بلیط ارزان هواپیما برلین و بازدید از فستیوال برلیناله

خرید بلیط ارزان هواپیما برلین و سفر کردن به یکی از فرهنگی‌ترین شهرهای جهان چه حالی دارد؟ موقعی که تنها دو سال از مرگ میرزا کوچک خان جنگلی در ایران می‌گذشت و در زمان رضاخان پهلوی که پیشرفته‌ترین فنّاوری ما تفنگ‌ها بودند، در شهر برلین اولین رادیوی محلی راه‌اندازی شد. مردم برلین باذوق و شوق به رادیو گوش می‌دادند و برایشان جالب بود که مگر می‌شود؟ مگر داریم؟ عجب چیزهایی آمده. هنوز که هنوز است جریان رشد فرهنگ در این شهر ادامه دارد. نمونه‌اش فستیوال بین‌المللی فیلم برلیناله. شهر برلین میزبان یکی از بهترین جشنواره‌ها در حوزه فیلم است و قرار است ادامه پیدا کند.

0
144
خرید بلیط ارزان هواپیما برلین
بلیط ارزان هواپیما برلین
بلیط ارزان هواپیما برلین و بازدید از فستیوال برلینالهReviewed by تحریریه بلیط هواپیما on Apr 22Rating: 4.5بلیط ارزان هواپیما برلین - خرید بلیط هواپیما برلین یکی از قدیمی‌ترین شهرهای فرهنگی اروپاخرید بلیط ارزان هواپیما برلین یکی از فرهنگی‌ترین شهرهای جهان چه حالی دارد؟ هنوز رشد فرهنگ ادامه دارد. مانند فستیوال بین‌المللی فیلم برلیناله. شهر برلین میزبان یکی از بهترین جشنواره‌ها در حوزه فیلم است. جاذبه های گردشگری آلمان. جاذبه های گردشگری برلین. جاذبه های فرهنگی برلین. فستیوال فیلم برلیناله. بلیط هواپیما برلین

بلیط ارزان هواپیما برلین و بازدید از فستیوال برلیناله

خرید بلیط ارزان هواپیما برلین و سفر کردن به یکی از فرهنگی‌ترین شهرهای جهان چه حالی دارد؟ موقعی که تنها دو سال از مرگ میرزا کوچک خان جنگلی در ایران می‌گذشت و در زمان رضاخان پهلوی که پیشرفته‌ترین فنّاوری ما تفنگ‌ها بودند، در شهر برلین اولین رادیوی محلی راه‌اندازی شد. مردم برلین باذوق و شوق به رادیو گوش می‌دادند و برایشان جالب بود که مگر می‌شود؟ مگر داریم؟ عجب چیزهایی آمده. هنوز که هنوز است جریان رشد فرهنگ در این شهر ادامه دارد. نمونه‌اش فستیوال بین‌المللی فیلم برلیناله. شهر برلین میزبان یکی از بهترین جشنواره‌ها در حوزه فیلم است و قرار است ادامه پیدا کند. تا یادم نرفته باید بگویم اگر قسمت شد و بلیط هواپیما برلین از سایت سفرستان تهیه کردید، یادتان نرود که این شهر یکی از زیباترین و بهترین شهرها برای شب‌زنده‌داری است و تفریحات شبانه در آن بین مردم و توریست‌ها رواج دارد.

✅ بازدید از مقاله بلیط هواپیما برلین و اطلاع در مورد هزینه سفر به این شهر

فستیوال بین‌المللی فیلم برلین (برلیناله)

خرید بلیط ارزان هواپیما برلین
بلیط ارزان هواپیما برلین

هر فیلمی که ساخته می‌شود نتیجه زحمات و تلاش‌های عوامل آن فیلم است؛ اما این‌که نتیجه این زحمات خوب از آب درآمده یا نه به میزان جذب تماشاگر و جوایزی که فیلم و یا عوامل آن برده‌اند دارد. جشنواره‌ها و فستیوال‌های گوناگونی درجاهای مختلف دنیا برای تشویق بهترین‌ها در زمینه فیلم و عوامل مرتبط با آن وجود دارد. یکی از این فستیوال‌ها که سنگ محکی برای فیلم‌ها است، فستیوال بین‌المللی فیلم برلین در آلمان است. این فستیوال در بخش‌های مختلف به کارگردانان، فیلمنامه نویسان، طراحان و بسیاری افراد دیگر که در ساخته‌شدن یک فیلم نقش داشته‌اند جوایزی را اهدا می‌کند.

دریافت این جایزه، خرس طلایی، به اعتبار و رتبه فیلم افزوده و طبعاً تماشاگران بیشتری را برای آن در پی خواهد داشت. فستیوال فیلم برلین رویدادی بسیار بزرگ و هیجان‌انگیز است و افراد بسیاری از مردم عادی تا خبرنگاران با خرید بلیط ارزان هواپیما برلین خواهان شرکت در این رویداد هستند.

مهم‌ترین رویداد فیلم جهان

خرید بلیط ارزان هواپیما برلین
بلیط ارزان هواپیما برلین

برلین به شهری هیجان‌انگیز و حیرت‌آور با جاذبه‌ای بین‌المللی شهرت دارد؛ و این در ایام برگزاری فستیوال بین‌المللی فیلم برلین، مهم‌ترین رویداد در صنعت فیلم و سینما، بسیار واضح و مبرهن است کافی است در زمان برگزاری این فستیوال با خرید بلیط هواپیما برلین سفری داشته باشید تا محبوبیت این شهر را به چشم خود ببینید. این جشنواره که در کاخ برلیناله برگزار می‌شود، بیش از 20.000 منتقد و طرفدار، از بیش از 120 کشور جهان را همه‌ساله پذیرا است که برای شرکت در این فستیوال با خرید بلیط هواپیما برلین سفر می‌کنند.

✅ بازدید از مقاله بلیط هواپیما برلین و برنامه سفر 4 روزه

چه فعالیت‌های جالبی!

خرید بلیط ارزان هواپیما برلین
بلیط ارزان هواپیما برلین

اما فستیوال بین‌المللی فیلم برلین بیش از یک فستیوال ساده برای جوایز دهی به برترین فیلم‌ها و برترین افراد در زمینه فیلم است. جشنواره برلین به مدت دو هفته کارگاه‌ها و ورکشاپ‌ها، میزگردهای مناظره و مباحثه‌ای و پروژه‌های مشترک که انگیزه و رغبتی برای همکاری بین افراد شرکت‌کننده ایجاد می‌کند را برگزار می‌کند؛ و در جشنواره برلیناله است که شرکت‌ها، افراد، هنر، شکوه و حرفه گرد هم می‌آیند که شور خاصی را به این مراسم می‌دهد. شما نیز با خرید بلیط ارزان هواپیما برلین می‌توانید از این حالی و هوای فرهنگی ایجادشده لذت ببرید.

داوری و جایزه‌های هیجان‌انگیز

خرید بلیط هواپیما برلین
بلیط هواپیما برلین

هیئت‌داوران جشنواره فیلم برلین از افراد مختلف حرفه‌ای در صنعت فیلم و سینما، از کارگردان و فیلم‌ساز و تهیه‌کننده تا هنرپیشه و آهنگساز، تشکیل می‌شود و این افراد باهم تصمیم می‌گیرند که عناوین برتر و خرس طلایی را به چه فیلم و افرادی اهدا کنند. برنامه فستیوال بین‌المللی فیلم برلین معمولاً شامل بیش از 400 فیلم در ژانرها و فرمت‌های مختلف برای نمایش عموم آزاد است. این فیلم‌ها معمولاً فیلم‌های جدید و روز سینمای اروپا و یا جهان هستند؛ و به نمایش درآمدن این فیلم‌ها برای عموم باعث شده تا افراد بسیاری برای دیدن این فیلم‌ها و یا بازیگران و عوامل آن با خرید بلیط ارزان هواپیما برلین سفر کنند. کشور آمریکا با 17 جایزه خرس طلایی رکورد دار است و بعدازآن کشور فرانسه قرار دارد که 12 خرس طلایی را برده است.

بخش‌های مختلف جشنواره

خرید بلیط هواپیما برلین
بلیط هواپیما برلین

فستیوال بین‌المللی فیلم برلین در ماه فوریه به مدت 10 روز در بخش‌های مختلفی برگزار می‌شود که هر بخش مشخصات منحصربه‌فرد خود را دارد: تولیدات بین‌المللی در مسابقه، تولیدات مستقل هنری در قاب پانوراما، فیلم برای مخاطبان جوان، بررسی و نگاه عمیق به فیلم‌های کشورهای خارجی (دور) و بررسی امکانات سینمایی دیگر در برلیناله. این 10 روز برلین را به شهری نسبتاً متفاوت و خاص تبدیل می‌کند و این نه‌فقط به خاطر برگزاری جشنواره که به خاطر حضور افراد مختلفی است که برای شرکت در این فستیوال با خرید بلیط ارزان هواپیما برلین سفرکرده‌اند و روح و جانی تازه به شهر بخشیده‌اند.

خرید بلیط هواپیما برلین
بلیط هواپیما برلین

این جشنواره فرصتی برای بازیگران، طراحان، آهنگسازان و کارگردانان برای دیده شدن و یا زمینه‌سازی جهت همکاری با دیگر شرکت‌ها و افراد است. شما می‌توانید با خرید بلیط ارزان هواپیما در این رویداد بزرگ فرهنگی، سینمایی شرکت کنید و خاطره‌ای کم‌نظیر برای خود رقم بزنید.

برای خرید بلیط ارزان هواپیما برلین به وبسایت سفرستان مراجعه کنید.

گردآوری: تحریریه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ بلیط هواپیما سفرستان

منابع:
berlin.de

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید