برنامه سفر گوا هندوستان و بلیط هواپیما برای سفری چهار روزه

گوا جاذبه‌ها و مکان‌های دیدنی فراوانی دارد که بازدید از تمامی آن‌ها نیازمند یک برنامه‌ریزی مناسب است. اما نگران نباشید، در این مطلب تلاش کرده‌ایم برای سفر و بازدید از شهرها و جاذبه‌های گوا برنامه سفر مناسبی تهیه کنیم تا با خرید بلیط هواپیما گوا هم از جاذبه‌های آن دیدن کنید و هم در صرف زمانتان برای انتخاب و یافتن رستوران و اقامتگاه صرفه‌جویی کنید. راه‌های دسترسی متعددی به گوا وجود دارد که شاید راحت‌ترین آن‌ها خرید بلیط هواپیما گوا باشد.

0
75
خرید بلیط هواپیما گوا و برنامه سفر 4 روزه
بلیط هواپیما گوا و برنامه سفر گوا
برنامه سفر گوا هندوستان و بلیط هواپیما برای سفری چهار روزهReviewed by تحریریه بلیط هواپیما on Dec 16Rating: 3.5برنامه سفر به گوا هندوستان شهر دیدنی - خرید بلیط هواپیما گوا از اپلیکیشن سفرستانگوا جاذبه‌ها و مکان‌های دیدنی فراوانی دارد که بازدید از تمامی آن‌ها نیازمند یک برنامه‌ریزی مناسب است. اما نگران نباشید، در این مطلب تلاش کرده‌ایم برای سفر و بازدید از شهرها و جاذبه‌های گوا برنامه سفر مناسبی تهیه کنیم تا با خرید بلیط هواپیما گوا هم از جاذبه‌های آن دیدن کنید

برنامه سفر گوا و بلیط هواپیما برای سفری چهار روزه

گوا جاذبه‌ها و مکان‌های دیدنی فراوانی دارد که بازدید از تمامی آن‌ها نیازمند یک برنامه‌ریزی مناسب است. اما نگران نباشید، در این مطلب تلاش کرده‌ایم برای سفر و بازدید از شهرها و جاذبه‌های گوا برنامه سفر مناسبی تهیه کنیم تا با خرید بلیط هواپیما گوا هم از جاذبه‌های آن دیدن کنید و هم در صرف زمانتان برای انتخاب و یافتن رستوران و اقامتگاه صرفه‌جویی کنید. راه‌های دسترسی متعددی به گوا وجود دارد که شاید راحت‌ترین آن‌ها خرید بلیط هواپیما گوا باشد. راه دیگر رسیدن به گوا استفاده از قطار است. دو ایستگاه راه آهن در تیویم و مادگائو وجود دارد که می‌توانید از طریق آن‌ها به جزیره زیبای گوا برسید. اگر هم از اتوبوس استفاده می‌کنید در شهرهای ماپوسا، پانجی و مادگائو باید پیاده شوید. در این برنامه سفر چهار روزه، شمال و جنوب گوا پوشش داده شده است، که هنگام خرید بلیط هواپیما گوا و همچنین طول اقامتتان در این ایالت کارآمد خواهد بود.

روز اول مسافرت

(Candolim- گوای قدیمی- پاناجیم- دونا پائولا- پاناجیم- Candolim)

برنامه سفر گوا هندوستان
برنامه سفر گوا

برای دو شب اول اقامت در Candolim، گوا را در نظر گرفته‌ایم تا فرصت بازدید از اکثر جاذبه‌های گوا شمالی را داشته باشید. برای اقامت ریزورت‌های مگی (Maggie’s Resort) و شالوم (Shalom Resort) گزینه‌های مناسبی به نظر می‌آیند. این دو ریزورت با قیمتی بسیار مناسب و ارزان در اختیار شما خواهد بود. هر دو ریزورت دارای استخر هستند. پس از مستقر شدن، می‌توانید صبحانه خود را در  Chocolatti میل کنید. در این کافه صبحانه انگلیسی با آبمیوه تازه و یا یک فنجان قهوه در اختیارتان خواهد بود. این کافه محیطی زیبا دارد که صبحانه را برای شما لذت‌بخش خواهد کرد. پس از میل کردن صبحانه‌ای خوشمزه به سمت گوای قدیمی حرکت کنید. گرچه سفر با خرید بلیط هواپیما گوا آسان‌تر و راحت‌تر است، اما نباید مناظر بین راه را از دست داد. از همین رو می‌توانید با کرایه ماشین یا دوچرخه به گوای قدیمی برسید. فاصله گوای قدیمی تا Candolim 24 کیلومتر است. در گوای قدیمی شاهد عظمت و شکوه بناهای تاریخی خواهید بود. پس از بازدید از بناهای تاریخی گوای قدیمی، برای صرف نهار به پانجیم بروید. رستوران Gene علاوه بر محیطی بسیار زیبا( نزدیک به رودخانه) غذاهای بسیار خوشمزه‌ای نیز دارد. اما اگر غذاهای دریایی دوست دارید، رستوران Ritz نیز محیط و غذای خوشمزه‌ای دارد. پس از صرف نهار به سمت دونا پائولا حرکت کنید تا غروب زیبای خورشید را نظاره‌گر باشید. غروبی که مختص گوا بوده و تنها با خرید بلیط هواپیما گوا امکان دیدن آن را دارید. اگر هنوز ساعاتی را تا غروب خورشید دارید، بین مسیر خود به میرامار نیز سری بزنید. میرامار از جمله واجباتی است که هنگام خرید بلیط هواپیما گوا باید از آن بازدید کنید. پس از تماشای غروب خورشید و دریای عرب سریعاً به پانجیم بازگردید تا آخرین ساعات روز سفر خود را به صرف شامی خوشمزه در Quater-Deck( رستورانی نزدیک رودخانه) بگذرانید. پس از صرف شام به سمت Candolim بازگردید تا استراحت کرده و خود را برای روزی پر انرژی و شلوغ آماده کنید.

✅ بازدید از مقاله بهترین بازارهای محلی گوا
✅ بازدید از مقاله کارهای شگفت‌انگیزی که می‌توان در هند انجام داد
✅ بازدید از مقاله اخذ ویزای هند

روز دوم مسافرت

(Candolim – آرامبل- آشوِم Ashwem- قلعه چاپورا- واگاتور- Candolim)

خرید بلیط هواپیما گوا هندوستان
بلیط هواپیما گوا هندوستان

روز دوم سفر خود را با صبحانه‌ای در رستوران Tuscany Gardens آغاز کنید. سپس به سمت ساحل آرامبل بروید. این ساحل در فاصله 26 کیلومتری از Candolim قرار دارد. با خرید بلیط هواپیما گوا متوجه سواحل متعددی در این ایالت خواهید شد. اما ساحل آرامبل از سایرین متمایز است زیرا این ساحل را یکی از بهترین سواحل گوا شمالی می‌دانند. می‌توانید دقایقی را برای خرید سپری کرده و سپس با یک نوشیدنی در این ساحل به استراحت بپردازید. یا اگر با خرید بلیط هواپیما گوا به دنبال هیجان بیشتری در این ایالت هستید، پاراگلاید سواری را در این ساحل تجربه کنید.

برای نهار به رستوران Lamuella Boutique مراجعه کنید. این رستوران محیطی محلی دارد و مورد تائید بسیاری از گردشگرانی است که با خرید بلیط هواپیما گوا گذرشان به این رستوران می‌افتد. قهوه‌های این رستوران نیز بسیار مشهور است. اگر می‌خواهید طعم غذاهای هندی را تجربه کنید، رستوران Pajis رستورانی معتبر است.

پس از صرف نهار به سمت ساحل آوشِم (Ashwem) حرکت کنید. این ساحل با ماسه‌های نرم و طلایی خود جای مناسبی برای دراز کشیدن و دقایقی استراحت کردن می‌باشد. این ساحل در فاصله 7-6 کیلومتری آرامبل قرار دارد.

مقصد بعدی، قلعه چاپورا، در نزدیکی ساحل واتاگور است. این قلعه همان قلعه فیلم خواسته دل(Dil Chahta Hai) است. از این قلعه چشم‌انداز زیبایی از غروب خورشید و دریای عرب را خواهید داشت. اگر رو به غرب بایستید، در سمت راست خود ساحل Morjim، و در سمت چپ خود ساحل واگاتور را خواهید دید. پس از گذراندن اوقاتی در این قلعه و ساحل نزدیک آن، برای صرف شام به Candolim بازگردید.

اگر روز دوم سفرتان روز شنبه بود قبل از اینکه برای صرف شام بروید، از بازار شبانه آرپورا (Arpora Saturday Night Market) دیدن کنید. برای صرف شامی در محیطی آرام و دنج  به رستوران L’Orange بروید. این رستوران طیف گسترده‌ای از نوشیدنی‌ها را به همراه غذایی خوشمزه و موسیقی زنده ارائه می‌دهد. دیگر رستوران‌هایی که برای صرف شام می‌توان به آن‌ها مراجعه کرد، عبارتند از رستوران‌های Over the flames و Sunny Side up( این رستوران نزدیک دریا بوده وخنکای آن را به همراه دارد).

روز سوم مسافرت

(Candolim- کالوا- بِنوآلیم/ سِرناباتیم/ Varca- بتالباتیم- پالولِم)

برنامه سفر گوا هندوستان
برنامه سفر گوا

با خرید بلیط هواپیما گوا در روز سوم سفرتان، به کشف و تجربه گوا جنوبی خواهید پرداخت. اتاق خود در Candolim را تحویل داده و به سمت جنوب حرکت کنید. اما قبل از سفر باید صبحانه پرانرژی را نوش جان کنید. رستوران Mango Groove در جاده اصلی Candolim، صبحانه‌های خوشمزه‌ای را به میهمانان خود ارائه می‌دهد. مقصد شما پس از Candolim، شهر مارگائو خواهد بود. مارگائو دومین شهر بزرگ گوا بوده و در فاصله 44 کیلومتری Candolim قرار دارد. پس از رسیدن به مارگائو برای صرف نهار به سمت ساحل کالوا بروید. رستوران Mickey’s با غذاهای خوشمزه میزبان شما خواهد بود. دیگر رستورانی که می‌توانید در آن غذایی خوشمزه نوش جان کنید رستوران Jamies می‌باشد. پس از صرف نهار می‌توانید به گشت و گذار در سواحل اطراف همانند بِنوآلیم، سِرناباتیم، و Varca بپردازید. ساحل سِرناباتیم ساحل نسبتا آرام است که می‌توانید در آن به استراحت بپردازید. چرا که سواحل جنوبی گوا برای محیط دنج و آرام‌بخششان شناخته شده‌اند. پس از صرف 5-4 ساعت در این سواحل، به سمت ساحل بتالباتیم(Betalbatim) حرکت کنید. در این ساحل فرصت غذا خوردن در رستوران گوا جنوبی را خواهید داشت. رستوران Martin’s  Corner، علاوه بر غذایی خوشمزه و با کیفیت، موسیقی زنده نیز برای شما اجرا خواهد کرد. پس از صرف شام به سمت ساحل پالولم(Palolem) در فاصله 43 کیلومتری رستوران حرکت بروید. در این ساحل اقامتگاه‌های مناسبی را خواهید یافت. به عنوان مثال می‌توانید در کلبه‌ای نزدیک ساحل شب را سپری کرده و صبح با آوای امواج دریا از خواب برخیزید. صبحانه خود را نیز می‌توانید در رستوران‌های اطراف این ساحل نوش جان کنید. گذراندن شب در ساحل تجربه‌ای است که تنها با خرید بلیط هواپیما گوا بدست خواهید آورد.

روز چهارم مسافرت

( پالولم Palolem)

خرید بلیط هواپیما گوا هندوستان
بلیط هواپیما گوا هندوستان

این آخرین روز شما در گوا خواهد بود پس از هر ثانیه آن لذت ببرید. روز خود را با صدای امواج دریای عرب آغاز کنید. به سمت دریا بروید و در خنکای صبح تنی به آب بزنید. سپس برای صرف صبحانه‌ای مفصل و انگلیسی به سمت رستوران Ciaran’s یا Cafe Inn  و یا Little world بروید. هر سه رستوران از غذایی با کیفیت برخوردار بوده و رضایت شما را جلب خواهند کرد. پس از صرف صبحانه می‌توانید با قایق سواری به سواحل Butterfly و یا Honeymoon رفته و آرامش امواج را تجربه کنید. Palolem بهترین ساحل در گوا جنوبی است و مقصدی عالی برای به پایان رساندن سفر به نظر می‌رسد.

خرید بلیط هواپیما گوا شاید راحت‌ترین کار برای آغاز سفری بی نظیر باشد اما دل کندن از جاذبه‌ها، سواحل، مردمان و صنایع دستی این ایالت هند بسیار دشوار خواهد بود. البته به طور قطع نمی‌توان تمامی جاذبه‌ها و مکان‌های دیدنی را در چند روز دید زیرا بازدید از همه جاذبه‌ها نیازمند خرید بلیط هواپیما گوا و سفری دوباره است. اما در این مطلب تلاش کردیم تا بهترین جاذبه‌ها و مکان‌ها از دید گردشگران و مسافران را برای گذراندن چند روز در گوا به شما معرفی کنیم.

برای خرید بلیط هواپیما هندوستان و رزرو پرواز خارجی بهترین پیشنهاد ما به شما نصب اپلیکیشن سفرستان می‌باشد. در اپلیکیشن خرید بلیط هواپیما سفرستان به صورت روزانه تخفیف‌های ویژه روی مسیرهای خارجی وجود دارد که شما می‌توانید با نصب و ثبت نام در این اپلیکیشن، از این امکانات ویژه و برخی ویژگی‌های دیگر بهره‌مند شوید.

گردآوری: خدمات بلیط هواپیما خارجی

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید