برنامه سفر مارسی و بلیط هواپیما برای سفری چهار روزه

شهر بندری و رویایی مارسی که سر بر بالین دریای مدیترانه گذاشته و به بزرگترین جزیره این دریای پهناور تبدیل شده، مقصد سفر امروزمان است. بدون هیچ اغراقی، خرید آنلاین بلیط هواپیما مارسی را باید به معنای مقدمه‌چینی برای تجربه هیجان‌انگیزترین لحظات زندگی و رنگ بخشیدن به خواب و خیالات خود بدانیم. در مطلب زیر، برنامه سفر 4 روزه‌ای به این شهر شگفت‌انگیز تدارک دیده‌ایم تا مسافری که بلیط هواپیما مارسی می‌خرد، به‌خوبی بداند که در هر بخش از سفر خود چه باید بکند.

0
77
برنامه سفر مارسی 4 روزه
برنامه سفر مارسی
برنامه سفر مارسی و بلیط هواپیما برای سفری چهار روزهReviewed by تحریریه بلیط هواپیما on Oct 4Rating: 3.5برنامه سفر مارسی و بلیط هواپیما برای سفری چهار روزه - خرید بلیط هواپیما مارسی از سفرستانشهر بندری و رویایی مارسی که سر بر بالین دریای مدیترانه گذاشته و به بزرگترین جزیره این دریای پهناور تبدیل شده، مقصد سفر امروزمان است. بدون هیچ اغراقی، خرید آنلاین بلیط هواپیما مارسی را باید به معنای مقدمه‌چینی برای تجربه هیجان‌انگیزترین لحظات زندگی و رنگ بخشیدن به خواب و خیالات خود بدانیم. برنامه سفر مارسی

برنامه سفر 4 روزه به مارسی

شهر بندری و رویایی مارسی که سر بر بالین دریای مدیترانه گذاشته و به بزرگترین جزیره این دریای پهناور تبدیل شده، مقصد سفر امروزمان است. بدون هیچ اغراقی، خرید آنلاین بلیط هواپیما مارسی را باید به معنای مقدمه‌چینی برای تجربه هیجان‌انگیزترین لحظات زندگی و رنگ بخشیدن به خواب و خیالات خود بدانیم. در مطلب زیر، برنامه سفر 4 روزه‌ای به این شهر شگفت‌انگیز تدارک دیده‌ایم تا مسافری که بلیط هواپیما مارسی می‌خرد، به‌خوبی بداند که در هر بخش از سفر خود چه باید بکند. البته جدا از این برنامه سفر، به ذکر نکاتی کوتاه در مورد هزینه حمل‌ونقل، خوردوخوراک و اقامت ارزان در این شهر نیز خواهیم پرداخت. بدین‌ترتیب شما می‌توانید هنگام خرید اینترنتی بلیط هواپیما مارسی، به‌سادگی از یک برنامه سفر کامل و جامعی برای گردشی 4 روزه و فراموش‌نشدنی بهره‌مند شوید.

✅ بازدید از مقاله بلیط هواپیما فرانسه

هزینه حمل‌ونقل ارزان در مارسی

برنامه سفر مارسی 4 روزه
برنامه سفر مارسی

تقریبا اکثر نقاط شهر مارسی توسط سیستم‌های حمل‌ونقل اتوبوس، مترو و تراموا پوشش داده شده است. بنابراین به نظر می‌رسد که هنگام خرید بلیط هواپیما مارسی، با هزینه اندکی بتوان به بخش‌های مختلف این شهر رفت‌. در مورد قیمت بلیط این وسایل بهتر است بدانید که بلیط دوسفره 3 و بلیط ده‌سفره 13.40 یورو هستند. همچنین نوع دیگر بلیط‌ها هم هست که یک و سه‌روزه هستند و به­ترتیب 5.20 و 10.80 یورو می‌باشند.

هزینه خوردوخوراک ارزان در مارسی

برنامه سفر مارسی 4 روزه
برنامه سفر مارسی

اگر هنگام خرید بلیط هواپیما مارسی قصد دارید خودتان غذا بپزید، بد نیست بدانید که هزینه یک هفته مواد غذایی در مارسی برای یک نفر حدودا 40 یورو می‌شود. اما اگر به خوردن غذاهای مثل ساندویچ و فست فود علاقه داشتید، برای هر وعده از آنها باید بین 4 تا 7 یورو بپردازید. لازم به ذکر است که هزینه میل کردن غذا در یک رستوران تقریبا خوب و مناسب را هم باید 27 یورو در نظر گرفت.

هزینه اقامت ارزان در مارسی

برنامه سفر مارسی 4 روزه
برنامه سفر مارسی

برای اقامت در اتاق اشتراکی ‌هاستل‌های مرکز شهر مارسی باید 18 تا 25 یورو به ازای هر شب پرداخت کرد. البته هزینه اقامت در اتاق‌های اختصاصی این ‌هاستل‌ها هم 44 یورو می‌شود. آن دسته از گردشگران و خریداران بلیط هواپیما مارسی نیز که قصد اقامت در هتل ارزان‌قیمت دارند، باید برای اقامت در یک هتل دو ستاره تقریبا 50 یورو به ازای هر شب مد نظر قرار دهند. ضمنا، هزینه اقامت در یک واحد اشتراکی آپارتمانی هم 25 یورو می‌باشد.

✅ بازدید از مقاله در فرانسه برای اولین بازدید چه کار کنیم
✅ بازدید از مقاله ویزای فرانسه
✅ بازدید از مقاله رزرو هتل حبابی در فرانسه

روز اول برنامه سفر مارسی

برنامه سفر مارسی 4 روزه
برنامه سفر مارسی

با تماشای کلیسای جامعه نوتردام دولاگارد، کلیسای سنت ویکتور اَبِی، موزه تاریخ، بندر قدیم و قلعه ایف، روز اول سفر به مارسی را به بهترین شکل ممکن برای خودتان رقم بزنید. جالب است بدانید که تک‌تک مکان‌های مورد بازدید شما در این روز شهرت جهانی دارند. بنابراین وقتی بلیط هواپیما مارسی می‌خرید باید با حواس جمع و انرژی کامل به تماشای نقاط مختلف این شهر بپردازید.

کلیسای جامع نوتردام دولاگارد (Basilique Notre-Dame de la Garde)

برنامه سفر مارسی 4 روزه
برنامه سفر مارسی

شماره تلفن: 330491134080

مدت زمان بازدید: از ساعت 9 تا 10:30

برای هر کسی که با خرید بلیط هواپیما مارسی مسافر این شهر شده است، بازدید از کلیسای جامع نوتردام دولاگارد ضروری به نظر می‌رسد. چراکه جدا از زیبایی‌های وصف‌ناپذیر بنای این کلیسا، با رفتن به طبقات فوقانی آن می‌توان از چشم‌انداز 360 درجه‌ای و شگفت‌انگیز شهر مارسی هم لذت برد. کلیسای جامع نوتردام دولاگارد در سال 1864 ساخته شده اما با توجه به انجام بازسازی‌های پیاپی، امروزه ساختمان این کلیسای بسیار شیک و با شکوه دیده می‌شود.

کلیسای سنت ویکتور اَبِی (Abbaye Saint-Victor)

برنامه سفر مارسی 4 روزه
برنامه سفر مارسی

فاصله با مکان قبلی: 1.1 کیلومتر

مدت زمان جابجایی با خودرو: 7 دقیقه

مدت زمان جابجایی با پای پیاده: 15 دقیقه

شماره تلفن: 0496112260

مدت زمان بازدید: از ساعت 10:50 تا 12

به سراغ یکی دیگر از کلیساهای بی‌نظیر شهر مارسی می‌رویم. این‌بار نوبت به کلیسای سنت ویکتور اَبِی می‌رسد. کلیسایی با یک گودال زیرزمینی عجیب و غریب که در آن تابوت‌های قدیمی قرار داده شده است. این کلیسای قرن یازدهمی دارای برج‌ها، محل اقامت راهبان و سالن‌های چشم‌نوازی بوده و به همین دلیل در صحبت‌های مسافران و خریداران بلیط هواپیما مارسی، معمولا می‌توان تعریفات فراوانی از آن شنید.

موزه تاریخ مارسی (Marseille History Museum)

برنامه سفر مارسی 4 روزه
برنامه سفر مارسی

فاصله با مکان قبلی: 1.1 کیلومتر

مدت زمان جابجایی با خودرو: 7 دقیقه

مدت زمان جابجایی با پای پیاده: 15 دقیقه

شماره تلفن: 0491553600

مدت زمان بازدید: از ساعت 12:20 تا 13:45

نام موزه تاریخی مارسی گویای زیبایی‌های درون آن است. موزه باستان‌شناسی و فوق‌العاده‌ای که سیر تحولات فراوان شهر مارسی را کاملا به تصویر می‌کشد. عمر موزه تاریخ مارسی حتی به نیم قرن هم نمی‌رسد اما در همین مدت کوتاه، این موزه به اندازه‌ای مشهور شده که امروزه تعداد زیادی از مسافران، هنگام خرید بلیط هواپیما مارسی نام آن را در برنامه سفر خود قرار می‌دهند. لازم به ذکر است که کارگاه، نمایشگاه، محل سخنرانی، مرکز تحقیق و چند مکان دیگر، بخش‌های مهم موزه 4 طبقه و 3500 متر مربعی موزه تاریخ مارسی را تشکیل می‌دهند.

بندر قدیم (Old Port)

برنامه سفر مارسی 4 روزه
برنامه سفر مارسی

فاصله با مکان قبلی: 600 متر

مدت زمان جابجایی با خودرو: 5 دقیقه

مدت زمان جابجایی با پای پیاده: 8 دقیقه

مدت زمان بازدید: از ساعت 15 تا 16:30

با عمری به‌طول 26 قرن و تاریخی که آن سرش ناپیداست، بندر قدیم مارسی را به‌جرأت می‌توان قلب تپنده و روح آرامش‌بخش این شهر دانست. در توصیف زیبایی و جذابیت این بندر هیچ کلمه‌‌ای وجود ندارد. کافیست خودتان با خرید بلیط هواپیما مارسی قدم در آن بگذارید تا علاوه بر دسترسی به چندین رستوران، کافه، تئاتر، ساختمان مشهور، قصر، کلیسا و چندین جاذبه دیگر، از فضای بی‌نظیر آن لذت ببرید. به‌قول بسیاری از گردشگران، انگار زیبایی و جذابیت در جای جای بندر قدیم مارسی تنیده شده است.

قلعه ایف (Château d’If)

برنامه سفر مارسی 4 روزه
برنامه سفر مارسی

فاصله با مکان قبلی: 4.7 کیلومتر

مدت زمان جابجایی با خودرو: 12 دقیقه

مدت زمان جابجایی با وسایل حمل‌ونقل عمومی: 40 دقیقه

شماره تلفن: 0680527596

مدت زمان بازدید: از ساعت 17:15 تا 19:45

در آخرین ساعات روز اول، پیشنهاد می‌کنیم که سوار قایق‌های تندرو شوید تا ضمن پشت سر گذاشتن یک دور قایق‌سواری لذت‌بخش به تماشای قلعه ایف در شهر مارسی بروید. قلعه 3 طبقه ایف بر روی جزیره 3 هکتاری ایف واقع شده و در طول سال‌های زیادی از آن برای زندانی کردن افراد مختلف استفاده می‌شد و حتی در آثار ویکتور هوگو و الکساندر دوما هم به نام آن اشاره شده است. پس تماشای آن هنگام خرید بلیط هواپیما مارسی اصلا نمی‌تواند خالی از لطف باشد.

روز دوم برنامه سفر مارسی

برنامه سفر مارسی 4 روزه
برنامه سفر مارسی

مثل روز اول سفر به مارسی، دومین روز مسافرت شما هم فشرده و متنوع خواهد بود. پس بهتر است شب قبل از این روز به‌خوبی بخوابید و با استراحت کافی و کسب انرژی به سراغ روز دوم بروید. در مورد روز دوم بد نیست بدانید که جاذبه‌های مورد بازدید شما در این روز هم مثل روز اول جزو آن دسته از جاذبه‌هایی هستند که بر اساس آمارها بیشترین بازدید را در طول سال دارند. در واقع هر کس که بلیط هواپیما مارسی می‌خرد، ابتدا به تماشای مکان‌های ذکرشده در این دو روز مشغول می‌شود.

موزه تمدن‌های اروپا و مدیترانه

(Museum of European and Mediterranean Civilizations)

برنامه سفر مارسی 4 روزه
برنامه سفر مارسی

شماره تلفن: 0484351313

مدت زمان بازدید: از ساعت 10 تا 11:30

سال 2013 میلادی، شهر مارسی شاهد افتتاح مکانی بود که در عرض چند سال تبدیل به یکی از 50 موزه پربازدید در جهان شد. نام این مکان، موزه تمدن‌های اروپا و مدیترانه است. موزه‌ای با سه نمایشگاه مختلف و همچنین بنای بسیار با شکوه که تاریخ اروپا و مدیترانه را از زوایای بسیار جالب و جنجالی مورد بررسی قرار داده است. بنابراین پیشنهاد اول ما برای روز دوم سفرتان هنگام خرید بلیط هواپیما مارسی، تماشای موزه تمدن‌های اروپا و مدیترانه خواهد بود.

کلیسا جامع دولاماژور (Cathedrale de la Major)

برنامه سفر مارسی 4 روزه
برنامه سفر مارسی

فاصله با مکان قبلی: 900 متر

مدت زمان جابجایی با خودرو: 7 دقیقه

مدت زمان جابجایی با پای پیاده: 11 دقیقه

شماره تلفن: 0491905287

مدت زمان بازدید: از ساعت 11:45 تا 12:45

اگر از فرانسوی‌ها بخواهید که اسم چند کلیسای مشهور را در کشور خود نام ببرند، مطمئنا یکی از انتخاب‌هایشان کلیسای جامع دولاماژور خواهد بود. قدیمی‌ترین کلیسای مارسی و البته یکی از زیباترین کلیساهای این شهر که اسناد تاریخی نشان‌دهنده ساخت آن در قرن پنجم میلادی هستند. معماری این کلیسای کاتولیک الهام‌گرفته از بیزانس رومی بوده و زیبایی آن به‌قدری هست که هنگام خرید بلیط هواپیما مارسی، شما را مات و مبهوت خود کند.

موزه خیریه قدیمی (La Vieille Charité)

برنامه سفر مارسی 4 روزه
برنامه سفر مارسی

فاصله با مکان قبلی: 300 متر

مدت زمان جابجایی با خودرو: 3 دقیقه

مدت زمان جابجایی با پای پیاده: 4 دقیقه

شماره تلفن: 0491145880

مدت زمان بازدید: از ساعت 12:50 تا 13:40

خیریه سابق مارسی امروزه تبدیل به موزه‌ و مرکز فرهنگی بسیار مهمی در این شهر شده است. این بنای 3 طبقه جزو مکان‌های پربازدید مارسی به حساب می‌آید و تماشای نقاط مختلف ساختمان آن که در طول جنگ‌های جهانی دچار آسیب‌هایی هم شده بود، مسلما بخش متمایزی برای سفر شما خواهد بود. ضمنا، اگر بلیط هواپیما مارسی خریدید و به تماشای موزه خیریه قدیمی آن رفتید، حتما اندک زمانی را هم به قدم زدن در حیاط و تماشای بخش‌های مختلف آن اختصاص دهید.

شهر قدیم مارسی (The Panier)

برنامه سفر مارسی 4 روزه
برنامه سفر مارسی

فاصله با مکان قبلی: 50 متر

مدت زمان جابجایی با خودرو: 1 دقیقه

مدت زمان جابجایی با پای پیاده: 1 دقیقه

مدت زمان بازدید: از ساعت 15 تا 16

برای تداعی حس و حال گذشته‌های دور مارسی در سفر به این شهر باید به منطقه پَنیه یا همان شهر قدیم بروید. کوچه‌پس‌کوچه‌های دوست‌داشتنی و دلنشین این محله در کنار بخش‌های مختلفی مثل رستوران، گالری، بوتیک و غیره حتما نظر مثبت شما را هنگام خرید بلیط هواپیما مارسی جلب خواهند کرد. کافیست کمی در خیابان‌های شهر قدیم مارسی قدم بزنید و خانه‌های آنجا را ببینید تا لذت سفرتان چند برابر شود.

کاخ لانگ‌چمپ و موزه هنرهای زیبایی

(Palais Longchamp & Musee des Beaux-arts)

برنامه سفر مارسی 4 روزه
برنامه سفر مارسی

فاصله با مکان قبلی: 2.3 کیلومتر

مدت زمان جابجایی با خودرو: 15 دقیقه

مدت زمان جابجایی با وسایل حمل‌ونقل عمومی: 20 دقیقه

شماره تلفن: 0491145930

مدت زمان بازدید: از ساعت 16:30 تا 19

آخرین مقصد شما در روز دوم سفر به مارسی هم جایی نیست جز کاخ لانگ‌چمپ و موزه هنرهای زیبایی آن. این مکان آمیخته‌ای از هنر، خلاقیت و زیبایی‌شناسیست. وقتی در یک نگاه فواره‌های جذابی را در کنار انبوه مجسمه‌های دیدنی و تماشایی ببینید تازه متوجه می‌شوید که با خرید بلیط هواپیما مارسی، چه هدیه بزرگی به خودتان داده‌اید. کاخ لانگ‌چمپ و موزه هنرهای زیبایی به‌قدری جذابیت دارد که نتوان در یک بند به توصیف آنها پرداخت. پس تنها پیشنهاد ما برای شناخت این مکان، تماشای آن از نزدیک خواهد بود.

روز سوم برنامه سفر مارسی

برنامه سفر مارسی 4 روزه
برنامه سفر مارسی

بر اساس این برنامه دو روز آخر سفر شما به مارسی نسبت به روزهای ابتدایی متفاوت خواهد بود. در دو روز اول سعی کردیم شما را به مکان‌های پربازدید شهر ببریم. اما حالا نوبت به گنجینه‌ها و سرمایه‌های پنهان مارسی در گوشه و کنار این شهر رسیده است. بنابراین بهتر است برای این دو روز بلیط وسایل حمل‌ونقل تهیه کنید تا همانند بلیط هواپیما مارسی گشت‌وگذار در این شهر هم برایتان ارزان تمام شود.

پارک ملی کلانک (Calanques National Park)

خرید بلیط هواپیما مارسی
بلیط هواپیما مارسی

مدت زمان بازدید: از ساعت 9 تا 12

صبح سومین روز از سفر به مارسی را با گردشی در پارک ملی کلانک در این شهر آغاز می‌کنیم. این پارک که در محل تلاقی کوه‌های مرتفع با آب‌های دریای مدیترانه واقع شده است، بخش عظیمی از زیبایی مارسی را به خود اختصاص داده است. دسترسی به این پارک هم از طریق خشکی و هم از طریق دریا ممکن است. اما پیشنهاد ما به شما رفتن به آن از راه دریاست. چراکه زیبایی‌های بیشتری در چنین حالت می‌توانید ببینید و لذت خرید بلیط هواپیما مارسی برایتان چندین برابر شود.

خط ساحلی کورنیش (La Corniche)

خرید بلیط هواپیما مارسی
بلیط هواپیما مارسی

فاصله با مکان قبلی: 9.1 کیلومتر

مدت زمان جابجایی با خودرو: 21 دقیقه

مدت زمان جابجایی با وسایل حمل‌ونقل عمومی: 118 دقیقه

مدت زمان بازدید: از ساعت 15 تا 16

خط ساحلی کورنیش را به‌عنوان مقصد بعدی خود هنگام خرید بلیط هواپیما مارسی انتخاب کنید و یک قدم مثبت دیگر به سمت خاطره‌انگیز شدن مسافرت خود بردارید. روستاهای چشم‌نوازی که در مسیر 5 کیلومتری این خط ساحلی می‌بینید به همراه دیگر نقاط جذاب و تماشایی آن، شما را شگفت‌زده خواهند کرد. در انتهای خط ساحلی هم دو ساحل فوق‌العاده زیبای پرادو و گاستون قرار گرفته‌اند که لمس فضای دلنشین آنها هم لذت وصف‌ناپذیری دارد.

قصر فارو (Palais du Pharo)

خرید بلیط هواپیما مارسی
بلیط هواپیما مارسی

فاصله با مکان قبلی: 4.2 کیلومتر

مدت زمان جابجایی با خودرو: 11 دقیقه

مدت زمان جابجایی با وسایل حمل‌ونقل عمومی: 20 دقیقه

شماره تلفن: 330491146495

مدت زمان بازدید: از ساعت 16:20 تا 17:20

خرید بلیط هواپیما مارسی یعنی سفر به شهری که جاذبه‌های آن غیرقابل شمارش هستند. پس باید به سراغ یک جاذبه دیگر رفت و چه جاذبه‌ای بهتر از قصر فارو. این قصر یادگاری زیباییست که ناپلئون سوم آن را در مارسی برجای گذاشته است. باغ‌های پرپشت و سرسبز این قصر جاییست که شما می‌توانید روح و روان خود را در آنها تسکین بدهید. ضمنا، با رفتن به قصر فارو هنگام خرید بلیط هواپیما مارسی، شاهد چشم‌انداز بسیار زیبایی از محیط اطراف خلیج هم خواهید بود.

قلعه فورت سنت جان (Fort Saint-Jean)

خرید بلیط هواپیما مارسی
بلیط هواپیما مارسی

فاصله با مکان قبلی: 2.8 کیلومتر

مدت زمان جابجایی با خودرو: 10 دقیقه

مدت زمان جابجایی با وسایل حمل‌ونقل عمومی: 20 دقیقه

مدت زمان بازدید: از ساعت 17:45 تا 19

قلعه‌ای که روزگاری وظیفه محافظت از ورودی مارسی را بر عهده داشت امروزه به موزه‌ای برای آشنایی با تمدن اروپا و مدیترانه تبدیل شده است. این قلعه که با نام فورت سنت جان شناخته می‌شود دارای گالری‌هایی پر از لوازم آنتیک می‌باشد. نام قلعه فورت سنت جان را حتما هنگام خرید بلیط هواپیما مارسی در برنامه سفر خود بگنجانید. چراکه هم ساختمان تنومند این قلعه و هم فضای داخلی و آثار موجود در آن، دیدگاه وسیعی از تاریخ و سرگذشت شهر مارسی را در اختیارتان قرار خواهد داد.

روز چهارم برنامه سفر مارسی

خرید بلیط هواپیما مارسی
بلیط هواپیما مارسی

شکی نیست که در سه روز اول نه‌تنها از سفر به مارسی راضی بوده‌اید بلکه برای خرید مجدد بلیط هواپیما مارسی برای سفرهای آتی خود وسوسه شده‌اید. پس به سراغ روز چهارم بروید تا لحظات لذت‌بخش بیشتری تجربه کنید. در این روز نام پارک و روستای بسیار زیبایی را به همراه نام دو موزه دیدنی در برنامه سفر گنجانده‌ایم تا سفرتان به شهر رویایی مارسی متنوع‌تر و رنگارنگ‌تر از قبل بشود.

پارک بورلی (Chateau & Parc Borély)

خرید بلیط هواپیما مارسی
بلیط هواپیما مارسی

شماره تلفن: 0491553360

مدت زمان بازدید: از ساعت 9:45 تا 10:45

تماشای خانه ییلاقی و پارک بورلی در ساعات ابتدایی روز چهارم به شما ثابت خواهد کرد که حتی بعد از سه روز حضور در مارسی این شهر توان سورپرایز کردن گردشگران خود را دارد. از همان در ورودی که پای به این مکان می‌گذارید تا زمانی که در باغ آن قدم بزنید و اتاق‌های دکورشده آن را ببینید، تنها یک چیز در ذهن شما خواهد بود و آن هم اینکه چقدر خوش‌شانس هستید که برای سفر خود بلیط هواپیما مارسی را انتخاب کرده‌ و با چنین مکان زیبایی آشنا شده‌اید.

روستای والُن دس آفس (Vallon des Auffes)

خرید بلیط هواپیما مارسی
بلیط هواپیما مارسی

فاصله با مکان قبلی: 4.7 کیلومتر

مدت زمان جابجایی با خودرو: 17 دقیقه

مدت زمان جابجایی با وسایل حمل‌ونقل عمومی: 25 دقیقه

مدت زمان بازدید: از ساعت 11:15 تا 12:45

آن دسته از مسافرانی و خریداران بلیط هواپیما مارسی که علاقه خاصی یا به ماهیگیری و یا به خوردن غذاهای دریایی دارند، فرصت حضور در روستای والن دس آفس را نباید از دست دهند. روستایی با چندین رستوران درجه یک که بهترین طعم ممکن از غذاهای دریایی را تقدیم مهمانان می‌کنند. اگر قلاب ماهیگیری هم همراه خود داشتید که دیگر همه چیز عالی می‌شود. چراکه می‌توانید به سراغ استخرهای طبیعی و سایر بخش‌های این روستا بروید و از صید ماهی و خوردن آن لذت ببرید.

موزه کانتینی (Cantini Museum)

خرید بلیط هواپیما مارسی
بلیط هواپیما مارسی

فاصله با مکان قبلی: 2.6 کیلومتر

مدت زمان جابجایی با خودرو: 15 دقیقه

مدت زمان جابجایی با وسایل حمل‌ونقل عمومی: 28 دقیقه

شماره تلفن:0491547775

مدت زمان بازدید: از ساعت 13:15 تا 14:30

برای لحظات آخر سفر شما تماشای دو موزه زیبا در مارسی را پیشنهاد می‌کنیم. نام موزه اول کانتینی هست. موزه‌ قرن بیستمی و پرطرفداری که آثار سوررئالیسم فوق‌العاده‌ای در خود جای داده است. جالب است بدانید که قدمت بنای این موزه هم به قرن هفدهم میلادی می‌رسد و به همین خاطر اهمیت فراوانی دارد. از این رو هنگام خرید بلیط هواپیما مارسی، برای آشنایی با هنر این شهر می‌توان روی موزه کانتینی و آثار جذاب آن حساب ویژه‌ای باز کرد.

موزه ریگاردز دو پروونس (Musee Regards de Provence)

خرید بلیط هواپیما مارسی
بلیط هواپیما مارسی

فاصله با مکان قبلی: 1.9 کیلومتر

مدت زمان جابجایی با خودرو: 12 دقیقه

مدت زمان جابجایی با وسایل حمل‌ونقل عمومی: 20 دقیقه

شماره تلفن: 0496174040

مدت زمان بازدید: از ساعت 16 تا 17

موزه ریگاردز دو پروونس مارسی هم با آثاری که قدمت‌شان حتی به 400 سال می‌رسد، حرف‌های بسیاری برای گفتن دارد. پس حیف است وقتی بلیط هواپیما مارسی می‌خرید، از تماشای این موزه و 900 اثر بی‌نظیر آن بی‌بهره بمانید. ساختمان موزه ریگاردز دو پروونس در بندر قدیم مارسی و در کنار دریا ساخته شده است. به همین دلیل، بخشی از شهرت این موزه را نیز می‌توان به جذابیت بنای آن ربط داد.

خرید بلیط هواپیما مارسی
بلیط هواپیما مارسی

موزه‌ها، کلیساها، خیابان‌ها، محله‌ها و سایر بخش‌هایی که در این برنامه به اسم‌شان اشاره کردیم جزو پربازدیدترین نقاطی هستند که مسافران هنگام خرید بلیط هواپیما مارسی به تماشای آنها می‌پردازند. در عین حال، به هیچ وجه نمی­توان ادعا کرد که با این برنامه سفر 4 روزه می‌توان همه نقاط مارسی را مورد بازدید قرار داد. چراکه در مارسی گنجینه‌های پنهانی هم هست که شاید در این برنامه به آنها اشاره‌ای نشد. بنابراین، برای آشنایی بیشتر به فکر یک سفر مجدد و پرواز خارجی به مارسی در مسافرت‌های آینده باشید.

برای خرید بلیط هواپیما مارسی و رزرو پرواز خارجی بهترین پیشنهاد ما به شما نصب اپلیکیشن سفرستان می‌باشد. در اپلیکیشن خرید بلیط هواپیما سفرستان به صورت روزانه تخفیف‌های ویژه روی مسیرهای خارجی وجود دارد که شما می‌توانید با نصب و ثبت نام در این اپلیکیشن، از این امکانات ویژه و برخی ویژگی‌های دیگر بهره‌مند شوید.

گردآوری: خدمات بلیط هواپیما خارجی

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید