بلیط هواپیما توکیو و بازدید زیبایی‌های منحصربفرد ژاپن

توکیو، پایتخت رژیم سلطنتی دموکراتیک و پارلمانی کشور ژاپن، محل قرار گرفتن کاخ امپراطور و مقر دولت و پارلمان این کشور نیز می‌باشد. در بزرگترین جزیره از مجمع‌الجزایر ژاپن، یعنی جزیره شرقی- مرکزی هونشو (Honshu)، این شهر پرجمعیت ارزش خریداری بلیط هواپیما توکیو و کاوش را دارا می‌باشد.

0
96
خرید بلیط هواپیما توکیو
بلیط هواپیما توکیو
بلیط هواپیما توکیو و بازدید زیبایی‌های منحصربفرد ژاپنReviewed by خدمات بلیط هواپیما خارجی on Jun 14Rating: 4.0بلیط هواپیما توکیو و بازدید زیبایی‌های منحصربفرد ژاپن - خرید بلیط هواپیما ارزان توکیوبدون شک یکی از شهرهایی که حتماً با تهیه بلیط هواپیما باید به آن سفر کرد، پایتخت ژاپن یعنی شهر توکیو می‌باشد. این شهر با دارا بودن جاذبه‌ها، زیبایی‌ها و شگفتی‌های فراوان، سالیانه مقصد مسافرتی گردشگران بی‌شماری است. بلیط هواپیما توکیو بلیط هواپیما ارزان توکیو خرید بلیط هواپیما توکیو ژاپن

بلیط هواپیما توکیو، شهر چشم‌اندازهایی از آینده

بدون شک یکی از شهرهایی که حتماً با تهیه بلیط هواپیما باید به آن سفر کرد، پایتخت ژاپن یعنی شهر توکیو می‌باشد. این شهر با دارا بودن جاذبه‌ها، زیبایی‌ها و شگفتی‌های فراوان، سالیانه مقصد مسافرتی گردشگران بی‌شماری است. توکیو، پایتخت رژیم سلطنتی دموکراتیک و پارلمانی کشور ژاپن، محل قرار گرفتن کاخ امپراطور و مقر دولت و پارلمان این کشور نیز می‌باشد. در بزرگترین جزیره از مجمع‌الجزایر ژاپن، یعنی جزیره شرقی- مرکزی هونشو (Honshu)، این شهر پرجمعیت ارزش خریداری بلیط هواپیما توکیو و کاوش را دارا می‌باشد.

✅ بازدید از مقاله بلیط هواپیما ژاپن

خرید بلیط هواپیما توکیو
بلیط هواپیما توکیو

این شهر یکی از مدرن‌ترین شهرهای جهان از نظر زیربنا و طراحی بوده که دلیل آن زمین‌لرزه سال 1923 و خرابی‌های ناشی از جنگ جهانی دوم است. توکیو همچنین لقب گران‌قیمت‌ترین شهر برای زندگی کردن را نیز به دوش می‌کشد (این شهر یکی از شهرهایی است که چرخیدن در آن به دلیل شبکه ریل و مترو عالی آن، بسیار ساده است). قسمت فرهنگی توکیو به خاطر موزه‌های متعدد، تئاترها، جشنواره‌ها، غذاهایی در سطح بین‌المللی و باشگاه‌های ورزشی حرفه‌ای در کنار مراسم و ورزش‌های باستانی ژاپنی همانند کشتی سومو (Sumo) خود، مشهور می‌باشد.

✅ بازدید از مقاله بلیط هواپیما ژاپن

خرید بلیط هواپیما توکیو
بلیط هواپیما توکیو

علاقه‌مندان به موسیقی نیز نباید خرید بلیط هواپیما توکیو را از دست بدهند زیرا توکیو شهری است که از نظر موسیقی و تئاتر نیز چیزی کم نداشته و دارای برنامه‌های متعدد از نمایش‌های ژاپنی تا مدرن، ارکستر‌های سمفونیک و کنسرت‌های راک و پاپ می‌باشد.

خرید بلیط هواپیما توکیو
بلیط هواپیما توکیو

در ادامه مطلب با ما همراه باشید تا با شهر توکیو بیشتر آشنا شده و هنگام خریداری بلیط هواپیما توکیو برنامه‌ای مفید و عالی برای سفر خود به این شهر دیدنی داشته باشید.

کاخ همایونی

خرید بلیط هواپیما توکیو
بلیط هواپیما توکیو

برترین جاذبه ناحیه مارونوچی (Marunouchi) توکیو، کاخ امپراطوری می‌باشد. این کاخ دارای پارک‌های قرن هفدهمی است که توسط دیوارها و خاک‌ریزها احاطه شده‌اند. کاخ همایونی ژاپن که هنوز توسط خانواده سلطنتی مورد استفاده قرار می‌گیرد بر روی محلی قرار گرفته است که در سال 1457، ارباب ملوک‌الطوایفی، یعنی اوتا دوکان (Ota Dokan) اولین قلعه در این منطقه را ساخت. این قلعه نقطه‌ای بود که از آن شهر توکیو (همان شهر ادو Edo) به‌تدریج گسترش یافت. پل نیجوباشی (Nijubashi) به‌اندازه این کاخ مشهور بوده و به قسمت داخلی کاخ منتهی می‌شود. این پل نام خود (“پل دوگانه”) را به خاطر انعکاسش در آب، دریافت کرده است. دیگر خصوصیات جالب‌توجه این کاخ، شامل دیواری با پهنای دو متر می‌باشد که کاخ و دروازه‌های آن را احاطه کرده است. یکی از همین دروازه‌ها به باغ هیگاشی-گیون (Higashi-Gyoen) شرقی منتهی می‌شود.

این باغ یکی از مناطق محدودی است که بازدید از آن برای عموم آزاد است (باغ‌های اصلی کاخ تنها دو بار در سال برای بازدید عموم باز می‌شوند، یعنی در دوم ژانویه و بیست و نهم آوریل که در این زمان مردم به این باغ‌ها هجوم می‌آورند تا شاید امپراطور را هم روئیت نمایند). یکی از قلعه‌هایی که می‌توان از آن بازدید کرد، قصر اِدو (Edo) یا همان قصر چیودا (Chiyoda) می‌باشد. این قصر در سال 1457 ساخته شده و در ناحیه چیودای توکیو قرار گرفته است. می‌توانید مطمئن باشید که خریداری بلیط هواپیما توکیو و بازدید از باغ‌های کاخ سلطنتی و دیدن این کاخ باشکوه، کاملاً ارزشش را خواهد داشت.

موزه ملی علم و طبیعت

خرید بلیط هواپیما توکیو
بلیط هواپیما توکیو

در پارک اوئنو (Ueno) توکیو، موزه تماشایی علم و طبیعت قرار گرفته است. این موزه در سال 1871 افتتاح شده و یکی از قدیمی‌ترین موزه‌های کشور ژاپن می‌باشد. این موزه به‌طور کامل تحت بازسازی قرار گرفته و مدرنیته شده است. موزه علم و طبیعت توکیو محل قرار گرفتن مجموعه‌ وسیعی از موادی است که مربوط به تاریخ طبیعی و دانش می‌شوند. از بین این مجموعه‌ها می‌توان به نمایشگاه‌های شگفت‌انگیزی از پیشرفت‌های فضایی، انرژی هسته‌ای و حمل‌ونقل اشاره کرد که به بازدیدکنندگان بینشی منحصربه‌فرد را در مورد آخرین پیشرفت‌های علمی و تکنولوژی، ارائه می‌دهد. نقاط برجسته گالری ژاپن (Nihokan) شامل نمایشگاه‌هایی از موجودات ماقبل تاریخ و مردم ژاپن می‌باشد.

این نمایشگاه‌ها همچنین شامل آداب‌ورسوم و لباس‌های سنتی ژاپن می‌باشد، درحالی‌که گالری جهانی (Chikyukan) شامل نمایشگاه‌های تکنولوژی و علمی بسیار عالی می‌باشد. از بین این نمایشگاه‌ها می‌توان به صنایع روباتیک و … اشاره کرد. کسانی که به موزه‌ها علاقه دارند، می‌توانند مطمئن باشند که خریداری بلیط هواپیما توکیو و بازدید از این موزه خاطره‌ای فراموش‌نشدنی را برای آن‌ها پدید خواهد آورد.

موزه ملی توکیو

خرید بلیط هواپیما توکیو
بلیط هواپیما توکیو

بلیط هواپیما توکیو و بازدید از این موزه را از دست ندهید. موزه ملی توکیو بیش از 100,000 اثر مهم از هنر ژاپنی، چینی و هندی را در بر گرفته است. این مجموعه‌ها همچنین شامل بیش از 100 گنجینه ملی نیز می‌شوند. این موزه در سال 1938 افتتاح شده و شامل نقاط برجسته‌ای همچون مجسمه‌های متعدد بودائی از ژاپن و چین می‌باشد که تاریخ آن به قرن ششم میلادی تا به اکنون باز می‌گردد.

خرید بلیط هواپیما توکیو
بلیط هواپیما توکیو

از دیگر نقاط برجسته این موزه می‌توان به مجموعه‌ای از پارچه‌های قدیمی، سلاح‌های تاریخی و وسایل ارتشی، لباس‌های تاریخی ژاپنی و همچنین سرامیک‌ها و ظروف سفالی آسیایی اشاره کرد.

خرید بلیط هواپیما توکیو
بلیط هواپیما توکیو

آثار هنری مهم شامل نقاشی‌های ژاپنی از قرون هفتم تا چهاردهم میلادی، شاهکارهای نفیسی از آثار رنگ لاکی ژاپنی و چینی می‌باشند. همچنین بعد از تهیه بلیط هواپیما توکیو و هنگام دیدار از این موزه، باغ سنتی این موزه نیز ارزش بازدید را دارد. این باغ دارای سه غرفه نمایشگاه می‌باشد که شامل چایخانه قرن هفدهمی (Rokuso-an) و موزه هنرهای آسیای شرقی می‌شوند که دارای 15 گالری هنری می‌باشد.

موزه ملی هنرهای غربی

خرید بلیط هواپیما توکیو
بلیط هواپیما توکیو

در پارک اوئنو و تنها پس از سه دقیقه پیاده‌روی از ایستگاه اوئنو، موزه ملی هنرهای غربی قرار گرفته است. این موزه در سال 1959 ساخته شد و طراحی آن توسط معمار مشهور سوئیسی یعنی له کوربوسیر (Le Corbusier) انجام گرفت. نمایشگاه‌های این موزه بیشتر از آثار هنرمندان مهم فرانسوی تشکیل شده است. این آثار هنری بیشتر از کلکسیون تاجر ژاپنی کوجیرو ماتسوکاتا (Kojiro Matsukata) آمده‌اند که در اوایل قرن بیشتم میلادی، هنگام بازدید او از اروپا خریداری شده‌اند.

خرید بلیط هواپیما توکیو
بلیط هواپیما توکیو

در حیاط این موزه آثاری از مجسمه‌ساز مشهور فرانسوی یعنی آگوسته رودین (Auguste Rodin) وجود دارد، درحالی‌که نقاط برجسته داخل موزه نقاشی‌هایی هستند که توسط هنرمندان مشهوری همچون پائول چزانه (Paul Cezanne)، کلاود مونِی (Claude Monet)، ادوارد منت (Edouard Manet) و ادگار دِگاس (Edgar Degas)، خلق شده‌اند. نقطه جالب‌توجه دیگر این موزه که پس از خریداری بلیط هواپیما توکیو و سفر به این شهر آن را مشاهده خواهید کرد، رستوران عالی آن است که چشم‌اندازهایی دیدنی از حیاط موزه را برای مشتریان خود ارائه می‌دهد.

هر چه قدر هم که درباره توکیو صحبت کنیم باز هم کم است. فقط این را بدانید و مطمئن باشید که خریداری بلیط هواپیما توکیو و سفر به این شهر منحصربه‌فرد و مدرن، به‌احتمال‌زیاد یکی از بهترین خاطرات زندگی‌تان را پدید خواهد آورد.

برای خرید بلیط هواپیما توکیو و رزرو پرواز خارجی بهترین پیشنهاد ما به شما نصب اپلیکیشن سفرستان می‌باشد. در اپلیکیشن خرید بلیط هواپیما سفرستان به صورت روزانه تخفیف‌های ویژه روی مسیرهای خارجی وجود دارد که شما می‌توانید با نصب و ثبت نام در این اپلیکیشن، از این امکانات ویژه و برخی ویژگی‌های دیگر بهره‌مند شوید.

گردآوری: خدمات بلیط هواپیما خارجی

منبع

planetware.com

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید