برنامه سفر کلن و بلیط هواپیما برای سفری چهار روزه

2000 سال قبل در اطراف رودخانه حیات‌بخش راین، سنگ بنای شهری نهاده شد که امروزه یکی از مهم‌ترین و جذاب‌ترین مناطق جهان به شمار می‌رود. این شهر کلن نام دارد. چهارمین شهر بزرگ آلمان که از حیث تاریخ و تمدن از اهمیت شگرفی در کشور ژرمن‌ها برخوردار است. اغراق نیست اگر بگوییم خرید آنلاین بلیط هواپیما کلن و سفر به این شهر پر طمطراق، بهترین اتفاق ممکن برای یک گردشگر می‌تواند باشد. سفر کلن به‌قدری دلنشین و مهیج است که ثانیه به ثانیه آن را می‌توان سال‌ها به یاد آورد و لذت برد. در مطلب زیر، برنامه سفر 4 روزه‌ای به این شهر ترتیب داده‌ایم تا گردشگران و کسانی که با خرید اینترنتی بلیط هواپیما کلن قصد تجربه لحظات فراموش‌نشدنی دارند، از این برنامه سفر استفاده کنند.

0
18
آشنایی با برنامه سفر کلن 4 روزه
برنامه سفر کلن
برنامه سفر کلن و بلیط هواپیما برای سفری چهار روزهReviewed by تحریریه بلیط هواپیما on Oct 2Rating: 3.5برنامه سفر کلن و بلیط هواپیما برای سفری چهار روزه - خرید بلیط هواپیما کلن از سفرستان2000 سال قبل در اطراف رودخانه حیات‌بخش راین، سنگ بنای شهری نهاده شد که امروزه یکی از مهم‌ترین و جذاب‌ترین مناطق جهان به شمار می‌رود. این شهر کلن نام دارد. چهارمین شهر بزرگ آلمان که از حیث تاریخ و تمدن از اهمیت شگرفی در کشور ژرمن‌ها برخوردار است. برنامه سفر کلن - بلیط هواپیما کلن

برنامه سفر 4 روزه به کلن

2000 سال قبل در اطراف رودخانه حیات‌بخش راین، سنگ بنای شهری نهاده شد که امروزه یکی از مهم‌ترین و جذاب‌ترین مناطق جهان به شمار می‌رود. این شهر کلن نام دارد. چهارمین شهر بزرگ آلمان که از حیث تاریخ و تمدن از اهمیت شگرفی در کشور ژرمن‌ها برخوردار است. اغراق نیست اگر بگوییم خرید آنلاین بلیط هواپیما کلن و سفر به این شهر پر طمطراق، بهترین اتفاق ممکن برای یک گردشگر می‌تواند باشد. سفر کلن به‌قدری دلنشین و مهیج است که ثانیه به ثانیه آن را می‌توان سال‌ها به یاد آورد و لذت برد. در مطلب زیر، برنامه سفر 4 روزه‌ای به این شهر ترتیب داده‌ایم تا گردشگران و کسانی که با خرید اینترنتی بلیط هواپیما کلن قصد تجربه لحظات فراموش‌نشدنی دارند، از این برنامه سفر استفاده کنند. پس قبل از خرید بلیط هواپیما کلن، برنامه سفر و نکات ذکرشده در ادامه این مطلب را بخوانید تا سفر لذت‌بخشی داشته باشید.

هزینه حمل‌ونقل ارزان در کلن

آشنایی با برنامه سفر کلن 4 روزه
برنامه سفر کلن

کلن به طور ذاتی شهریست مناسب پیاده‌روی؛ اما این شهر از سیستم حمل‌ونقل بسیار قدرتمندی هم برخوردار است. در این شهر انواع بلیط‌ها به مسافران فروخته می‌شود. برای مثال بلیط‌های تک­سفره و چهارسفره به ترتیب 1.90 و 7.20 یورو می‌باشند. همچنین کرایه تاکسی از فرودگاه تا شهر 25 یورو است. ضمنا، با پرداخت 9 یورو می‌توان به مدت 3 ساعت دوچرخه کرایه کرد. در کل، هزینه حمل‌ونقل هم مثل هزینه بلیط هواپیما کلن ارزان خواهد بود.

هزینه خوردوخوراک ارزان در کلن

آشنایی با برنامه سفر کلن 4 روزه
برنامه سفر کلن

خرید بلیط هواپیما کلن و سفر به این شهر همیشه با خوردن غذاهای خوشمزه‌ای همراه می‌شود. اتفاقا هزینه خوردن این غذاها هم چندان زیاد نیست. برای مثال حداکثر با 8 یورو می‌توان صبحانه‌ای کامل و مفصل در کلن نوش جان کرد. همچنین بد نیست بدانید که خوردن ناهار 3 تا 7 و نوش جان کردن شام ارزان 5 تا 18 یورو در کلن هزینه به همراه خواهند داشت. البته رفتن به رستوران‌های گرانقیمت مطمئنا هزینه بیشتری در پی دارند.

هزینه اقامت ارزان در کلن

آشنایی با برنامه سفر کلن 4 روزه
برنامه سفر کلن

هرچند که معمولا گردشگران بسیار زیادی با خرید بلیط هواپیما کلن مسافر این شهر می‌شوند اما یافتن اقامتگاه ارزان در کلن کار چندان دشواری نیست. جالب است بدانید که با 17 تا 35 یورو به ازای هر شب می‌توان اتاقی در یکی از ‌هاستل‌های کلن اجاره کرد. همچنین هزینه اقامت در هتل‌های ارزان‌قیمت این شهر 62 تا 120 یورو می‌شود. آن دسته از مسافرانی هم که دوست دارند واحدی در یک آپارتمان اجاره کنند باید هزینه‌ای حدودا 45 تا 70 یوروئی برای این کار در نظر بگیرند.

روز اول سفر به کلن

آشنایی با برنامه سفر کلن 4 روزه
برنامه سفر کلن

سفر هیجان‌انگیز خود را با خرید بلیط هواپیما کلن و قدم گذاشتن در این شهر تماشایی آغاز می‌کنیم. با توجه به اینکه کلن دارای غنای تاریخی و فرهنگی بسیار عمیقی هست، در این شهر موزه‌های فراوانی وجود دارد. بنابراین تم اصلی روز اول این برنامه سفر را به تماشای چند موزه فوق‌العاده مشهور و محبوب اختصاص داده‌ایم. البته در این بین، نقاط تماشایی دیگری را هم مورد بازدید قرار خواهیم داد.

کلیسای جامع کلن (Cologne Cathedral)

آشنایی با برنامه سفر کلن 4 روزه
برنامه سفر کلن

شماره تلفن: 022117940555

مدت زمان بازدید: از ساعت 9 تا 10:30

کلیسای جامع کلن فقط یک مکان مذهبی نیست بلکه این کلیسا به‌نوعی مایه افتخار و شکوه کلن نیز به حساب می‌آید. برج‌های دوقلوی این کلیسا با ارتفاع 157 متری خود بسیار زیبا و مجلل دیده می‌شوند. هرچند که کلیسای جامع کلن در طول جنگ جهانی دوم هدف بمباران‌های سختی قرار گرفت و دچار آسیب‌هایی هم شد، اما با بازسازی‌های انجام‌شده بر روی آن، امروزه تمامی گردشگران و خریداران بلیط هواپیما کلن، هنگام دیدن این کلیسا کاملا شگفت‌زده می‌شوند.

موزه رومانو-ژرمنیک (Romano-Germanic Museum)

آشنایی با برنامه سفر کلن 4 روزه
برنامه سفر کلن

فاصله با مکان قبلی: 50 متر

مدت زمان جابجایی با پای پیاده: 1 دقیقه

شماره تلفن: 022122124438

مدت زمان بازدید: از ساعت 10:30 تا 12:30

تاریخ ساخته شدن شهر کلن تقریبا همزمان با امپراطوری روم باستان است. به همین دلیل در این شهر آثار مختلفی از آن دوران می‌توان یافت. یکی از بهترین مکان‌ها هم برای دیدن این آثار موزه رومانو-ژرمنیک می‌باشد. موزه‌ای پر از مصنوعات رومی که می‌تواند دیدگاه جامع و روشنی از تاریخ پر فراز و نشیب شهر کلن را در اختیار دوستداران این موضوع قرار دهد. اگر علاقه‌مند به خرید بلیط هواپیما کلن هستید، حتما نام موزه رومانو-ژرمنیک را در برنامه سفر خود بگنجانید.

موزه هنرهای کاربردی (Museum für Angewandte Kunst)

آشنایی با برنامه سفر کلن 4 روزه
برنامه سفر کلن

فاصله با مکان قبلی: 300 متر

مدت زمان جابجایی با خودرو: 5 دقیقه

مدت زمان جابجایی با پای پیاده: 5 دقیقه

شماره تلفن: 022122123860

مدت زمان بازدید: از ساعت 12:40 تا 14

جواهرات زیبا، ظروف چینی، مبلمان شیک و انواع و اقسام وسایل دکوری بی‌نظیر را می‌توانید هنگام خرید بلیط هواپیما کلن در موزه هنرهای کاربردی این شهر تماشا کنید. ساختمان موزه هنرهای کاربردی هم با توجه به ساخت، معماری و دکوراسیون زیبایش، همواره توجه بسیاری از گردشگران و خریداران بلیط هواپیما کلن را به خود جلب می‌کند.

موزه لودویگ (Museum Ludwig)

آشنایی با برنامه سفر کلن 4 روزه
برنامه سفر کلن

فاصله با مکان قبلی: 400 متر

مدت زمان جابجایی با خودرو: 5 دقیقه

مدت زمان جابجایی با پای پیاده: 7 دقیقه

شماره تلفن: 022122126165

مدت زمان بازدید: از ساعت 15:30 تا 17:30

هیچ موزه‌ای در کلن به اندازه موزه لودویگ مشهور نیست. موزه‌ای بسیار بزرگ و زیبا که گنجینه‌ای عظیم از آثار هنری مدرن و کلکسیون اثرهای پیکاسو را در دل خود جای داده است. اگر هنگام خرید بلیط هواپیما کلن سری به موزه لودویگ بزنید، تماشای آثار سوررئالیسم و همچنین آثاری از هنر همگانی شما را به حیرت و تعجب وا می‌دارد. غیر از این آثار، چندصد کاتالوگ، سی‌دی، مونوگراف و غیره هم در این موزه جمع‌آوری شده که دیدنش به هیچ وجه خالی از لطف نیست.

منطقه راین‌هافن (Rheinauhafen District)

آشنایی با برنامه سفر کلن 4 روزه
برنامه سفر کلن

فاصله با مکان قبلی: 1.5 کیلومتر

مدت زمان جابجایی با خودرو: 8 دقیقه

مدت زمان جابجایی با پای پیاده: 18 دقیقه

مدت زمان بازدید: از ساعت 18 تا 20

آخرین لحظات روز اول سفر به کلن را به گردش در منطقه راین‌هافن و لذت بردن از فضای بی‌نظیر آن اختصاص دهید. راین‌هافن یا به‌عبارت دیگر بندر راین به منطقه‌ای مابین رودخانه راین و خط آهن جنوبی گفته می‌شود. منطقه تاریخی و البته بسیار زیبایی که پر از رستوران‌ها، کافه‌ها و گالری‌های بسیار شیک می‌باشد. اگر بلیط هواپیما کلن را همراه با نامزد خود خریده باشید، گذراندن چند ساعتی در منطقه راین‌هافن برایتان ضروری خواهد بود.

روز دوم سفر به کلن

آشنایی با برنامه سفر کلن 4 روزه
برنامه سفر کلن

بعد از تجربه یک روز هیجان‌انگیز و به‌یادماندنی در شهر کلن، حالا نوبت به روز دوم سفر می‌رسد. در این روز ابتدا به سراغ چند باغ زیبا و محیط طبیعی خواهیم رفت و سپس مجددا چند موزه و کلیسا خواهیم دید. مسلما، تماشای زیبایی‌های روز دوم بیش از پیش باعث رضایت شما از انتخاب و خرید بلیط هواپیما کلن خواهد شد.

باغ گیاه‌شناسی فلورا کلن (Flora und Botanischer Garten Köln)

خرید بلیط هواپیما کلن
بلیط هواپیما کلن

شماره تلفن: 0221560890

مدت زمان بازدید: از ساعت 9 تا 10:30

صبح روز دوم سفر به کلن را با باغ تماشایی، بی‌نظیر و خارق‌العاده فلورا آغاز می‌کنیم. باغ گیاه‌شناسی فلورا کلن با مساحت 11.5 کیلومتری خود محیط بسیار شگفت‌انگیزی برای تماشای انواع گل‌ها و گیاهان پدید آورده است. در این باغ حدود 12 هزار گونه گیاهی مختلف کاشت می‌شود. جالب است بدانید که ورود به این باغ رایگان است. از این رو سالانه بیش از یک میلیون نفر هنگام خرید بلیط هواپیما کلن به تماشای باغ گیاه‌شناسی فلور کلن می‌پردازند.

باغ وحش کلن (Cologne Zoological Garden)

خرید بلیط هواپیما کلن
بلیط هواپیما کلن

فاصله با مکان قبلی: 100 متر

مدت زمان جابجایی با خودرو: 2 دقیقه

مدت زمان جابجایی با پای پیاده: 1 دقیقه

شماره تلفن: 4922156799100

مدت زمان بازدید: از ساعت 10:35 تا 12:30

فقط چند قدم آن‌طرف‌تر از باغ فلورا، باغ وحش بی‌نظیر کلن قرار دارد. باغ وحشی با مساحت 20 هکتار که بیش از 700 نوع حیوان مختلف در آن مشغول زندگی هستند. اگر همراه با خانواده خود بلیط هواپیما کلن بخرید و مسافر این شهر شوید، مطمئنا باغ وحش کلن مکان بسیار خوب و مفیدی برای کودکان بوده و موجب یادگیری نکات فراوانی توسط آنها خواهد شد. کودکانی که می‌توانند حتی در زمین بازی باغ وحش هم سرگرم شوند و از لحظات خود لذت ببرند.

ماشین کابلی کلن (Cologne Cable Car)

خرید بلیط هواپیما کلن
بلیط هواپیما کلن

فاصله با مکان قبلی: 400 متر

مدت زمان جابجایی با خودرو: 2 دقیقه

مدت زمان جابجایی با پای پیاده: 5 دقیقه

شماره تلفن: 02215474183

مدت زمان بازدید: از ساعت 12:35 تا 14

می رسیم به یکی از هیجان‌انگیزترین بخش‌های سفر به کلن. جایی که باید سوار ماشین کابلی کلن شویم و از فراز رودخانه راین عبور کنیم. از داخل این ماشین کابلی شهر کلن فوق‌العاده باشکوه و مجلل‌تر از همیشه دیده می‌شود. نگران هیچ چیز هم نباشید. امنیت این ماشین کابلی‌ها بسیار بالاست. کافیست بدانید که از آغاز فعالیت آنها، تاکنون نزدیک به 14 میلیون نفر سوار این ماشین‌ها شده‌اند و خوشبختانه تاکنون هیچ حادثه‌ای رخ نداده است. پس هنگام خرید بلیط هواپیما کلن، از کنار ماشین‌های کابلی این شهر به‌سادگی عبور نکنید.

کلیسای سنت گرئون (St. Gereon’s Basilica)

خرید بلیط هواپیما کلن
بلیط هواپیما کلن

فاصله با مکان قبلی: 2.9 کیلومتر

مدت زمان جابجایی با خودرو: 16 دقیقه

مدت زمان جابجایی با وسایل حمل‌ونقل عمومی: 20 دقیقه

شماره تلفن: 02214745070

مدت زمان بازدید: از ساعت 15:30 تا 16:30

در شهر کلن چندین کلیسای مختلف وجود دارد. اما از بین همه این کلیساها یکی واقعا بهترین و زیباترین می‌باشد. نام این کلیسا سنت گرئون است. کلیسایی که در شکوه و جذابیت بی‌بدیل بوده و با تاریخ با عظمت خود که بیانگر عمر هزار ساله این کلیساست همه را شگفت‌زده می‌کند. کافیست قدم در محیط داخلی کلیسای سنت گرئون بگذارید تا تماشای آثار هنری و طراحی‌های حیرت‌آور این محیط شما را مات و مبهوت کنند.

موزه شکلات (Imhoff-Schokoladenmuseum)

خرید بلیط هواپیما کلن
بلیط هواپیما کلن

فاصله با مکان قبلی: 2.5 کیلومتر

مدت زمان جابجایی با خودرو: 13 دقیقه

مدت زمان جابجایی با وسایل حمل‌ونقل عمومی: 30 دقیقه

شماره تلفن: 02219318880

مدت زمان بازدید: از ساعت 17 تا 18

برای عاشقان شکلات که با خرید بلیط هواپیما کلن، مسافر این شهر شده‌اند خبرهای خوبی داریم. قرار است در این بخش از سفر، به موزه‌ای با تم شکلات برویم و با تاریخ 5 هزار ساله این خوردنی لذیذ آشنا شویم. در این موزه می‌توان سیر تکامل انواع شکلات‌ها را گذشته بسیار دور تا اکنون مشاهده کرد. بعد از بازدید هم می‌توانید به کافه موزه بروید و با خوردن‌ هات چاکلت، کیک‌های خوشمزه و شکلات‌هایی با طعم‌های بی‌نظیر لذت سفر خود را چندصد برابر کنید.

کلیسای سنت پانتالئون (St. Pantaleon Church)

خرید بلیط هواپیما کلن
بلیط هواپیما کلن

فاصله با مکان قبلی: 1.6 کیلومتر

مدت زمان جابجایی با خودرو: 11 دقیقه

مدت زمان جابجایی با وسایل حمل‌ونقل عمومی: 25 دقیقه

شماره تلفن: 49221316655

مدت زمان بازدید: از ساعت 18:30 تا 19:30

آخرین قسمت برنامه روز دوم سفر به کلن هم با بازدید از یک کلیسای بسیار زیبای دیگر سپری خواهد شد. این کلیسا سنت پانتالئون نام دارد. کلیسائی متعلق به قرن دهم میلادی که قدیمی‌ترین کلیسای رومی کلن محسوب می‌شود و با تاریخ غنی و پربار خود حرف‌های بسیار برای گفتن دارد. کافیست اندکی به تاریخ و هنر علاقه‌مند باشید تا هنگام خرید بلیط هواپیما کلن، معماری سنتی و قدیمی این کلیسا شما را عاشق خود کند.

روز سوم سفر به کلن

خرید بلیط هواپیما کلن
بلیط هواپیما کلن

با بلیط هواپیما کلن به سراغ روز سوم سفرمان برویم. موزه عطر، موزه والراف-ریچاردز، سالن شهر، کلیسای سنت مارتین، پل هوهنزولرن و راین‌پارک نام شش مکانیست که در روز سوم سفر قصد تماشای آنها را داریم. دیدن تک‌تک این مکان‌ها تجربه‌ای متفاوت و لذت‌بخش از سفر به کلن بوده و بدون تردید باعث بیشتر شدن خاطرات جذاب این مسافرت خواهد شد.

موزه عطر (Fragrance Museum)

خرید بلیط هواپیما کلن
بلیط هواپیما کلن

شماره تلفن: 02213998994

مدت زمان بازدید: از ساعت 10 تا 11:15

همانطور که در روز دوم سفر، علاقه‌مندان به شکلات توانستند موزه محبوب خود را ببینند، این‌بار هم عاشقان عطر و ادکلن فرصت تماشای موزه‌ای با این موضوع را دست خواهند داشت. در این موزه می‌توانید بوی عطرهایی را به مشام بکشید که عمری 300 ساله دارند. همچنین فروشگاهی هم در گوشه‌ای از موزه عطر قرار گرفته که امکان خرید هر نوع عطری را فراهم می‌سازد. با خرید بلیط هواپیما کلن و بازدید از موزه عطر این شهر، حتما روز سوم سفر شما به شکل بسیار جذابی آغاز خواهد شد.

موزه والراف-ریچاردز (Wallraf-Richartz Museum)

خرید بلیط هواپیما کلن
بلیط هواپیما کلن

فاصله با مکان قبلی: 50 متر

مدت زمان جابجایی با پای پیاده: 1 دقیقه

شماره تلفن: 022122121119

مدت زمان بازدید: از ساعت 11:16 تا 13

حتی اگر تمایل چندانی هم به دیدن آثار هنری نداشته باشید، باز موزه والراف-ریچاردز چنان نقاشی‌های فاخری به شما نشان خواهد داد که کاملا لذت ببرید. تماشای این موزه هنگام خرید بلیط هواپیما کلن و دیدن آثاری از قرون وسطی تا قرن نوزدهم میلادی باعث بالا رفتن اطلاعات تاریخی و هنری شما نیز خواهد شد. آنهایی هم که عاشق هنر و نقاشی هستند بهتر است بدانند که نقاشی‌های سبک امپرسیونیم فرانسوی در این موزه اغواگری می‌کنند.

سالن شهر کلن (Cologne City Hall)

خرید بلیط هواپیما کلن
بلیط هواپیما کلن

فاصله با مکان قبلی: 200 متر

مدت زمان جابجایی با پای پیاده: 3 دقیقه

شماره تلفن: 02212210

مدت زمان بازدید: از ساعت 13:05 تا 14

در هر شهر جهان، قسمی وجود دارد که قلب تپنده آن شهر نامیده می‌شود. در کلن هم منطقه‌ای به نام سالن شهر وظیفه تپش قلب و زنده ماندن این شهر را بر عهده گرفته است. سالن شهر کلن پر از بناهای تاریخی و ارزشمند بوده و تعداد بسیار زیادی از ادارات دولتی هم در آن مشغول به خدمت می‌باشند. قدمت این بخش از شهر کلن به 900 سال می‌رسد. بنابراین شایسته است که هنگام خرید بلیط هواپیما کلن، چند دقیقه از زمان خود را به آشنایی با سالن شهر اختصاص دهید.

کلیسای سنت مارتین (St. Martin Church)

خرید بلیط هواپیما کلن
بلیط هواپیما کلن

فاصله با مکان قبلی: 200 متر

مدت زمان جابجایی با پای پیاده: 3 دقیقه

شماره تلفن: 022125084900

مدت زمان بازدید: از ساعت 15:15 تا 16:15

در برنامه سفر روز سوم هم نام یک کلیسای دیگر را جای داده‌ایم تا از زیبایی‌های این کلیسا که با نام سنت مارتین شناخته می‌شود، غافل نباشیم. این کلیسا در کناره‌های رودخانه راین جلوه‌گری می‌کند و تقریبا همه کسانی که بلیط هواپیما کلن خریده و مسافر این شهر شده‌اند، تماشای آن را بسیار جالب توصیف می‌کنند. کلیسای سنت مارتین هم مثل سایر بخش‌های شهر هدف حملات جنگ جهانی دوم بوده و از این رو اهمیت فراوانی در شهر کلن دارد.

پل هوهنزولرن (Hohenzollern Bridge)

خرید بلیط هواپیما کلن
بلیط هواپیما کلن

فاصله با مکان قبلی: 400 متر

مدت زمان جابجایی با خودرو: 5 دقیقه

مدت زمان جابجایی با پای پیاده: 5 دقیقه

مدت زمان بازدید: از ساعت 16:20 تا 17

مگر می‌شود از روی پل هوهنزولرن عبور کرد و برای گرفتن چندین عکس زیبا وسوسه نشد؟ علی الخصوص وقتی که کسی بلیط هواپیما کلن را به همراه نامزد خود خریده باشد و فضای رمانتیک این پل را از نزدیک ببیند. اما بخش جذاب‌تر عبور از پل هوهنزولرن جاییست که قفل‌های روی این پل را می‌بینید. قفل‌هایی که عاشقان به نیت رسیدن به معشوق‌شان بر روی این پل بسته‌ و منظره‌ای حیرت‌انگیز پدید آورده‌اند. جالب است بدانید که پل هوهنزولرن هم یک جاده است و هم مسیری برای عبور قطار. بنابراین بعید است این پل نتواند شما را شگفت‌زده کند.

راین‌پارک (Rheinpark)

خرید بلیط هواپیما کلن
بلیط هواپیما کلن

فاصله با مکان قبلی: 900 متر

مدت زمان جابجایی با خودرو: 10 دقیقه

مدت زمان جابجایی با پای پیاده: 12 دقیقه

شماره تلفن: 02212210

مدت زمان بازدید: از ساعت 17:15 تا 19:15

40 هکتار پارک در اطراف رودخانه راین. خودتان تصور کنید که چنین پارکی چقدر می‌تواند با عظمت و جذاب باشد. راین‌پارک نه‌تنها در کلن بلکه در کل کشور آلمان یک پارک مثال‌زدنی محسوب می‌شود. جدا از زمین بازی کودکان و مکان‌هایی برای دویدن، اسکیت‌سواری و دیگر ورزش‌ها، این پارک دارای یک تئاتر روباز هم می‌باشد که معمولا علاقه‌مندان به هنر جذب تماشای آن می‌شوند. بازدید از راین‌پارک هنگام خرید بلیط هواپیما کلن، جان تازه‌ای به مسافرت شما خواهد بخشید.

روز چهارم سفر به کلن

خرید بلیط هواپیما کلن
بلیط هواپیما کلن

روز چهارم سفر به کلن و یا به عبارت بهتر، روز آخر سفر به این شهر هم مثل سایر روزها، با دیدن چند جاذبه طبیعی و تاریخی در این شهر دنبال شده و لذت فراوانی به سفرمان القا خواهد کرد. مسافر و خریدار بلیط هواپیما کلن به‌خوبی می‌داند که تا آخرین لحظات حضور در این شهر باید از مسافرت لذت برد و خاطره ساخت. پس همچنان مثل روزهای قبل دوربین عکاسی خود را به دست می‌گیریم و به سراغ زیبایی‌های کلن می‌رویم.

پارک جنگلی استادوالد (Kölner Stadtwald)

خرید بلیط هواپیما کلن
بلیط هواپیما کلن

مدت زمان بازدید: از ساعت 10 تا 12:30

مناطق و فضاهای سبز کلن به‌قدری جذاب هستند که از هیچ‌یک نمی‌توان چشم پوشید. بنابراین روز چهارم سفر به این شهر را هم با تماشای زیبایی‌های یک پارک جنگلی دیگر آغاز می‌کنیم. پارک جنگلی استادوالد یادگاری قرن نوزدهم در شهر کلن، با محیط دل‌انگیز خود هم برای پیاده‌روی آرام و کسب انرژی و آرامش مناسب است و هم برای انجام انواع فعالیت‌های ورزشی سنگین. لذت بردن از فضای دلنشین این جنگل در ساعات ابتدایی صبح جذابیت خرید بلیط هواپیما کلن را بسیار بیشتر از قبل می‌کند.

موزه شنوتگن (Schnütgen Museum)

آشنایی با برنامه سفر کلن
برنامه سفر کلن

فاصله با مکان قبلی: 4 کیلومتر

مدت زمان جابجایی با خودرو: 14 دقیقه

مدت زمان جابجایی با وسایل حمل‌ونقل عمومی: 28 دقیقه

شماره تلفن: 022122122310

مدت زمان بازدید: از ساعت 13 تا 14

حال که با خرید بلیط هواپیما کلن به شهری پر از موزه‌های متنوع قدم گذاشته‌اید، بد نیست به یکی دیگر از موزه‌های جذاب آن به نام شنوتگن هم سری بزنید. با بازدید از این موزه می‌توان انواع مجسمه‌ها، آثار هنری و مصنوعات مربوط به دین مسیحیت را از نزدیک تماشا کرد. البته بنایی هم که این موزه در آن برپا شده است یک کلیسا می‌باشد. بنابراین غیر از آثار داخل موزه، تماشای ساختمان آن هم جذابیت‌های خاص خود را به همراه خواهد داشت.

موزه کلومبا (Kolumba)

آشنایی با برنامه سفر کلن
برنامه سفر کلن

فاصله با مکان قبلی: 600 متر

مدت زمان جابجایی با خودرو: 3 دقیقه

مدت زمان جابجایی با پای پیاده: 8 دقیقه

شماره تلفن: 02219331930

مدت زمان بازدید: از ساعت 15:15 تا 16:15

کلومبا نام آخرین موزه‌ایست که در این برنامه سفر لحاظ کرده‌ایم. تم اصلی این موزه هم آثار هنری ارزشمند، نقاشی و مجسمه‌های تماشایی و نشان‌های مذهبی متنوع می‌باشد. جدا از این‌ها، مهم‌ترین ویژگی موزه کلومبا قدمت بسیار زیاد آن است. به‌طوریکه این موزه با 10 قرن سابقه قدیمی‌ترین موزه شهر کلن شناخته می‌شود. پس تماشای آن به حدی ارزشمند هست که هنگام خرید بلیط هواپیما کلن حداقل یک ساعت از وقت خود را به این کار اختصاص دهیم.

کلیسای سنت اورسولا (Basilica of St. Ursula)

آشنایی با برنامه سفر کلن
برنامه سفر کلن

فاصله با مکان قبلی: 900 متر

مدت زمان جابجایی با خودرو: 5 دقیقه

مدت زمان جابجایی با پای پیاده: 12 دقیقه

شماره تلفن: 0221133400

مدت زمان بازدید: از ساعت 16:30 تا 17:30

کلیسای سنت اورسولا نیز آخرین کلیسایی است که طبق این برنامه سفر هنگام خرید بلیط هواپیما کلن تماشا خواهید کرد. کلیسایی که بر روی خرابه‌های یک قبرستان رومی ساخته شده است. در مورد این کلیسا گفته می‌شود که  زیر آن 11 هزار دوشیزه دفن شده‌اند. دکور دیوارهای سالن اصلی کلیسا هم متشکل از استخوان‌های اجساد می‌باشد. در کل، کلیسای سنت اورسولا مکانی بسیار عجیب و منحصربه‌فرد در شهر کلن به شمار می‌رود.

باغ جنگل‌شناسی کلن (Forstbotanischer Garten Köln)

آشنایی با برنامه سفر کلن
برنامه سفر کلن

فاصله با مکان قبلی: 8.4 کیلومتر

مدت زمان جابجایی با خودرو: 20 دقیقه

مدت زمان جابجایی با وسایل حمل‌ونقل عمومی: 50 دقیقه

شماره تلفن: 0221354325

مدت زمان بازدید: از ساعت 18:20 تا 20

روز چهارم را همانطور که در فضای سبز کلن آغاز کردیم در فضای سبز و دل‌انگیز دیگری هم به پایان می‌رسانیم. این‌بار هدف‌مان باغ جنگل‌شناسی این شهر است. باغی که بخشی از کمربند سبز شهر کلن محسوب می‌شود و قدم زدن در محیط رویایی آن، لحظات آخر سفر هر گردشگری را فراموش‌نشدنی می‌کند. بنابراین قبل از اینکه فرصت گردش در یکی از زیباترین شهرهای آلمان با خرید بلیط هواپیما کلن برایتان تمام شود، از زیبایی‌های باغ جنگل‌شناسی هم بهره‌ای ببرید و خاطره‌ای بسازید.

آشنایی با برنامه سفر کلن
برنامه سفر کلن

سفر 4 روزه شما به کلن در این جا به پایان می‌رسد و حالا باید خود را آماده تعریف کردن خاطرات تمام‌نشدنی این سفر به دوستان خود باشید. البته گمان نکنید که با دیدن این جاذبه‌ها در چهار روز می‌توانید کلن را بشناسید. این شهر به‌قدری متنوع و زیباست که حتی اگر چندین بار هم بلیط هواپیما کلن بخرید و مسافر آن شوید، شاید نتوانید به شناختی عمیقی از آن دست یابید.

برای خرید بلیط هواپیما کلن و رزرو پرواز خارجی بهترین پیشنهاد ما به شما نصب اپلیکیشن سفرستان می‌باشد. در اپلیکیشن خرید بلیط هواپیما سفرستان به صورت روزانه تخفیف‌های ویژه روی مسیرهای خارجی وجود دارد که شما می‌توانید با نصب و ثبت نام در این اپلیکیشن، از این امکانات ویژه و برخی ویژگی‌های دیگر بهره‌مند شوید.

گردآوری: خدمات بلیط هواپیما سفرستان

منابع
thesavvybackpacker.com
visitacity.com

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید