پرواز خارجی با ایرلاین Azul airline

0
101
خرید بلیط هواپیما ایرلاین آزول برزیل
ایرلاین آزول برزیل
پرواز خارجی با ایرلاین Azul airlineReviewed by تحریریه بلیط هواپیما on Apr 6Rating: 4.5پرواز خارجی با ایرلاین Azul airline در برزیل - خرید بلیط هواپیما با سفرستانخرید بلیط ارزان هواپیما از ایرلاین آزول. ایرلیان های برزیل. بلیط هواپیما. ایرلاین آزول. Azul airline. قیمت بلیط ارزان هواپیما پرواز خارجی با ایرلاین آزول برزیل خرید بلیط هواپیما برزیل

پرواز خارجی با ایرلاین Azul airline در برزیل

شما نیز حتماً سفر با پروازهای خارجی توسط ایرلاین‌هایی که بلیط هواپیمای ارزان در اختیار شما می‌گذارند را ترجیح می‌دهید. ایرلاین‌هایی هستند که کیفیت ناوگان‌های هوایی آن‌ها خوب بوده و درعین‌حال بلیط هواپیمای ارزان را در اختیار مشتریان خود می‌گذارند. در این مطلب یکی از همین ایرلاین‌ها موردبررسی قرارگرفته است. در ادامه با ما همراه باشید تا اطلاعات لازم را در مورد این ایرلاین عالی و باکیفیت، به دست آورید.

اگر گذرتان به آمریکای جنوبی افتاد چه؟

خرید بلیط هواپیما ایرلاین آزول برزیل
ایرلاین آزول برزیل

ایرلاین آزول (Azul Airlines) که با نام ایرلاین آزول برزیل نیز شناخته می‌شود، یک ایرلاین کم‌هزینه در کشور برزیل بوده که بلیط‌های هواپیمای آن ارزان‌قیمت هستند. این ایرلاین همچنین سومین ایرلاین بزرگ برزیل است که پروازهای خارجی ارزان‌قیمت را در منطقه آمریکای جنوبی به انجام می‌رساند.

خرید بلیط هواپیما ایرلاین آزول برزیل
ایرلاین آزول برزیل

ایرلاین آزول دارای سه مرکز فعالیت است که در فرودگاه بین‌المللی تانکردو نِوِس (Tancredo Neves)، فرودگاه بین‌المللی ویراکوپوس (Viracopos) و فرودگاه بین‌المللی رِسیفه (Recife) قرارگرفته‌اند. این ایرلاین دارای پروازهای خارجی و محلی به 100 مقصد مختلف است و ناوگان هوایی آن از 125 فروند هواپیما تشکیل‌شده است.

یک ایرلاین خصوصی با مدیریت فوق‌العاده

خرید بلیط هواپیما ایرلاین آزول برزیل
ایرلاین آزول برزیل

ایرلاین آزول توسط رئیس قبلی ایرلاین جت بلو (JetBlue Airways)، یعنی دیوید نیلمن (David Neeleman) در مارس 2008 تأسیس‌شده است که این ایرلاین کم‌هزینه با بلیط هواپیمای ارزان نه ماه بعد، در دسامبر 2008، رسماً فعالیت خود را آغاز کرد. آزول یکی از بزرگ‌ترین شبکه‌های پرواز بومی را در منطقه آمریکای جنوبی، به مشتریان خود ارائه می‌دهد.

ایرلاین آزول یک ایرلاین خصوصی است و در ماه می 2012 اعلام کرد که همکاری خود با ایرلاین بومی دیگر، یعنی ایرلاین TRIP شروع کرده و با آن ایرلاین یکی خواهد شد. یکی شدن این دو ایرلاین سرانجام در ماه می 2014 به تصویب رسید و بدین ترتیب ایرلاین جدید 15 درصد از سهام کل بازار مسافرت‌های بومی را عهده‌دار شد.

خرید بلیط هواپیما ایرلاین آزول برزیل
ایرلاین آزول برزیل

ناوگان هوایی آزول، از هواپیماهای ایرباس و امبرائر جت (Embraer jet) تشکیل‌شده است و دارای تجهیزات توربو پراپ ATR نیز هستند. آزول اولین ایرلاینی خواهد بود که از هواپیمای جدید Embraer 195-E2 رونمایی می‌کند.

در نوامبر 2015 گروه HNA و ایرلاین آزول اعلام کردند که یک پیمان همکاری بین این دو شرکت به وجود خواهد آمد که طبق آن HNA 23.7 درصد از سهام ایرلاین آزول را به مبلغ 450 میلیون دلار، به عهده خواهد گرفت که هدف از این قرارداد، سود بردن از ترافیک مسافر بین مسیرهای چین و برزیل است.

چگونگی چک-این در ایرلاین آزول

خرید بلیط هواپیما ایرلاین آزول برزیل
چک-این در ایرلاین آزول

اگر بلیط هواپیمای ارزان خود را از ایرلاین آزول تهیه‌کرده‌اید و تصمیم دارید که پرواز خارجی خود را با این ایرلاین انجام دهید، می‌توانید چک-این خود را از همان طریق سنتی و در فرودگاه انجام دهید. سرویس چک-این آنلاین در حال حاضر برای پروازهای ایرلاین آزول در دسترس نیست و شما مجبور هستید این کار را در فرودگاه و به‌صورت حضوری انجام دهید؛ اما احتمال این‌که این ایرلاین در آینده نزدیک سرویس آنلاین خود را نیز راه‌اندازی کند، وجود دارد. کسانی که پرواز خارجی با ایرلاین آزول را انجام می‌دهند حداقل 3 ساعت قبل از زمان مقرر پرواز، باید در فرودگاه حضورداشته باشند و به یکی از پیشخوان‌های چک-این ایرلاین آزول در فرودگاه مراجعه کنند.

جواز بار و هزینه آن

خرید بلیط هواپیما ایرلاین آزول برزیل
جواز بار و هزینه آن در ایرلاین آزول

مسافرانی که بلیط هواپیمای ارزان خود را از ایرلاین آزول تهیه‌کرده‌اند، اجازه آوردن بار خود به هنگام چک-این کردن را دارند، اگرچه مقدار بار مجازی که هر مسافر می‌تواند با خود حمل کند، به مقصدی که به آنجا مسافرت می‌کند، بستگی خواهد داشت. در پروازهای خارجی و بین‌المللی، مسافران رده اقتصادی این ایرلاین اجازه آوردن دو عدد چمدان تا وزن 32 کیلوگرم را دارند، درحالی‌که مسافران رده تجاری می‌توانند سه عدد چمدان به همراه داشته باشند. برای مسافران پروازهای دیگر، مجوز بار تا 23 کیلوگرم است. علاوه بر این مسافران پروازهای خارجی و بین‌المللی اجازه حمل بار همراه تا وزن 5 کیلوگرم را به داخل هواپیما دارند درحالی‌که در پروازهای دیگر و محلی وزن مجاز آن به 10 کیلوگرم افزایش می‌یابد. اگر شما شکی در مورد جواز بار خود دارید، می‌توانید به‌صورت مستقیم با ایرلاین تماس گرفته و اطلاعات لازم را در این مورد کسب کنید.

سرویس‌های ارائه‌شده در هنگام پرواز و در داخل هواپیما در ایرلاین آزول

خرید بلیط هواپیما ایرلاین آزول برزیل
سرویس‌های ایرلاین آزول

مسافران پرواز خارجی ایرلاین آزول، پس از خریداری بلیط هواپیمای ارزان و سوارشدن به هواپیما می‌توانند از سرویس‌های ارائه‌شده متعدد و گوناگون این ایرلاین‌که وعده‌های غذایی متنوع و خوشمزه بخشی از آن است، استفاده کنند. در رده تجاری شما می‌توانید از یک منوی فوق‌العاده که دارای غذاهای متعدد و خوشمزه است، استفاده کرده و غذای موردعلاقه خود را به همراه نوشیدنی‌های مختلف سفارش دهید. در رده اقتصادی نیز می‌توانید از نوشیدنی‌های متنوع در کنار یک وعده غذایی خوشمزه لذت ببرید. اگر شما رژیم غذایی خاصی دارید، باید قبل از 48 ساعت با ایرلاین تماس بگیرید تا اقدامات لازم در مورد وعده غذایی موردنظرتان توسط ایرلاین انجام بپذیرد.

رده‌های پرواز خارجی در ایرلاین آزول

رده تجاری Azul Business
Economy Xtra
Skysofa
رده اقتصادی Econom
رده راحتی آزول AZUL Lounge

خرید بلیط هواپیما ایرلاین آزول برزیل
رده‌های پرواز خارجی در ایرلاین آزول

اگر قصد سفر به آمریکای جنوبی را دارید، ایرلاین آزول یکی از بهترین ایرلاین‌هایی است که می‌توانید بلیط هواپیمای ارزان این ایرلاین را خریداری کرده و یک پرواز خارجی خاطره‌انگیز و راحت را تجربه کنید.

برای خرید بلیط هواپیما و رزرو پرواز خارجی بهترین پیشنهاد ما به شما نصب اپلیکیشن سفرستان می‌باشد. در اپلیکیشن خرید بلیط هواپیما سفرستان به صورت روزانه تخفیف‌های ویژه روی مسیرهای خارجی وجود دارد که شما می‌توانید با نصب و ثبت نام در این اپلیکیشن، از این امکانات ویژه و برخی ویژگی‌های دیگر بهره‌مند شوید.

گردآوری: خدمات بلیط هواپیما خارجی

منابع:
centreforaviation.com
skyscanner.ae
voeazul.com.br

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید