بلیط هواپیما به فرانکفورت شهری مدرن و قدیمی برای گردشگری لذت بخش

0
170
خرید بلیط هواپیما به فرانکفورت در کشور آلمان
بلیط هواپیما به فرانکفورت
بلیط هواپیما به فرانکفورت شهری مدرن و قدیمی برای گردشگری لذت بخشReviewed by تحریریه بلیط هواپیما on Dec 25Rating: 4.0بلیط هواپیما به فرانکفورت - شهری مدرن و قدیمی برای گردشگری لذت بخشبلیط هواپیما به فرانکفورت آلمان. دیدنی های فرانکفورت. بهترین جاذبه های فرانکفورت. عکس از دیدنی های فرانکفورت. بلیط هواپیما به آلمان. قیمت بلیط هواپیما

بلیط هواپیما به فرانکفورت شهری مدرن و قدیمی برای گردشگری لذت بخش

در قسمت‌های قبل توضیحاتی راجع به فرانکفورت و موزه‌های پرشمارش دادیم. در این مقاله بیشتر به مناطق دیدنی و طبیعی شهر خواهیم پرداخت، فرانکفورت شهری است که در آن می‌توانید زیبایی‌های تلفیق سنت و مدرنیته را حس کنید.

کلیسای جامع فرانکفورت

کلیسای جامع بارتولومئوس کلیسایی قدیمی و زیبا در شهر فرانکفورت است، این کلیسا در قرن چهاردهم ساخته‌شده و برخلاف نامش محلی برای جمع شدن اسقفان نبوده، بلکه جایی بوده که پادشاهان آلمان و امپراتوران امپراتوری روم بین سال‌های 1356 تا 1792 در آن تاج‌گذاری می‌کردند. این دستور که این مکان به‌عنوان محلی برای تاج‌گذاری باشد اولین بار توسط چارلز چهارم صادر شد به همین علت نام این کلیسا به کایزردوم هم معروف است. کایزردوم یعنی کلیسای جامع امپراتوران، این کلیسا دو بار و به ترتیب در سال‌های 1867 و 1950 به علت‌های مختلف دچار ویرانی شده بود که دوباره بازسازی شد. بلیط هواپیما به فرانکفورت در بین گردشگران جایگاه ویژه‌ای دارد و بناهایی ازجمله این کلیسا که به سبک گوتیکی ساخته‌شده و دارای محرابی پر از نقاشی‌های مهم و زیبا است دلیل آن است. همچنین موزه‌ای در صومعه کلیسا وجود دارد که دیدن این بنا را ارزشمندتر می‌کند. برج کلیسای جامع فرانکفورت، بعدها به این بنا اضافه گردید. منار بلند آن، 95 متر ارتفاع دارد و در اواخر قرن نوزده ساخته‌شده. یک در سمت راست کلیسا وجود دارد که امکان بالا رفتن از برج و تماشای شهر را به شما می‌دهد.

موزه هنر مدرن فرانکفورت

خرید بلیط هواپیما به فرانکفورت در کشور آلمان
موزه هنر مدرن فرانکفورت

موزه هنر مدرن فرانکفورت در سال 1991 و در ساختمانی زیبا که به سبک پست‌مدرن ساخته‌شده بناشده، این موزه یکی از برجسته‌ترین و مهم‌ترین گالری‌ها درزمینهٔ هنر معاصر در اروپا است. وجود این موزه مژده‌ای است به تمام هنردوستان زیرا سالانه مقصد بلیط هواپیما برای بسیاری از آن‌ها است. در این موزه بزرگ 5000 اثر عالی از 450 هنرمند ازجمله اندی وارهول، فرانسیس بیکن و روی لیختن‌اشتاین وجود دارد. در موزه هنر مدرن فرانکفورت یک فضای نمایشگاهی ماهواره‌ای از آثار هنرمندان ناشناخته و جوان حمایت می‌کند.

باغ‌وحش فرانکفورت

زلگشر گارتن همان باغ‌وحش به زبان آلمانی است، این باغ‌وحش در سال 1858 ساخته‌شده و دومین باغ‌وحش ازنظر قدمت در آلمان است.

در نوع خود دیدنی است و یکی از باغ‌وحش‌های منحصربه‌فرد محسوب می‌شود. این باغ‌وحش بهانه‌ای برای خرید بلیط هواپیما به فرانکفورت توسط بسیاری از مردم از سراسر اروپا است. این مکان علاوه بر جذابیت‌هایش برای بزرگ‌سالان، یکی از بهترین جاهای فرانکفورت است که می‌توانید با کودکان بازدید کنید. حیواناتی ازجمله شیر، ببر، گوریل، پنگوئن، اسب‌های دریایی و کروکدیل در این باغ‌وحش قدیمی زندگی می‌کنند. این مکان دارای 600 گونه مختلف است که تعداد کلی حیوانات چیزی در حدود 5000 است و در زمینی به مساحت 13 هکتار بناشده است.

آلته اوپر

خرید بلیط هواپیما به فرانکفورت در کشور آلمان
آلته اوپر فرانکفورت

آلته اوپر یا خانه اپرای قدیمی فرانکفورت که در سال 1880 ساخته‌شده، ساختمانی زیبا دارد که در قسمتی از بافت قدیمی شهر قرارگرفته است. این ساختمان در جریان جنگ جهانی دوم تقریباً نابود شد و جز چند دیوار خارجی چیزی از آن باقی نماند ولی بعد از جنگ و در دهه 60 دوباره بازسازی شد. بازدید از این ساختمان در شب و دیدن نورپردازی‌هایش خالی از لطف نیست.

لذت خرید در هسن

خرید بلیط هواپیما به فرانکفورت در کشور آلمان
لذت خرید در هسن فرانکفورت

در قسمت شرق شهر، مرکز خرید بزرگی به نام هسن وجود دارد که در آن 120 مغازه وجود دارد. در این مرکز خرید علاوه بر فروشگاه‌هایی با برندهای معروف، رستوران و کافی‌شاپ‌هایی خوب وجود دارد. این مرکز خرید در منطقه برگن‌انکهاییم قرار دارد که شما می‌توانید با استفاده از مترو به‌راحتی به آنجا برسید.

خرید در زایل گالری

خرید بلیط هواپیما به فرانکفورت در کشور آلمان
خرید در زایل گالری فرانکفورت

زایل گالری بزرگ‌ترین مرکز خرید در فرانکفورت است که در خیابانی به همین نام قرارگرفته، این مرکز خرید مدرن و زیبا ده طبقه دارد که هر چیزی که بخواهید می‌توانید در آن پیدا کنید. مطمئناً وقتی در آلمان خرید می‌کنید نمی‌توانید شکلات را نادیده بگیرید، بله اینجا محلی است که هر شکلاتی در آن پیدا می‌شود.

این مرکز خرید برای خرید لباس نیز مناسب است چراکه تخفیف‌های زیادی در فصول مختلف دارد. نکته خوب راجع به زایل گالری این است که بیشتر فروشندگان انگلیسی صحبت می‌کنند. در ضمن با توجه به توریست بودن، بعد از خرید ازاینجا، در فرودگاه مبلغ مالیات را پس بگیرید.

برای خرید آنلاین بلیط هواپیما به آلمان به وبسایت سفرستان مراجعه کنید.

گردآوری: تحریریه بلیط هواپیما سفرستان

منابع:
wikitravel.org
wikivoyage.com
tripadvisor.com
news.nationalgeographic.com

به احتمال زیاد شما مطالب زیر را هم دوست خواهید داشت:
بلیط هواپیما به آلمان ، برای دیدن کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید