برنامه سفر هامبورگ و بلیط هواپیما برای سفری چهار روزه

هامبورگ نه‌تنها دومین شهر بزرگ آلمان است بلکه با دمیده شدن روح دریانوردی در این شهر و تبدیل شدنش به بندری شناخته‌شده در سرتاسر جهان، امروزه جزو شهرهای ثروتمند ژرمن‌ها نیز محسوب می‌شود. اما بندر هامبورگ فقط تجارت این شهر را تحت تاثیر خود قرار نداده است. بلکه با دسترسی هنرمندان فراوان به این شهر و خلق آثار جذاب، وقتی کسی بلیط هواپیما هامبورگ می‌خرد، با شگفتی‌های معماری، آشپزی و فرهنگی فراوانی روبه‌رو می‌شود. از این رو برای آن دسته از گردشگرانی که میل به خرید آنلاین بلیط هواپیما هامبورگ دارند، در مطلب زیر برنامه 4 روزه‌ای تدارک دیده‌ایم تا در سفر به این شهر، بهترین تجربه‌ها برای‌شان به ارمغان بیاید.

0
40
برنامه سفر هامبورگ چهار روزه
برنامه سفر هامبورگ
برنامه سفر هامبورگ و بلیط هواپیما برای سفری چهار روزهReviewed by تحریریه بلیط هواپیما on Oct 1Rating: 3.5برنامه سفر هامبورگ و بلیط هواپیما برای سفری چهار روزه - خرید بلیط هواپیما هامبورگ از سفرستانهامبورگ نه‌تنها دومین شهر بزرگ آلمان است بلکه با دمیده شدن روح دریانوردی در این شهر و تبدیل شدنش به بندری شناخته‌شده در سرتاسر جهان، امروزه جزو شهرهای ثروتمند ژرمن‌ها نیز محسوب می‌شود. اما بندر هامبورگ فقط تجارت این شهر را تحت تاثیر خود قرار نداده است. بلیط هواپیما هامبورگ - برنامه سفر هامبورگ

برنامه سفر 4 روزه به هامبورگ

هامبورگ نه‌تنها دومین شهر بزرگ آلمان است بلکه با دمیده شدن روح دریانوردی در این شهر و تبدیل شدنش به بندری شناخته‌شده در سرتاسر جهان، امروزه جزو شهرهای ثروتمند ژرمن‌ها نیز محسوب می‌شود. اما بندر هامبورگ فقط تجارت این شهر را تحت تاثیر خود قرار نداده است. بلکه با دسترسی هنرمندان فراوان به این شهر و خلق آثار جذاب، وقتی کسی بلیط هواپیما هامبورگ می‌خرد، با شگفتی‌های معماری، آشپزی و فرهنگی فراوانی روبه‌رو می‌شود. از این رو برای آن دسته از گردشگرانی که میل به خرید آنلاین بلیط هواپیما هامبورگ دارند، در مطلب زیر برنامه 4 روزه‌ای تدارک دیده‌ایم تا در سفر به این شهر، بهترین تجربه‌ها برای‌شان به ارمغان بیاید. بنابراین نکات و برنامه زیر را با دقت مطالعه فرمائید و با خرید اینترنتی بلیط هواپیما هامبورگ، سفر لذت‌بخشی برای خود رقم بزنید.

هزینه حمل‌‌ونقل ارزان در هامبورگ

برنامه سفر هامبورگ چهار روزه
برنامه سفر هامبورگ

اتوبوس، مترو و دوچرخه بهترین وسیله‌های ممکن برای حمل‌ونقل ارزان در هامبورگ می‌باشند. البته برای حمل‌ونقل در برخی مکان‌ها باید سوار کشتی شد. جالب است بدانید که تمامی بلیط‌های مربوط به وسایل حمل‌ونقل عمومی از طریق دستگاه مخصوص فروخته می‌شود. قیمت بلیط یک سفره در داخل شهر هامبورگ 1.50 و بلیط یک هفته سفر داخل شهری 12.90 یورو می‌باشد. همچنین بد نیست بدانید که نیم ساعت استفاده از دوچرخه رایگان است. اما بعد از آن به ازای هر دقیقه 0.8 یا به ازای هر روز 12 یورو باید پرداخت کرد.

هزینه خوردوخوراک ارزان در هامبورگ

برنامه سفر هامبورگ چهار روزه
برنامه سفر هامبورگ

همانطور که گفتیم خرید بلیط هواپیما هامبورگ به منزله سفری برای تجربه طعم‌های جدید و لذیذ می‌باشد. نکته جالب هم ارزان بودن غذا در هامبورگ است. برای مثال حداکثر با 4 یورو می‌توان در این شهر صبحانه خوش‌طعم و انرژی‌بخشی نوش جان کرد. ناهار و شام ارزان در هامبورگ هم که معمولا شامل غذاهایی همچون کباب، ساندویچ، غذاهای سنتی آلمانی و یا غذاهای گیاهی می‌شود به‌ترتیب 3 تا 7 و 6 تا 12 یورو می‌باشند.

هزینه اقامت ارزان در هامبورگ

برنامه سفر هامبورگ چهار روزه
برنامه سفر هامبورگ

برای اقامت ارزان هنگام خرید بلیط هواپیما هامبورگ هیچ دغدغه‌ای نداشته باشید. هرچند که قیمت اقامتگاه‌ها بالاست اما با یک انتخاب صحیح می‌توان هزینه‌ها را بسیار پایین آورد. برای مثال شما می‌توانید با پرداخت 17 تا 30 یورو یک اتاق اشتراکی در‌ هاستلی تروتمیز اجاره کنید و اقامت بسیار ارزانی داشته باشید. همچنین سایر گزینه‌های مناسب می‌توانند اقامت در هتلی ارزان‌قیمت با مبلغ 90 تا 150 و یا اجاره یک واحد آپارتمانی با هزینه 50 تا 80 یوروئی به ازای هر شب باشند.

روز اول سفر به هامبورگ

برنامه سفر هامبورگ چهار روزه
برنامه سفر هامبورگ

با خرید بلیط هواپیما هامبورگ، سفر به یکی از شهرهای محنصربه‌فرد جهان را آغاز می‌کنیم. شک نکنید که از همان روز اول و از همان لحظه ورود به هامبورگ، اغواگری این شهر چنان دلی از شما می‌برد که کاملا از انتخاب هامبورگ به‌عنوان مقصد سفر خود راضی و خوشحال می‌شوید. پس با انگیزه و انرژی فوق‌العاده‌ای وارد آغوش هامبورگ شوید و گشت‌وگذار در جای‌جای این شهر دل­‌انگیز را تجربه کنید.

باغ وحش هامبورگ(Tierpark Hagenbeck)

برنامه سفر هامبورگ چهار روزه
برنامه سفر هامبورگ

شماره تلفن: 0405300330

زمان بازدید: از ساعت 9 تا 11

باغ وحش یا به‌عبارتی دیگر، پارک حیوانات هامبورگ را به‌عنوان اولین مکان برای بازدید شما انتخاب کرده‌ایم تا فضای آزاد این شهر را بیشتر لمس نمائید و با دیدن حیوانات زیبای این باغ، سفر خوبی را آغاز کنید. این باغ وحش 25 هکتاری که از قرن نوزدهم میلادی تاکنون مشغول فعالیت است دارای بیش از 2000 حیوان بوده و تماشای آن هم برای کودکان و هم بزرگسالانی که با خرید بلیط هواپیما هامبورگ، مسافر این شهر شده‌اند لذت‌بخش است.

پارک پلانتن آن بلومن (Planten un Blomen)

برنامه سفر هامبورگ چهار روزه
برنامه سفر هامبورگ

فاصله با مکان قبلی: 5.1 کیلومتر

مدت زمان جابجایی با خودرو: 14 دقیقه

مدت زمان جابجایی با وسایل حمل‌ونقل عمومی: 26 دقیقه

شماره تلفن: 4940428544723

مدت زمان بازدید: از ساعت 11:30 تا 13

پلانتن آن بلومن، نام پارک مشهوریست که هنگام خرید بلیط هواپیما هامبورگ حتما باید به تماشای آن بروید. پارکی با باغ‌ گیاه‌شناسی، باغ ژاپنی و دریاچه‌های چشم‌نواز که مساحتی 47 هکتاری دارد و بدین‌ترتیب یک جاذبه فوق‌العاده جذاب و سرگرم‌کننده برای گردشگران به حساب می‌آید. همه زیبایی‌های این پارک را که کنار بگذارید، تازه با 300 نوع رز در آن رو‌به‌رو خواهید شد و این واقعا شگفت‌انگیز است. ضمنا، ورود به پارک رایگان می‌باشد.

ساختمان تالار شهر (City Hall)

برنامه سفر هامبورگ چهار روزه
برنامه سفر هامبورگ

فاصله با مکان قبلی: 2 کیلومتر

مدت زمان جابجایی با خودرو: 7 دقیقه

مدت زمان جابجایی با وسایل حمل‌ونقل عمومی: 20 دقیقه

شماره تلفن: 40428310

مدت زمان بازدید: از ساعت 13:20 تا 14:30

اگر می‌خواهید هنگام خرید بلیط هواپیما هامبورگ، فضای قرن نوزدهم میلادی برایتان تداعی شود باید مستقیما به سراغ تالار شهر بروید. بدون تردید معماری‌های نئوکلاسیک ساختمان تالار شهر به همراه فضای داخلی بسیار زیبای این ساختمان، شما را تحت تاثیر قرار خواهند داد. این بنای تاریخی و حیرت‌انگیز دارای 647 اتاق مختلف بوده و همیشه از آن به‌عنوان یکی از اصلی‌ترین جاذبه‌های توریستی شهر هامبورگ یاد می‌شود.

موزه کانستهال (Kunsthalle)

برنامه سفر هامبورگ چهار روزه
برنامه سفر هامبورگ

فاصله با مکان قبلی: 900 متر

مدت زمان جابجایی با خودرو: 6 دقیقه

مدت زمان جابجایی با پای پیاده: 11 دقیقه

شماره تلفن: 040428131200

مدت زمان بازدید: از ساعت 15:30 تا 16:45

به سراغ یک موزه جذاب در هامبورگ برویم. موزه کانستهال. موزه مشهوری که آثار بسیار چشم‌نواز و جذابی از نقاشان بزرگ اروپایی را در دل خود جای داده است. در کنار تمامی آثار این موزه سه طبقه، اطلاعات بسیار مفیدی ارائه شده که مطالعه آنها باعث فهم بیشتری از نقاشی‌ها شده و لذت تماشای آنها را برایتان افزایش خواهد داد. در کل، تماشای موزه کانستهال هنگام خرید بلیط هواپیما هامبورگ، بخش بسیار متمایزی برای مسافرت شما خواهد بود.

موزه هنر و صنایع دستی (Museum of Arts and Crafts)

برنامه سفر هامبورگ چهار روزه
برنامه سفر هامبورگ

فاصله با مکان قبلی: 600 متر

مدت زمان جابجایی با خودرو: 3 دقیقه

مدت زمان جابجایی با پای پیاده: 8 دقیقه

شماره تلفن: 4940428134880

مدت زمان بازدید: از ساعت 16:55 تا 18:30

برای بخش انتهایی روز اول سفر به هامبورگ هم تماشای موزه‌ای دیگر در این شهر به نام موزه هنر و صنایع دستی را به شما پیشنهاد می‌کنیم. موزه‌ بزرگی که آثار فاخر و ارزشمندی از قرن‌های گذشته را در معرض نمایش قرار داده‌ است. مطمئنا، با مراجعه به این موزه و بازدید از آن، کلیات بسیار خوبی از فرهنگ و تمدن شهر هامبورگ به دست خواهید آورد. از سویی دیگر، ساختمان نئوکلاسیک موزه هنر و صنایع دستی هم شاهکار بزرگی به حساب می‌آید و دیدن آن هم هنگام خرید بلیط هواپیما هامبورگ خالی از لطف نیست.

روز دوم سفر به هامبورگ

برنامه سفر هامبورگ چهار روزه
برنامه سفر هامبورگ

به سراغ روز دوم سفر به هامبورگ می‌رویم. روزی که هامبورگ این‌بار از زوایای متفاوت‌تری نسبت به قبل زیبایی‌های خود را تقدیم شما خواهد کرد تا لذت خرید بلیط هواپیما هامبورگ را بیش از پیش حس کنید. دیگر نیازی نیست که بگوییم حتما دوربین عکاسی به همراه داشته باشید تا زیبایی‌های روز دوم را برای همیشه ثبت کنید. چراکه مسلما خودتان وقتی با چنین صحنه‌های هیجان‌انگیزی روبه‌رو شوید، سریعا دوربین به دست خواهید شد.

بازار ماهی (Fischmarkt)

برنامه سفر هامبورگ چهار روزه
برنامه سفر هامبورگ

مدت زمان بازدید: از ساعت 9:30 تا 11

هنگام خرید بلیط هواپیما هامبورگ و سفر به این شهر، گشت‌وگذار در کنار رودخانه اِلبه برایتان بسیار دلنشین خواهد بود. اما در کنار این رودخانه بازاری وجود دارد که گفته می‌شود صبح هر یکشنبه 70 هزار نفر اعم از اهالی محل و توریست به بازدید از آن می‌پردازند. این بازار، بازار ماهی نام دارد. بازاری که با مراجعه به آن می‌توان غذاهای دریایی بسیار لذیذی نوش جان و لحظات بسیار متفاوتی تجربه کرد.

تونل آلتر (Alter Elbtunnel)

برنامه سفر هامبورگ چهار روزه
برنامه سفر هامبورگ

فاصله با مکان قبلی: 1 کیلومتر

مدت زمان جابجایی با خودرو: 4 دقیقه

مدت زمان جابجایی با پای پیاده: 12 دقیقه

شماره تلفن: 4049428474802

مدت زمان بازدید: از ساعت 11:15 تا 12:15

دیگر مکان منحصربه‌فردی که می‌توان هنگام خرید بلیط هواپیما هامبورگ در اطراف رودخانه البه تماشا کرد، با عنوان تونل آلتر شناخته می‌شود. تونلی که از زیر رودخانه البه عبور می‌کند و امکان عبور وسایل حمل‌ونقل سبک از یک سمت این رودخانه به سمت دیگر را فراهم می‌سازد. فضای داخلی این تونل با استفاده از کاشی‌های قدیمی بسیار خاص و ویژه به نظر می‌رسد. لازم به ذکر است که این تونل در عمق 12 متری رودخانه ساخته شده و طول آن 427 متر می‌باشد.

کلیسای سنت میشل (St. Michael’s Church)

برنامه سفر هامبورگ چهار روزه
برنامه سفر هامبورگ

فاصله با مکان قبلی: 1.1 کیلومتر

مدت زمان جابجایی با خودرو: 6 دقیقه

مدت زمان جابجایی با پای پیاده: 13 دقیقه

شماره تلفن: 4940376780

مدت زمان بازدید: از ساعت 12:30 تا 13:15

با 2500 نفر گنجایش، کلیسای سنت میشل بزرگترین کلیسا پروتستانی خواهد بود که هنگام خرید بلیط هواپیما هامبورگ در مقابل چشمان شما قرار می‌گیرد. این کلیسا در سال 1669 ساخته شده و با وجود متحمل شدن آسیب‌های فراوان در سال‌های اخیر مخصوصا در جنگ‌های جهانی، با انجام بازسازی‌های فراوان، هم‌اکنون بسیار زیبا شده است. برج 132 متری این کلیسا را می‌توان زیباترین و باشکوه‌­ترین بخش آن قلمداد کرد.

موزه هامبورگ (Hamburg Museum)

برنامه سفر هامبورگ چهار روزه
برنامه سفر هامبورگ

فاصله با مکان قبلی: 600 متر

مدت زمان جابجایی با خودرو: 3 دقیقه

مدت زمان جابجایی با پای پیاده: 7 دقیقه

شماره تلفن: 4940428132100

مدت زمان بازدید: از ساعت 13:25 تا 14:30

با اینکه شهر هامبورگ دارای موزه‌های تاریخی و هنری فراوانیست اما هیچ جایی از این شهر نمی تواند به اندازه موزه هامبورگ، غنای تاریخی و فرهنگی آن را به نمایش بگذارد. موزه قرن نوزدهمی هامبورگ دارای مصنوعات آنتیک فراوانی می‌باشد. هر آنچه که در این موزه به چشم‌تان بخورد، بخشی از تاریخی هامبورگ در آن نهفته است. بنابراین دیدن نقاشی‌ها، مدال‌ها، بخش‌هایی از ساختمان، کشتی‌ها و بسیاری از آثار این موزه برای هر کسی که بلیط هواپیما هامبورگ می‌خرد، ضروری به نظر می‌رسد.

دریاچه آلستر (The Alster Lakes)

برنامه سفر هامبورگ چهار روزه
برنامه سفر هامبورگ

فاصله با مکان قبلی: 2.5 کیلومتر

مدت زمان جابجایی با خودرو: 7 دقیقه

مدت زمان جابجایی با وسایل حمل‌ونقل عمومی: 25 دقیقه

مدت زمان بازدید: از ساعت 16 تا 18:30

بدون هیچ تعارفی شهر هامبورگ بخش عظیمی از زیبایی خود را مدیون دریاچه آلستر است. دریاچه‌ای که هم خودش بسیار زیباست و هم با وجود مناطق طبیعی فراوان و احداث بوتیک‌های متعدد، اطرافش زیبا و چشم‌نواز شده است. به عقیده بسیاری از کسانی که قبلا بلیط هواپیما هامبورگ خریده‌اند، نشستن در صندلی‌های اطراف این دریاچه و کسب آرامش از فضای بی‌نظیر آن باعث می‌شود که شما دوباره احساس جوانی کنید و شور و شادابی عجیبی در وجودتان پدید آید.

روز سوم سفر به هامبورگ

خرید بلیط هواپیما هامبورگ
بلیط هواپیما هامبورگ

هرچند که دو روز از سفر شما گذشته اما شاید هنوز فکر می‌کنید که در رویاهایتان بلیط هواپیما هامبورگ خریده‌اید. چراکه هیچ‌کس انتظار دیدن این همه زیبایی و جذابیت را در یک شهر داشته باشد. در عین حال، آنچه در دو روز قبل دیده‌اید فقط بخش کوچکی از این زیبایی‌هاست. به روز سوم بیایید و خودتان ببینید که هامبورگ چه سورپرایزهایی برایتان در نظر گرفته است. مطمئنا با دیدن هر مکانی در روز سوم مات و مبهوت خواهید شد.

خیابان ریپربان (Reeperbahn)

مدت زمان بازدید: از ساعت 10 تا 11

ساعات اولیه صبح روز سوم سفر به هامبورگ را با لمس فضای فراموش‌نشدنی خیابان ریپربان این شهر آغاز کنید. هرچند که این خیابان بیشتر به داشتن شب‌های پرنشاط و هیجان‌انگیز مشهور است اما حتی بازدید از آن هنگام صبح هم به هیچ عنوان نمی تواند خالی از لطف باشد. فروشگاه‌های فراوان این خیابان مطمئنا نظر شما را هم مثل نظر سایر گردشگران و خریداران بلیط هواپیما هامبورگ جلب خواهند کرد. بنابراین خود را برای تجربه ثانیه‌های لذت‌بخشی آماده کنید.

سرزمین عجایب مینیاتوری (Miniatur Wunderland)

خرید بلیط هواپیما هامبورگ
بلیط هواپیما هامبورگ

فاصله با مکان قبلی: 2.2 کیلومتر

مدت زمان جابجایی با خودرو: 9 دقیقه

مدت زمان جابجایی با وسایل حمل‌ونقل عمومی: 13 دقیقه

مدت زمان بازدید: از ساعت 11:15 تا 13

سرزمین عجایب مینیاتوری لحظات خاصی را هم برای جوانان و هم برای آنهایی که دلشان جوان مانده رقم می‌زند. این پارک دوست‌داشتنی که بر اساس کانسِپت راه آهن جهانی به طول 13 کیلومتر ساخته شده تمام بازدیدکنندگان خود را شگفت‌زده می‌کند. جالب است بدانید که مدت‌زمان زیادی از احداث سرزمین عجایب مینیاتوری نمی گذرد اما در همین مدت کوتاه این سازه حیرت‌انگیز چنان محبوبیتی به دست آورده که امروزه عده بسیار زیادی صرفا برای دیدن سرزمین عجایب مینیاتوری اقدام به خرید بلیط هواپیما هامبورگ می‌کنند.

منطقه انبار (Warehouse District)

خرید بلیط هواپیما هامبورگ
بلیط هواپیما هامبورگ

فاصله با مکان قبلی: 600 متر

مدت زمان جابجایی با خودرو: 3 دقیقه

مدت زمان جابجایی با پای پیاده: 7 دقیقه

مدت زمان بازدید: از ساعت 13:10 تا 14:30

جدا از تماشای بندرها، موزه‌ها، کلیساها، جاذبه‌های طبیعی و بسیاری از نقاط پربازدید دیگر، خرید بلیط هواپیما هامبورگ یک مزیت دیگر نیز دارد و آن هم به دست آوردن شانسی برای بازدید از منطقه انبار این شهر است. این منطقه که بزرگترین مجتمع انبار در جهان لقب گرفته است، جزو مکان‌های ثبت‌شده در لیست میراث جهانی یونسکو نیز می‌باشد. منطقه انبار 26 هکتار مساحت دارد و دارای 17 ساختمان بسیار زیباست. در نظر بسیاری از مسافران این منطقه را می‌توان مثل یک شهر کوچک و کامل تصور کرد.

موزه بین­المللی دریانوردی (International Maritime Museum)

خرید بلیط هواپیما هامبورگ
بلیط هواپیما هامبورگ

فاصله با مکان قبلی: 300 متر

مدت زمان جابجایی با خودرو: 3 دقیقه

مدت زمان جابجایی با پای پیاده: 5 دقیقه

شماره تلفن: 04030093300

مدت زمان بازدید: از ساعت 15:30 تا 17:45

وقتی بلیط هواپیما هامبورگ می‌خرید و به بزرگ‌ترین شهر بندری آلمان سفر می‌کنید، باید انتظار مسافرتی را داشته باشید که بخش زیادی از آن با آب و دریا پیوند خورده است. از این رو، پیشنهاد می‌کنیم که در این بخش از مسافرت سری به موزه بین‌المللی دریانوردی بزنید و با مراجعه به ساختمان آجری آن، رابطه 3 هزار ساله انسان و دریا را بیش از پیش بشناسید. جدا از مینیاتورها، نقاشی‌ها و مدال‌های فراوان، جالب است بدانید که در این موزه 120 هزار نسخه کتاب و 20 هزار نسخه فیلم وجود دارد و آشنایی با هر یک از آنها شما را به دنیای جدیدی می‌برد.

بندر‌هافن‌سیتی (HafenCity)

خرید بلیط هواپیما هامبورگ
بلیط هواپیما هامبورگ

فاصله با مکان قبلی: 600 متر

مدت زمان جابجایی با خودرو: 4 دقیقه

مدت زمان جابجایی با پای پیاده: 8 دقیقه

مدت زمان بازدید: از ساعت 18 تا 20

بندر‌ هافن­سیتی هامبورگ را می‌توان محیطی برای انعکاس شیوه‌های معماری سنتی و مدرن نامید. این بندر جدید که ساخت آن از سال 2008 در دستور کار قرار گرفت، تا سال 2025 تبدیل به یکی از مهم‌ترین نقاط تجاری کشور آلمان و منطقه‌ای ایده‌آل برای سکونت خواهد شد. در عین حال، امروزه هم هر کسی که بلیط هواپیما هامبورگ می‌خرد و به تماشای بندر ‌هافن‌سیتی می‌رود، چیزی جز لذت، هیجان و خاطرات فراموش‌نشدنی نصیبش نمی شود.

روز چهارم مسافرت

خرید بلیط هواپیما هامبورگ
بلیط هواپیما هامبورگ

بعد از سه روز گردش در نقاط مختلف هامبورگ، مسلما تا حدودی با فضای دلنشین این شهر آشنا خواهید شد. اما از بدِ حادثه زمان مسافرت رو به پایان هست و باید کم‌کم با هامبورگ خداحافظی کرد. پس روز چهارم و به‌عبارتی آخرین روز سفر خود را پرانرژی‌تر از همیشه پیگیری کنید تا هیچ حسرتی به دل‌تان باقی نماند. هرچند که اگر ده‌ها بار هم بلیط هواپیما هامبورگ بخرید، باز وداع با این شهر در هر مسافرتی سخت است.

پارک والرینگ (Wallringpark)

خرید بلیط هواپیما هامبورگ
بلیط هواپیما هامبورگ

مدت زمان بازدید: از ساعت 10 تا 11

هنگام خرید بلیط هواپیما هامبورگ با شگفتی‌های فراوانی مواجه می‌شوید اما اگر هیچ یک نتوانستند نظر شما را جلب کنند، مطمئنا با دیدن پارک والرینگ این شهر دیگر نمی توانید مجذوب تماشای آن نشوید. این پارک در واقع مجموعه‌ای از 4 پارک مختلف است که هر یک ویژگی خاصی دارند. اجرای موسیقی زنده، فضای سبز تمام‌نشدنی، باغ‌های گیاه‌شناسی، رستوران‌های شیک و … از برجسته‌ترین جاذبه‌های پارک والرینگ محسوب می‌شوند.

ساختمان شیلیاس (Chilehaus)

خرید بلیط هواپیما هامبورگ
بلیط هواپیما هامبورگ

فاصله با مکان قبلی: 2 کیلومتر

مدت زمان جابجایی با خودرو: 7 دقیقه

مدت زمان جابجایی با وسایل حمل‌ونقل عمومی: 10 دقیقه

مدت زمان بازدید: از ساعت 11:15 تا 12

اگر هنگام خرید بلیط هواپیما هامبورگ به ساختمان 10 طبقه و زیبایی رسیدید که با معماری گوتیکش همگان را مسحور تماشای خود می‌سازد، بهتر است بدانید که نام این ساختمان شیلیاس است. ساختمان اداری و چشم‌نوازی که جدا از ظاهر بیرونی باشکوهش، دارای فضای داخلی شیک و لوکسی هم می‌باشد. شما می‌توانید در طبقات مختلف این ساختمان قدم بزنید و از تماشای نقاط مختلف آن لذت ببرید.

کلیسای سنت نیکولاس (St. Nicholas’ Church)

خرید بلیط هواپیما هامبورگ
بلیط هواپیما هامبورگ

فاصله با مکان قبلی: 800 متر

مدت زمان جابجایی با خودرو: 5 دقیقه

مدت زمان جابجایی با پای پیاده: 11 دقیقه

شماره تلفن: 4940371125

مدت زمان بازدید: از ساعت 12:15 تا 13:15

شهر هامبورگ 5 کلیسای مهم دارد و یکی از آنها کلیسای سنت نیکولاس می‌باشد. کلیسایی که به سبک معماری گوتیک و در سال 1195 میلادی ساخته شده است. جالب است بدانید که این کلیسا بین سالهای 1874 تا 1876، بلندترین سازه جهان محسوب می‌شد و امروزه هم دومین سازه بلند در هامبورگ به حساب می‌آید. از این رو بهتر است هنگام خرید بلیط هواپیما هامبورگ سری به کلیسای سنت نیکولاس بزنید و با رفتن به طبقات فوقانی آن، از چشم‌انداز بی‌نظیر شهر لذت ببرید.

کشتی ریکمر ریکمرز (Rickmer Rickmers)

برنامه سفر هامبورگ چهار روزه
برنامه سفر هامبورگ

فاصله با مکان قبلی: 1.6 کیلومتر

مدت زمان جابجایی با خودرو: 8 دقیقه

مدت زمان جابجایی با وسایل حمل‌ونقل عمومی: 13 دقیقه

شماره تلفن: 49403195959

مدت زمان بازدید: از ساعت 13:30 تا 14:45

کشتی جنگی سالهای دور آلمان، حالا تبدیل به موزه شناوری شده است که توجه بسیاری از گردشگران و خریداران بلیط هواپیما هامبورگ را به خود جلب می‌کند. این کشتی که ریکمر ریکمرز نام دارد، از چندین اتاق مختلف برخوردار بوده و گوش تا گوش آن می‌تواند به‌عنوان سندی از تاریخ مد نظر قرار گیرد. البته اخیرا دکوراسیون داخل کشتی دچار تغییراتی شده تا سر و شکل بهتری به خود بگیرد و تبدیل به یک موزه دوست‌داشتنی بشود.

بندر هامبورگ (Port of Hamburg)

برنامه سفر هامبورگ چهار روزه
برنامه سفر هامبورگ

فاصله با مکان قبلی: 4.8 کیلومتر

مدت زمان جابجایی با خودرو: 20 دقیقه

مدت زمان جابجایی با وسایل حمل‌ونقل عمومی: 50 دقیقه

مدت زمان بازدید: از ساعت 16:45 تا 18:15

هامبورگ با بندرش شناخته می‌شود و برای خداحافظی با این شهر، هیچ جایی نمی تواند بهتر از بندر آن باشد. البته غیرممکن است کسی بلیط هواپیما هامبورگ بخرد و بدون بازدید از بندر هامبورگ به خانه بازگردد. اما ما تماشای این بندر را برای آخرین ساعات مسافرت در نظر گرفتیم تا بهترین تصویر ممکن از هامبورگ در ذهن شما ثبت شود. بندر هامبورگ پر از فروشگاه‌ها، ساختمان‌ها و موزه‌های منحصربه‌فرد است. در کل، کافیست در این بندر سر بچرخانید تا در هر طرف یک جاذبه بی‌بدیل ببینید.

برنامه سفر هامبورگ چهار روزه
برنامه سفر هامبورگ

از قرون وسطی به بعد، هامبورگ همیشه نقش عمده‌ای در تجارت‌های جهانی داشته و به عقیده عده بسیار زیادی، این شهر دروازه ورود به دنیای تجارت است. چه‌بسا همین خرید بلیط هواپیما هامبورگ و سفر گردشی و تفریحی به این شهر باعث ایجاد جرقه‌ای در ذهن شما گشته و در نهایت به راه‌اندازی کسب‌وکاری موفق منجر شود. حتی اگر این چنین هم نشد، مطمئنا لذت سفر به شهر شگفت‌انگیزی چون هامبورگ هیچگاه از خاطرات شما پاک نخواهد شد.

برای خرید بلیط هواپیما هامبورگ و رزرو پرواز خارجی بهترین پیشنهاد ما به شما نصب اپلیکیشن سفرستان می‌باشد. در اپلیکیشن خرید بلیط هواپیما سفرستان به صورت روزانه تخفیف‌های ویژه روی مسیرهای خارجی وجود دارد که شما می‌توانید با نصب و ثبت نام در این اپلیکیشن، از این امکانات ویژه و برخی ویژگی‌های دیگر بهره‌مند شوید.

گردآوری: خدمات بلیط هواپیما سفرستان

منابع
visitacity.com
thesavvybackpacker.com

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید