بزرگ ترین ترمینال فرودگاهی جهان در سال ۲۰۱۹ در پکن گشایش می‌یابد

0
285
خرید پرواز خارجی به پکن چین
پرواز خارجی به پکن چین
بزرگ ترین ترمینال فرودگاهی جهان در سال ۲۰۱۹ در پکن گشایش می‌یابدReviewed by تحریریه پرواز خارجی on Aug 15Rating: 4.0بزرگ ترین ترمینال فرودگاهی جهان در سال ۲۰۱۹ در پکن گشایش می‌یابدبزرگ ترین ترمینال فرودگاهی جهان در سال ۲۰۱۹ در پکن گشایش می‌یابد فرودگاه Daxing پکن در کشور چین پرواز خارجی به پکن و کشور چین

بزرگ ترین ترمینال فرودگاهی جهان در سال ۲۰۱۹ در پکن گشایش می‌یابد

فرودگاه Daxing پکن در کشور چین، خانه بزرگ ترین پایانه فرودگاهی جهان در سال ۲۰۱۹ میلادی خواهد بود. این ترمینال حدود ۶۹۷ هزار متر مربع مساحت خواهد داشت و انتظار می رود که مجموعا حدود ۱۳ میلیارد دلار هزینه در بر داشته باشد.

طراحی این پایانه را زاها حدید آغاز نمود اما در سال ۲۰۱۶ میلادی به طور ناگهانی فوت کرده و تیم کاری وی، راهش را ادامه داده و در حال تکمیل پروژه هستند.

کمپانی معماری زاها حدید که یکی از موسسه های طراحی این پروژه محسوب می شود، در این رابطه اعلام داشته که این ترمینال گنجایش ۴۵ میلیون مسافر را در هر سال خواهد داشت اما قرار است این ظرفیت افزایش یافته و به ۷۲ میلیون مسافر در سال ارتقا پیدا نماید.

خرید پرواز خارجی به پکن چین
پرواز خارجی به پکن چین

از مشخصات این پایانه می توان به ۷ باند فرودگاه، ۷۸ گیت و مراکز حمل و نقل چند وجهیِ مجهز به راه های ارتباطی به خدمات ریلی شهری اشاره کرد.

علیرغم مساحت گسترده ای که این بنا دارد، گفته شده که مسیرهای رفت و آمد مسافران کاهش یافته و کاملا در راستای آسایش آن ها طراحی شده است.

برای جستجوی پرواز خارجی مقاصد مورد نظر خود به سایت سفرستان مراجعه کنید.

گردآوری: تحریریه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ پرواز خارجی سفرستان

منبع خبر: تین نیوز

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید