بلیط هواپیما اوکراین و بازدید از این کشور زیبا و تاریخی

اوکراین بدون شک یکی از زیباترین و دیدنی‌ترین کشورهای اروپای شرقی است که ارزش خریداری بلیط هواپیما اوکراین و گذراندن تعطیلات را دارد. اوکراین یکی از بزرگ‌ترین کشورهای اروپا می‌باشد؛ اما از زمانی که مسابقه سالانه خوانندگی یعنی یوروویژن (Eurovision Song Contest) در این کشور برگزار نمی‌شود، سعی در جذب بیشتر گردشگران به این کشور را دارد.

0
199
خرید بلیط هواپیما اوکراین
بلیط هواپیما اوکراین
بلیط هواپیما اوکراین و بازدید از این کشور زیبا و تاریخیReviewed by خدمات بلیط هواپیما خارجی on Jul 8Rating: 4.0بلیط هواپیما اوکراین و بازدید از این شهر زیبا و تاریخی- با آداب و رسوم شبه روسیاوکراین بدون شک یکی از زیباترین و دیدنی‌ترین کشورهای اروپای شرقی است که ارزش خرید بلیط هواپیما اوکراین و گذراندن تعطیلات را دارد. اوکراین یکی از بزرگ‌ترین کشورهای اروپا می‌باشد؛ اما از زمانی که مسابقه سالانه خوانندگی یعنی یوروویژن (Eurovision Song Contest) در این کشور برگزار نمی‌شود قیمت بلیط ارزان هواپیما اوکراین

بازدید کشور دیدنی و مهمان‌نواز اوکراین

اوکراین بدون شک یکی از زیباترین و دیدنی‌ترین کشورهای اروپای شرقی است که ارزش خریداری بلیط هواپیما اوکراین و گذراندن تعطیلات را دارد. اوکراین یکی از بزرگ‌ترین کشورهای اروپا می‌باشد؛ اما از زمانی که مسابقه سالانه خوانندگی یعنی یوروویژن (Eurovision Song Contest) در این کشور برگزار نمی‌شود، سعی در جذب بیشتر گردشگران به این کشور را دارد.

مشکلات سیاسی، منطقه‌ای و اقتصادی اخیر در این کشور، تأثیر بسیار کمی را برای صیقل دادن به تصویر این کشور که سعی در یافتن هویت خود بین روسیه و تأثیرات کشورهای اروپای غربی دارد، گذاشته‌اند.

خرید بلیط هواپیما اوکراین
بلیط هواپیما اوکراین

بااین‌همه، اوکراین دارای مکان‌های بسیار زیبای زیادی می‌باشد که گردشگران از سرتاسر دنیا می‌توانند بلیط هواپیما اوکراین خریداری کرده و از مکان‌ها و جاذبه‌های گردشگری آن بازدید کنند. درحالی‌که سفر به برخی از مناطق، به خاطر فعالیت‌های تجزیه‌طلبی آن‌ها، توصیه نمی‌شود، قسمت اعظم این کشور عظیم ارزش خریداری بلیط هواپیما اوکراین و سفر را دارا می‌باشد.

بازدید کشور دیدنی و مهمان‌نواز اوکراین و بلیط هواپیما اوکراین
بازدید کشور دیدنی و مهمان‌نواز اوکراین

باوجود تمامی مشکلات اوکراین، شهرهای پرطراوت و سرزنده، قصرهای باستانی، فضاهای سرسبز، حومه شهر خیره‌کننده و مهمان‌نوازی مردم، همه و همه کمک می‌کنند تا اوکراین به یک مقصد مسافرتی ویژه برای گردشگران سرتاسر جهان تبدیل شود.

دلیل دیگری که اوکراین را به یک مقصد ویژه تبدیل می‌کند، نبودن انبوه گردشگران و آرام بودن آن است که این خصوصیت را در دیگر کشورهای زیبا کم‌تر می‌توان پیدا کرد. پس بلیط هواپیما اوکراین خود را تهیه کرده و آماده یک تجربه خاطره‌انگیز در این کشور دوست‌داشتنی باشید.

در ادامه مطلب شما را با چند مورد از جاذبه‌های گردشگری این کشور آشنا خواهیم کرد تا با شناختن آن‌ها عاشق اوکراین شده و هر چه زودتر بلیط هواپیما اوکراین را تهیه کرده و به آن سفر کنید.

چرنیوتسی (Chernivtsi)

1چرنیوتسی (Chernivtsi)

شهر چرنیوتسی که به خاطر معماری اتریشی-مجارستانی خود، لقب وین کوچک را به خود گرفته است، یک از مناطق دیدنی و زیبای قسمت غربی اوکراین می‌باشد. در این شهر ساختمان خیره‌کننده دانشگاه چرنیوتسی که یک مکان محافظت‌شده توسط یونسکو نیز هست، ارزش خریداری بلیط هواپیما اوکراین و سفر به این شهر را دارد. به‌غیراز این ساختمان، پیاده‌روهای زیبا و کافه‌های دیدنی به سبک وین، نیز به این شهر حال و هوای خاصی را می‌بخشد.

بازدید از چرنیوتسی (Chernivtsi) اوکراین
چرنیوتسی (Chernivtsi)

این شهر با دارا بودن تاریخی از چند فرهنگ‌سازی و اختیارات قانونی همیشه در حال تغییر، به یکی از جالب‌ترین مقاصد برای سفر کردن در اوکراین تبدیل شده است.

یکی از کارهایی که حتماً در هنگام دیدار از این شهر باید انجام دهید، رفتن به کافه زیبای چاشکا (Chashka) است.

پارک سوفییوسکی در اومان

2پارک سوفییوسکی در اومان (Sofiyivsky Park in Uman)

یکی از مثال‌های بارز طراحی باغ اروپایی مربوط به اوایل قرن نوزدهم، پارک سوفییوسکی است. این پارک بدون شک یکی از بهترین و جذاب‌ترین جاذبه‌های طبیعی کشور اوکراین است که توسط یک فرد با اصالت لهستانی به نام ایستانیسلاو پوتوکی (Stanislaw Potocki) تأسیس شد.

بازدید از پارک سوفییوسکی در اومان
پارک سوفییوسکی در اومان

او این پارک را به‌عنوان یک هدیه تولد به همسرش سوفیا، راه‌اندازی کرد. این پارک گسترده محل قرار گرفتن آبشارها، دریاچه‌ها، مجسمه‌ها فواره‌ها، و خرابه‌های دست‌ساز است و با دارا بودن این خصوصیات به مکانی تبدیل شده است که قدم زدن در آن در کنار طبیعت زیبایش بسیار لذت‌بخش خواهد بود.

موکاچِو اوکراین

3موکاچِو (Mukacheve)

این مقصد کوچک در ناحیه زاکارپاتیای (Zakarpattia) غربی، دارای محله قدیمی جمع‌وجوری است که بر فراز آن یک قصر قرار گرفته است. این قصر بر روی یک تپه که در نزدیکی محله قدیمی می‌باشد، ساخته شده است. یکی از مهم‌ترین قلعه‌ها در پادشاهی مجارستان، یعنی قصر پالانوک (Palanok) اکنون به یک جاذبه گردشگری در اوکراین تبدیل شده است.

بازدید از موکاچِو اوکراین
موکاچِو اوکراین

موکاچو همچنین یک نقطه شروع عالی برای کاوش کردن عجایب طبیعی کوهستان کارپاتیان (Carpathian) می‌باشد. از بین این عجایب طبیعی می‌توان دریاچه سینویر (Synevir) و آبشار دیدنی شیپیت (Shypit) را نام برد. شما نیز می‌توانید مطمئن باشید که خریداری بلیط هواپیما اوکراین و بازدید از این شهر کوچک، خالی از لطف نخواهد بود. صرف دسر با یک قهوه در Bondarenko Confectionery House، تجربه بازدیدتان از موکاچو را تکمیل خواهد کرد.

بلیط هواپیما اوکراین

4Pereiaslav-Khmelnytskyi

این شهر که اغلب با نام شهر موزه‌ها یاد می‌شود، در 50 مایلی جنوب شرقی کی‌یف قرار گرفته است و دارای 24 موزه متعدد است که آثار هنری مختلفی را می‌توان در این موزه‌ها یافت. از میان این موزه‌ها می‌توان موزه نان، موزه Rushnyk (لباس مخصوص مراسم مذهبی و باستانی اوکراینی)، موزه فضا و موزه لباس ملی زنان اوکراینی را نام برد. اما دیدنی‌ترین این موزه‌ها، موزه روباز و عظیم معماری محلی و زندگی روستایی می‌باشد که در این موزه آثار تاریخی از زمان‌های باستان تا اوایل قرن بیستم به نمایش گذاشته شده است.

خارکیف اوکراین

5خارکیف (Kharkiv)

این شهر که زمانی پایتخت اوکراین بود و اکنون دومین شهر آن است. خارکیف شهر دانش‌آموزانی است که بارها و رستوران‌های با طراوت و سرزنده آن را اداره می‌کنند. در این شهر موزه‌ها و فرهنگ کافی وجود دارد تا آن را به یک مقصد مسافرتی جالب در شرق اوکراین تبدیل کند.

بازدید از خارکیف اوکراین
خارکیف اوکراین

میدان آزادی در شهر خارکیف، یکی از بزرگترین میدان‌ها در اروپا می‌باشد، درحالی‌که ساختمان درژپروم (Derzhprom) یکی از مشهورترین نمونه‌های معماری ساخت‌گرایی می‌باشد. این ساختمان که در سال 1928 تکمیل شد، در زمان خود بزرگ‌ترین ساختمان مفرد و فضادارترین آن‌ها در جهان بود. شما نیز با تهیه بلیط هواپیما اوکراین ، دیدار از خارکیف را از دست ندهید.

یوژهورود اوکراین

6یوژهورود (Uzhhorod)

 این شهر کوچک که درست در مرز اسلواکی قرار گرفته است، طی صدسال گذشته به 5 کشور مختلف تعلق داشته است. وابستگی تاریخی این شهر را می‌توان در ناحیه مرکزی این شهر مشاهده کرد که ساختمان کارکردگرای چکی در کنار امارت‌های کلاسیک مجارستانی قرار گرفته است و یا کلیساهای ارتدکس، کاتولیک، و کاتولیکی-یونانی روسی در نزدیکی هم قرار گرفته‌اند.

بازدید از یوژهورود اوکراین
یوژهورود اوکراین

یوژهورود مرکز پرطراوت و سرزنده منطقه زاکارپاتیا (Zakarpattia) اوکراین و همچنین دروازه ورود به کوهستان کارپاتیان می‌باشد. دسترسی به این شهر از شهرهای مهم اروپای مرکزی بسیار راحت می‌باشد. پیشنهاد می‌شود پس از خریداری بلیط هواپیما اوکراین و در طی سفر خود به اوکراین، از این شهر کوچک نیز دیدار کنید.

بلیط هواپیما اوکراین

7Kamianets-Podilskyi

اگر خواستار چشم‌اندازهای دیدنی و حس دل‌نشین محله قدیمی هستید، بلیط هواپیما اوکراین و بازدید از این شهر کوچک را از دست ندهید. این شهر کوچک در قسمت غربی اوکراین قرار گرفته است و دارای یکی از نفس‌گیرترین قلعه‌ها در اروپای شرقی می‌باشد. این قلعه به‌طور شاهانه‌ای بر روی جزیره‌ای که با دره‌ها و رودخانه اسموتریچ (Smotrych) احاطه شده است، قرار گرفته است. این شهر به‌غیراز قلعه، به خاطر جشنواره بالون‎‌های گرم خود که هرساله در اواخر بهار برگزار می‌شود نیز مشهور است.

خرید بلیط هواپیما اوکراین
بلیط هواپیما اوکراین

می‌توانید مطمئن باشید که اگر بلیط هواپیما اوکراین تهیه کرده و به چند مورد از مقاصد گفته‌شده در این کشور سفر کنید، یک سفر دل‌نشین و خاطره‌انگیز را تجربه خواهید کرد. در انتخاب خود شک نکنید و بلیط هواپیما اوکراین را تهیه کنید، زیرا که این کشور قطعاً یکی از کشورهای اروپایی است که ارزش وقت گذاشتن را خواهد داشت.

برای خرید بلیط هواپیما اوکراین و رزرو پرواز خارجی بهترین پیشنهاد ما به شما نصب اپلیکیشن سفرستان می‌باشد. در اپلیکیشن خرید بلیط هواپیما سفرستان به صورت روزانه تخفیف‌های ویژه روی مسیرهای خارجی وجود دارد که شما می‌توانید با نصب و ثبت نام در این اپلیکیشن، از این امکانات ویژه و برخی ویژگی‌های دیگر بهره‌مند شوید.

گردآوری: خدمات بلیط هواپیما خارجی

منبع : edition.cnn.com

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید