بسته جدید ارز مسافرتی

طبق گزارش خبرگزاری تسنیم، علی اصغر مونسان در حاشیه بازدید از نمایشگاه الکامپ درباره سرنوشت ارز مسافرتی گفت: با توجه به صحبت‌های معاون اول رئیس جمهور در مورد ارز مسافرتی، تا آخر هفته بسته جدید ارزی و متعاقب آن وضعیت ارز مسافرتی نیز با اصلاحات لازم اعلام خواهد شد. معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری به نوسانات ارز در روزهای اخیر اشاره کرد و اینکه این موضوع به نفع مسافران خارجی برای ارزان شدن سفر به ایران شده است، گفت: البته اشکالاتی نیز در این زمینه وجود دارد از جمله اینکه سعی خواهیم کرد مشکل تبادل ارز توریست‌های خارجی در داخل کشور را برطرف کنیم.

0
161
اعلام بسته ارز مسافرتی
بسته ارز مسافرتی
بسته جدید ارز مسافرتیReviewed by تحریریه پرواز خارجی on Aug 1Rating: 4.0بسته جدید ارز مسافری تا آخر هفته اعلام می‌شود - خرید پرواز خارجی از اپلیکیشن سفرستانبا توجه به صحبت‌های معاون اول رئیس جمهور در مورد ارز مسافرتی تا آخر هفته بسته جدید ارزی و متعاقب آن وضعیت ارز مسافرتی نیز با اصلاحات لازم اعلام خواهد شد. نوسانات ارز در روزهای اخیر به نفع مسافران خارجی برای ارزان شدن سفر به ایران شده است. قیمت پرواز خارجی و خرید بلیط هواپیما

بسته جدید ارز مسافری تا آخر هفته اعلام می‌شود

طبق گزارش خبرگزاری تسنیم، علی اصغر مونسان در حاشیه بازدید از نمایشگاه الکامپ درباره سرنوشت ارز مسافرتی گفت: با توجه به صحبت‌های معاون اول رئیس جمهور در مورد ارز مسافرتی، تا آخر هفته بسته جدید ارزی و متعاقب آن وضعیت ارز مسافرتی نیز با اصلاحات لازم اعلام خواهد شد.

معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری به نوسانات ارز در روزهای اخیر اشاره کرد و اینکه این موضوع به نفع مسافران خارجی برای ارزان شدن سفر به ایران شده است، گفت: البته اشکالاتی نیز در این زمینه وجود دارد از جمله اینکه سعی خواهیم کرد مشکل تبادل ارز توریست‌های خارجی در داخل کشور را برطرف کنیم.

✅ برای دریافت اطلاعات کامل از مقاله ارز مسافرتی بازدید کنید

اعلام بسته ارز مسافرتی
بسته ارز مسافرتی

مونسان درباره جزئیات بیشتر سرنوشت ارز مسافرتی نظری نداد و این مسئله را موکول به اعلام رسمی نهادهای مربوطه کرد و گفت: با توجه به مشکلات ارزی برای گردشگران خارجی سعی کردیم در زمینه ارز مسافرتی بیشترین توجه به ورودی گردشگر به ایران لحاظ شود ولی رضایت مردم و مسافران نیز باید لحاظ شود. همچنین باید نواقص موجود درباره ارز مسافرتی با روش جدید اصلاح شود.

معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری همچنین با توجه به مسائل بین المللی (خروج آمریکا از برجام) به مشکل لغو پرواز خارجی مستقیم ایرلاین های خارجی به ایران نیز گریزی زد و افزود: سعی خواهیم کرد برای این مشکل راه‌حلی پیدا کنیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید