بلیط ارزان هواپیما به استانبول

0
105
خرید بلیط ارزان هواپیما به استانبول
بلیط ارزان هواپیما به استانبول
بلیط ارزان هواپیما به استانبولReviewed by تحریریه بلیط هواپیما on Feb 18Rating: 4.5بلیط ارزان هواپیما به استانبول - بازدید از آب انبار زیبای باسیلیکا با معماری یونانیخرید بلیط ارزان هواپیما به استانبول و بازدید از آب انبار باسیلیکا. باسیلیکا استانبول. باسیلیکا چیست؟ قمیت بلیط ارزان هواپیما به استانبول

بلیط ارزان هواپیما به استانبول

طبق آمار یکی از بهترین جاهایی که ایرانی‌ها دوست دارند به آن سفر کنند کشور ترکیه و علی‌الخصوص شهر زیبای استانبول است. این علاقه مردم کشورمان دلایل مختلفی دارد، یکی از آن‌ها نزدیک بودن مسافت است، یکی دیگر از این دلایل شباهت فرهنگی‌ای است که مردم کشور ترکیه با ما ایرانی‌ها دارند. از اساس اینکه استان‌های زیادی در ایران وجود دارند که به زبان ترکی صحبت می‌کنند و مقوله فرهنگ بین بسیاری از آن‌ها مشترکاتی دارد به این علاقه دامن میزند.

از همه این‌ها که بخواهیم بگذریم ترکیه و علی‌الخصوص استانبول جاهای دیدنی زیادی دارد که برای ایرانی‌ها جذاب باشد و آن‌ها را مجاب کند که بلیط ارزان هواپیما به استانبول را خریداری و به این شهر سفر کنند. یکی از این جاذبه‌ها آب‌انبار فوق‌العاده باسیلیکا است که معماری کاملاً یونانی دارد و دوران بیزانس ساخته‌شده. یکی آب‌انبار بسیار زیبا و بزرگ و دیدنی با ستون‌های نه متری که مجموعاً 336 عدد ستون در این بنا وجود دارد، یعنی دوازده ردیف 28 تایی.

برای خرید بلیط ارزان هواپیما ، به وبسایت سفرستان مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید