیون هم را همراه با خانواده خریده باشید، کودکان‌تان لحظات جذابی در شهربازی پارک دو لا تت دو سپری خواهند کرد.

موزه تاریخ مقاومت و تبعید

(Museum of Resistance and Deportation History)

خرید بلیط هواپیما لیون
بلیط هواپیما لیون

فاصله با مکان قبلی: 3.7 کیلومتر

مدت‌زمان جابجایی با خودرو: 20 دقیقه

شماره تلفن: 0478722311

مدت‌زمان بازدید: از ساعت 12 تا 13

جنگ جهانی دوم اتفاق بزرگی بود که سرتاسر اروپا را مشغول به خود کرد. حالا که بلیط هواپیما لیون می‌خرید و به یکی از مهم‌ترین شهرهای این قاره می‌روید، بد نیست اندکی از زمان سفر خود را هم به آشنایی با سرگذشت این شهر در طول جنگ جهانی دوم اختصاص دهید. برای این آشنایی هیچ جا بهتر از موزه تاریخ مقاومت و تبعید نخواهد بود. در این موزه یادمان‌ها، مصنوعات، عکس‌ها و مدال‌های بسیار زیادی از زمان جنگ جمع‌آوری شده است.

موزه کنفلوانس (Museum of the Confluences)

برنامه سفر لیون فرانسه
برنامه سفر لیون

فاصله با مکان قبلی: 2.6 کیلومتر

مدت‌زمان جابجایی با خودرو: 10 دقیقه

مدت‌زمان جابجایی با پای پیاده: 33 دقیقه

شماره تلفن: 330428381212

مدت‌زمان بازدید: از ساعت 14:45 تا 15:45

اگر بخواهیم نام موزه کنفلوانس را ترجمه کنیم باید آن را موزه تلاقی بنامیم. دلیل این نام‌گذاری هم قرار گرفتن موزه مدنظر در محل تلاقی رودخانه‌های سون و رون می‌باشد. موزه کنفلوانس را می‌توان راوی سرگذشت بشر دانست. چراکه تمرکز اصلی این موزه بر روی بررسی تاریخ و فرهنگ رابطه انسان با محیط زیست خود است. مطمئناً با خرید بلیط هواپیما لیون و بازدید از موزه کنفلوانس، علاوه بر لذت تماشای یک موزه شیک و دیدنی، یادگیری نکات بسیار مهم برایتان جذاب خواهد بود.

آکواریوم لیون (Lyon Aquarium)

برنامه سفر لیون فرانسه
برنامه سفر لیون

فاصله با مکان قبلی: 5.5 کیلومتر

مدت‌زمان جابجایی با خودرو: 10 دقیقه

مدت‌زمان جابجایی با وسایل حمل‌ونقل عمومی: 50 دقیقه

شماره تلفن: 33472666566

مدت‌زمان بازدید: از ساعت 16:45 تا 19

در لحظات آخر سومین روز سفر به لیون، به سراغ آکواریوم این شهر بروید تا با تماشای ماهی‌های زیبای آن، شور و شادابی خاصی به مسافرت شما القا شود. آکواریوم لیون دارای 47 تانکر بوده و بیش از 1 میلیون لیتر آب در خود جای داده است. قدم زدن در محیط این آکواریوم برابر با تماشای بیش از 5 هزار ماهی از 300 گونه مختلف بوده و به همین دلیل برای عموم گردشگران و خریداران بلیط هواپیما لیون جزو لحظات دل‌انگیز و به‌یادماندنی می‌باشد.

روز چهارم سفر به لیون

برنامه سفر لیون فرانسه
برنامه سفر لیون

گرچه خرید بلیط هواپیما لیون لذت‌بخش است و نمی‌توان از لذت چنین سفری سیر شد. اما به‌هرحال هر آغازی پایانی دارد و بر اساس این برنامه، سفر شما به لیون باید در روز چهارم به اتمام برسد. اما از آنجایی که لحظات پایانی هر عمل لذت‌بخشی جذاب‌تر از بقیه لحظات است، پیشنهاد می‌کنیم که روز چهارم را با انرژی مضاعف‌تر و انگیزه بیشتری آغاز کنید و شور و هیجان بالای سفر به لیون را کاملاً لمس نمایید.

کلیسای جامع سنت جان (Cathedral of Saint John)

برنامه سفر لیون فرانسه
برنامه سفر لیون

شماره تلفن: 33478547621

مدت‌زمان بازدید: از ساعت 10 تا 11

چهارمین روز سفر به لیون را با تماشای کلیسای جامع سنت جان آغاز کنید تا به‌خوبی متوجه شوید که هنگام خرید بلیط هواپیما لیون شگفتی‌های سفر تا روز آخر و تا لحظه آخر ادامه خواهند داشت. این کلیسای قرن دوازدهمی بیش از همه چیز با پنجره‌های رنگی و برج ساعتش شناخته می‌شود. در کلیسای جامع سنت جان نمودهای مختلفی از هنر معماری دوره‌های مختلف می‌توان دید. به همین دلیل این کلیسا برای هنردوستان از اهمیت بالایی برخوردار است.

موزه مینیاتور و سینما (Musee Miniature et Cinema)

برنامه سفر لیون فرانسه
برنامه سفر لیون

فاصله با مکان قبلی: 100 متر

مدت‌زمان جابجایی با پای پیاده: 2 دقیقه

شماره تلفن: 330472002477

مدت‌زمان بازدید: از ساعت 11:05 تا 12:30

با تلاش هنرمند خوش‌ذوق، دن اُلمن، موزه مینیاتور و سینما لیون با بیش از 100 مجموعه مینیاتوری و انواع آثار تماشایی دیگر به شاهکاری در این شهر تبدیل شده است. موزه مینیاتور و سینما در ساختمانی 5 طبقه به متراژ 2000 مترمربع به نمایش گذاشته شده است. ساختمانی که متعلق به قرن شانزدهم میلادی بوده و جدا از آثار داخل آن، تماشای خود ساختمان هم جذابیت خاصی دارد. بنابراین هنگام خرید بلیط هواپیما لیون باید نام موزه مینیاتور و سینما این شهر را هم در برنامه سفر قرار داد.

محله اُلد تاون لیون (Old Town Lyon)

برنامه سفر لیون فرانسه
برنامه سفر لیون

فاصله با مکان قبلی: 100 متر

مدت‌زمان جابجایی با پای پیاده: 2 دقیقه

مدت‌زمان بازدید: از ساعت 12:30 تا 14:30

روح دل‌نشین و آرامش‌بخش لیون را در محله الد تاون این شهر لمس کنید. این محله که یکی از بزرگ‌ترین محلات رنسانس حال حاضر در اروپا به شمار می‌رود مساحتی در حدود 424 هکتار دارد. بناهای چشم‌نواز و تاریخی، کوچه‌پس‌کوچه‌هایی با تم زمان‌های گذشته، میادین مشهوری همچون میدان سنت ژان و سنت ژرژ و چندین عنصر مهم در الد تاون باعث شده‌اند که مسافران و خریداران بلیط هواپیما لیون اوقات جذابی در این محله سپری کنند.

بازار پاول بوکوس (Paul Bocuse Food Halls)

برنامه سفر لیون فرانسه
برنامه سفر لیون

فاصله با مکان قبلی: 1.8 کیلومتر

مدت‌زمان جابجایی با خودرو: 14 دقیقه

مدت‌زمان جابجایی با پای پیاده: 25 دقیقه

شماره تلفن: 33478603282

مدت‌زمان بازدید: از ساعت 16:30 تا 18

حیف است حالا که بلیط هواپیما لیون خریده‌ و مسافر این شهر شده‌اید از غذاها و خوردنی‌های لذیذ آن برای دوستانتان یادگاری نبرید. پس در آخرین لحظات سفرتان سری به بازار پاول بوکوس بزنید و از خرید انواع میوه‌ها، شیرینی‌ها، سبزیجات و خوردنی‌های دیگر این بازار لذت ببرید. ضمناً، شما می‌توانید برای مدت‌زمانی که قرار است مسافت بپیمایید و به خانه برگردید، خوردنی‌های دل‌چسب و سرگرم‌کننده‌ای بخرید.

برنامه سفر لیون فرانسه
برنامه سفر لیون

هر آنچه در این مطلب از جذابیت سفر به لیون و گردش در نقاط مختلف این شهر گفتیم تنها با تجربه این لحظات می‌توانند برایتان معنا داشته باشند. بنابراین نباید بیش از معطل شوید. مطمئن باشید که اولین فرصت و اولین اوقات فراغتی که در پیش دارید، بهترین زمان برای خرید بلیط هواپیما لیون و تجربه لحظات دل‌انگیز در این شهر است. چراکه زیبایی لیون منحصر به فصل یا ماه خاصی نیست و این شهر در تمامی روزهای سال بی‌نظیر می‌باشد.

برای خرید بلیط هواپیما لیون و رزرو پرواز خارجی بهترین پیشنهاد ما به شما نصب اپلیکیشن سفرستان می‌باشد. در اپلیکیشن خرید بلیط هواپیما سفرستان به صورت روزانه تخفیف‌های ویژه روی مسیرهای خارجی وجود دارد که شما می‌توانید با نصب و ثبت نام در این اپلیکیشن، از این امکانات ویژه و برخی ویژگی‌های دیگر بهره‌مند شوید.

گردآوری: خدمات بلیط هواپیما سفرستان

منابع
visitacity.com
jadorelyon.com
budgetyourtrip.com

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید